Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Bok.
Vrijeme je za mjesecni update....
U globalu nisam zadovoljan sa proslim mjesecom, ne zbog rezultata nego zbog volumena i mog rada na igri odnosno bolje reci mog nerada na igri. Da napravio sam 1.7k € profita i presao sam u intermediate grupu i sretan sam zbog toga ali kad znam da nisam dao 100% zalaganja ne mogu u cijelosti biti zadovoljan sa proslim mjesecom. Sto se tice same igre skoro cijeli mjesec sam dbro igrao izuzev jednog tjedna koji sam igrao dosta lose. Znaci u tom tjednu sam radio glupe greske, igrao previse stolova i igrao protiv protivnika protiv kojih nisam trebao. Nadam se da cu ovaj cijeli mjesec igrati dobro, bez iznimke i da cu konacno povecati volumen.

ciljevi za 12. mjesec:

raditi na igri
30k +  ruku
3k+ profita

uglavnom evo grafa za prosli mjesec (fali nekih 200-tinjak € jer PT4 nije ucitao neke ruke)

http://uploadslike.com/image.php?di=YOJV

10

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Pozdrav.....
Prvi tjedan u 12. mjesecu je do sad nabolji sto se para tice. U prvom tjednu u prosincu zaradio sam 1.1k € u 4.3k odigranih ruku. Moj stari neprijatelj gosn volumen je i dalje jaci od mene al za prosli tjedan imam dobar izgovor. Kako sam je vec ciko u godinama tu i tamo me zna uhvatit u ledima tako da 3 dana sam igrao samo par sati jer jednostavno nisam mogao dugo sjediti. Iskreno i lezanje je bilo problem. Prosli tjedan sam imao svoj prvi intermediate coaching. Glavna tema coachinga je bila prilagodavanje protivniku, uglavnom trener me odusevio. Lik je nakon samo 3 ruke skuzio sta protivnik radi. Dobro bilo je rijec o fishu al svejedno. Sto je coaching odmicao ja sam bio sve zapanjeniji i zapanjeniji. Uglavnom ja sam jos sat vremena nakon coachinga bio u pozitivnom soku. Jebote koliko jos moram uciti....al neka.
Eo ga i graf za prosli tjedan........
http://uploadslike.com/image.php?di=T828

40

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Pozdrav ljudi...
Prosli tjedan je super krenio i onda je krenilo sve u k.... Imao sam jedan stop loss i sveukupno sam runo malo losije ali ako cemo iskreno od cijelog proslog tjedana zadovoljan sam samo sa jednim danom igre. Da, u globalu sam prosli tjedan bio malo nesretan ali to nije isprika da radim lose playeve, a to sam radio skoro cijeli prosli tjedan. Cak i sa losijim runom trebao sam zaraditi vise da sam u odredenim spotovima bio disipliniran. Nadam se da cu ovaj tjedan to poraviti i  da necu dopustiti da me odredeni spotovi izbaze iz takta kad V suckouta jer to je neizbjezno u pokeru i takav nacin razmisljanja utjece na moju A-igru. Primjetio sam da kad si zadam neki cilj tipa toliko novaca cu zaraditi ovaj mjesec ili toliki volumen moram napraviti i skuzim da to necu ostvariti pocnem biti ljut na sebe tokom igre i to pocne utjecati na moju igru tako da necu vise takve stvari toliko ozbiljno shvacati. Najbitnije mi je da radim na igri i igram svoju A-igru sto je vise moguce uz koliko-toliko pristojan volumen. Evo i graf od proslog tjedna koji nije bas tocan jer izmedu ostalih igram i na jednoj stranici koja je u drugoj valuti tako da PT4 misli da igram limit NL100 i NL200 u eurima a zapravo ne igram. Stvarna profit je oko 150€.

http://uploadslike.com/image.php?di=XMC7

20

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

pozdrav ekipa......

