51

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

3bet range u NO BS je i bez ikakve dodatne selekcije suludo tight i loš.
Postflop savjeti su također katastrofalni. Nemoj igrati po toj knjizi. Čudi me da si uopće u plusu ako pratiš tu knjigu.

Quitaj taj coaching, a sve kaj si pročitao u knjizi bolje da zaboraviš. Sam se možeš puno bolje naučiti koristiš li pametnije izvore informacija.

Zadnji popravljao gmiko (08-10-2016 13:25:29)

Prijavi se na PokerPro Coaching
20

52

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

NOBS je napravljen sablonski i omogucuje beatanje vjerovatno i nl10, bar sam ga ja pobjedio koristeci bas tu knjigu. Napravljena je za početnika i bitno je da savlada nl2/5/10 s njom. Isto ce mu biti i u bilo kom drugom coachingu ako ne bude radio onako kako mu coachevi kazu...zavisi sad sve do koga je tu smile ako je on odigrao 500k handova i ima ovakve statse i NIKO mu od njih nije na to ukazao (u što čisto sumnjam) onda ok quitaj i bolje radi sam pa do kud doguras.

Nekom sam slao tu knjigu jos davno pa me bas zanima da li je neko uspio da napravi pare od nje ? smile

@idohu

Bez ljutnje druze, ako mozes samo da opises sta se to radi na coachingu kod njih ? Da kazes jesu oni tebi ukazivali na greške, statse itd ?

00

53

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

Ovako, bit ću direktan, i reći ću da je NOBS totalno sranje od knjige. I da je bolje za nekoga tko želi baš naučiti igrati poker, da čita playboy, jer će mu sigurno manje štetiti.

Poker je igra informacija, što više faktora znamo o svome protivniku, njegovom načinu razmišljanja, strategiji, to odluka može biti čak i dijametralno suprotna. O samo jednoj ruci pokera se može napisati knjiga s 5 puta više sadržaja nego NOBS. Stoga, u samome startu se nema o čemu pričati. Za nekoga tko počinje igrati poker, NOBS je nekih 4 koraka unazad, prvo što trebaš, prije nego uopće kreneš igrati poker, jeste razumjeti: što je poker- kakva je to igra, što je njezin cilj, te općenito na koji mu način pristupiti. Poker je igra logike, dedukcije, iskorištavanja nebalansa -odnosno općenito iskorištavanje svega što se može iskoristiti. Također, jako bitna stavka je i dinamika te čitanje igre, te psihologije i upoznavanja pojedinog igrača. Znači, tu čak i ne govorim o nekakvim rangevima ili GTO-u.

Reći ću jednu veliku istinu, zapravo nikome ne treba coaching, ne ako imate ljubav, vrijeme. Coaching, može biti kraći put, nekakav prečac, ali ako sami prvo shvatite, što je zapravo poker, kako pravilno razmišljati, koristiti logiku, imate jako čvrst temelj, na kojem možete i sami graditi. Jedino mjerilo u pokeru je rezultat, te u biti uvijek možete znati koliko vrijedite, shodno tome - koliko i kako napredujete. Ali ono što vam nikako ne treba jeste nekakva hrpa generaliziranih sranja koja kao djeluju. Upravo zato što ćete krenuti odma na početku - unazad. Prvo morate naučiti razmišljati, da bi mogli krenuti "igrati", shodno uzrečici prvo trebaš naučiti puzati da bi mogao hodati. Ako budete krenuli sa NOBS nećete hodati nego šepati, dok kasnije će ljudi oko vas trčati.

Sad ću iskreno reći svoje mišljenje o statsima, to je katastrofa. Realno, protiv takvih statsa matematički možeš 3 barelati svaki hand, 3betati svaki hand, foldati na 3bet malte ne svaki hand, stealati svaki hand, maksimalno proširiti range, te maksimalno te eksplojtati u svemu tome. Igrajući tako i tako pristupajući igri, nikada nećeš bitati nl10+, nikada se nećeš naučiti adjustati, čitati dinamiku igre, razviti kreativnost i balans u igri, naučiti razmišljati općenito o svakom playu kao playu za svoj cijeli range a ne samo pojedini hand, etc.

