Tema: Kartica

Pozdrav, novi sam član, ali pratim dosta ovaj forum

Zanima me na koji način je meni (po trenutnoj situaciji kartica) najpovoljnije i najbolje otvoriti račun za klađenje (neka bude za primjer preko Pokerstars-a)

Dakle, koliko sam shvatio, najbolji je način povezati karticu sa Skrill-om, i na taj način stavljati/povlačiti sredstva. E sad, moje je pitanje, koju karticu da povežem sa Skrillom, i mogu li istu takvu povezati i sa Paypalom (imati 2 servisa na jednoj kartici).

Ovo su kartice kojima trenutno raspolažem:

Erste tekući račun - Maestro (na koji mi plaća sjeda)

Hypo - Debit - Žiro račun - Visa Electro

Hypo - prepaid MasterCard

Negdje sam pročitao da nije najpametnije povezivati i kupovati i prodavati preko Žiroračuna, a isto tako ne vjerujem da bi mi bila najpametnija opcija kupnje preko kartice na koji mi plaća sjeda svaki mjesec. Što se tiče Prepaida, MasterCard je, pa ne znam da li ga Skrill podržava, i kako uopće to sve skupa funkcionira.

Malo mi je konfuzno, na svakoj stranici nešto drugo pročitam, ali eto recimo da bi htio kartati na Pokerstarskima i stavljati/dizati sredstva, i povezati Paypal račun na istoj takvoj kartici, po mogućnosti bez nekih dodatnih komplikacija tipa otvaranja novog tekućeg računa di bi mi lihvarska banka uzela 10 kn za vođenje računa svaki mjesec.

Unaprijed hvala!  smile

00

2

Re: Kartica

Ukratko:

-Na online poker/betting siteove uplacujes preko e-walleta (Skrill, Neteller...)

-Najbolje je da ti je online wallet u EUR ili USD (ovisi sto ces vise koristiti)

-Ewallet moras nekako napunit novcima (uplata)

-Uplatu radis preko neke od svojih kartica (ove koje si naveo gore, Erste, Hypo...)

-S obzirom da ti je ewallet u EUR/USD najbolje je za uplatu na njega koristiti karticu deviznog racuna koji ti je u EUR/USD (da izbjegnes konverzijske troskove)

-sto se paypala tice mozes imat dva ili vise servisa (npr. paypal + skrill + neteller) linkana na jednu karticu

00

3

Re: Kartica

Znači u principu mogu spojit hypinu mastercard prepaid na skrill? zato što je bilo negdje da mora bit visa ili visa electron i takve stvari..

00

Re: Kartica

Imas u Erste banci tekuci devizni racun, placas 5kn mjesecno, dobijes Visu Electron i preko nje mozes uplacivat direktno na Stars, a mozes i preko Skrilla, podrzava sve valute i nema konverzije

Zadnji popravljao darthgr06 (23-08-2016 12:49:24)

00

Re: Kartica

Stars mi je maknuo VISU electron sa cashout opcija... jel zna netko koji bi mogao biti razlog? Nekako su mi spori na odgovoru. NApravio sam deposit sad maloprije sa nje al i dalje ne nudi tu karticu u isplati. SAmo direct i wire isplate koje nisam nikad koristio nit neznam kako.

00

6

Re: Kartica

da ne otvaram novu temu, zanima me da li se withdraw moze radit na visa karticu tekuci, koja nije visa electron?

00

Re: Kartica

Na skrillu možeš

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00