Prosli tjedan je bio dosta los. Bilo bi super kad bi mogao okrivit los run il tako nesto al ne mogu. Ne znam iz kojeg razloga al cijeli prosli tjedan sam igrao protiv likova protiv kojih nisam trebao igrati. Sam sebe sam izlevelo sa razmisljanjem da moram beatat malo teže protivnike na nizim limitima jer ako to nisam u stanju kako cu beatat onda teze protivnike na vecim limitima. Cijeli vikend sam razmisljao o tome te sam popricao sa par iskusnijih igraca i dosao do zakljucka da sam bezveze trosio energiju i vrijeme uzalud. Tako da od sada samo fishevi na meniju. Rezultati od proslog tjedna su losi ali sve ide na moju dusu. Drago mi je da sam iz svega toga izvukao pouku da nema potrebe za kompliciranjem jer sam stvarno u fantasticnoj grupi u kojoj mogu saznati sve sto me zanima i muci na puno bezbolniji nacin. Proslotjedna epizoda me kostala 500€ i dosta zivaca i vremena al jebiga...na greskama se uci. Uglavnom, eo graf od proslog tjedna....pozz i sretno na stolovima

http://uploadslike.com/image.php?di=AD6H

Zadnji popravljao kalinjo11330066 (23-12-2015 01:19:05)

00

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Pozdrav....

Prosli tjedan je bio odlican, zapravo bio je totalna suprotnost od pretproslog tjedna po svemu. Nisam igrao puno zbog blagdana i druzenja sa obitelji i prijateljima. Zadnjih nekoliko godina nisam uopce osjecao "bozicni ugodaj" ali to se promijenilo otkad sam dobio dijete. Bilo je stvarno zanimljivo promatrati svoju malu curicu kako reagira na sve vezano uz sv. Nikolu i Bozic. Nego da se vratim na poker. Zbog blagdana prosli tjedan sam odigrao malo vise od 3k ruku ali kad sam igrao sam bio stvarno fokusiran i razmisljao sam o svakom spotu. Isto tako villain selection je bio jako dobar...igaro sam samo sa "lakim protivnicima". Napravio sam si plan kako mi svaki radni dan treba izgledati. Nisam ga sproveo 100% al nadam se da cu u danima koji dolaze i to uspjeti. Prosli tjedan mi je pokazao da kad cijelo vrijeme igram svoju A-igru i kad pazim protiv koga igram imam dobre rezultate. Da dobro sam runo prosli tjedan ali isto tako sam dobro igrao i radio na igri tako da sad samo treba nastaviti tako. Prosli tjedan sam zaradio oko 1.1k€. Eo i graf od zadnjih 7 dana......

http://uploadslike.com/image.php?di=VH2V

50

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Svaka cast, dobar odgovor na losiji run ! big_smile

Keep crushing wink

00

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

fala storm  smile

Prosinac je bio dobar mjesec, odigrao sam oko 23k ruku i ostvario profit od oko 2.4k € post RB. Zadovoljan sam sa off table radom al volumen je mogao biti malo bolji. Ukljucio sam se u 4k€ challengu sa jos par ljudi iz grupe. Glavni razlog za to je da popravim svoj volumen i da testiram svoje granice, u svakom slucaju sijecanj ce biti zanimljiv. Morat cu dati 120% da zavrsim 4k challenge i nadam se da cu uspjeti. Prosli mjesec sam imao period od 10 dana kad sam stvarno lose igrao, nadam se da cu ovaj mjesec uspjeti igrati svoju A-igru cijeli mjesec bez padova u kvaliteti ko prethodnih mjeseci. Ovaj mjesec izmedu ostalog cu se najvise koncentrirati na prilagodavanje protivniku jer ako to dobro odradim moja profit ce biti puno bolja. Glavni cilj ovaj mjesec je da zaradim dovoljno da move-upam na NL200 i zaradim jos vise para.

ciljevi za ovaj mjesec:

