151

Re: Nivea blog

Moze link na taj post od forhayleya?

00

Re: Nivea blog

pepy667 napisao:

vidim BJJ link smile u SWE sam zivio oko 1h od kluba u kojem sam trenirao - 2 busa promijenit, cekat u snijegu do koljena na -25. I jos ides tamo odradit MMA sparinge i dobiti batine  big_smile 
Ali takav pristup donese fine dividende kasnije u zivotu.

smile Kod mene je slucaj da se borim kroz gradsku guzvu 1h u jednom smjeru nakon 11h na poslu,ali konacno sam se sjetio pogledati plan grada i usparao dosta vremena vozeci se nekim cudnim ulicama. Nagrada su dividende i instant feel good nakon treninga.

Zadnji popravljao RufMichAn666 (24-06-2016 12:56:06)

00

Re: Nivea blog

niveaformen napisao:

Volio bih pametne ljude, kojih je ovdje mnogo, da podijele neka svoja razmišljanja oko ovog problema, kako riješit autopilot? Pisalo je nešto u mgop, ali ne sjećam se, pa vjerojatno ništa posebno ili nisam dobro prošao kroz to. Ima li neka druga literatura? Kako vi ostali organizirate dan/tjedan/mjesec?

Gle autopilot, nije nužno uvijek loša stvar jer puno odluka zapravo želiš dovesti do razine autopilota. Klasična situacija ti je tipa dry Kxx board BB vs BU i već znaš da CB relativno visok % s određenim sizingom. Istina protiv nekih ljudi Xb je možda više profitabilan(iako je to velika manjina), ali u tom trenutku znati istrgati se iz tog autopilota je sve stvar koncentracije. Redovitije i disciplinirane pauze su svaka najjednostavnije i najočitije rješenje jer prvih 60min ti to rjetko promakne dok nakon 120min sve češće.
Ja jednostavno prihvaćam da nisam savršen i spreman sam žrtvovati nešto EV da imam fleksibilnost u RL  koju mi omogućavaju duži sessioni dokle god se uspijem trgnuti iz autopilota u ''ključnim'' trenutcima. Dokle god to mogu ne ljutim se na sebe, a kad ne mogu(aka napravim ne promišljen C npr.) onda se javi bijes u meni koji je zanimljiv jer me razbudi i onda ja nekako uvijek pređem preko tog svog ''dužeg'' sessiona(nekad još bolje, a ponekad sam mogao i stati iako je većinu puta ovo prvo). Svakako ono što isto utječe jest da sam relativno siguran protiv svojih protivnika  što svakako omogućava da si priuštim tako duge, vjerojatno na višim limitima sigurno ne toliko +EV sessione(ako uopće).Kad imaš relaitvno solidan WR lakše generalno prihvaćaš swingove i lakše se nosiš s činjenicom da autopilotaš jer bez obzira na sve ti i dalje lijepo zarađuješ. Dokle god je tako ne tražiš nekakvu optimizaciju po pitanju pauza radi autopilota .

00

154

Re: Nivea blog

bas sam krenuo da cu odgovorit pa vidio da je HansTheGreat rekao sve sto sam i ja htio. Ukratko da, autopilot nije n uzno lose jer zbilja 10h dnevno igrat bez autopilota, sretno i javi mi koje tablete se za to koriste vjerujem da bi puno pokerasa to htjelo ehhee Autopilot je zapravo odraz tvog offtable rada i pripreme i kao sto kaze Hans sposobnost koja tebe zapravo zanima je da znas prepoznat situaciju i naucit se u toj situaciji otrgnut iz autopilate da rijesis neki nepoznat spot. smile

00

Re: Nivea blog

lkorbrs napisao:

Moze link na taj post od forhayleya?

Imam blockano puno stranica sa coldturkey, među njima i 2p2, pa nemrem nać jbg. Nudio je neki tip prijevod forhinog bloga sa ruskog na engleski za lovu, probaj googlat.


Tnx za link Ljubo, sve što je tamo napisano je istina, a i tvoj primjer je odličan. Dobra stvar je kad postaneš svjestan nekih stvari pa možeš promijenit to. Moj je problem što ne vidim smisao u pobjeđivanju, tj. vidim samo do određene granice i kad dođem do nje, stanem. Ali odlučio sam to promijeniti.

