Tema: Flopani flush u multiway potu

https://www.weaktight.com/h/5537eb85a52511aa6088edc3

SB je fish: 33/7 igra na 14 handova
CO je loš reg: open s CO je 22%, cbet: 65%

Da li je ovo čisti fold?

00

Re: Flopani flush u multiway potu

imo nemas kaj drugo, Odigrali su kao da obojca imaju royal flush. Ja takve pustim pa ih kasnije razmontiram pomalo.

00

Re: Flopani flush u multiway potu

Mislio sam da je fold, ali ubacivši rangeve u stove izgleda da je +ev call.

00

Re: Flopani flush u multiway potu

Ja bi vjerojatno instinktivno foldao iako vj nebi trebao jer taj chigga ne zna foldat pa se vjerojatno tu prelako stacka.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (23-04-2015 13:42:33)

00

Re: Flopani flush u multiway potu

@ Mislio sam da je fold, ali ubacivši rangeve u stove izgleda da je +ev call.

+1

Ako je los REG ja bih se ovde stackao skoro uvek.Ako zazmuris na fisha i ne das mu kredita da ima gotov hand (kao sto cu ja skoro uvek uraditi u ovakvoj situaciji jer na ovo odigravanje ne moze da ima ruku nikad u svom bednom zivotu) onda ostaje samo regular za razmisljanje,a znas da ce on ovo uraditi radi izolacije sa sledecim handovima : KK,22,44,AsKx,AsQx,AsAx.
Misljenja sam da apsolutno nikad,ali nikad nece ovo uraditi sa NUTS handom,uvek ce samo callovati ovaj play od strane fisha.
To vec znatno umanjuje handove u odnosu na koje si mrtav,ostaje Qhigh,Jhigh flush sto mislim da je dovoljno malo da bi bez problema ubacio novac ovde i prekrstio se da ne padne vise nijedan spade.

00

Re: Flopani flush u multiway potu

Mislio sam i ja odmah da je fold i foldao.
Kasnije kad sam bolje razmislio, ja tu moram imati samo oko 33% equity-a da bi mogao callati što vjerojatno i imam.

00

7

Re: Flopani flush u multiway potu

http://i.imgur.com/SxreuAl.png

S kojim rangevima vi dobijete preko 33%?

Zadnji popravljao gmiko (24-04-2015 16:50:43)

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

8

Re: Flopani flush u multiway potu

Napravio sam još jednu kalkulaciju i ispada nam točno break even call s rejkom ako stavimo fishu u range i K2/K4/KQ. Znaci super high variance BE play. Dakle meni je to lagani fold. JsTs je easy call, s njim vec imamo preko 37%.

ALI ako fish ne igra nut flush ovako, nego slowplaya, onda ovo postaje lagani call i  Ts9s. Tak da sve ovisi o fishu. Ne možemo nikako sa sigurnošću reći što je ovdje najbolji play bez puno readova.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00