30k+ ruku
4k€+
svaki dan pogledati barem 3 videa i prouciti jedno protivnika

http://uploadslike.com/image.php?di=2C7S

30

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Pozdrav ekipa......
Zadovoljan sa ovomjesecnim napretkom. Prvih 10 dana u sijecnju je bilo zanimljivo. Moram priznati da se nikad do sad nisam toliko trudio, a sve zbog challenga u kojem sudjelujem sa ostalim ljudima iz BPC-a. Malo je smijesno da iako  sam ulozio toliko truda u challenge i dalje sam najslabiji os ostalih deckiju koji su samnom u challengu sto se tice ulozenih radnih sati. Iskreno volio bih da mogu igrati po cijele dane i raditi na svojoj igri ali jednostavno to ne mogu zbog obiteljskih stvari i nekih drugih obavezaizvan pokera. Ne sjecam se kad sam toliko malo spavao ali ne bi nista mijenjao jer znam zasto sve ovo radim plus sto vidim da se moj trud i zalaganje ocituje na mojim rezultatima za koje se nadam da ce se jos poboljsati nakon sto pocnem igrati vece limite. Moram poraditi na tome kako da bolje iskoristavam svoje vrijeme kako bi mogao jos vise igrati jer trenutno ne zadovoljavam uvijete koji su postavljeni pred mene kad sam prihvatio challenge. U globalu sam zadovoljan sa pocetkom ovog mjeseca. Imao sam jedan los dan ovaj mjesec kad sam hitao stop loss a razlog tome je igranje sa jednim protivnikom sa kojim nisam trebao igrati. Da lik je bio fish ali je bio agresivni fish i ja jednostavno nisam dobro reagirao na njegovu agresiju. Otvarao je stalno 6x, dosta 3b-tao i radio svakakve lude poteze, a ja jednostavno nisam znao kako da reagiram. Bilo je malo i nesrece al sta je tu je. Zasad sam odigrao 7.1k ruku i zaradio oko 1.1k €. Toliko od mene za sada, cujemo se za tjedan dana a do tada gl gl......

http://uploadslike.com/image.php?di=7I1I

50

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Cudan tjedan iza mene. Sveukupno sam zadovoljan sa svojom igrom zadnjih 7 dana, ali zadnja 2 dana su bila poprilicno ruzna. U petak sam se malo provozao na rollercoasteru, mozda i najcudniji dan od kada sam u BPC-u. Izgubio sam taj dan 3 puta 100bb na NL100 i to setupovi ko u filmovima i onda sljedeci dan stop loss koa secer na kraju. Sljedeci tjedan bar u pocetku cu se koncentrirati samo na "lake" protivnike da vratim malo samopouzdanja. Prosli tjedan sam odigrao oko 6.5k handova i zaradio oko 300€. Graf nije tocan jer fale handovi i jer igram na jednoj stranici gdje je druga valuta a PT4 ga prepoznaje kao da igram NL100 i NL200 u €. Trebam zaraditi do kraja mjeseca 2.6k € ako mislim zavrsiti 4k challenge tako da ce biti cupavo ali dat cu sve od sebe. Toliko od mene, glgl.
http://uploadslike.com/image.php?di=M00N

10

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Vrijeme za tjedni update....
Tjedan je bio dobar sve do zadnja 2 dana kad asam poceo igrati kao robot. U petak sam bio dobar oko 160€ iako sam trebao biti up oko 300€ da nisam napravio par retardiranih callova, a u subotu sam hito stop loss. U utorak sam imao probleme sa kompjuterom pa nisam igra. Trebam zaraditi 2k € sljedeci tjedan da bih zavrsio challenge sto nije nemoguce ali ce biti jako tesko. Moram puno igrati i sto je najbitnije igrati svoju A-igru cijelo vrijeme. Vidit cemo sto ce se dogoditi. Sto se tice off table rada mislim da sam i na tom polju zakazao ovaj tjedan i MORAM prestati igrati kao robot u odredenim trenutcima. Uglavnom prosli tjedan sam odigrao oko 5.5k ruku i zaradio oko 700€. Eo i graf koji vec po obicaju nije tocan......

