Tema: Poker i pušenje

Eto u kratkim crtama, šta mislite kako pušenje utječe na poker, dali kod tilta može biti ispušni ventil ili ipak ta ovisnost i razmišljanje o sljedečoj cigareti može poremetiti koncentraciju i odvratiti nam misli od nekih odluka koje bi nas mogle koštati.
Zanima me i što mislite o tome ako netko prestane pušiti što sigurno nije lako, dali  to može utjecati na našu samokontrolu kad je poker u pitanju.
Prvo se vi malo raspišite pa ču onda ja napisati svoje mišljenje.  spade

O tome se zapravo radi, zar ne?
Povući krivi potez u pravom trenutku.
00

2

Re: Poker i pušenje

Pušenje narušava fizičko i mentalno zdravlje. Prestanak pušenja će za osobu biti od koristi u svim aspektima života, pa tako i u pokeru. Nema se baš što tu nadodati.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Poker i pušenje

Gmiko +1

00

Re: Poker i pušenje

Ja sam evo prestao pušiti od Nove nakon nešto više od 10 god. Iskreno nisam dosad osjetio neke revolucionarne promjene osim što kašljem puno manje(prestao spontano, pa postao challenge nakon vremena). Što se tiče samog pokera, meni je cigareta svakako bila ispušni ventil, tako da otkako sam prestao pušiti vjerojatno znam više psovati ili lupati šakom o stol  jer očito sam imao naviku tražiti neki ispušni ventil, nešto što bi me u glavi restartalo da moram dalje, da se ništa nije desilo itd. Prije je to bila cigareta,sada su drugi načini.

00

Re: Poker i pušenje

Ja pak počeo pušit i također ne vidim neku razliku.. čak bolje, kad stiltam ili osjetim monotoniju u igri odem zapalit i nakon cigarete dobijem volju za još.. e sad dugoročno koliko utječe na igru, ne znam.

00