176

Re: Nivea blog

koliki hourly je realan za zoom 50 regove danas?

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: Nivea blog

Top regovi imaju 7-10bb. Na 4 stola radiš oko 750 hands / hour.

00

Re: Nivea blog

Danas sam i službeno dao otkaz i na trenerskom poslu tako da sam sad u pokeru 100%. Osjećam se jako sretno i slobodno.

Ne izgleda kao fantastičan timing
http://content.screencast.com/users/niveaformen/folders/Jing/media/65226457-f00a-4e8d-918d-641c62aeef2f/2016-12-01_1236.png

ali se veselim izazovima i osjećam da znam točno što trebam radit da uspijem.

Cilj do kraja sljedeće godine je nl500zoom ili nl600 reg stolovi. Cilj je ostvaren kad skupim bankroll za te limite.


BRM koji koristim zadnja 3 mjeseca (odkad sam quito stake) je:
- 100BI za moveup i 100BI za movedown
- cashout rb

Jako mi se sviđa ovakav način jer dođe kraj mjeseca, pogledam cashier, vidim ako ima za moveup, ako nema, cashoutam pointse, pošaljem na skrill i na bankomat. U prošlosti je problem bio što sam nebeatanje skrivao iza RB. Ako ne beatam dobro limit koji igram, nema smisla moveupat. Također, ako ne igram, nema ni plaće. Sa moveupanjem, plaća se većinom dupla (jer se plaća dupli rake).

Možda je nekom glupo, ali meni ovo funkcionira. Motivira me i na rad na igri jer želim moveupat, i na volume jer želim i više cashoutat.

Promijenio sam i stav prema troškovima, prvog u mjesecu dobijem plaću te ako ostanem bez love, jbg, ne diram bankroll. Imam pravila i držim ih se, a to i okolina prihvaća sa dobrim stavom. Posljedica je dobro planiranje troškova.

Dio plaće planiram odvajati za coaching, 20% odvajam za štednju, 10% odvajam za putovanja, 5-10% doniram, a ostalo je dosta za pokrit troškove života i izać koji put. Ionako ne planiram imat nešto puno od života sljedećih godinu dana.


Što se tiče pokera to bi trebalo ovak izgledat:
- 48h grinda tjedno (6*8h)
- 12h učenja tjedno (6*2h)

i 1 dan slobodno (vjerojatno nedjelja). Ovo sam kopirao od Hansa, ali apsolutni svi crusheri igraju jako puno!

Još nisam siguran kako ću odredit trajanje sessiona, vjerojatno 2*4h sa nešto dužim odmorom između.


Oko off-table, planirao sam uvest svakodnevno trčanje od 20-30min i neke vježbe snage, čisto da ostanem u nekakvoj kondiciji, to bi generalno trebalo pozitivno utjecat i na poker. I možda ubacim i meditaciju između sessiona.

Nema previše filozofije, treba uložit sate i treba ih kvalitetno uložit.

Sretno svima

60

Re: Nivea blog

Sretno sa full time pokerom.

Da li igraš zoom format samo na Starsima ili još negdje drugdje?

Meni je recimo na 888 Snap poker puno lakši na NL50 nego Stars, puno lakši, ali je
player pool mali, max. 100 navečer nekad.

Koja su tvoja iskustva? I sa Rush na Full Tilt,Fast Fold na iPoker mreži itd?

Veselim se tvojim postovima jer je super pratit nekog tko je full u tome...

Meditaciju svakako preporučam, meni je puno pomogla kod mental game i još ako
slušaš dok igraš neku meditacijsku glazbu, odluke su ti nevezane, nema emocija pa
tako nema ni tilta... Rokneš AA protiv K7 a ti miran kao beba... :-)

pozzz

Zadnji popravljao samodobri (05-12-2016 10:42:50)

00

Re: Nivea blog

Update
U samo 7 prekrasnih dana sve je otišlo. Kako 4-5 dana nisam mogao osvojit pot na zoomu, vidio sam nekakav promo mail i uplatio na ipoker. Ostalo mi je cca 70 posto pointsa tamo za nekakav bonus od 1k i ajde budem to riješio.

Kako promet ujutro nije neki, dodao sam i pokoji nl100 stol ako je bio dobar. I gledam po lobbyu i vidim velikog fisha na nl200 i dobra pozicija. Reko ko ga jebe.
5min poslije sam -3 stacka, izgubio flip, par i fd vs tp u 3betanom i sa A9 naletio na Q9 na Q99 vs fisha. Predivno.
Vrtio sam se još nekih 3-4h gore dole, nešto vratio, a onda sam u roku valjda 5min izgubio 1k. Dao sam si još 1bi nakon nekih pola sata pauze i kad sam izgubio JJ vs TT protiv tog fisha, koji je sad sjedio sa 2.5k, odlučio sam da je dosta.

http://content.screencast.com/users/niveaformen/folders/Jing/media/47664f98-3287-4e52-98b5-76086d1cc77c/2016-12-09_1953.png

Ne znam kako ovo objasnit, možda sam si napravio neki pritisak zbog službenog pro života, iako ne bih rekao. Očito je da nije bila top igra s moje strane, ali stvarno osjećam da sam runnao ko najgore smeće. Svakako je idiotizam igrat veće stakese sa 30bi, ali baš da ću zdrobit 10bi u par sati nisam očekivao.

