Tema: 60k$ Challange

Pozdrav,

neki me tu znaju od prije(nisam bio aktivan dosta),za one koji neznaju ima 29g igram poker vec 7 godina(2g pauze) te sam odlucio napraviti iskorak u svom poker svijetu.

Naime nakon par godina mučenja na microsima nl2-nl25 i prvog citanja Hansovog bloga tu na forumu odlucio sam se primit posla i krenut njegovim stopama,drugim rijecima put CFP programa.
Nakon 3-4mjeseca sam napokon uspio i primili su me prije nekoliko dana. Za sad rijesavam tehnicke stvari i nadam se jos par dana pa krecem s igrom,najvjerovatnije od najmanjih limita.

Cilj mi je osvojit tih 60k$(post rb) i za to si nisam stavio nikakvo vremensko ogranicenje,odnosno kolko ce trajat ce trajat al ga mislim napravit ako treba i za 5 godina smile (nadam se da cu maksimalno 1,5 godinu to radit,al vidjet cemo).

Sto se tice pokera do sada sam bio winning player sve do NL25 di igram BE i loosing te nadam se brzo to promjenit.

Eto tolko za sada,pozdrav!

00

Re: 60k$ Challange

Sretno!

00

Re: 60k$ Challange

GL !!!

btw igrali smo na starsima nl10zoom prije par dana smile

00

Re: 60k$ Challange

Muho91 napisao:

GL !!!

btw igrali smo na starsima nl10zoom prije par dana smile

mogo si bar rec hvala za stack kaj sam ti izdoniral big_smile #leveling@nl10

10

5

Re: 60k$ Challange

Samo jakoooooo!!! GL

00

Re: 60k$ Challange

Sretno

00

Re: 60k$ Challange

dobrodošao i sretno!!!

00

Re: 60k$ Challange

Pozdrav,vrijeme za update smile

Zadnjih tjedan dana smo manje više odrađivali neke stvari tehničke prirode i pripremali teren za početak. Iskoristio sam to vrijeme dok nisam trebao igrati za učenje,gledanje videa,equity kalkulacije i tako.Prije par dana smo imali upoznavanje sa Gordonom i recimo prvi
coaching sesion. Bilo je jako zanimljivo i fascinantno je kako sam uzival dok sam ga slusal kako prica opcenito o svemu a ne samo o pokeru.
Neki dan smo dobili zadatak odigrat 10k hendova i poslat im database na review.

http://i.imgur.com/ASFyCcp.png

Uglavnom,nisam uopce bio zadovoljan,ne zato jer sam runnao ko kurac ili imao coolere nego je jako tesko drzat njihovih jednostavnih uputa i standardnih pleyeva u nekim situacijama za koje si skoro siguran da mozes odigrati drugacije(necu rec bolje).To je rezultiralo
vecim dijelom igrom na tiltu jer sam imao osjecaj da si nemrem pomoc hmm
Da ne spominjem situacije kad kod multitabelinga missclikam ili mi timebank odu u kurac.
Ali,kako bi se reklo life sucks,trebam se kaj prije naviknut na to i radit ono kaj mi se govori.Kaj prije si to slozim u glavi to bolje.

Pozdrav!

00

Re: 60k$ Challange

pozdrav,

evo morem i tu napravit update,malo sam zapostavio ovaj forum jer nestignem se zasad previse bavit forumima osim ovaih koje moram updateat redovito.
anyway,prosli mjesec je bio zanimljiv,igrao sam NL5 na pocetku di me uhvatio downswing i di sam igrao poprilicno lose i napravio -100$,spustio sam se na NL2 i izgrindao za shot na NL5 koji nije uspio pa opet grindanje na NL2 pa opet shot i zadnji tjedan u mjesecu je napokon krenulo malo bolje i sad sam opet na NL5.
Nadam se da jos ovaj i sljedeci tjedan i da ce na NL10 ako uspijem.
Poceli smo radit 3 coachinga tjedno i stvarno na svakom od njih naucim bar 5 novih stvari i imam osjecaj na nakon svakog sam puno bolji igrac(naravno da to nije bas tako al ono...).
Nista ne preostaje nego rad rad rad,svaki dan,cijeli dan ko i do sada.
Nego da ne duljim,evo grafa

http://i.imgur.com/cyMMpdD.png

cujemo se uskoro,pozdrav

00

Re: 60k$ Challange

pozdrav,

evo jedan monthly update,studeni je prosao jako dobro,konacno sam pohvatao konce i poceo igrat solidan poker,došao do 500€ bankrolla i unaprijedili su me i intermediate grupu tako da sam dobio brdo novih stvari i za uciti sto me jos dodatno motiviralo.
Jos uvijek sam na NL10,igram vecinom zoom stolove,ponekad sastrane stavim 2+ regular stola,nadam se da cu jos tjedan dva igrat na NL10 pa opet imat neki shot na NL25 where the fun starts hehe

http://i.imgur.com/2JmSZZL.png

pozdrav

00