Tema: Neteller

Ak mi moze reci netko ko koristi neteller jel se mora spojiti na bank acc i dokazat adresa prije neg se pocne koristiti?
Ima li kakvih prednosti u odnosu na skrill?

10

Re: Neteller

Ja ga nemam spojeno na bank account. Uzeo sam karticu i dokazao adresu.

00

Re: Neteller

Evo ovako.
Napravio sam neteller.
Sad mi tamo pise da mi je acc unverified.
Kad odem u onu sekciju di se to moze srediti, nemam tu opciju.
Naso sam na netu da ako nemam tu opciju, da bi trbao prvo depozitat, pa ce se pojaviti.
Tamo ne primaju skrillov mastercard, tako da mi je ta opcija otpala.
Ne koristim druge kartice i racune.
Poslao sam mail supportu sa objasnjenim problemom, al dok mi odgovore ako neko ima neku ideju ili da je imao slican problem nek sharea.

Ty unaprijed.

00

Re: Neteller

https://help.neteller.com/app/answers/detail/a_id/3911

Znači ovo nemaš?

Javi se na skype, pa ti pošaljem par dolara, možda ti se onda pojavi.

00

Re: Neteller

imao sam i ja sličan problem. mislim da ni neće pomoć ako ti netko senda par dolara.
imaš onu opciju u Money in " international bank transfer",znači morat ćeš slat preko banke da ti mogu verificirat račun.

00

Re: Neteller

Ty ljudi. Rijeseno je.
Samo je trebalo nesto para na accountu (poslao mi prijatelj).

00

Re: Neteller

Evo sad opet pitanje.
Dobio sam na netelleru vip gold prije par dana. Jel neko zna dokad meni taj status vrijedi ako ne napravim dovoljo transakcija da ga produzim? Znam da su to godisnji statusi, ali mi nije jasno kako se tocno gleda (godinu dana od kad sam ga dobio ili do kraja tekuce kalendarske godine ili do kraja iduce kalendarske godine ili do nekog random datuma,....)

00

Re: Neteller

Jel se mora slat iban broj za isplatu ili to oni direkt uplate na racun?

00

Re: Neteller

Kak će ti isplatiti ako nemaju tvoj iban?

Ali najbolje ti je uzeti njihovu karticu i isplačivat preko bankomata.

10

Re: Neteller

Dns. Sam se tek kod njih regao. Kako ide ta opcija sa njihovom karticom, koliko košta, za koliko dana ju dobijem?

01

11

Re: Neteller

Pogledaj na sajtu kolko košta... Dobiješ je za tjedan do dva tjedna.

00

Re: Neteller

Došao sam do zapreke... naime, da bi verificirao svoj bankovni racun potrebna je nekakva bankovna izjava. Nije mi jasno o kakvom se dokumentu radi. ovo oni kažu:After confirming your bank details you will be required to provide a copy of a recent bank statement.

00

13

Re: Neteller

kad uplatiš dobiš papir(il ti pošalju na mail) na kojem pišu tvoji i od banke podatci pa im to možeš poslat

00

14

Re: Neteller

Bank statement je izvod tekućeg odnosno deviznog računa.

00

Re: Neteller

Pozdrav,

Imam skrill i devizni racun u  eurima i sad sam si napravil account na Netteleru u $ pa me zanima dal moram i u banci otvorit jos jedan devizni racun u $ ili mogu samo uzet onu njihovu karticu i dizat novce na bankomatu?

00

Re: Neteller

Sad vidim da ne treba, nisam cital:D

00

17

Re: Neteller

ima li neteller security token kao skrill?

00

18

Re: Neteller

Leon napisao:

ima li neteller security token kao skrill?

Ima. Nije token (fizicki) vise, nego nekakvi kodovi (isto kao kod skrilla)

00

19

Re: Neteller

Ima preko aplikacije na mobitelu.

00

20

Re: Neteller

pretpostavljan da je neteller najbolje napravit u dolarima?

00

21

Re: Neteller

U valuti u kojoj su ti sajtovi na kojima igraš.

00

22

Re: Neteller

Ugl napravio sam account u dolarima..Odlučio isplatiti 3k $ sa starsa ali bila je opcija da jedino mogu isplatit u eurima(na skrill sam uvijek mogao u dolarima)..Odlučin se ipak isplatiti i naravno na neteller mi sjedne samo 2828 $ ..Zna netko razlog zašto se ne može sa starsa na neteller u dolarima isplatiti?

00

Re: Neteller

Ja imam karticu u PBZ-u u dolarima i kreteni ne daju uplatiti ni isplatiti u $$$$.Nude samo eure i kune i naravno izmasakriraju konverzijama a kad im to kazem samo odgovore da oni ne uzimaju nista na konverziji.

00

Re: Neteller

Zanima me od ljudi koji koriste neteller i bili su prosli mjesec aktivni kad je tamo bila ona neka promocija di daju % za depozite.
Ne sjecam se tocno kako je bilo, al vise manje svi su dobili nekakvu "misiju". Depozitat odredjenu cifru do nekog datuma da bi poceo sudjelovat u promociji, zatim od tog datuma pa do sljedeceg zadanog datuma dobijas "cashback" u iznosu 10% do svojih depozita do odredjenog iznosa, te nakon tog datuma pa do 08.01. (ako se dobro sjecam) dobijas 1% cashback na sve depozite neograniceno. Sjecam se da je u mailu pisalo dada je onda tog 08.01. jos neko izvlacenje za Vegas i isplata cashbacka.
E sad me jedino zanima jel iko u ovome sudjelovao i jel dobio ikakav cashback, posto ja nisam dobio apsolutno nista, a depozitao sam dosta para. Pitao bi ih live chatu sta imaju za vip, al to im ne radi vec duze vrijeme, a s mailom mi se neda cimat posto su poznati da brzo odgovore.

00

25

Re: Neteller

Promjenili su, tj produzili do 17.1. sve. Tad ce bit sve isplate i izvlacenje za Vegas.

Trebao si dobiti mail ako si zadovolji sve uvjete (ja sam ga dobio). Sve pare ce isplatit 17.1. do ponoci tako da provjeri onda, al mislim da bi sve trebalo bit ok.

Ja sam isto abuseao  sa velikim uplatama, al fora ti je u tome da su vecinu merchanta izbacili sa liste dopustenih, ne znam dal si to pratio...

00