Tema: SPIN AND GO-POKER STARS

Registrirao sam se na pokerstars, uplatio neku siću i odigrao sam tri spin and go turnira.  Buy in  1$. Prvi krug igralo se za 2$ i osvojio sam 2 $, 2. krug ista nagrada,ali sam završio drugi.  3. krug moje oči nisu mogle vjerovati, igralo se za 120$, to jest prize poll je bio 120$, pogodio sam multiplier 120. Završio sam 1. i dobio 100$. Kasnije sam malo istraživao i saznao da se ti multiplieri 120X i više pogode jako rijetko, svakih 7000 turnira i rjeđe. Zanima me može li se samo na tom formatu zarađivati, spin and go turnirima. Ne računam da ću u koje skoro vrijeme opet pogoditi veliki  multiplier, nego na ovim uobičajenim multiplikatorima x2 i x4.  Čitao sam na nekim stranicama da se to isplati tako dugo dok će biti neozbilji igrači koje će te igre igrati zbog primamljivih multipliera i često igrati nepromišljeno i ispadati. Je li to još uvijek slučaj, može li se na mjesečnoj razini samo od toga zarađivati ili je to samo lutrija? Znači da li se isplati skupiti određenji bankroll, između 1000-5000$ i početi igrati samo spin and go turnire s time  da bi na dan mogao odigrati 100-150 turnira.

00

Re: SPIN AND GO-POKER STARS

Mogu se oni gridnat, ima ljudi koji to od toga zive ali varijacija je brutalna i nebi bi to preporucio smile

00

Re: SPIN AND GO-POKER STARS

Da, ali ti koji grindaju većinu zaradu ostvaruju većinom od rakebacka ili vip sistema na pokerstarsu, a manje od dobivanja tih turnira. Znači oni  to igraju isključivo za rakeback ili?

Zadnji popravljao bkikic919 (07-10-2016 10:19:01)

00

Re: SPIN AND GO-POKER STARS

Na svim sng-ovima vecina zarade dolazi od rakebacka.

00

Re: SPIN AND GO-POKER STARS

Pozdrav svima!

i mene zanimaju spin and go turniri. ima mozda neka literatura za njih, neki video pack? koliko su oni profitabilni za igrat i dali je mozda bolje igrati 6max ili hu hyper turbo? vidim da vecina igra cash, ali nadam se da ce se neko naci sa savjetom

00

Re: SPIN AND GO-POKER STARS

Pa nebi rekao da vecina sng zarade dolazi iz rakebacka, prije bih rekao mozda vecina high stakes sng igraca tako zaraduje jer za njih ne znam, ali igrace koje poznam da igraju sng, rakeback im bas nije veci dio prihoda, vecinom moras grindat na starsima di je naravno najvise prometa di je RB nekih 20%, a sa 9-10 stolova na sat bas se ne moze nesto izrakeat, ti vjerojatno mislis na igrace koji Multitableaju sa ninjom preko 20-30 turnira odjednom, ali iz osobnog iskustva iz poznanstva na 3$ i 7$ sng turnirima vecina zarade dolazi iz igre i to debelo vise nego iz RB.

Sto se spinngo literature tice, evo ovdje link od ne tako davne rasprave pa prouci kaj su pisali smile
Spin'N'Go PokerProThread

00

Re: SPIN AND GO-POKER STARS

Ovisi koje sng-ove igraš. Naravno da 45+ man sng-ovi nisu tu.

00

Re: SPIN AND GO-POKER STARS

Posto je ovo short stack format i 3 igraca mislim da puno mozes naucit gledajuci heads up hyper turbo sng videe...izmedu ostalog imas stranicu husng gdje ima puno materijala a pod istim imenom ti postoji kanal na youtubu tako da to sigurno je mjesto koje ti moze pomoc i u spin n go strategiji...nisu na odmet i hyper 6max sng mecevi a imas nekih streamer poput onog debelog jamie staplesa i one azijatkinje courtniebee koji dosta videa spin n goova uplodaju na youtube

Zadnji popravljao samojako1 (20-10-2016 00:09:21)

00

Re: SPIN AND GO-POKER STARS

Spin & Go format je itekako beatable i pre rb-a, ja sam i sam reg trenutno na 15$ pod stakeom pa vjerovatno jednog od najboljih igraca spin & go-a a to je Jay ili bighusla kako se zove na ps-u . Covjek je genije i na 15-kama imam trenutno 56 cev (ali sa novim postflop strategijama moze to ici i preko 60 lagano) preko 5k sample i trebao bih se od februara ustaliti na 30$ koje su ogromna stepenica vise jer nema toliko fisheva kao na 15$ . Ako nekoga zanima spin & go moze se prijaviti za staking, gdje dobijete znaci najbolje videe koje je Jay sam pravio, imate za gledati jedno 30-40 sati minimalno i imate sve zivo moguce objasnjeno, od preflop do postflop igre i vjerujte da je ovo jedan od najprofitabilnijih formata odnosno sa najboljim $/h. Trenutno stake ne prima nove ljude ali cim se otvori mozete se prijaviti. Ne bi bilo lose ni da mene navedete kao referala jer i ja dobijam %. Mislio sam i neki challenge uskoro otvoriti jer vidim da nema bas puno spin & go challeng-a pa eto vidjecemo smile Ako koga nesto vise zanima moze se obratiti preko pp

Zadnji popravljao nokeee (06-01-2017 15:01:38)

00