"Svaka čast Gordonu", što je tako kompleksnu i predivnu igru kao poker, prikazao kao uputstva za korištenje lubrikanta, koji svojevoljno kupujute pa nanosite. NOBS je zapravo najveći BS što postoji. Ne postoji kraći put, ne postoji generalizirani put, sve dok budete tražili taj način nećete uspjeti. Jebiga, mora se raditi, kako u životu tako i u pokeru, ne postoje uputstva koja će vam nacrtati mapu koja vodi direktno do cilja. Vi ste taj, koji mora sam naći put, neće uvijek ići ravno, biti će krivina, biti će i uzbrdica, biti će i vraćanja nazad, ali ako uložiti vrijeme i rad, kad tad ćete doći do cilja, i to je jedina istina.

Ako imate dobre temelje, sve je lakše graditi, stoga nemojte odma u početku graditi na slami, čim prvi vjetar zapuše sve će se srušiti, te vrijeme koje ste ipak na ovaj ili onaj način uložili, biti će bačeno uzalud, dok sve u životu možete vratiti, vrijeme nikada.

30

54

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

@Muho91
Coaching je grupni gdje svaki student daje 3 ili više handova na analizu ili je kao predavanje (to je par puta mjesečno). Statse ne gledaju pojedinačno nego analiziraju sa filterima po 10k handova da vide jel pratiš upute. Kad sam to slao sam imao oko 99.8% točnost. Moje greške su šta sam igrao zoom i ne sudjelujem aktivno na coachinzima.

Zadnji popravljao idohu (28-09-2016 21:21:03)

00

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

@idohu
moje osobno iskustvo kod vrste coachinga, imao sam grupne i individualne, grupni iako je vise ono chill laganini pa nemas takav pritisak, shvacam to je i meni pasalo, ako zelis coaching mislim da je puno bolje individualni ili barem sa grupama od 3-4 covjeka.

Prednost: coach osobno ima uvid u TVOJE statse i direktno se tebi obraca i tvojim handovima i rjesava problem s tvojeg stajalista te se tu i tamo mozda prilagodava tvojem stilu  jer ne pase svima isti stil igre pa ti moze rec prema tvojoj igri sto iz tog stajalista promijeniti.

Negativno: zapravo negativno nije nuzno lose jer ono sto je negativno nekima je da imas taj stres da znas da ne zelis sjebat jer ce ti bit bed na coachingu il neces imat objasnjenja zasto si nesto napravio a nisi trebao (vjeruj mi znam kad neki hand odigrao i onda se sjetio o fuck sutra je coaching i vidjet ce taj hand haha big_smile) Ali taj stres je ono sto te tjera da ostanes budan i napredujes a ne da se ustabilis ok tako igram i nista ne mjenjas na dnevnoj bazi.

Zapravo zanemarimo sve kaj su rekli dal je ispravno 3b 2% il 10%, ima se tu za pricat zbilja nije bitno jer mislim da iznad toga ima jedan drugi problem, moje misljenje od kud bih krenuo je da se ne bih pomirio sa sobom da iz mjeseca u mjesec vidim da profit ne ide nikud a da igru doslovno ne mjenjam vise mjeseci, kao da se pomiris sa igrom kojom igras a ne ide nikud. Prvo to odluci sto zelis i kako promijenit onda ces doc vec i sam do tih postotaka itd itd

vidim da zbilja ulazes puno vremena pa ti zelim pomoci jer znam kako je, ili postani ful aktivan na coachinzima guraj se kao da si jedini iskoristi sve, nemoj se dat uvuc u tu kolotecinu slusas coaching i govoris u glavi "aha pa da to znam " itd moras imat taj stres mali nad glavom da konstantno razimsljas sto moze bolje. Ili to ili odustani pa igraj za zabavu ili mjenjaj coaching, ali nemoj se pomiriti sa tim da igras isto i da ocekujes da ce nesto promijeniti a ne moze se promijeniti kada ne mijenjas nista osim broja h koje igras wink

Sretno  smile  spade  spade  spade  spade

Zadnji popravljao Stormpay (28-09-2016 22:04:42)

00

56

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

MelloB napisao:

Reći ću jednu veliku istinu, zapravo nikome ne treba coaching, ne ako imate ljubav, vrijeme. Coaching, može biti kraći put, nekakav prečac, ali ako sami prvo shvatite, što je zapravo poker, kako pravilno razmišljati, koristiti logiku, imate jako čvrst temelj, na kojem možete i sami graditi.

ISTINA!