Što se tiče rasporeda, kroz sljedeća 3 tjedna ću naviknut bioritam na promjene i krećem u beast mode. Pomogla su mi iskustva i savjeti ovdje sa foruma kao i par kolega sa skypa koje cijenim te je u plano 41.5h grinda i 10h rada tjedno. To ću držat do zime pa vidjet jel dosta za zbeatat nl200 do kraja godine. Ako nije, jbg, pojačavamo  smile

Što se tiče autopilota dobro je hans rekao, moja autopilot igra očito nije dovoljno dobra, a to je odraz offtable rada (stormpay) tj. nerada. Ostaje samo primit se posla, ajmooo

10

Re: Nivea blog

Pozdrav nakon dugo vremena...

Završio je "godišnji" odmor i prije nekoliko dana sam se vratio u staru, radnu rutinu. Ona se sastoji od spavanja, pokera, hrana i trening. Uspio sam se prebacit na novi raspored, nadam se profitabilniji jer sam ubacio session navečer umjesto ujutro. Uz savjete prijatelje, shvatio sam da sam imao previše gluposti i izbacio sam razne gluposti iz rasporeda. Prije sam ostavljao 1h za doručak, ručak i večeru, a sad sam jednostavno počeo jest dok igram ili radim na igri. Bum, evo dodatna 3h. Naravno, ode vrijeme na pripremu ako ti nitko ne napravi, ali onda bi izgubio više od 3h.

Potaknut knjigom "Born to run" (odlična knjiga) ubacio sam rutinu trčanja nakon buđenja od 20ak min, to smatram zamjenom za meditaciju + dobim tjelovježbu poslije koje se osjećam odlično. Ostalo vrijeme ode na poker i trening navečer i to je to.

Vidio sam da se Fedor Holz oprostio od pokera. Poslušao sam prije jedan njegov podcast sa ChicagoJoeyem i Fedor mi se strašno svidio. Kako sam odustao od tih distrakcija tokom igranja, nisam poslije previše pratiol, ali kako se oprostio išao sam vidjet jel ima možda novi podcast, i, bio je! Oprostio se od pokera jer je iscrpljen i više mu novci nisu tolika motivacija, ali će igrat i dalje. I sad šta to znači i dalje, pita Joey? Kaže, manje ću igrat live, samo odabrane veće evente, a više igrat online te možda nać neki hobi van pokera. Mislim si ja jbt, pa ko da je problem igrat live, wsop je naporan, ali ostalo kaj, dođeš 2-3 dana, odigraš 8 sati, poslije cuganje. Ali ne, čovjek je prije WSOPa igrao Aria highrollere, 13 dana zaredom po 14h dnevno (najveća stanka 10min), igrao je WSOP skoro svaki dan, a uz to i live cash ponekad. Prije toga je imao bet sa studentom tko će imat više sati tijekom neke 2-3 tjednog online eventa, igrao je u prosjeku 11h dnevno. Overall je igrao "min 2000h godišnje, vjerojatnije 3000h uz offtable rad". Prije nekog vremena odlučio je igrat nl10k zbog učenja, jedan dan je igrao 10h, a poslije toga analizirao 15h odigrane handove. To što je naučio igrajući nl10k "mu je najviše pomoglo na highrollerima".

Eto, tako se postaje najbolji! Ovi ispod, ja prvi, su samo ljenčuge pune isprika.

Sretno

30

Re: Nivea blog

https://i.gyazo.com/4d714347353b0e7e9ca86fea87c44601.png

gl gl smile

00

Re: Nivea blog

Pitao me jedan jako dobar prijatelj neki dan: "Jesam sretan?"

Jako jednostavno pitanje na koje nikad nećete dobit jednostavan odgovor. Možda ćete čut Da, sretan sam jer imam novaca, ali... i nastavak od 2 sata kaj mu još smeta, ili još češće Ne, i još dulji nastavak o tome što sve treba, hrpu isprika i krivice drugih zašto nisu sretni...

Ja sam odgovorio sa Ne.
Iako sam mislio više na poker nego općenito život, svejedno je isti odgovor. Imao sam veća očekivanja za svojih 25 godina. Ipak su to možda bila nerealna očekivanja, a vezana su isključivo uz novac tj. materijalno. Kad sam kasnije više razmišljao o tome, zaključio sam da mi život i nije tako loš, a sreću sam najviše vezao uz napredak. Napredak u odnosima sa obitelji, sa djevojkom, napredak u produktivnosti, učenju, nogometu, organizaciji. Općenito je to sve dobro, nisam top, ali sam prema dobrom putu.
Kod poker napretka sam zastao. I shvatio da nisam sretan.

