Tema: Progress in the GYM

Kao što sam i najavio objaviti ću slike svojeg napretka u zadnja 3 tjedna jer mi je zadnjih 3 mjeseca bila najveća pauza u životu od bavljenja sportom

Od malena sam se bavio sportom i kao klinac probao "sve" sportove (nogomet, plivanje, košarka, boks)

U srednjoj školi sam "upoznao" teretanu i zaljubio se u taj način fizičke aktivnosti te educirajući se o procesima u tijelu i o prehrani se i na jedan način predao tom lifestyleu

Bilo koja fizička aktivnost povećava produktivnost, osjećamo se bolje, hormoni nam se aktiviraju i poboljšavamo se u svim segmentima života jer zapravo sportom i zdravim načinom života poboljšavamo kvalitetu života i osjećamo da smo "živi"

Po političkom opredjeljenju sam libertarijanac tako da me nije briga što netko radi u svome životu, ali ja se osjećam još bolje nakon dobro odrađenog treninga, manje tiltam, više uživam u dobrim sessionima i manje sam žalostan u lošim sessionima te također se ne osjećam ukočenim jer sam fizički aktivan

Prehrana mi je koncipirana tako da jedem ugljikohidrate jedino prije treninga kad treniram popodne jer UH potiču lučenje inzulina zbog povećanja šećera u krvi (gušterača luči inzulin), a inzulin djeluje anabolički tj.uz pravo tempiranje s hranom i treningom potičemo još više mišićni rast, a UH jedem poslije treninga kad treniram ujutro jer za doručak jedem isključivo proteine i masti (uvijek i samo uvijek jaja), a ne jedem UH prije treninga ujutro jer UH donose hormonalni disbalans, potiču lučenje hormona koji se zove kortisol, tj.hormon stresa-DA SAD SVI ZNATE ZAŠTO STE SJEBANI I SVI NIKAKVI UJUTRO-JER SE KORTIZOL NAJVIŠE LUČI UJUTRO, a ugljići potiču još više lučenje kortisola

Ovo nije bodybuilding forum već poker forum, ali sam si dao oduška malo da podijelim s vama koliko je hrana i trening osobi poput mene bitna u procesu i koliko mi pozitivno utječe na život

Kad kažem mišićni rast ne mislim na to da ćete bio kao Schwarzenegger jer nećete, nitko neće biti već mislim na to da smanjujemo količinu masti u tijelu jer MIŠIĆ TOPI SALO tj.više mišića znači manje sala tj.veća pokretljivost, veća agilnost i mobilnost, lučenje hormona-prije svega testosterona koji je najvažniji hormon u muškom tijelu i kojeg s godinama u prirodnom procesu gubimo, a ako se želimo i dalje osjećati kao muškarci i imati aktivnosti kao muškarci trebamo ga nekako izvući iz tijela, a fizička aktivnost dakako pomaže u tom procesu

Ovaj blog neću toliko updateati kao onaj o pokeru, ali kad ću imati neki veći lift ili neku značajniju promjenu ću šibnuti sliku ako zbog nikog drugog onda radi sebe da pratim svoj progress in the GYM smile

http://i.imgur.com/V8KuhYD.png ovo je nakon 10 dana napredak, sad je prošlo već 3 tjedna, napredak je još oku ugodniji

http://i.imgur.com/E8OloV8.png

http://i.imgur.com/aiUUTWz.png
prošle godine; siječanj, 105kg sam imao, dizao sam tada bez problema 120kg u benchu i bio jako snažan, ali sad mi se taj obujam više ne sviđa već ću sada pokušati bili "žilava i snažna životinja"

Uživam u procesu, živim život punim plućima i ovo je priča koja će nadam se trajati isto toliko koliko i ja

Lp

Zadnji popravljao Intelligent investor (08-08-2016 17:31:56)

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
30

2

Re: Progress in the GYM

Sretno..nego sta se desilo s leg day-om?!  tongue

00

Re: Progress in the GYM

gi85 napisao:

Sretno..nego sta se desilo s leg day-om?!  tongue

Leg day radim kao i sve druge treninge, samo što noge najsporije napreduju općenito kod svih vježbača jer su najveći mišić, a kod mene je još jedna okolnost koja nije olakotna, a to je da mi je sa 6 godina dijagnosticirana bolest na lijevom kuku i bio sam podvrgnut 3 operacijama sa 7,8 i 10 godina te mi je lijeva noga kraća za 3cm i zbog toga sam dodatno "osakaćen" za proporcionalni rast nogu i lijeva mi je dosta manja i slabija od desne iako to ispravljam jednonoznim vjezbama smile

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
00

4

Re: Progress in the GYM

Meni je poker unakazio fizicki izgled zadnje 4 godine ali sam objavio rat kilama i zadnja 4mj skinuo 23kg cistog sala...8-10 to go da bi bio fit. Glgl idemo to rijesit  tongue

20

Re: Progress in the GYM

gi85 napisao:

Meni je poker unakazio fizicki izgled zadnje 4 godine ali sam objavio rat kilama i zadnja 4mj skinuo 23kg cistog sala...8-10 to go da bi bio fit. Glgl idemo to rijesit  tongue

hmm
tezinu gubimo samo ako smo u kalorijskom deficitu ; 1kg sala = deficit oko 7000 kalorija

po tome si stvorio  deficit od preko 150 000 kcal u 4 mjeseca? WTF, ono ne vidim kako je to moguce osim npr da se Jabba the Hut isao pripremat s Phelpsom za olimpijske.

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
11

Re: Progress in the GYM

Nikad nije čisto salo kada se tek krene sa boljom prehranom. Uvijek je tu voda koja je nakupljena zbog loše prehrane (soli i loši uh (ugl. rafinirani šećeri); oboje zadržava vodu u tijelu). Zbog gubitka te vode, većina čim krene na dijetu u startu izgubi dosta kila pa se kasnije uspori.

10

7

Re: Progress in the GYM

Meni osobno i ta brojka u kilogramima nista ne znaci, cisto se vazem radi evidencije no ono sta mi je bitno je cinjenica da sam izgubio 17cm u struku u istom razdoblju ( ovo ostalo je taj visak vode jer je vidno da sam zadrzai misicnu masu koju sam imao na pocetku procesa ) recimo a to nema veze ni sa cim drugim vec gubljenjem potkoznog masnog tkiva.. Imo izgubiti 5kg mjesecno on avg i nije nesto sto bi trebalo poslati na istrazivanje znanstvenicima jer je to std. Dobro znam kako se to radi i da napomenem najmanje od svega sam radio cardio.. smile

00