Problem je što većina ljudi koji se prijave na coaching misle da će dobiti neku magičnu formulu s kojom će beatati poker, umjesto da se više koncentriraju na shvaćanje zašto se određeni spotovi odigravaju na određen način pa da kasnije mogu to primjeniti i u sličnim spotovima i u nekim novim spotovima da se nauče kako razmišljati.
Oni bi da im se daju upute i da po tome igraju i crushaju. To im nobulshit daje. Upute koje je jednostavno pratiti bez ikakvog razmišljanja. Zato je i tolko ljudi kod Gordona na coachingu.

00

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

Čak i NOBS ima širi range u tablicama za 3betanje (najuži je 1.51% gdje ima i dva bluff handa). Mislim da je ovdje osnovni problem želja za volumenom, a ne napretkom u igri, klasična greška svih micro igrača koji igraju 12+ ili 16+ stolova....

Doduše ako na coachingu ovo nisu uočili, onda ni taj coaching ništa ne vrijedi, no pitam se kako je Hans onda uspio uz njih? Ili unatoč njima?

00

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

Ja osobno vidim obje strane medalje. Gmiko i Melo zastupaju intelektualnu/emocijonalnu stranu u kojoj NOBS degradira njihov esencijalno pojmanje pokera(tu sam i ja negdje). Tako predivnu i složenu igru napraviti kao komplet uputa(po našim naprednim razmišjanjima krivu) . S druge strane ima to tržište početnika(fisheva) koji želi nešto u što kraćem vrermenu naučiti kako bi mogli dobiti beatati NL2 dok sjede na školjci ili razvaljeni igraju nekakav ludi home game.

Toliko ste teksta napisali,a knjiga je dovoljna za beatati NL2, možda NL4 i nekakav klasični homegame. Knjiga je prije i više beatala i to vam ja garantiram pogotovo, ako s vremenom shvatite di ona griješi jer onaj koji bude htio ozbiljne napredovati u igri, tako i onako hoće i trebao bi tražiti dalje i uvidjeti problematiku(uvidjeti širu sliku pokera koju Gmiko i Melo tumače). Zar stvarno nitko od vas nije vidio NL2-5 ZOOM regove sa 2-3bb koji igraju 10/8 prijašnjih godina? Međutim kao u svemu, tako i u pokeru ljudi su postali sve bolji i to se pogotovo osjeća na nižim limitima. Danas je za mnogo ljudi NL10 problem koji se ozbiljnije ne žele posvetiti igri. Online je nevjerojatno kompetitivan i ova knjiga je zasigurno lagano ošla u povjest online za micro, već jedino služi za beatanje nano stakesa ili home gamesa(ne znam u kakvima vi igrate, ali kad igram sa frendovima vidim da  knjiga sigurno beata, a ukoliko to platite tipa 100HRK vrlo brzo vam se isplati to čitanje).
Često kad zabriješ za neku stvar i u tome si, pa postigneš nešto aka postaneš ''stručnjak'' dođeš do razine do koje imaš težu konekciju  sa ljudima koji su recimo početnici. Npr. imam frenda koje je dobio knjigu i pitao me famozno pitanje da li ja uvijek B  svaki MP+, ja mu naravno rekao: ne ovisi o situaciji,on naravno o čemu i ja krenuo razglabati o dinamikama tekstura u odnosu na rangeve i EQ i bla bla bla i sve te stvari koje nas čini na prvi pogled pametnima u odnosu na njega. Na pola puta on me zaustavio i rekao ovo je za mene još presloženo(očito i moja greška), kao polako. S obzirom da sam bio na tim istim home gamesima(ipak sam ja dealer na njima;) ) znam da je vrlo brzo isplatio knjigu i znam da beata NL2 kad mu je dosadno u busu. On sretan i zadovoljan. Niti merged,niti polariziran, niti deception, niti balancing. Poker kao hobi profitbilna zabava. Ljudi, to je profil ljudi za koje je namijenjena kjniga u međuvremenu i zato je dobra i oko toga mislim da nemamo baš pretjerano puno za raspravljati.

Ono što mene smeta jest da nažalost je ta knjiga poslužila i za mas izgradnju BPC(tu smo se razišli) gdje se krenulo s idejom da se kreira što više igrača po šabloni aka ''mass 1bb grindera'' danas(nije bila originalna ideja, ali tako se uspostavilo s obzirom kako se poker razvija), a da se coacheve tek kasnije uključe. Kad nema tok indivualnog faktora više onda postoje slučajevi kao idohu, a oni svoju knjigu možda i vide da gubi edge(pitanje). gle ugovori su sve manji, znači negdje mora doći lova s obzirom da je poduzeće. Naravno security deposit jer ljudi kad tad quitaju, a usput svi su regani preko BPC-a tako da kao affiliate nastojiš kompenzirati da ti produkt gubi na vrijednosti, a za hourly od microsa se ne isplati pretjerano truditi. Nisu ovo nikakve optužbe nego moja neka nagađanja i razmišljanja, ali onako ponekad mi ide na živce što sam ja taj koji ''stoji'' djelomično iza te knjige. Međutim, što je tu je.