Što me to veseli kod pokera?
Nisu to samo novci, iako je to dugoročno glavni cilj, oni su jednostavno posljedica. Veseli me svladavat protivnike. Od slabijih (fisheva) do sve boljih (regova). Kad ih svladam, moveupat, i natjecat se protiv još boljih i vidjet di sam. Poboljšat svoju strategiju, prilagodit je, napravit potez koji protivnik ne očekuje, testirat razinu znanja a ako je podjednaka testirat snagu volje i izdržljivosti!
Jednom sam izgubio 1k, bio sav utučen, upalio nl5, dignuo 2 stacka i bio sretan. Veseli me osjećaj dobre izvedbe, bluffrejzanja vs cappanog rangea, neuspjeo pokušaj koji sam kasnije analizirao i ispravio. Nekako mi novac nije ispravno mjerilo, iako je jedino i najtočnije. Nema smisla, ali i ima. Nisu najsretniji oni sa najviše novaca smile

Zaključak cijele priče je da sam odlučio se vratit igri sa svojih početaka, 3-4 reg stola umjesto dosadašnjih 7-12, praćenje svakog spota, pisanje puno noteova i razmišljanje o svakom spotu unaprijed, osjećanje table dinamike, poneko vrijeđanje u chatu smile . Mislim da je to pravi put. Koji sam često mijenjao jer nisam vjerovao u sebe. Svatko uspjeva na svoj način.

Rezultati ove godine:
http://content.screencast.com/users/niveaformen/folders/Jing/media/a2e98934-b74e-4320-ab03-745821dc6147/2016-08-05_1236.png

Sretno

30

Re: Nivea blog

Poprilično sam zadovoljan svojim novim pristupom pokeru. Zanimljivo je kako je čak već i sa 3. stolom teško pratit svu akciju 100%. Ono, da znaš cijeli history stola, uzeo si noteove, pratiš sizinge, timinge, pokušavaš što prije shvatit thining proces svakog igrača na stolu i adjustat se... Većinom sam igrao 3-4 stola, ali bilo je par situacija gdje sam odlučio dodat još stol ili 2 jer je bilo dobre akcije, a tada sam osjetio kako površno pratim. To me ne čini sretnim i neću to više radit, iako je bilo profitabilno.

Shvatio sam kako neki igrači uspijevaju bez mnogo offtable rada. Kako imaš više vremena pratiš dosta toga. Tako sam počeo pratit jednog rega koji mi je često za stolom, a igrao je i veće limite. Ima 15ak bb na solidnom sampleu. Baš sam se fokusirao na to da vidim svaki play gdje je bio showdown. I vidiš par sitnica koje ja ne upotrebljavam, nekakav thin vbet, slowplay, agresivnost u nekim spotovima. I probaš. I vidiš ima smisla. Ili nema, ali funkcionira. U svakom slučaju, da sam uvijek pridodavao ovoliko pažnje, pratio svaki spot, možda se tako i fokusirao na playeve nekih dobrih igrača i pokušavao ih shvatit, ne površno, već na dubljoj razini, kako to utječe na druge dijelove rangea, na kojem riveru to ne bi bilo dobro... bilo bi svega... ali bit će...

Odlučio sam od sljedećeg tjedna, cilj mi je 40h grinda tjedno, i tak do 25.12. Sa 3-4 stola, sve ispod toga je apsurdno i ne možeš se zvati profesionalcem. WCGRider neki dan grindao 19h u komadu. Znao sam tolko u 2 tjedna ne napravit.

Nekoliko playeva zbog kojih sam bio sretan, i koje ne bih napravio na autopilotu:
http://content.screencast.com/users/niveaformen/folders/Jing/media/049a8575-d953-4284-9fb8-e66c4756dc77/2016-08-14_0900.png

http://content.screencast.com/users/niveaformen/folders/Jing/media/43ff72d8-acea-40ba-86d3-6c406353c1d1/2016-08-14_0826.png

http://content.screencast.com/users/niveaformen/folders/Jing/media/6b6fcc2c-65dd-4e99-9284-15483a07d82d/2016-08-14_0831.png

Zadnji popravljao niveaformen (14-08-2016 09:01:43)

30

Re: Nivea blog

Lijepa priča iz Samoborskih Novaka. Samo naprid wink

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Nivea blog

Završio je 8.mjesec, najbolji ove godine što se tiče zarade. Nakon 2 minus mjeseca, odluka o smanjenju broja stolova se pokazalo odličnom. Ukupno se grindalo 130h, što je dosta loše, a rada na igri nije pretjerano bilo, osim nekog rijetkog ispada.