Uglavnom, imam online još nekih 1.7k i spustit ću se na nl25. Ako to zbustam, to je onda the end.

GL svima i držite se BRMa

Zadnji popravljao niveaformen (09-12-2016 21:02:50)

11

181

Re: Nivea blog

Ajde ajde, gdje su sada sve one metode mentalne igre kada je najpotrenije itd. Iskreno post mi izgleda kao da je napisan pod tiltom i mislim da moras pogledat situaciju objektivnije. Mislim da je pod tiltom napisano zbog zadnje recenice da je to end, nakon svih postova gdje si pisao nema odustajanja nakon prve prave ajmo tako reci "pljuske" u pokeru kazes the end je moguc.

Jbg zbilja it sucks, nema druge rijeci nego it sucks, ali moras biti svjestan da eto sravnala te varijanca na zemlju tocno kada si malo riskirao i u momentu kad nisi razmisljao najpametnije za svoj  bankroll. Aliiiii, nisi ni prvi ni zadnji i nije da si ubio roll. Ponavljam it sucks da si toliko zavrsio u minusu ali sigurno kroz varijancu nisi izgubio bas sve nego i kroz tilt, ali isto tako si istu svotu mogao biti u plusu i sanse su bile na tvojoj strani i ovaj post bi totalno drugacije izgleda, ali jbg takav je zivot kao poker pro i nekad bas kad ne treba se okrene protiv tebe. Tocno je sve islo protiv tebe kad si isao iznad svojeg rolla.

Najbitnije da znas stat sad na kocnicu i krenut dalje normalno i sve kao da se nista nije desilo, proslost ne mozes promijenit. Zapitaj se, Q99 hand, da si na riveru upiknuo A i natkupio i ona druga dva handa da si dobio, kako bi onda razmisljao o toj svojoj avanturi na NL200? Znaci tvoji potezi i igra s enebi promjenili samo da promjenimo ishod karata koje bi dosle kasnije nakon sto si allin , znaci promjenimo ishod stvari na koje taki tak ne mozes utjecati, onda bi vjerojatno mislio nesto kao kako je to bio malo riskantan potez ali super potez jer si znao da si bolji i smatrao bi da je to tako trebalo biti, e jbg rekreativni igraci ponekad isto zaredaju par dobrih all inova , it's just how it is. smile

p.s. ovo ti pisem kao netko tko nije opce vezan uz bilokaj u tvojoj prici znaci ovako ti izgleda meni situacija iz nekog objektivnog pogleda.

10

182

Re: Nivea blog

Stormpay napisao:

Najbitnije da znas stat sad na kocnicu i krenut dalje normalno i sve kao da se nista nije desilo

Bojim se da tu vise kocenja nema. Stvar je u tome da mu se ovo desava vec 3,4x koliko sam stigao ispratiti...napravi rol, beatuje nl20,nl50 i ide na jace limite, izgubi xy BI, ode pod stejk, otplati ga, opet napravi roll i tako u krug.

Fkt mi je krivo i zao sto ti se ovo desilo, ali povukao si par jako losih poteza: otkaz na poslu (stalni prihod) to donkle i razumijem jer si htio igrati vise i sigurno te i to sve malo kocilo, ali ici u ovakve avanture sa BRM je samoubistvo.

00

Re: Nivea blog

Ajde da u necemu pohvalim Pokerstars a to je da imaju opciju restrikcije limita koja dobro dodje u ovakvim slucajevima za nedaj Boze.
Nije smak svijeta i imas jos dovoljno za nastaviti na nl25 ali ako ces ponavljati ovakve stvari uzalud sav trud,vrijeme,zdravlje i novac...
Problem je sto poker nije vise sto je bio pa je dosta teze izgraditi BR i vrtiti se u krug konstantno.

Sretno dalje.