Uostalom da šablone(ipak naprednije) imaju smisla i beataju NL200-1k mogu vam potvrditi jer moj frend ima 10BB+ kroz točno određene šablone koje radi. Zato ja osobno mislim da često volimo predstavljati naš posao složenim, što je i istina, ali ponekad je vrlo jednostavan, uostalom kao i život.

Idohu, mislim da vidiš kroz forum(blog+komentari) da lagano moraš nešto poduzeti za sebe, tako da ću ti ja poželjeti GL.

20

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

Evo mene kao padobranca, imam knjigicu NOBS i uglavnom se nje držim.

Igram dnevno dosta mali volumen hendova ali trenutno na 75 000 imam 5bb/100, pošto se radi o turskoj mreži , kada preračunam valutu to dođe oko NL10.

Stvar je u tome što je meni poker samo hobi i zabava te mislim da tu NOBS pomaže.  Bar je meni pomogla u nekim spotovima. JA bih ej rado preporučio svim hobistima poput mene. Npr. otvorim par stolova i usput gledam film ili koju seriju, eventualno ako dođe neki problematični hend onda pauziram big_smile

10

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

Ovdje se dosta filozofira tj. piše po principu ja mislim... :-)

Osobno igram po knjizi već skoro godinu dana uz male modifikacije u postflop igri tj. puno više
prilagođavanja protivnicima tj. statsima - matematika.

Volumen mi je katastrofa to je moj problem ali knjiga ako imam volumen funkcionira za NL2 - NL10
regular stolove, zoom i slično i ne baš.

Poker je matematika pa ajmo malo, sve je krenulo od 2% 3BET i da NOBS ima loš 3bet range tj. da je
previše tight. Ja neznam po kojoj tablici igra "idohu" ali ako se drži tablice tj. onog dijela za 3bet/fold
onda su ti postoci puno veći jer u range na kasnijim pozicijama ulazi sve ovo:
QQ+, AQs+, A5s-A2s, K8s-K5s, T9s, 97s+, 86s+, 76s, 65s, AQo+. Ako se tu ubaci još KQ onda je na nekom
većem volumenu taj 3BET oko 6-8% što je prihvatljivo za manje limite a i više.

Poker je složena igra i meni se sve više čini da najviše mogu naučiti od osobe koja je malo bolja od mene,
tj. ako ja igram NL5 da ta osoba igra NL10 i da mu ide naravno. Savjeti od ljudi koji igraju NL100+ za micro
limite su kao da profesor kvantne mehanike objašnjava razlomke tj. neka cura iz 8 razreda će to dijetetu
puno bolje objasnit nego taj profesor.

NOBS a i svaki veći/grupni coaching tj. coaching idemo mi coachat puno ljudi se radi a to znaju oni koji ga rade zbog
zarade, jer u pokeru ima jedna stvar kao i u profesionalnom sportu. Ljudi igraju poker i dobri su u njemu i onda se umore
i onda rade coaching pod izlikom da spašavaju nas jadnike od financijskog sloma a ustvari to rade za DM, da kupe frutek,
da natoče Eurosuper tj. rade to zbog novaca, možda u početku to ne izgleda tako, pogotovo CFP, ali dugoročno oni znaju koji
im je cilj, meni to ne smeta uopće, neka ljudi rade coaching ali onda reci iskreno, brate evo pomažem ti jer eto treba mi lova,
da ti netreba nebi to radio.

Ali mislim da NOBS to radi iskreno i kao neka firma funkcioniraju.

Čudno mi je da HTG nije dublje ušao u analizu knjige koja i u svom samom početku kaže riječima da ću ju mnogi
blatit i tvrdit da je bezveze. Tj čudno mi je da ju nije branio jer on danas nebi bio ovo što jest bez NOBS ili bi, to
on zna, ali trebao bi bar malo detaljnije stati u obranu te knjige sa konkretnim podacima itd.