Prije otprilike godinu dana sam bio praktički busto, mali roll, nisam beatao skoro ništa. Zahvaljujem dobrom prijatelju koji mi je odlučio pomoć sa stakeom i coachingom te sam uz njegovu pomoć došao do lijepog wr na nl50 i quitanja stakea. Iako je nekakav plan bio doć do nl200 sa njim, realno je da već dugo nisam na dobrom putu što se tiče pokera zbog nedovoljno sati grinda, a pogotovo rada. Sve se svodi na kratke inspiracije uzrokovane zanimljivim handom, nalaskom zanimljivog teksta neke uspješne osobe koja je, tko bi reko, potrošio hrpu sati radeći na sebi i onda još više sati pokazujući naučene vještine. Jedino dobro je što sam uspio poprilično dignut broj sati grinda, i to više manje samo zbog stalnog savjetovanja mog stakera.

Imam sreću što imam dobre poker prijatelje koji mi pomogno svojim shortcutevima, ali to nije dovoljno za nešto više čemu ja težim. Zato sam odlučio prihvatit činjenicu da je nl200 sa mojim trenutnim pristupom daleko te printat "easy" lovu na manjim stakesima. Naravno da ako ću nastavit dobro beatat 50 i kasnije 100 sa velikim wr da ću probat 200, ali svjestan sam da to mogu beatat samo sa jebačkim tableselectom. Tako da planiram sljedećih 4-6 mjeseci igrat primarno nl50, napravit popriličan roll, a onda sa tom financijskom podlogom quitat sve ostalo u životu (nogomet) i pokušat napravit nešto više jer očito je da sa dosadašnjim pristupom nisam daleko došao pa nešto ne funkcionira.

Ovaj mjesec sam čitao većinom financijsko-motivacijske knjige, Jim Rohn, Tonny Robbins, Robert Kiyosaki. Ništa duboko ili komplicirano, ali vrlo jednostavno i efektivno. Jako sam se nabrijao na ideju "Financijske sigurnosti" (1. korak) što bi bilo napravit pasivni prihod u iznosu mjesečnih troškova za osnovne životne stvari tj. račune za kućanstvo, prehranu i prijevoz. To bi bio iznos od nekih 5k kn za 4-članu obitelj (prehrana 3k, računi 1.5k i prijevoz 500). Imam ideju za pokrit više od pola tih troškova i planiram to provest do 1.3. sljedeće godine. Naravno, potreban je popriličan iznos za to, ali ta me ideja motivira više nego bilo što trenutno te sa 160h grinda mjesečno se čini ostvarivo uz smanjenje životnih troškova (koji su mi ionako skoro na minimumu) i maksimalne štednje.

Shvatio sam da nije toliko teško postat bogat, ako znaš što želiš i na koji način doći do toga. Ali to mora biti toliko jasno da nema šanse da zalutaš po putu. Preporučam svima da probaju riješit ovaj 1. korak, izračun prosječnih mjesečnih troškova i nać ideju kako ih pokrit sa pasivnih prihodom, kasnije je lako doć do ostalih koraka koji ne pokrivaju samo osnovne životne potrebe. (koraci su iz knjige Tonny Robbins: Money - Master the game)


Graf od 5.8. i početka igranja manjeg broja stolova:
http://content.screencast.com/users/niveaformen/folders/Jing/media/b835c34b-9e4f-4b47-9c4b-b51bbdf87987/2016-09-01_0907.png

40

Re: Nivea blog

Kako napreduje projekt?

01

Re: Nivea blog

Završio je 9. mjesec, pa da bacimo review.

Jučer sam se friško vratio sa 3 dana iznenadno uzetog godišnjeg. Na utakmici prošlu subotu sudario sam se glavom sa protivnikom, meni je pukla arkada i poplavilo oko. To je značilo tjedan dana slobodno od treninga što sam iskoristio za putovanje. Ljubljana, Bled, Vintgar, jako lijepo za vidjet, preporuke tko nije bio.

