Tema: Mtt lifetime challenge

Za početak pozdrav svim članovima ovog foruma i onima koji prate. smile
Ovo je moje prvo javljanje na forumu iako ga pratim već sad poprilicno dugo cca 4,5 god.
Neću se puno predstavljati nego ću se vise baviti svojim poker planovima za budućnost koje ću nadam se uspješno podjeliti s vama.
Razlog zbog kojeg sam se odlučio za ovaj projekt je taj što sam se odlučio podvući crtu na svoju "poker karijeru" i sam sebi dokazati da sam sposoban neke stvari napraviti.
Razlog zbog kojeg to radim javno tu na forumu je uzajamna pomoć koju ću vj trebati od ove poker zajednice,tako i moja pomoć drugima koji počinju nešto slično i imaju neka pitanja,te naravno veća motivacija mene samoga.
UKRATKO O PROJEKTU: -početni bankroll 100$
                                             -igrat ću isključivo turnire postivajuci maksimalno bankroll
                                             -plan je početi s 0.50 sitngo turnirima 45,90,180 igr. Te s ponekim  0.55 mtt-om
                                             -po kretanju bankrolla prilagodjavati turnire i limite koje ću igrati (tu ću trebati neke savjete)
                                             -projekt nema neki krajnji $ cilj nego učenje igre od samog početka,uhvatiti neki ritam
                                              kontinuiranog igranja koji do sad nisam imao,naučiti se nositi sa svom problematikom koju
                                              turnirski poker nosi itd.
                                              -projekt počinje u ponedjeljak 2.11
CILJEVI ZA 11. Mj - s obzirom da imam fulltime posao odigrati min. 1000 turnira
                                 -javljati se sto češće s updatovima i stanjem projekta na forum
                                  -vrijeme do projekta iskoristiti na što bolju pripremu za turnire koje ću igrati

to je za sada to....nadam se da ćemo učiti zajedno i da će ovo biti jedna lijepa poker priča... smile

30

Re: Mtt lifetime challenge

Kao sto sam najavio ovaj tjedan prije projekta posvetit cu maksimalno u pripremi onoga sto me ceka..
Kao smjernicu koristit cu challeng iz 2013. pokerstars pro-a Andre Coimbre od 100 do 100k dol.
http://acoimbra.com/2013/01/100k-day-1/
Takodjer se moze naci i dosta njegovih videa naYOUTUBEu s mikro limitima s kojim ja namjeravam poceti projekt
i mislim da ce mi biti od koristi.
PRIMJER

10

Re: Mtt lifetime challenge

Pozdrav svima smile
Evo stigao je prvi dan projekta pa samo da javim par  izmjena koje ce biti..
Dok sam prosli tj citao nesto na pokerstrategyu vidio sam ponudu za free 40dol na winner pokeru
pa sam se neobavezno prijavio...dobio sam 10 dol instant na racun a ostalih 30 dobije se nakon depozita min. 10 dol.
tako da sam se jucer malo igrao s tih 10 dol(racun je automacki od njih postavljen da ne mozes igrat nista s buyinom visim od 1dol)
sve sam igrao od headsup nl2,turnira za 0,50,1 dol twistera(kao na starsima spinngo samo su puno darezljivji..osvojio sam jedan za 10,6 i 4 dol) tako da sam zavrsio dan s 50 dol smile
e sad posto je situacija tako ispala odlucio sam od 100 dol za stars deset uplatit na win pok. da dobijem jos tih 30 dol bonusa

sad je situacija ovakva STARS :88 dol
                                      WIN.POK. 90 dol
sve ostaje isto grindam samo turnire 0,5
idem sad bacit prvi seshion pa se javim wink
PS.
sastavio sam si i neki setap za grind ali stavit sliku s kompa tu mi je amerika sad

00

Re: Mtt lifetime challenge

Pozdrav igracima i onima koji ce to tek postati  tongue  lol  tongue
Evo prosla je prva trecina mjeseca pa da se javim..
Bilo je svega,ne mogu reci da sam zadovoljan brojem turnira koje sam odigrao pa je to prvo sto zelim ispraviti..(odigrao sam cca 230 tur.)
Sto se tice igre tu sam osrednje zadovoljan,osvojio sam nekoliko sng 90 igr. ,45 igr.,ali na 180 i 360igr sam na nekoliko finalnih usao kao chipleader ali sam ranao u pm lose sad npr.. AA vs AK vs AQ  i sl...tako da me to malo mucilo sto se tice boljeg profita na sng-ovima..
Sto se tih turnira tice sjecam se da sam ih igrao prosle godine jedno vrjeme i da je razlika ogromna u odnosu na sada...skoro da ni nema onih klasicnih riba na takvim turnirima da guraju/callaju bilo sta kad god...tako da ce takvi par dolara radje spiskat u casinu i na spinngo nego se zajebavat s tim turnirima...to je moje skronmno misljenje  neutral
E sad najljepsi dio u ovih 10ak dana je taj sto sam hitao najveci turnir koji imam u rasporedu i jedni koji nije turbo $1.10 NL Hold'em [6-Max], $1.5K Gtd i bio prvi od 1998 ljudi  big_smile  big_smile  big_smile (njega sam i ubacio zbog motivacije i malo vise nade i adrenalina) za 327 $
S obzirom na taj rezultat mogu ubaciti jos neke turnire u dnevni raspored i pomaknuti personalizirani buyin na 2,70(personalizirani buy in na pokerstarsu je po meni idealan kad zelite tocno odrediti do kojeg iznosa zelite da vam pokazuje turnire)
WINER POKER sam odjebao  big_smile  iz razloga sto mi ga je na puno stolova tesko kombinirati sa starsom (ne iskacu stolovi,cesto sam sitout,nemaju dosta turnira,los softver i jednostavno me tilta)
Sretno svima smile