Sve što sam napisao je dobronamjerno i kao i svi samo navodim svojem mišljenje kad se drugačije nemože.

pozzz

00

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

samodobri napisao:

Čudno mi je da HTG nije dublje ušao u analizu knjige koja i u svom samom početku kaže riječima da ću ju mnogi
blatit i tvrdit da je bezveze. Tj čudno mi je da ju nije branio jer on danas nebi bio ovo što jest bez NOBS ili bi, to
on zna, ali trebao bi bar malo detaljnije stati u obranu te knjige sa konkretnim podacima itd.

S gornji djelom se slažem, kao što mi je drago da je Baphomet napisao svoja iskustva jer u biti to je djelomično profil igrača za koje je knjiga namijenja. Što se tiče ovog dolje quotanog, ja kad sam krenuo u CFP, krenuo sam igrati Nl100 sam i beatao sam NL50. Taman je Gordon u to doba uvidio tržište i spoznaju da ljudi vole blueprinte i uvidio da sam može odlično to izreklamirati, pa je to bio uvjet za početak suradnje. GG po pitanju businnessa. E sad NL25 je bila teška granica što se vidi iz mog projekta, a od tada je već prošlo skoro 3 godine i nisam siguran u kojoj mjeri ona beata NL10 danas. Tako da nemam šta ja tu knjigu bratiti što se tiče beatanja limita više jer igru koju me Gordon podučio onda danas sigurno me ne bi održala na MS. Vremena se mijenjaju i nešto što je jučer funkcioniralo danas, obavezno ne vrijedi u istoj mjeri, zato smatram da više ne mogu stati da ona beata microse, već da beata nano stakeove(NL2-NL5) jer to znam iz pouzdanih izvora.

00

62

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

Knjiga funkcionira na najmanjem limitu na sajtu na kojem se igra. Bilo da je to nl2, nl4 ili nl10. Zašto je to tako? Zato jer na te limite dolaze igrači koji ili se zajebavaju, ili nemaju pojma uopće. Već na slijedećem limitu iznad uvijek je više ok igrača i manje takvih jazavaca i zato tamo ne funkcionira.

samodobri napisao:

Poker je složena igra i meni se sve više čini da najviše mogu naučiti od osobe koja je malo bolja od mene,
tj. ako ja igram NL5 da ta osoba igra NL10 i da mu ide naravno. Savjeti od ljudi koji igraju NL100+ za micro
limite su kao da profesor kvantne mehanike objašnjava razlomke tj. neka cura iz 8 razreda će to dijetetu
puno bolje objasnit nego taj profesor.

Ovo je glupost. Ne kužim kak će cura s 8 razreda bolje objasniti razlomke od profesora? Isto će biti. Osim ako ne misliš zato što je ona žensko jer su žene obično po prirodi bolje u učenju.

S time da se to dvoje ni ne može uspoređivati. Razlomci su to što jesu dok je poker puno kompliciraniji.

Igrač na nl10 očito iz nekog razloga ne može napredovati što znači da ima puno leakova u igri. Kak će sad ta osoba pomoći nekom da beata igru ako i samo ne može na viši limit.

Dat ću jedan hipotetski primjer gdje će se vrlo lako vidjeti da je ovo loše razmišljanje.

Igrač nl10 će naći 1 leak u igri ovog s nl5 i reći mu popravi to. Ako ovaj to ne popravi ne beata igru.
Igrač nl100+ će mu naći 10 leakova. I ako popravi samo 1 beatat će igru.

Tko će mu prije pomoći? Da ne govorimo o tome da mu igrač s nl10 može pomoći samo da beata nl10, dok mu igrač s nl100 može pomoći da beata sve limite do nl100.

Naravno da nije sve tak jednostavno kao u tom primjeru samo sam htio pokazati da je ta tvrdnja netočna.

samodobri napisao:

NOBS a i svaki veći/grupni coaching tj. coaching idemo mi coachat puno ljudi se radi a to znaju oni koji ga rade zbog
zarade, jer u pokeru ima jedna stvar kao i u profesionalnom sportu. Ljudi igraju poker i dobri su u njemu i onda se umore
i onda rade coaching pod izlikom da spašavaju nas jadnike od financijskog sloma a ustvari to rade za DM, da kupe frutek,
da natoče Eurosuper tj. rade to zbog novaca, možda u početku to ne izgleda tako, pogotovo CFP, ali dugoročno oni znaju koji
im je cilj, meni to ne smeta uopće, neka ljudi rade coaching ali onda reci iskreno, brate evo pomažem ti jer eto treba mi lova,
da ti netreba nebi to radio.