Što se tiče poker dijela išlo je ugodno. Prvi dio sam igrao većinom 50 sa nešto 20, drugi dio mj počeo dodavat više 100 gdje je išlo ok. Upalio sam ponekad jako dobar 200 stol, ali to je završilo mali minus. Promet je pao na ipokeru, naravno dijelom i jer sam prestao palit 20, ali i jednostavno poslije 9 ujutro je mrtvo. Dodao sam par siteova, ali beuspješno, te sam pri kraju mjeseca počeo palit zoom u to kasno jutro. Vidio sam da ima par ljudi koji imaju dobre rezultate na 50 zoom (7-8bb+) pa sam si odlučio dat 100k hands probnog perioda. Stolovi ne izgledaju toliko teški, ali vidjet ćemo. Lifetime sam minus na zoomu na svim limitima, pa stvarno imam veliku motivaciju i inat zbeatat to.

Kod zooma me najviše motivira to što sam vidio/čitao iz iskustva drugih da beatanje 200z = bumhuntanje do nl1k. Dobiješ jeftiniju školu napretka, a kako želim napredovat to mi izgleda kao ispravan put, a i čini me sretnijim/motiviranijim. Možda ću zažalit. Vidjet ću  sljedeći mjesec nakon 100k hands.

Što se tiče real life, pročitao sam knjigu "U šumi", gdje autor priča kako je kroz Paleo i LCHF prehranu izliječio multiplu sklerozu. Knjiga mi nije ništa posebno, ali za nekog tko ne zna puno o prehrani jako dobra stvar za početak. Ipak, dobar podsjetnik da moram više dovest tu prehranu do vrhunca, rekao sam da ću to napravit kad dođem na 5-fig roll.
Još sam čitao jednu izuzetno tešku knjigu (puno novih podataka) o periodizaciji nogometnog treninga od Raymond Verheijna. Možda ste čuli za tog autora, vrijeđa više manje sve vrhunske trenere. Fantastična knjiga, promijenila je moj pristup nogometnom treningu. Imao sam sreću trenirati kod jednog od rijetkih trenera u Hrv koji primjenjuje taj način treninga i sad sam dobio teorijsku podlogu tog praktičkog dijela koji smo radili. Ustvari je nogomet tj. nogometni trening poprilično zaostao. Poker terminologijom ova knjiga bi bila GTO pristup, kao da imate solver nogometne periodizacije. Za max EV trebate se znat adjustat (svojoj ekipi i igračima), ali ćete svejedno ovim pristupom imat daleko veći EV. Naravno, nogomet nije samo kondicija, pa rezultati jako ovise o tehničkom, taktičkom i mentalnom treningu, ali ovo je dovoljno za edge od nekoliko bb nad svim ostalima, čak i na top nivou.

Ono što je apsurdno je da većina vrhunskih trenera to odbacuje. Zato ih Raymond lijepo naziva "dinosaurima" smile . Jako sam zahvalan na pokeru što mi je otvorio oči da ne budem "dinosaur", što mi je pomogao da shvatim da čaša nikad ne treba biti puna te da je sreća rad na sebi i napredak, a onda vraćanje drugima.

http://content.screencast.com/users/niveaformen/folders/Jing/media/92d99e30-eee6-4767-9da8-6e0f00a491ba/2016-10-01_0751.png

20

Re: Nivea blog

@niveaformen - sad neš čitam cijeli thread i zapne mi jedna sitnica za oko, možda nebitna, ali na 4. strani pišeš o šahu i nogometu, i spomeneš klub Ponikve, sad mi reci da si iz Gajnica i gg haha

Re: Nivea blog

Nisam iz Gajnica.

Evo mali update kako ide na zoom stolovima.
http://content.screencast.com/users/niveaformen/folders/Jing/media/6ac3dd48-49bb-4c09-b10d-72f30924483c/2016-10-17_0829.png

Naravno, dosta dobrog runna, ali vjerujem da je moguće imat 5bb, pogotovo kad se skupi sample.

Inače igram u ove jutarnje sate, ali sam odlučio uzet par dana off da pročitam  nekoliko knjiga. Čitanje knjiga mi je ustvari postala distrakcija jer kako biram materijale, sve mi je jako zanimljivo pa želim što prije upit. Uglavnom, zeznem si planove pa ću zato odvojit ovaj tjedan da pročitam sve što želim i onda ću prestat nabavljavat materijale.

