Tema: Stari lav

Pozdrav svima. Nisam dugo otvorio topic na forumu. Pratim ga, ali ne pisem vec godinama. Ako ima starije garde sa foruma, sjecat ce se ovog nicka. Poker neigram ozbiljno neke dvije godine i više. Kad kazem neigram ozbiljno, to ne znaci da ga ne igram. Igram ga, u prosjeku od prosle godine čak 3.6 HU sng-a  po danu.  Naslov je stari lav, jer iako mi je tek 25, na ovaj forum sam se uclanio kad mi je bilo 18 ili 19, jako davno. Odnosno dugo sam u pokeru.

Čim imam $ iskeširam. Ko za dobar dan cashoutam pola rolla, nekad 90% rolla, a nekad sve. Kako mi kad dođe. Nepazim na to nimalo.
Tako da sam vječiti micro grinder. Ni u ovome projektu ne namjeravam postat isildur. Više ce to biti da začinim svoj odnos s pokerom, dugo smo skupa, a ljubav odumire, pa cu pokusat na ovaj nacin razbuktat stare strasti. Glavni razlog zbog kog pišem projekt je to što sam se sinoc bas posteno napizdio, i ljut sam i nece na tome ostat.

Nisam nista igrao 15ak dana, trosio sam sto sam imao, jucer stavio 100$ na starse, izgubio sam sve jer sam se zajebava. Sto je apsolutno ne moj običaj. Grozno sam runna, al nebitno je kako sam runna. Kad ne pitaš bankroll managment, ne pitaj ni runn. Iako sam namjerava zagrizeno nastavit sa 6max-om , ipak se nemogu otet svojoj prvoj i zadnjoj ljubavi. HUsng. I mislim da za napravit roll je puno lakše od 6max. Pogotovo kad imaš svo iskustvo svijeta na ovome, ko sto ja imam.

Od danas imam više slobodnog vremena. Nikad nisam vodio projekt/blog niti išta slicno.  Ovaj projekt ce biti zabavan i zanimljiv. Za cilj mu nije doci do 10 ili 100k, nego mu je za cilj sa 20$ rollom doci do 500 za točno 7 dana. Cilj je igrati od 30 do 40 sng HU dnevno. Što je oko 8 sati igre, mozda i vise. Igrajuci 2 stola.
Koristit cu agrro brm, jer to je jedino kako znam.Tako da krecemo s 20$ na trojkama. Dva stola. Ukoliko bustam depositat cu, ali to se, uvjeravam vas, nece desiti. smile

Krećem s trojkama dva stola do 60$, onda kreće jedan stol sedmica, dok nemam buyin plusa. A onda kreću 2 stola sedmica, do trena kad cashier bude 1 buyin minusa (iako je jedan stol otvoren i igra se, nepalim novi dok ne vidim rezultat istog.)
Taj postupak se ponavlja dok ne prođe. Sa 145$  kreću 15ke, po istom principu. Na 15kama smo do 330 $ . Stim da naglašavam da necu vodit ratove s regovima sa 10ak buyinova, pa je lako moguce, da 30ke ni ne zamirišu, pa budemo na 15kama do kraja.

OT:

vidim ovaj novi reward program na starsima, i nista mi nije jasno. Jel mi moze netko objasnit, kog boga znace ovi stepovi, sto cu dobit kad ih odradim sve. Gdje mogu pratit kako stojim sa tim stepovima. Ma sto su to ovi stepovi uopce i kako funkcioniraju !?!   i .... oce li starsi dat koji dolar za ove starscoine   ?



Šanse da cu uspjet odradit projekt, moja procjena, su 1:6  . Faktori koji mogu utjecat su ocito runn, zatim tilt i najbitnija stvar, volumen.  O dvije stvari odlucujem direktno, i nesmin zajebat. Zbog toga i pisem ovo.

Eto ga.   Projekt ide u čast Mirjane Lučić-Baroni , Veldina Karića, Zvone Deranje,  Freddy Adu-a, Artema Milevskog i mnogih drugih profesionalaca samosabotaže, koji su ostavili trag tako sto su nestali bestraga.