Istina je da puno današnjih coacheva ne beata igru pa pokušava zaraditi na taj način. Ali ima coacheva koji beataju igru. Naravno da neće raditi to besplatno, zašto i bi?

10

63

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

Evo, odigrao sam 100k ruku na NL4. Sada ću igrati NL10 regular stolove i probat ću označiti puno handova za coaching.

Zadnjih 102k ruku na NL4: 2.85 EV bb/100

https://i.imgur.com/E1k35xE.png

Profit: €1947 / €10.000

10

64

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

Satnica mi nije bila dobra zadnja dva tjedna, ali sam i radio malo više izvan stolova.

Sad ću nastaviti pripremati handove za coaching i nastojati igrati više sati.

Igrat ću NL10 do 100k handova.

Zadnjih 22k ruku na NL10: 2.4 EV bb/100

https://i.imgur.com/tQxtbMv.png

Profit: €1961 / €10.000

00

65

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

Mislio sam napisati update kada završim sa ovih 100k handova, ali mi ide malo sporo pa evo jedan kratki update.

Zadnjih 59k ruku na NL10: 3.58 EV bb/100

https://i.imgur.com/SZNRTdf.png

Profit: €2127 / €10.000

00

66

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

Završio sam sa još 100k ruku i prebačen sam u novu coaching grupu. Winrate mi sada izgleda malo bolje. Sad imam nove lekcije kroz koje moram proći i probat ću igrati malo više sati.

Zadnjih 100k ruku na NL10: 3.22 EV bb/100

https://i.imgur.com/mblIRbd.png

Profit: €2426 / €10.000

00

67

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

Igrao sam malo manje početkom mjeseca, ali sam ovaj tjedan ostvario cilj.

Jedan dan sam imao upswing od 16 buy-inova. Sada igram na NL16. Prošao sam kroz još lekcija i s tim ću nastaviti dalje.

Zadnjih 129k ruku: 3.75 EV bb/100

https://i.imgur.com/MxwuKTp.png

Profit: €2739 / €10.000

00

68

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

Još uspješno odrađujem tjedni cilj broja odigranih sati. Nastavaljam i dalje svaki tjedan sa novim lekcijama.

Sad igram NL25 i tu ću odigrati 100k handova.

Zadnjih 24k ruka na NL25: 5.44 EV bb/100

https://i.imgur.com/0ClRkPp.png

Profit: €3365 / €10.000

00

69

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

Imao sam dosta posla tijekom veljače pa evo sada jedan update.

Odigrao sam 100k ruku na NL25 i winrate mi je -0.42 ev bb/100 pa sada igram NL16 i NL10 da si malo povećam bankroll.

Ovo je NL25 graf:

https://i.imgur.com/LADVqeO.png

Profit: €3271 / €10.000

10

70

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

Igrao sam NL16 i NL10 od zadnjeg updatea i sada imam bankroll za NL25. Tako da idem opet na NL25.

Zadnjih 90k ruku na NL16, NL10: 2.52 EV bb/100

https://i.imgur.com/V9p6TGn.png

Profit: €3774 / €10.000

30

71

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

Više ne updateam ovo, ali ne želim da ostane nedovršeno pa ću staviti još par updateova.

Prešao sam na NL50. Ovo mi je graf većinom na NL25 od posljednjeg updatea.

Winrate sa grafa: 4.39 EV bb/100

https://i.imgur.com/mgmU7CC.png

Profit: €5939 / €10.000

20

72

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

Evo zadnjeg updatea. Imao sam downswing na NL50 pa sam završio sa NL25. Možda par ruku nedostaje jer mi je u međuvremenu crko ssd.

NL50 winrate na 63k ruku: 2.07 bb/100

NL25 winrate na 158k ruku: 8.05 bb/100

https://i.imgur.com/CWUQLX5.png

Profit: €10.000+ / €10.000

20

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

nice big_smile bitno da si ostvario cilj ! smile congrats big_smile koji su planovi za dalje?

10

74

Re: Bildanje mozga za bildanje bankrolla

Bravo, samo tako dalje! Okrenuti će se uskoro i na NL50  wink  cool

Najbolje online poker rakeback ponude & pristup privatnim online igrama!
Javi se na e-mail:
manager@pokerpro.cc
00