Tema: Analiza vill. No 3

Villan Bu***

Main HUD
22/20/8   VPIP/PFR/3b
cbeta 59%
folda na cbet 61%
AF 4.7  --> Po streetovima  flop 9 (40%),  turn 2.3 (23%)   river  2.8 (20%)

WTSD  30
WWSF 42
W$SD  60


Notesi niš posebno

-PF
3b AQ na SB vs MP, LINEARNO?
cold 4beta *3 AK na BB
-F
-T
double barella turn OOP sa slabim sizom pa folda na raise
-R

http://s21.postimg.org/ntc7a8evb/Bubakaw.jpg
upload pics

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Analiza vill. No 3

3betao bi ga nemilosrdno.
Openao any2 kad sam SB a on BB.
Prosirio malo BTN i CO opening range jer je jako tight u blindovima ali to sad jos ovisi tko je snjim u drugom blindu i kakav je BTN kad smo na CO.
Cesto bi stabao kad mi chekira kad je on preflop agresor i floatao bi malo vise kad je on cbetao IP jer dosta staje na turnu, al to sad ovako u teoriji kazem ne znam bas kako bi tome pristupio u igri.

Uglavnom ne smeta mi ako mi je s lijeve strane, ne luduje jako s 3betima i dosta je tight kad je u blindovima, post jako oprezno ako nas ikad c/r i stabam kad chekirao kao pfr.

00

3

Re: Analiza vill. No 3

Hvala smile

Slazem se, trebalo bi prosirit steal i trebalo bi ga 3betat dosta.

I kad checkira flop kao PFR trebalo bi stabat flop i turn. Jedino ne bi previse floutao njegov cbet, jer cbeta sa vrhom rangea (nema c/r line, a kad checkira ili c/f ili c/c 1 str pa folda turn)

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Analiza vill. No 3

Izabrao si preloseg protivnika za analizu, ovde se nema sta analizirati, s njim igras lijevom rukom i uz to jedes dorucak i gledas film.  smile

Vec sam bio krenuti pisati kako imas gresku u statsima jer je nemoguce da neko ima call r1 5 posto iz BB-a ali sam onda skapirao da on BB defenda callom vs Btn-a 8 posto a vs SB-a 2 posto.  yikes

Svaceg sam se nagledao ali ovakvog *rega* jos nisam.

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
00