http://uploadslike.com/image.php?di=K17Q

10

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Sijecanj je iza mene i nisam uspio napraviti sve sto sam planirao. Sve je islo super do zanjih 5-6 dana kad je sve otislo u k..... Upao sam u down, poceo tiltat + sto sam imao problema sa kompom pa sam izgubio dosta ruku tako da necu postati graf od proslog mjeseca. Zaradio sam oko 1.9k i odigrao nekih 25k ruku. Uglavnom toliko za ovaj update. Od ovog tjedna plan je raditi update 2x tjedno tako da se ubrzo cujemo. Gl na stolovima.

00

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Pozdrav...
Malo kasnim sa updateom. Ovaj mjesec sam krenio supr sa volumenom ali sam usporio zbog novog sistema coachinga (svaki dan). Super mi je novi sistem coachinga i prolazenje kroz materiju iz intermediate dijela ali ali isto tako ima toliko novih stvari za nauciti tako da bas nemam puno vremena za igranje koilko bih volio. Zadnjih nekoliko dana sam bolestan tako da ovaj tjedan uopce nisam igrao. Iako se radi o obicnoj prehladi iz iskustva sam naucio da kad sam bolestan ne mogu se koncentrirati na igru tako da necu igrati dok ne ozdravim. Iskreno dobro mi je dosao ovaj period neigranja jer se mogu fokusirati na ucenje. Sto se tice rezultata ovaj mjesec (zapravo prosli tjedan) zasad sam BE. S obzirom na novi sustav coachinga plan mi je dnevno igrati nekih 8 sati + 2 sata ucenja + 1 sat coachinga tako da mi nece biti dosadno  smile .   Uglavnom cujemo se i sretno na stolovima.... Pozz

10

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

vrijeme za tjedni update....

Ovaj tjedan je bio malo bolji nego prethodna 2. Smanjio sam broj gresaka koje radim dok igram al ne moram ni reci da ima puuuuuno mjesta za napredak.  smile   Jos uvijek imam problema za biranjem protivnika i pritom ne mislim na likove protiv kojih se ne osjecam ugodno nego i pasivaca koji ne rade previse gresaka tako da protiv njih samo placam rake. Konstatno radim na odrzavanju koncentracije tokom igranja. Imao sam jedan stop loss prosli tjedan. Malo sam razmisljao o tome jer u zadnjih 2 mjeseca skoro da nisam imao tjedan bez stop lossa i dosao sam do zakljucka da nema razloga da hitam stop loss svaki tjedan jer limiti na kojima igram nisu teski i uz maksimalnu koncentraciju i dobar odabir protivnika nebi trebao imati tako cesto stop loss. Dobro moze se desit losiji run al  taj run mora biti stvarno katastrofalan da hitam tako ceso stop loss. Tako da sam odlucio da za mene nema vise stop lossa  big_smile .  prosli tjedan sam odigrao oko 7k ruku, igrao 48 sati i proucavo oko 10 sati. Prosli tjedan sam zaradio oko 450€. Toliko od mene. Pozdrav......

00

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Da li je utjecalo puno na tvoju igru sto su na Starsu sada samo Zoom cash HU stolovi?

00

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

ni najmanje, jedino sto tamo vise ne igram, a i dok sam igrao nije bilo previse akcije jer je bilo 90% regova protiv kojih nisam igrao

00

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Nisam zadovoljan sa proslim mjesecom, zaradio sam samo 800€. Zadnji tjedan u mjesecu je bio dobar sto se tice odigranih sati ali sam zadnji dan hitao stop loss. Jednostavno je bio dan kad nista nije islo kako bi trebalo, sve vece potove sam izgubio. Uglavnom za 3. mjesec planiram pojacati rad na igri. Prosli mjesec sam odigrao 153 sata i 22k ruku. Raradio sam dnevne zadatke koje cu ispunjavati svaki dan. U ozujku planiram odigrati 200+ sati i zaraditi 3k+. Toliko od mene i gl.....

00