Tema: river nuts, kako do max value

u ovakvim situacijama, kako do max valule? River x/r, ili bettat 0.8ish i nadam da se raisa pa pushat?
V 45/18 ali samo 12hnd
https://www.weaktight.com/h/56ea9517d39043f66a8b45b1

Zadnji popravljao Vatroslav (17-03-2016 13:31:29)

00

Re: river nuts, kako do max value

Ima neki link uz to??

Opcenito ako si i bio agresor zelis i dalje betati da dobijes value iz razloga sto ce ti medium strenght hand check backat, a jako malo handova bet/calla river jer tvoj x/r izgleda puno jaci nego da samo betas. Jedino mozes sad  tu razmisljat  ako bas vidis da villain voli betati i ima puno missanih drawa pa da iz toga dobijes value ali ipak sam fan betanja nutsa kad ih imam, ak je villain dovoljno ajmo rec "zaigran" da beta kad promasi draw, onda je i dovoljno "zaigran" da taj isti i blefira tako da mi shipne preko river beta smile

00

Re: river nuts, kako do max value

Stormpay napisao:

Ima neki link uz to??

Opcenito ako si i bio agresor zelis i dalje betati da dobijes value iz razloga sto ce ti medium strenght hand check backat, a jako malo handova bet/calla river jer tvoj x/r izgleda puno jaci nego da samo betas. Jedino mozes sad  tu razmisljat  ako bas vidis da villain voli betati i ima puno missanih drawa pa da iz toga dobijes value ali ipak sam fan betanja nutsa kad ih imam, ak je villain dovoljno ajmo rec "zaigran" da beta kad promasi draw, onda je i dovoljno "zaigran" da taj isti i blefira tako da mi shipne preko river beta smile



ima wt link, meni radi normalno
https://www.weaktight.com/h/56ea9517d39043f66a8b45b1

00

Re: river nuts, kako do max value

sry nisam primijetio ili si editirao pa sam taman vidio kad ga ni bilo big_smile

raise turn ili x/r river iako turn raise mi se svida puno vise unatoc tome sto imas nut flush. Ax ti nece on foldat a kamoli jace i kada callas dajes mu free kartu u slucajevima kada ima set ili dvopar da pogodi. Nl2 zbilja simple strategija, kad imas ili pogodis, betaj, raiseaj sto vec, oni ce platiti kolki god bio racun big_smile

Zadnji popravljao Stormpay (17-03-2016 15:28:56)

00

Re: river nuts, kako do max value

Ali mogao bi staviti link ovako: http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=8854

00

Re: river nuts, kako do max value

Da, sad kad i ja razmisljam trebo sam turn x/r i onda river donk push ili x/all in?
@roba okej, ma bio sam bas converto hand histroy ali sam editriao post da dodam V stats i nestao je hand i opcija za convert hh

00

7

Re: river nuts, kako do max value

Stormpay napisao:

sry nisam primijetio ili si editirao pa sam taman vidio kad ga ni bilo big_smile

raise turn ili x/r river iako turn raise mi se svida puno vise unatoc tome sto imas nut flush. Ax ti nece on foldat a kamoli jace i kada callas dajes mu free kartu u slucajevima kada ima set ili dvopar da pogodi. Nl2 zbilja simple strategija, kad imas ili pogodis, betaj, raiseaj sto vec, oni ce platiti kolki god bio racun big_smile

Znači c/r i river beta cjeli pot?

Ja ih pustim da oni betaju i na riveru ih onda reisam

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

Re: river nuts, kako do max value

Ja c/r turn i vjer all in ako ostane pot size da, ocekujem 2para+, a i neke Ax da plate. (iako Ax rijetko da ce river callat posto se NL2 igraci generalno boje flusheva)

Call nije kraj svijeta posto imamo nut flush, ali onda dolazis u situaciju kao sto je i Vatroslav da river ne znas dal donkat il c/r. Kad donkas onda radis ono sto rade fishevi i hand ti je ocit i to ne prolazi nigdje osim na NL2 mozda, a opet ne zelis mu checkirati da ne dobijes check back. Ako nemas read na igracu ja mislim da je najbolje igrati straightforward , a onda kada dodes do NL10 mozes gledat dal je netko dovoljno agresivan da mu pustimo da on beta u nas i slicno.

Zapravo kad i razmislim, ako villain ima medium strenght hand kao Ax, on ce betat turn i check river sigurno, ako pak ima 2para + znaci handove koje beta na riveru, taki tak te handove ne folda na c/r i bet na river, shvacas?
Ako ima Ax ili slabije, u nijednom slucaju neces vidjet vise$$$ u potu i eventualno ces dobit call na tvoj c/r na turnu, a river kad shipas ti value betas 2para+ , ako ima slabiji hand, jbg nece betat river nego check back. Da smo takvi profici da prepoznamo kad ima 2para+ pa onda to value betamo, a kada ima bluff hand pa da pustimo njemu da beta, onda bi igrali NL400 i vise hehe

Generalno pravilo koje koristim ovdje npr je da cu check/call nut hand koji me ne moze natkupiti ili da su sanse jako malene, tipa check/callao bi da imam fullhouse tako da njemu dam sansu da jos nesto pogodi, a ovako on tu takoder moze imat 2para, set koji imaju outova smile Betao je potsize znaci vrlo moguce da ima jak hand tipa AQ, 99, QQ ili slabiji flush.

00

Re: river nuts, kako do max value

Edit: njegov most likely hand je AxKs, AQ, Q9, AA, QQ, 99, flush(rijede) po meni ---- > ne gledam statse posto samo 12 handova imamo. Ako se pokaze da je fish naravno ovo je druga prica, ali protiv standard igraca na ovakve betova vidam ovaj range recimo.

00