Tema: Par pitanja

Zanima me da li ima koji od ovih software-a crack, ili bilo kaki nacin da se prodje jeftinije

HM ili PT
Table Ninja II
TableScan Turbo

Također me zanima ima li netko ove knjige?
Treat Your Poker Like a Business by Dusty Schmidt
Ace on the River: An Advanced Poker Barry Greenstein
The Theory of Poker David Sklanski
Crushing the Micros- blackrain79 i njegov video ako ima koji.

LP

00

Re: Par pitanja

HM2 koliko znam moze se naci loader (vraca stalno trial verziju/po meni bolje nego da moras traziti crack nakon svakog updeta).
Table ninja 2 ima ali nikad nema neka nova verzija pa je upitno radi li sve pogotovo na starsu.
Table scan turbo nekad je bilo za njega (trenutno ne znam).
Knjige mislim da je lako naci samo nisam siguran da je ijedna osim zadnje dobra za danasnji poker.(mislim da mozes naci i boljih materijala).
Ovo je koliko se sjecam jer ne koristim nista od toga.Vrlo lako ti je sve to naci samo progooglaj malo.

Zadnji popravljao noirlegion (30-12-2016 07:54:15)

00

Re: Par pitanja

Nasao sam HUD koji je jeftiniji nego PT i HM i po meni malo cak i pregledniji a ima 80% statsa sto je cisto dovoljno za microse.
Nasao sam zamjenu za Table Ninja koji ce mi pomoci pri multitableanju i kosta 25$ godisnje ( prvo cu iskoristit 30 dana trial)
Table scan turbo cu i dalje iskoristit trial od 30 dana, ali ima jedan problem on koristi database od HM ili PT pa me zanima da li je moguce imati expired trial verziju od ta 2 programa ali da im database ruku radi cisto radi importanja ruku u taj Table scan program.

Od materijala koje bi preporucili za microse pocevsi od NL2 cash full ring (normal tables) takodjer i za mental game.

LP i hvala.

00

Re: Par pitanja

Nadji loader (trial reset) za HM2 i miran si dokle god igras poker(to je isto kao da imas kupljen HM2 samo je stalno probna verzija koja je 100% ista kao original i normalno ga updejtas) nikakve crackove jer crack je samo za trenutnu verziju.-HM2 ili PT4 svi imaju i bit ce ti puno lakse.

Za multitabling ovdje imas neki free progrmacic pa vidi njegove funkcije koje ima pa mozda neces morati kupovati nista: http://forumserver.twoplustwo.com/168/f … r-1433578/

Zadnji popravljao noirlegion (30-12-2016 14:03:04)

00

Re: Par pitanja

Za PT na internetu imate video objašnjenje kako restartati trial zauvijek...dakle ko da imate orginal.

00

Re: Par pitanja

plutonium napisao:

Za PT na internetu imate video objašnjenje kako restartati trial zauvijek...dakle ko da imate orginal.

Eto super treba samo izabrati hoces pt4 ili hem2...

00

Re: Par pitanja

noirlegion napisao:

Nadji loader (trial reset) za HM2 i miran si dokle god igras poker(to je isto kao da imas kupljen HM2 samo je stalno probna verzija koja je 100% ista kao original i normalno ga updejtas) nikakve crackove jer crack je samo za trenutnu verziju.-HM2 ili PT4 svi imaju i bit ce ti puno lakse.

Za multitabling ovdje imas neki free progrmacic pa vidi njegove funkcije koje ima pa mozda neces morati kupovati nista: http://forumserver.twoplustwo.com/168/f … r-1433578/

Meni treba funkcija da su mi svi stolovi stacked a izdvoji one koje imaju postflop akciju nasao sam takav program za 25$ godisnje smile

Mogu li dobit kakav link za loader za hem ili PT?  jer sve sto sam do sad nasao su nekakvi virusi...

00

Re: Par pitanja

https://www.youtube.com/watch?v=A1aFIr4XG7M

00

Re: Par pitanja

Meni treba funkcija da su mi svi stolovi stacked a izdvoji one koje imaju postflop akciju nasao sam takav program za 25$ godisnje smile Mogu li dobit kakav link za loader za hem ili PT?  jer sve sto sam do sad nasao su nekakvi virusi...


Pa taj PS handler sa 2p2 bas ima nesto za stolove,time bank i jos dosta opcija,pogledaj si to jer je super a besplatno (sta ces davati 25$ ako ovdje imas sve sto ti treba).

00