Tema: QQ neobican line

Evo hand
https://www.weaktight.com/h/559af32dd39 … 8?simple=1

Tek sam 3 handa za stolom, villan opena prvi put u 3 handa znaci do tad statsi 0/0, vjerojatno reg

E sad nemam pojma sto bi mislio o handu, kako bi vi odigrali (osim 3bet preflop)

Zadnji popravljao Tonac (06-07-2015 23:34:20)

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: QQ neobican line

Ne bluffa ekipa u ovakvom spotu.
Call PF mi se čini ok vs unknown rega. Ja vj nebi raise flop, al čini mi se ok za NL25 (mislim da je veći EV+ nego da forsamo neki balans.. posebno kad niti on nema info o nama.. teže će foldat svoje PP, a možda se i levelat sa overima). Turn bi jače bet i fold na raise.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (07-07-2015 00:55:00)

00

Re: QQ neobican line

Bez informacija nemam raising range ovdje na flopu.

Zadnji popravljao niveaformen (07-07-2015 18:20:31)

00

Re: QQ neobican line

callao bi F i T betove i F na R bet, as played ako bi rejzao onda bi rejzao do 4$ i betao T oko 7,5-8$ i F na raise

00

Re: QQ neobican line

Slazem se s gore napisanim.

S tim da nisam siguran da li je ovo ok rejzati na flopu i na nl25 vs regova.
Jaci bet na turnu, s ovakvim sizeom ces jos pomisliti da si indukovao neku glupost.

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
00

6

Re: QQ neobican line

Tnx na komentarima.  smile

Neznam meni se raise na flopu cini ok, iz mojeg iskustva na ovom limitu tu sam ocekivao da se villan stacka sa 88-JJ i sa FD dosta cesto, a vjerojatno nikad ne foldaju te handove, (pogotovo jer moj line izgleda bluffy na ovom flopu).

da turn je cudan sizeing, isao sam na manji bet jer sam mu vidio range kao slabiji pp tipa 88-99 ili neki FD od kojeg sam htio dobit call. A u FD rangeu sam ocekivao da ima nekad i KQs, KJs pa i sl, pa nisam zelio samog sebe izvaluebetat da mu isfoldam 88-99 handove a zadrzim handove koji me sad bitaju. Neznam koliko je ovo ok, možda sam previše zakomplicirao i trebao jednostavno normalnije betat


Btw da vas pitam, da smo mi na mjestu villana, sa TT recimo, sto bi napravili na ovaj raise? Sad sam se malo zapitao obzirom na komentare.
Moj "standardan" line bi vjerojatno bio call, i onda bi se nadao da villan ne nastavi betat  roll  na flush na turnu bi foldao, na A ili K isto, a ostale karte bi vjerojatno bluff catchao poznavajuci sebe

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: QQ neobican line

Ak ćeš tak analizirat, onda je to 3bet preflop. Više value-a ćeš dobiti kad ti ne folda 88-TT preflop (jer ćeš nešto i na flopu dobiti). Ak neće foldati to sad, onda neće ni preflop.

00

8

Re: QQ neobican line

Ne sviđa mi se ova analiza. Možeš rejzat QQ na tom flopu (mada mi se ni to ne sviđa) ali za thin value i ne možeš betat turn i shipat river, imaš 2 streeta max i moraš checkirati negdje, inače si se izolirao sa rangeom koji je jači od QQ. Ali ako dobiješ 3bet na flopu možeš snap foldati.

Ne znam kako možeš očekivati da će se villain stackati sa 88-99 i FD kad su ljudi na nl25 weak tight i 1 od 100 će se možda stackat s tim, i to vjerojatno mora biti aggro fish.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

9

Re: QQ neobican line

Tonac napisao:

Btw da vas pitam, da smo mi na mjestu villana, sa TT recimo, sto bi napravili na ovaj raise? Sad sam se malo zapitao obzirom na komentare.
Moj "standardan" line bi vjerojatno bio call, i onda bi se nadao da villan ne nastavi betat  roll  na flush na turnu bi foldao, na A ili K isto, a ostale karte bi vjerojatno bluff catchao poznavajuci sebe

Na NL25, bez readova, najjednostavniji odgovor - snap fold, next hand.
S readom - ovisi o readu. smile

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: QQ neobican line

gmiko napisao:

Ne sviđa mi se ova analiza. Možeš rejzat QQ na tom flopu (mada mi se ni to ne sviđa) ali za thin value i ne možeš betat turn i shipat river, imaš 2 streeta max i moraš checkirati negdje, inače si se izolirao sa rangeom koji je jači od QQ. Ali ako dobiješ 3bet na flopu možeš snap foldati.

Ne znam kako možeš očekivati da će se villain stackati sa 88-99 i FD kad su ljudi na nl25 weak tight i 1 od 100 će se možda stackat s tim, i to vjerojatno mora biti aggro fish.

+1

00

11

Re: QQ neobican line

Raise fold na flopu mislim da ne moze biti dobar, trebao bi nam konkretan read za to napravit. Vs unknowna je suludo po meni. Ne mozemo samo tako pretpostavit da 3beta samo AA, KK i fuleve. Gdije su AKs, AJs, ATs, mozda KJs, JJ handovi, i kako mozemo znat da njih samo calla OOP.

Ali vjerojatno je to bio ekstreman primjer da mi se objasni da ne mogu prosirivat kako mi paše villanov range sa kojim nastavlja hand bez reada jel. Ako je tako I got the point  smile tnx

when you feel like quitting think about why you started..
00

12

Re: QQ neobican line

Tonac napisao:

Raise fold na flopu mislim da ne moze biti dobar, trebao bi nam konkretan read za to napravit. Vs unknowna je suludo po meni. Ne mozemo samo tako pretpostavit da 3beta samo AA, KK i fuleve. Gdije su AKs, AJs, ATs, mozda KJs, JJ handovi, i kako mozemo znat da njih samo calla OOP.

Ali vjerojatno je to bio ekstreman primjer da mi se objasni da ne mogu prosirivat kako mi paše villanov range sa kojim nastavlja hand bez reada jel. Ako je tako I got the point  smile tnx

Stvar je baš u tome da nije uopće ekstreman primjer. smile

Možemo pretpostavit da nema JJ zato jer se samo najlošiji aggro fishevi i regovi stackaju s time u ovoj situaciji i ako zguraš QQ na ovom boardu protiv unknowna i vidiš A high flush draw protiv kojeg flipaš onda si imao puuno sreće.

Na NL25 jednostavno ne postoji dinamika/meta po kojoj ti možeš ovdje zgurat QQ. Ljudi su weak tight. Prije će foldat JJ na raise nego callat, i prije će callat nego zgurat. Ja ću npr. foldati JJ protiv većine regulara na NL25 ovdje jer jednostavno nemaju dovoljno blefova.

Sa QQ call IP je najbolji. Raise/fold je li la (ako možeš raiseat QQ za value na ovom boardu onda si ga definitivno mogao 3betati preflop za value). Raise/call ili raise/3bet je najgora opcija i nebi smjela uopće ulazit u razmatranje. Da to možemo morao bi biti jako specifičan protivnik kakav mislim da nit ne postoji (nešto tipa 15% open na UTG, 80% fold na 3b i onda postflop cbet 70tak% i fold na raise 20% sa solidnim bet/3bet statom, visokim WTSD i low W$SD, tako nešto).

Prijavi se na PokerPro Coaching
00