00

Re: Mtt lifetime challenge

Ne koristiš nikakav tracking softver?

00

Re: Mtt lifetime challenge

roba59 napisao:

Ne koristiš nikakav tracking softver?

Da to sam htio a zaboravio napomenuti...koristim Jivaro(besplatnu verziju)...radi samo na starsima,jako je jednostavan,besplatna verzija pokazuje PFR,VPIP I AGf ...prosirena verzija kosta 5.99 dol. mjesecno.
To i je za sada dosta za ove turnire,ako ovo sve postane ozbiljnije prebacit cu se na hem sigurno..
Zao mi je jedino zbog toga sto ne mogu tu neki grafic nabacit ali nadam se da ce i to doci s vremenom smile

00

Re: Mtt lifetime challenge

Pozdrav svima!!! smile
Evo iza mene je 10ak dana igranja od zadnjeg javljanja pa je vrijeme da napisem post...
Kako mi je bankroll bio oko 350 dol igrao sam vecinom sheduled micro turnire od 1 do 3,30 dol s ponekim 2,5 180man.
Medjutim kako mi je varijacija bila prevelika morao sam nesto promjeniti,tako da sam poceo igrati sto sam vise mogao 2,5 180man
pa se situacija malo popravila.Na pocetku sam se malo teze snalazio jer ih nikada nisam ozbiljnije igrao nego ubacivao usput..
Kasnije kad sam se ufurao krenulo je bolje ali su mi se zaredala treca mjesta svako malo tako da je to bilo dovoljno samo za odrzavanje bankrolla ali jucer sam osvojio 2 komada tako da to sada ljepse izgleda...
Sto se sheduled turnira tice nazalost nisam nista piknuo..najblize sam bio na 2,70 tur. nokaut cca. 5000 ljudi gdje sam imao 1M(30bb) cipova(4 od 18) i napravio uzasnu gresku callao na BB minraise od SB chipleadera s A3 flop A4j i ispratio ga do kraja ,imao je A4(bio sam u bedu dva dana) smile
Ali sta je tu je,plan je odgrindati mjesec do kraja s naglaskom na 2,5 180man sitngo i nadati se da ce ici kao do sada...te napraviti planove za 12 mj. Na prvom mjestu je HEM.
Javim se na kraju mjeseca..
Sretno svima big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

00

Re: Mtt lifetime challenge

Pozz svim legendama i onima koji ce to tek postati smile
Evo javljam se s obzirom da sam gotov s igrom za ovu god..
Prvo da napisem sta se desavalo od zadnjeg javljanja: -uspio sam se ustabiliti na 2,5 180man sitngo. (profit cca 800 dol na 650 tur.) sto
                                                                                          mislim da je cisto solidno
                                                                                         -piknuo sam 4 finalna na sheduled turnirima..    $3.30 NL Hold'em, $2.5K Gtd
                                                                                           3/907 za 300ak $                                                 
                                                                                           -    Bounty Builder $1.10, $6K Gtd 2/10555(lol) za 600ak $
                                                                                           -    $1.35 NL Hold'em [Turbo, Knockout], $7K Gtd 6/5786 za 200ak $
                                                                                           -    $2.20 NL Hold'em [Turbo], $4K Gtd  8/2502 za cca 100$
Eto bilo je zanimljivih situacija od pocetka projekta ali stavljam to iza sebe i okrecem se planovima za 2016. koju moram odradid cijelu bez zajebancije smile
Isplatio sam sve sa starsa cisto zbog sigurnosti za blagdane iako se necu razbacivati..
2016. cu vj krenuti sa 750$ bankrollom i ciljem 1500 2,5 180man sitgo turnira u sjecnju ali to cu jos objaviti na pocetku godine smile
i naravno krenut cu s hemom pa cu moci lijepo ovdje opisati razvoj mjeseca s neakvim graficem
e da i hvala forumasu koji mi je ponudio hem...stari sry ne mogu ti odg. valjda zbog nedovoljno postova..hvala svejedno,kralj si wink
sretni blagdani svima :*

10