Tema: Cristiano Ronaldo potpisao za PokerStars

http://hr.pokerpro.cc/admin/inc/image.php?i=883978016_cr07_thimb.jpg&w=130

Nakon kolege Neymara i Cristiano Ronaldo se pridružio PokerStarsovom timu.

Pročitaj vijest...

00

Re: Cristiano Ronaldo potpisao za PokerStars

Nice, zaredalo se par pozitivnih stvari, Neymar, Ronaldo, sve vise i vise ljudi gleda poker na twitchu i dosta ljudi tamo nastoji predstavit poker kao nesto zabavno

00

Re: Cristiano Ronaldo potpisao za PokerStars

Da, to je super. Puno bolje nego ono prije sponzoriranje svakog igrača koji je luckboxao neki turnir.

00

Re: Cristiano Ronaldo potpisao za PokerStars

Pa ja nemogu se nikako sloziti da je okej to sto se sponzorira likove koji nemaju pojma o pokeru. Bolje sponzorirati nekoga ko ima rezultate u bilo kojem formatu pokera nego nekoga ko ima kvocijent inteligencije rasvjetnog stupa na ulici u samo zato sti he planetarno popularan zasluzuje mjesto u pokerstars timu. Ko nadal ili neymar ili ovaj poluidiot koji neznaju ni pravila pokera ali ovce sline za njima pa pozornost javnosti je usmjerena na poker. Ko da nije dovoljno popularan i bez tih debila. Meni je osobno to totalna pizdarija...

01

Re: Cristiano Ronaldo potpisao za PokerStars

Krivo gledaš na to. Naravno da Ronaldo i Nadal nemaju pojma o pokeru, ali imaju puno fanova od kojih će neki početi igrati poker samo zato jer ga oni promoviraju.

A što će neki recimo EPT winner napraviti dobrog s tim sponzorstvom? Svi koji su čuli za njega već igraju poker.

Mora ti biti jasno da sponzorstvo nije nešto što se zasluži zato jer si dobar igrač. Sponzorstvo je obična reklama koja se treba isplatiti toj firmi koja ga plača.
Isto tako ako recimo neki sportaš reklamira šampon za kosu, ne mora znati od čega se sastoji taj šampon i kako djeluje, već je dovoljno da zaradi dovoljno novaca reklamiranjem.

20

Re: Cristiano Ronaldo potpisao za PokerStars

nemas pojma kolko ovakva sponzorstva dovode novih rekreativnih igraca...ovo nije nis drugo nego +EV za sve nas ostale...

20

Re: Cristiano Ronaldo potpisao za PokerStars

Ma jasno je meni to da je sve cisti marketing. Ali recimo sa jedne strane se promovira poker kao sport i vjestina a s druge strane ga promoviraju popularni sportasi iz totalno druge branse.
Ja da sam fan christiana ronalda bi igrao nogomet a ne poker, zaradio bi milione igrajuci nogomet i onda promovirao briskulu i tresetu.
Nece se mnogi sloziti samnom i svjestan sam ja da imam neke ekstremne stavove, mozda je i problem sto nemogu tog lika nacrtanog viditi pa bez veze balim ovde..

01

Re: Cristiano Ronaldo potpisao za PokerStars

Ako bezveze pričaš jer mrziš Ronalda, onda ti vjerojatno ni nećemo promjeniti mišljenje.

A ovako krivo gledaš na stvari. Ako sam dobro shvatio ti gledaš na to sponzorstvo (ako usporedimo poker s nogometom) kao na plaću ili transfer nekog nogometaša. To je potpuno u krivu, pokerašima je zarada plaća, a za transfere ne možemo uopće uspoređivati s pokerom pošto igraš sam za sebe. Zato bi se poker prije mogao usporediti s tenisom.

Možda neznaš, ali i neki drugi sportovi koji su manje popularni se isto promoviraju preko drugih sportova.

Ja da sam fan christiana ronalda bi igrao nogomet a ne poker

Ovo isto u većini slučajeva loša pretpostavka. Večina fanova su već prošli godine gdje bi mogli uspjeti kao nogometaši ili ih nešto drugo spriječava da postanu vrhunski nogometaši. A i mlađi od 18 ne smiju igrati poker, tak da nek oni igraju nogomet, a stariji nek igraju poker i svi sretni big_smile

10

Re: Cristiano Ronaldo potpisao za PokerStars

Ma jasno mi je sve to naravno da je sve to odlicno za poker  big_smile
Nemogu njega podnjeti pa gluposti pricam  smile

Zadnji popravljao StokaGodine (29-05-2015 12:30:33)

00

Re: Cristiano Ronaldo potpisao za PokerStars

Mislim da je manje bitno jel nekog volis ili ne volis.
Mene vise cudi automatska pretpostavka da je covjek glup ili da ne zna igrati poker zato sto je nogometas.

10

Re: Cristiano Ronaldo potpisao za PokerStars

SKRLAPRO napisao:

nemas pojma kolko ovakva sponzorstva dovode novih rekreativnih igraca...ovo nije nis drugo nego +EV za sve nas ostale...

Baš tako, preko 100 mil. fanova na facebooku i 40-ak mil na twiteru. Neka samo jedan mali dio njih uplati mali iznos , to je ogroman priljev novaca  koji ce na kraju podjelit svi oni koji se ozbiljnjije bave pokerom. Meni je veca pizdarija ovo osvoji milijun i takve fore jer ce netko zaradit milijun na pokeru a mozda je "poluidiot koji nezna ni pravila". Ali opet, tako nešto ce privuci ljude kakve svi mi zelimo za svojim stolom.
Kao sto Roba kaze vjerovatno ti necemo promjenit misljenje i to je ok (nisam ni ja bas fan Ronalada blago receno big_smile) ali moras se složit sa ovim pozitivnim stranama svega toga.
I naravno da je poker vještina, ali je i zabava. I mjesto gdje za isti stol mozes stavit Nadala, Ronalda, Ben Afflecka, neznam, ima puno poznatih i zanimljivih ljudi koji igraju, dodat im dvojicu trojicu iz ekipe Negreanu, Ivey, Hellmuth.. Ok otišao sam predaleko sa svime sada, ali shvacas..

00

12

Re: Cristiano Ronaldo potpisao za PokerStars

Poker sajtovi su se reklamirali i u autosportu recimo Full Tilt se reklamiro 2010 na Virginovim bolidima
https://www.google.hr/search?q=marussia … 80%3B1118

Pokerstars se reklamira na Isle of man kao sponzor utrke i nekom od vozača su isto sponzor
https://www.google.hr/search?q=isle+of+ … 1280%3B960

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00