Tema: some hands

pozdrav,

Evo par situacija pa ako može komentar.

1. hand
lik je 29-22-5,6. (722 hands), fold vs 3bet 24, buton open 44, buton fold vs 3bet 33%, bet vs miss cbet u 3betanom potu 25%
https://www.weaktight.com/h/56eab680d3904368458b464d

2. hand
BB je 50-4-0 fish na 87 handova
https://www.weaktight.com/h/56eab815d3904335438b4699

3. hand
vilan je 21-16-6,9 (684 hands), mp otvara 23% i nikad se nije foldao na 3bet do ovog handa je bilo 0/5, agg po  streetovima: 24/40/35 (W$sd=58)
https://www.weaktight.com/h/56eab90ed3904368458b469c

Zadnji popravljao Mrva77 (17-03-2016 16:43:09)

00

Re: some hands

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=8854

00

3

Re: some hands

1. hand - standard, dobro odigrano.

2. hand - veći bet na flopu protiv 50 vpip fisha. Turn je ok call protiv tako malog sizinga i river je easy fold.

3. hand - prošli smo ovaj hand na coachingu pa ću pustit drugima da daju svoje mišljenje.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: some hands

1. meni je isto sve ok, samo ne vidim sta si na turnu napravio...ako je fold onda ok.

2. +1 za ovo sto je gmiko napisao

3. Od statsa bi bilo ok da stavis 4b sqz , moze i ukupan 4b range ,  fold na sqz kao raiser , river bet i da onda na osnovu toga vidimo...

00

Re: some hands

Sve se slazem sa napisanim.

Samo u vezi 3. handa a i opcenito, zasto betas 1/2 pota kao standard sa overparom? pogotovo sa AA i ulazom u nut flush, cak i protiv fisha u drugom handu isto betas 1/2.

Ok sto se tice 3. handa ne zelis bas 3/4 betat ali ipak nebi bas tako male sizeinge. Ali as played foldam river, Win showdown mu je 58% znaci nema previse blefova u rangeu a od value handova pobjedujes recimo QQ koje cak i check backa na riveru, Ne znam, ne vidim neki ocit value hand koji se tu regularno shipa na riveru da ga beatam, TT, JJ su most likely.... Svjestan sam ja da ga stavljam na specificna 2-3 handa, ali jednostavno to su handovi s kojima tu dolazi , JJ mi imaju najvise smisla za ovaj line koji je odigrao, sve drugo mi je li la, Ima velik Win on showdown, skoro 60%, kao drugo, shipao je river sto ljudi rijetko blefiraju na riveru stack cijeli ako nisu ultra agresivni a to bi vidio vec na VPIP/PFR/3b, a kao trece ja osobno ne vidim koji value hand mi beatamo da ovako odigra? QQ? Maybe, nebi se zacudio ali ako QQ igra tako onda radi i druge greske koje ces naplatiti u drugim handovima.

Hmm sad sam se raspisao o riveru a tek sam sada primijetio da si turn vec checkirao big_smile ali misljenje mi je isto, foldam, prevelik w%sd ima da bi ja tu bluff catchao sad za cijeli stack. Ja bi betao turn i ovaj river vjer c/f ili neki mali bet stavio cak, prijedlog nekoga sa visih limita kako bi oni odigrali hand od turna nadalje?

00

Re: some hands

@ Storm aj da pogadjamo sta je imao smile moj tip je KsQx , KxQs

Kontam da bi sa TT, JJ jace betao turn?...vise mi se cini kao ono imam FD + st8d lupicu pola pota pa mozda se i baci...

As played i ja bi foldao river jer osim tih QQ niti jedan value hand ne beatujemo, a upitno je mozda da li cak i to ima u range-u ako ima veci 4b...mislim ne mora da znaci, ali pojedini igraci imaju bas onako "razvaljene" statse pa mozda je to jedan od  njih smile

Svakako bi i ja volio cuti misljenja igraca s jacih limita !

10

Re: some hands

Moze big_smile bas sam htio KQ napisati, ali mi se ne uklapa nikako u taj flop, zasto bi floatao sa Khigh... to me mucilo kod tog handa al da ako mu stavis 1 spade u taj KQ, onda vec vidim kak to callaju flop i betaju 1/2 turn, makes sense moram priznati, al opet malo mindf*ck spot da sam na njegovom mjestu jer ne znam na sto bih ga stavio, ali da svjestan sam da sam beatan.

00

Re: some hands

Tnx na odgovorima.
Muho 1. hand sam naravno foldao iako lik ima agg 45 na turnu i uhvatio sam ga 2 puta gdje je barelao air 2 streeta

2. hand sam foldao river iako je fish teski manijak. Storm u vezi betanja na flopu, betao sam pola pota jer sam u tom trenutku nekako predvidio da bi se situacija mogla ovako razvijati kako se je s obzirom na njegove agg na svim streetovima pa da izgubim manje ako se odlucim foldati river. Sad kad razmišljam možda sam trebao betati nekih 75% na flopu da.

3. hand
Turn sam chekirao jer sam primjetio da ima veliki agg i da ce cesto preuzeti lead. Na turnu sam se odlucio da ga plaćam no matter wath.i turn i river zog njegovih agg-a
Sto se tice prognoza. Obje prognoze za njegov hend su krive smile callao sam river i pokazao je 99s. Također mislim da bi on tu betao river da sam ja chekirao da je pao blank umjesto 9.

20

Re: some hands

Prognoze su dobre jer na taj river bet si 90% beatan cak i cesce. 99 spadaju u kategoriju TT, JJ samo to je dno rangea, nebi ocekivao da ce to betat na turnu precesto, ali je moguc hand isto kao i QQ, rijede ali moguce da ih ima.

Problem je jer izgleda kao standard reg, nista preagresivan, malo na turnu al to je razumljivo ako zna sto radi posto ljudi cesto cbetaju flop i x/f turn na manjim limitima, nije mi taj aggression stat nimalo cudan za NL10 igrace, bit je da ako blefira na ovaj nacin onda bi mu W%sd bio manji, ovaj reg je jako value oriented i jos je blef za cijeli stack i to 80bb na riveru bet, to bi zbilja bio ballsy blef hehe

Ako checkiras turn slazem se sa callom i isto bih napravio ali river fold, doslovno beatas samo AQ i AK s tim da to blokiras poprilicno i jos k tome dodas ovo gore da bi bio zbilja ballsy blef, nisam sretan sa AA na ovu river kartuu. AJ check backa river mozda manji bet isto kao i QQ a sve ostalo te beata nazalost hmm

00

10

Re: some hands

Mislim da grijesis u vezi toga da on beta river bez obzira koja karta da padne...on ima poziciju i moze check backat 99, a beatuje i dalje ove AQ, AK sa jednim spejdom koje ti mozes imati...tako da mislim da to nece pretvarati u blef.

Ne znam kakva je odluka bila na coachingu, ali meni je ovo easy fold.

00

11

Re: some hands

tnx na odgovorima....slažem se sa konstatacijama da je 3. hend easy fold na riveru. Imao je hand ili 2 prije ovog gdje je blefao  pa sam se odlucio da callam. Moram biti u pravu nekih 40% za BE. Ma da je to vjerojatno previše.

00

12

Re: some hands

tnx na odgovorima....slažem se sa konstatacijama da je 3. hend easy fold na riveru. Imao je hand ili 2 prije ovog gdje je blefao  pa sam se odlucio da callam. Moram biti u pravu nekih 40% za BE. Ma da je to vjerojatno previše.

00