Zadnji popravljao chillin (13-01-2016 12:29:56)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
30

Re: Stari lav

http://i68.tinypic.com/n2e2vl.png


ovo su 7ice i 15ke  od prosle godine. Zna li netko reci bilo sto o grafu, jeli loše, dobro, prosjecno. Inače, dvije trecine ovog grafa su odigrane u niti 30 dana. Odnosno negdje oko 1070og SNG-a je odigrano od prvog do treceg mjeseca prosle godine

Zadnji popravljao chillin (13-01-2016 12:51:09)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
20

Re: Stari lav

Cini mi se cisto ok graf, ne vidim sta mu fali osim malo vise volumena big_smile

00

Re: Stari lav

Stormpay napisao:

Cini mi se cisto ok graf, ne vidim sta mu fali osim malo vise volumena big_smile


hvala. zapravo sam zelio pitat, koji je ovo roi, mogu li ga naci u hemu, koji je inače dobar koji solidan a koji odličan roi na heads up-u

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Stari lav

Ovo je turbo SNG? Roi ti je oko 10% ako igras pola pola 7$ i 15$, buduci da imas oko 1$/game. Samo podijeliš 1$/game sa avg. buyinom.
Mislim da je to solidan roi za turbose.

00

Re: Stari lav

Al je sample dosta mali, nakon 5000 turnira bi trebal znati otprilike di si.

Zadnji popravljao hrasca (13-01-2016 20:26:02)

00

Re: Stari lav

hrasca napisao:

Ovo je turbo SNG? Roi ti je oko 10% ako igras pola pola 7$ i 15$, buduci da imas oko 1$/game. Samo podijeliš 1$/game sa avg. buyinom.
Mislim da je to solidan roi za turbose.

hvala lijepa. znaci  posto su ovo regulari, ROI nije toliko dobar ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Stari lav

što se tiče stepova niti meni nije jasno. imam platinum i svakih 500 vpp-ova se skine step. to je jasno. nije jasno što su stepovi uglavnom 1600 starscoinsa, ali budu i 1800, 2250, 2500 i 3000, što znači da za 500 vpp-ova se dobije 16-30e rb-a-

ima li tko ideju kako se generira taj iznos stepa? do sada sam ih skinuo 20

10

9

Re: Stari lav

Hannibal napisao:

što se tiče stepova niti meni nije jasno. imam platinum i svakih 500 vpp-ova se skine step. to je jasno. nije jasno što su stepovi uglavnom 1600 starscoinsa, ali budu i 1800, 2250, 2500 i 3000, što znači da za 500 vpp-ova se dobije 16-30e rb-a-

ima li tko ideju kako se generira taj iznos stepa? do sada sam ih skinuo 20

https://www.pokerstars.eu/assets/pdf/gl … -table.pdf

00

Re: Stari lav

@maki  tx za informaciju. igram na ps.fr pa su ti iznosi malo drugačiji , ali sada je jasno

10

Re: Stari lav

oš bacit neki update? smile

i sritno smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Stari lav

Sretno staroj gardi !    smile  smile

10

Re: Stari lav

Sample je premal da bi se dalo nesto zakljucit sto se turbosa tice mislim da nakon 3k samplea mozes vidjet kako stojis a i bitniji je ev roi% posto se zapravo po njemu vidi kolko dobro beatas limit...
GL !

00

Re: Stari lav

zamorano11 napisao:

oš bacit neki update? smile

i sritno smile

   bok marko moj dobri i posteni.
I tebi i svima drugima sorry sto nisam radio update. Neznam gdje mi je glava zadnjih dana. Zbog nenadanih problema nisam igra dovoljno. Jos nije kraj projekta. Volumen jednodstavno nije bio dovoljno dobar da bi se teoretski uspia projekt zavrsit. Roll je 115$ .  Stavit cu graf kad uspijem sve handove importat na jedan komp, jer nije igrano sve sa jednoga.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00