Druga stvar je što imam problema sa motivacijom. Ovo mi je veliki mental leak i puno sam razmišljao o tome zadnjih dana. Očekivao sam lošije rezultate i onda kad vidim da mogu zbeatat, izgubim volju za igrat ili počnem igrat lošije. U prošlosti bih se riješio takvih problema sa moveupanjem, no sad je BRM puno striktniji. Taman sam došao do dijela u knjizi od Haseeb Qureshija "Philosophy of poker" gdje piše o tome pa se nadam da ću za par sati biti pametniji.

Treća stvar kojom sam nezadovoljan su sati grinda. Iako sam imao većinu dana po 5h grinda, cilj je 7.5h. Da je 6.5-7h bilo bi ok, ali ovo je ogroman minus. Zoom je zahtjevniji, padne koncentracija, ali break od 5min većinom potraje 30min+, a onda uzimaš vrijeme od drugih aktivnosti da bi nadoknadio grind sate. Sa pozitivne strane, ovih 5h dnevno koje odradim je ogroman napredak jer prije u takvim situacijama bih odigrao max 1-2h. Rutine strašno pomažu (i cold turkey smile ).

Četvrta stvar je mobitel. Nevjerojatno kolika je to distrakcija čak i ako si je*eno svjestan toga! Najveći razlog zašto 5min breakovi postanu puno duži... Moram dobro razmislit kako se riješit toga, da nemam trenerske obveze riješio bih ga se odmah, a to ću nadam se i napravit. Samo trošak, vrlo mala korist.

Uglavnom, nakupilo se toga, idem napravit/ispravit stvari koje trebam i onda 100% sebe dat u poker. Jako me veseli činjenica što osjećam da imam još mnogo prostora za napredak, nisam ni blizu neke max produktivnosti i rada na sebi te da su limiti još daleko, a rezultati već sad dolaze.

10

Re: Nivea blog

Završio sam sa tjednom čitanja. Pročitao sam veći dio materijala i zadovoljan sam odrađenim. 1. dan sam čitao o Snowdenu, puno zanimljivije nego film.  2. dan sam čitao psihološku knjigu "Rođeni pobjednik" koja ima većinom iste stvari. 3. dan sam čitao "Thinking fast and slow" od čega sam odustao nakon 100ak strana, jako zanimljivo, ali trenutno mi ne predstavlja neku vrijednost. 4. i 5. dan sam čitao knjigu o nogometnom treningu, jako dobra. Vikend sam iskoristio za socijalizaciju i planiranje/pripremu grinda.

Cilj mi je do kraja godine moveupat na 100 zoom. To ću napravit kad napravim 100BI profita na 50 zoom. Nadam se da je to moguće do sredine 12og mjeseca, a poslije planiram (zasad Barcelona 4 dana i valjda Prag ili Budimpešta za Novu).

Što se tiče nogometa, na 60% sam da ću prekinut sve ove zime, a 95% na ljeto. Postalo je očito da je neisplativo i kratkoročno i dugoročno. Ne u financijskom smislu, već jednostavno nema budućnosti. Nisam još susreo predsjednika/upravu da ima plan duži od tjedan dana. Riskira se zdravlje djece zbog osobnih interesa. Neuki ljudi "koji znaju sve" određuju pravila profesorima "koji ne znaju ništa". Jako frustrirajuće jer kako je negdje lijepo rečeno, "teško je dobit raspravu protiv pametnog čovjeka, ali nemoguće protiv glupog". Najgore kaj imam takvu situaciju i doma. Ne veseli me previše stvari trenutno. Što se više educiram, ustvari sam tužniji. Jer može svijet bit puno ljepše mjesto, a nije. Vidim da je nemoguće napravit značajnu promjenu. Ili je to, nadam se, samo do ovog okruženja.

Uglavnom, podredit ću sve stvaranju novca jer to daje moć. Neizmjerno sam sretan što sam u pokeru jer da moram lizat š***k nekom uhljebu da imam od čeg preživjet sumnjam da bih izdržao. To mi je dovoljna motivacija da krenem zaradit neke life-changing novce.

Gl svima, čujemo se kad dođem na nl100

Zadnji popravljao niveaformen (24-10-2016 14:30:02)

20

Re: Nivea blog

Gl svima, čujemo se kad dođem na nl100

Prijatelju bilo je dobro citati tvoj blog dok je trajalo,zao mi je sto se vise ne cemo cut.

