Tema: Koje sve softwere koristiti?

Pozdrav,

koje sve softwere korisiti kada se danas igra online poker. Igram samo sam stranici 888poker. Trenutno sam mikro stakesima 1C/2C, namjeravam prijeći na više stakse sve do 3$/6$ u budućnosti. Igram samo cash no limit, znaći bez turnira i sng. Jedino mi je problem odlučiti se koje sve vrste programa kupiti. Znam da tu sigurno ulaze tracking anlizatori, HM2 ili Poker Tracker 4, nisam još odlučio. Zatim neki HUD, neznam da li ova dva ranije spomenuta imaju svoje HUD-ove ili treba posebno kupiti?   Zatim treba kupiti vjerojatno nekakvi odds calculator tipa pokerbility ili texas calculatem. E sad igrat ću cash na više stolova 4 vjerojatno, treba li mi za to table ninja 2?
Eto znači koliko sam ja proučavao, a dosta stranica i foruma sam prošao, tipovi softvera za poker su: tracking analizatori, HUD-ovi, odds calculatori i ovaj table ninja za multi tabeling. Kupio bih dakle HM2, neki HUD-a, odds calculator i table ninja 2. Jeli ovo dobar izbor? I znam da mi za ove micro stakes vjerojatno još netrebaju ti programi pa postoje li koje besplatne verzije svih ovih vrsta softvera koji su kompatibilno sa 888poker platformom?

00

Re: Koje sve softwere koristiti?

Pozdrav,

za pocetak ti je vaznije uciti osnove solidne igre nego softwari, ali eto uvijek je dobro imati neki tracker tipa HM2 ili PT4, iskreno ne znam koji je bolji, ja koristim HM2 pa cu ti preporuciti njega hehe on ti je dobar u pocetku cisto da okvirno vidis dali je netko agresivan ili ne pa kako ces napredovati tako ces koristiti sve vise i vise statsa. HUDovi u trackerima su besplatni i mozes ih sam slagati a imas vec i predefinirane. Takoder su trackeri dobri za pracenje svoje igre te zarade.

Za kalkulator mozes downloadat Equilab koji je besplatan, a tabel ninja ti ne treba. To eventualno kod 15+ stolova.

Slobodno pitaj ako imas jos kakvih pitanja.

00

Re: Koje sve softwere koristiti?

PT4 i HM2 su jako slicni programi, ista kompanija je vlasnik oba programa...oba imaju free trial 1mjesec pa probaj koji ti se vise svida; HUD oba imaju i njih ces koristit za hud; sto se tice odds calculatora, skini si  Equilab koji je free; netreba ti table njinja, imas trneutno prioritetnijih stvari za ucit smile

00

Re: Koje sve softwere koristiti?

Imam par pitanja vezano uz grindere u pokeru, to je grindanje kao način igranja pokera i zarade.

1. Isplati li se to još uopće danas?
2. Koliko sam ja shvatio to je igranje pokera uz mimimalan rizik i male ali kontinuirane dobitke, dail to stoji?
3. Grinderi najčešće igraju cash igre i SNG rijetko kad turnire?
4. Bez obzira igra li se cash ili SNG treba igrati za više stolova, 8 pa nadalje?
5. Grinderi zarađuju više od drugih igrača putem rackbacka ili VIP sistema koji imaju određene platforme?
6. Najbolja stranica za grindre je PokerStars jer ima najviše registriranih igrača i samim time najviše cash stolova i SNG turnira?
7. Treba li uopće koristiti softwer kog grindanja osim onog koji pomaže kod multitabelinga, jer koliko sam ja shvatio grinderi većinom koriste fold ili chech čak ni call ne koriste kada nisu 100% sigurni u dobitnu ruku ili koriste call kad je u visini BB. Dakle ako je to točno treba li njima uopće softwer tipa HM2 ili Poker Tracker4?
8. Može li se kada se usavrši grinding still zarađivati proječna plaća za hrvatske standarde, recimo 5K kn čisto?
9. Dakle za grindanje ne treba puno analize i strategije nego samo čvrstu disciplinu i samokontrolu?

00

Re: Koje sve softwere koristiti?

2. Vjerojatno si pojam grinder našao ovdje ili na sličnom mjestu.
Nekad je možda bio grinder ovo što si ti napisao, ali danas se grinder podrazumjeva pod ovo: "Grinder" is also used to refer to players who treat poker like a job (a "daily grind") and not a game.
3. Valjda si skužio iz ovog gore da mogu igrati i turnire i bilo koji oblik poker igara.
4. Ne
5. Grinder zarađuje.. Nije bitno na koji način.
6. Nema veze koja je poker stranica
7. Krivo si skužio
8. Ne postoji grinding stil
9. Krivo si skužio što je grindanje

00

Re: Koje sve softwere koristiti?

Registrirao sam se na pokerstars, uplatio neku siću i odigrao sam tri spin and go turnira.  Buy in  1$. Prvi krug igralo se za 2$ i osvojio sam 2 $, 2. krug ista nagrada,ali sam završio drugi.  3. krug moje oči nisu mogle vjerovati, igralo se za 120$, to jest prize poll je bio 120$, pogodio sam multiplier 120. Završio sam 1. i dobio 100$. Kasnije sam malo istraživao i saznao da se ti multiplieri 120X i više pogode jako rijetko, svakih 7000 turnira i rjeđe. Zanima me može li se samo na tom formatu zarađivati, spin and go turnirima. Ne računam da ću u koje skoro vrijeme opet pogoditi veliki  multiplier, nego na ovim uobičajenim multiplikatorima x2 i x4.  Čitao sam na nekim stranicama da se to isplati tako dugo dok će biti neozbilji igrači koje će te igre igrati zbog primamljivih multipliera i često igrati nepromišljeno i ispadati. Je li to još uvijek slučaj, može li se na mjesečnoj razini samo od toga zarađivati ili je to samo lutrija? Znači da li se isplati skupiti određenji bankroll, između 1000-5000$ i početi igrati samo spin and go turnire s time  da bi na dan mogao odigrati 100-150 turnira.

00