Tema: NL2 Kenny

Tko želi neka pomogne da mi kaže di su mi nedostatci, šta bi promjenili u igri i sve savjete koji vam padnu na pamet

https://www.youtube.com/watch?v=cMCzsN0JL1E
Neće da mi nešto posta video na forum, pa sam samo link stavio za sada, ako neko zna u čemu je problem neka napiše pa ću ispravit

Zadnji popravljao Kenny (11-06-2015 07:34:35)

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

2

Re: NL2 Kenny

Ako cca znas di su neki zanimljivi handovi napiši minute vjerojatno ces dobit više komentara.

Ja sam nasumicno pogledao par minuta, cini mi se da ne stealas BT dovoljno (vidio sam par handova di si foldao BT sa okiš handovima) ail možda se varam.
I vidio sam slučajno hand di si sqzao KQs (cca 14 min) sto je ok, ali cbetao si u dvojicu Ahi tt flop što nije dobro. (Opcenito kad si 3way nemoj cbetat za blef na microsima, pogotovo kao u ovom spotu kad nemas nikakvog equitya)

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: NL2 Kenny

0:16 - Q9o - automatski si klinuo fold s handom koji je među boljima za open s buttona. S buttona bi trebao openati minimalno 50% handova. Skini si equilab i igraj se s njime.

1:10 - JTo - izolirao si ovaj hand i došao je flop koji te ne pogađa, ali najvažnije, ni njega. Ovdje ćeš s cbetom preko 75% slučajeva uzeti pot.
Vidim sad da si na turnu betao, što je ok, ali na flopu ćeš češće dobiti pot, i nedaješ mu da on tebi beta na turnu i uzme ti pot.

2:00 - TT - cold callanje 3betova u večini slučajeva nije dobro. Nemožeš callat za setmine, a očito ni ne slowplayaš hand već neznaš di si, a prejaki ti je hand za fold. S time se samo dovodiš u situacije gdje ćeš u velikom potu biti u mraku postflop što će dovesti do puno grešaka.

5:28 - A8o - Blefanje u multiway potu bez equity-a najčešće nije dobra ideja. A pogotovo ne na boardu koji pogađa večinu range-a protivnika.

Pogledao sam prvih 10 minuta i ovo je najvažnije što sam primjetio. Vidio sam još da ne kužiš baš boardove i kako pogađaju protivnikov range (betaš kad nebi trebalo, a chekiraš kad bi trebalo betati), i betsize-inzi ti nisu baš dobra strana (čini mi se da betaš po nekom osječaju a ne na osnovu protivnikovog stacka i boarda).

00

4

Re: NL2 Kenny

Tonac napisao:

Ako cca znas di su neki zanimljivi handovi napiši minute vjerojatno ces dobit više komentara.

Dobar savjet, pogledat ću video, pa napisat di su handovi koji su zanimljiviji

Tonac napisao:

I vidio sam slučajno hand di si sqzao KQs (cca 14 min) sto je ok, ali cbetao si u dvojicu Ahi tt flop što nije dobro. (Opcenito kad si 3way nemoj cbetat za blef na microsima, pogotovo kao u ovom spotu kad nemas nikakvog equitya)

Jel može objašnjenje za ovo Ahi tt flop nemogu skužit o čemu je rječ

roba59 napisao:

2:00 - TT - cold callanje 3betova u večini slučajeva nije dobro. Nemožeš callat za setmine, a očito ni ne slowplayaš hand već neznaš di si, a prejaki ti je hand za fold. S time se samo dovodiš u situacije gdje ćeš u velikom potu biti u mraku postflop što će dovesti do puno grešaka.

Jesam onda ja trebo da napravim 4bet preflop?

roba59 napisao:

5:28 - A8o - Blefanje u multiway potu bez equity-a najčešće nije dobra ideja. A pogotovo ne na boardu koji pogađa večinu range-a protivnika.

Znači takve handove samo checkirat do kraja?

Odma poslje tog handa dobijam na 2 stola set KK na desnom su svo foldali dok sam na gornjem ljevom imo jednog igrača da je callo moj 3bet, na flopu mi izlazi K 7 4o i ja sa checkiro i na turnu sam radio cbet, dali bi se trebalo inače igrat drugačije? Mislim da ovaj put nebi zaradio ništa više love kako god da sam odigro, ali možda inače i bi

roba59 napisao:

Pogledao sam prvih 10 minuta i ovo je najvažnije što sam primjetio. Vidio sam još da ne kužiš baš boardove i kako pogađaju protivnikov range (betaš kad nebi trebalo, a chekiraš kad bi trebalo betati), i betsize-inzi ti nisu baš dobra strana (čini mi se da betaš po nekom osječaju a ne na osnovu protivnikovog stacka i boarda).

Ovo si u skroz pravu i zbog toga najviše love gubim u krivim trenutcima checkiram i betam, a ni nisam siguran koliko bi trebo betat da me callaju ako sam najjači i kad da ih tjeram sa stola da nešto neizvuku na turnu i riveru. Jel za boardove trebam što više gledat kako protivnik igra da bi ga mogo bacit na neki range?

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

Re: NL2 Kenny

Kenny napisao:
Tonac napisao:

I vidio sam slučajno hand di si sqzao KQs (cca 14 min) sto je ok, ali cbetao si u dvojicu Ahi tt flop što nije dobro. (Opcenito kad si 3way nemoj cbetat za blef na microsima, pogotovo kao u ovom spotu kad nemas nikakvog equitya)

Jel može objašnjenje za ovo Ahi tt flop nemogu skužit o čemu je rječ

A high two tone flop. Znači da su dvije boje na flopu, što znači da je FD moguć.

@tonac
krivo si vidio, nije bio 3way flop

@SQZ
premali je sizeing. treba biti do nekih 0.25.

00

Re: NL2 Kenny

Kenny napisao:

Znači takve handove samo checkirat do kraja?

Odma poslje tog handa dobijam na 2 stola set KK na desnom su svo foldali dok sam na gornjem ljevom imo jednog igrača da je callo moj 3bet, na flopu mi izlazi K 7 4o i ja sa checkiro i na turnu sam radio cbet, dali bi se trebalo inače igrat drugačije? Mislim da ovaj put nebi zaradio ništa više love kako god da sam odigro, ali možda inače i bi

Da.

KK handovi su ok odigrani, da nisu napisao bih.

Kenny napisao:

Jel za boardove trebam što više gledat kako protivnik igra da bi ga mogo bacit na neki range?

Da, svakako moraš pratiti kao protivnik igra. Tu bi ti HEM najviše pomogao. Ali i igranje s equilabom isto. Probaj si u equilabu staviti neke boardove i gledaj kako pogadja određen range. Tako ćeš skužiti koji boardovi jako pogađaju recimo calling range, a koji ne.

00