10

168

Re: Nivea blog

RufMichAn666 napisao:

Gl svima, čujemo se kad dođem na nl100

Prijatelju bilo je dobro citati tvoj blog dok je trajalo,zao mi je sto se vise ne cemo cut.

pravi prijatelj

go Zemo!

00

Re: Nivea blog

RufMichAn666 napisao:

Gl svima, čujemo se kad dođem na nl100

Prijatelju bilo je dobro citati tvoj blog dok je trajalo,zao mi je sto se vise ne cemo cut.

Hvala prijatelju!  Vidim da si jako siguran pa možemo betnut par k?

00

Re: Nivea blog

Moze i za sve pare sto imas ili za par 10k ako posudis od nekog,ali ne bih ti mogao vjerovati da ti igras,a ne da mi te se pratit preko webcama,ali mozemo se kladit u cokoladu ako hoces.
Navijam za tebe i iz dosade na poslu te podbodem ponekad,ne pjeni se.

00

Re: Nivea blog

Bolje mma ili boks mec  tongue  heart

Zadnji popravljao noirlegion (27-10-2016 14:38:31)

00

Re: Nivea blog

noirlegion napisao:

Bolje mma ili boks mec  tongue  heart

Nemoj samo to,tek mi je nos zarasto od operacije i loma.

Zadnji popravljao RufMichAn666 (27-10-2016 16:27:28)

00

Re: Nivea blog

Update:

http://content.screencast.com/users/niveaformen/folders/Jing/media/484973c7-6c0f-4ee2-9fbe-b25288272a1b/2016-11-14_0821.png

Nije loše za prvih 90k hands. Bio je wr blizu 5bb većinu vremena, a onda sam prošli tjedan izgubio 20bi. Nadao sam se bilo kakvom wr na početku, tako da sam zadovoljan. U početku sam pretežno igrao 3 stola, kasnije 4. Ne idu baš handovi, oko 175/h po stolu.

Redline mi je kritičan, -13bb na ovom sample, wwsf samo 43, te tu vidim glavni problem što wr nije veći. Mišljenja sam da ispod 5bb nema smisla moveupat jer očito ne exploitam dobro loše regove, a izgleda i fisheve. Uzeo sam 5h kod jednog coacha koji ima dobar i redline i wr na ovim i malo većim zoom limitima pa se nadam da ću popravit taj dio.

Sreća starsi nisu sjebali skroz rb sljedeće godine pa mogu nastavit svoj put prema 500z!

Gl

Zadnji popravljao niveaformen (14-11-2016 09:31:03)

30

Re: Nivea blog

Zanimljiv projekt koji ću zasigurno pratiti. Mislim da ti je odluka u biti jako dobra, ako se u potpunosti misliš podrediti pokeru jer
a) Čini mi se da ti odgovara za tvoji RL lifestyle(dojam kroz blog)
b) 500z je najslabio razini u zadnjih nekoliko godina(bar što kažu crusheri). Čak sam i ja razmišljao da li da ga krenem igrati, jer jako puno koji su beatali igru su zbog smanjenjog RB odlučili bumhuntati više limite multiroomanjem. Mislim da ukoliko se pošteno posvetiš mogao bi uzeti lijepi dio kolača, pa neka ti to bude dodatna motivacija.

S obzirom da mi je rečeno da su ljudi generalno na Zoomu tight positive red line je must IMHO. Sve u svemu GL Nivea!

00

Re: Nivea blog

Update:

http://content.screencast.com/users/niveaformen/folders/Jing/media/4883f147-60a2-466a-8aba-62c5dc446ffb/2016-11-26_1724.png

Poprilično sam zadovoljan napretkom na redlineu. Sad je to nekih -5.5bb što je oke, ali ima još jako puno situacija gdje imam prostora za napredak. Rezultati nisu ništa posebno, ali ne runnam baš nešto. Sretan sam jer mi se čini da sam na dobrom putu.

Danas sam i odigrao zadnju utakmicu, sljedeći tjedan ću objavit da više neću igrat. Još nisam odlučio što ću sa treniranjem djece, to ću si dat još par dana. Ovako sam si oslobodio još nekih cca 12-14h tjedno od koje većinu planiram utrošit na poker te se jako veselim što me čeka u budućnosti.

Sretno svima

20