00

184

Re: Nivea blog

http://macropoker.com/userdata/post/image/medium/2014/03/31/d3ab33d571f7acbd1448965f84d5451e.jpg

20

185

Re: Nivea blog

ojim se da tu vise kocenja nema. Stvar je u tome da mu se ovo desava vec 3,4x koliko sam stigao ispratiti...napravi rol, beatuje nl20,nl50 i ide na jace limite, izgubi xy BI, ode pod stejk, otplati ga, opet napravi roll i tako u krug.
Fkt mi je krivo i zao sto ti se ovo desilo, ali povukao si par jako losih poteza: otkaz na poslu (stalni prihod) to donkle i razumijem jer si htio igrati vise i sigurno te i to sve malo kocilo, ali ici u ovakve avanture sa BRM je samoubistvo.

Ne slazem se. Docaravate situaciju kao da je otisao na taj limit s 5 BI a ne 30, da to je jos uvijek daleko manje nego bi inace trebao imati ali uzeo je jedan shot zbog whale-a na stolu kojeg na tim limitima nema bas toliko cesto ocito, ali zapravo jednim djelom se slazem s tobom jer da jedina greska je da je nakon izgubljenih 2-3-4 stacka trebao priznati poraz i prestati igrati kakav god fish bio na stolu. Kao sto rekoh da je varijanca bila na njegovoj strani nebi opce ovako ovaj razgovor vodili.

Ako mu sad zivot ovisi o $$$ koje zaradi na pokeru onda da, slazem se da ne smije u takve avanture, ali ga ne osudujem za avanturu dok god on svjesno ulazi i spreman je da ako izgubi 4-5 stackova da mu ne ubije volju drugi dan za igrati. Jednostavno kao sto rekoh ako ti to radi pritisak ako ne zaradis ovaj mjesec dosta para za zivot da ne mozes igrati normalno ostale dane onda jednostavno ovakve stvari NE RADIT i tocka, nema izlike, ne raditi to jer je -EV potez koliko god da je bolji od tog fisha. Ako ti je pak cilj dici limit i zivjet od RB-a onda opet je ovo malopuno agresivniji shot na veci limit jer se stvorila prilika na stolu, ali u tom slucaju mu pad BR za 20-30% znaci samo kratkorocni pad s NL50 na NL25. Ako izgubis 2-3 stacka na tom stolu ugasis stol, probao si nije uspjelo i igras dalje svoj limit kad se ohladis.

Ali za ubuduce, slazem se s Muho91, ne ulazit u takve avanture jer ocito te pogode do mjere da u tom trenu se ne mozes otrgnuti od sessiona i ne ispadne da izgubis 2-3 stacka nego roknes 10 stackova kad se zakopas.

00

186

Re: Nivea blog

Nije problem u take-anju shota s 30BI. Problem je u tajmingu i u tome što nakon par BI nije odustao.

Na downswingu se ne take-aju shotovi zato jer na downswingu ne igramo najbolje iako si to ne želimo priznati. Na downswingu treba više raditi na igri, i možda čak spustiti limit niže da nam se vrati samopouzdanje. Winrate je najbolji lijek za downswing.

A razmišljanje "fish je na većem limitu" je, oprostite na izrazu, glupo. Jer fish će uvijek biti na većem limitu, inače se nebi taj limit igrao.

20

187

Re: Nivea blog

možda čak spustiti limit niže da nam se vrati samopouzdanje. Winrate je najbolji lijek za downswing.

Spustiti se za limit i vracanje samopouzdanja na taj nacin +99999 cuo sam taj savjet jos prije godinu dana na nekom Iveyevom videu i od onda mi se nije desila ovakva situacija.

00

Re: Nivea blog

Hvala na lijepim riječima i savjetima, svi ste rekli dobre stvari. Nadam se da ćete nešto naučiti iz mojih stalnih grešaka, kad eto, ja ne uspijevam.

Nije sve tako crno dan poslije, imam ušteđevine za nekih 5-6 mjeseci života i solid roll za nl25. Nastavljam jače nego ikad, 8h dnevno i 2h učenja. Pa nije da je nemoguće doć sa nl25 do nl500 u godinu dana, radili su ljudi i teže stvari  big_smile

20

189

Re: Nivea blog

Hej Zemo, ovako nešto se meni dogodilo prije par mjeseci, taman sam doživio prvi downswing na nl200, i onako par dana nije išlo. I taman novi dan, nabrijan, krećem dodavati stolove, i nema akcije na nl200, tek 2 stola.
Rekoh, idem ja pogledati nl400, i vidim da ima 7,8 stolova, mislim si super,idem dodati te stolove dok ne krene akcija na 200.

Imam podatke na većini igrača, jer su igrali samnom nl200, i par nepoznatih, krenulo je ok.
Nakon 10-tak minuta, na btn-u  kk vs sb, nalećem na AA. Nakon minute, ista situacija imam AK, nalećem na AA.  Zatim par minuta cold 4betam sa sb s AA, i ko iz snova BB, lik s kojim nisam ruku  do tada odigrao mi shipa all in preflop,i to preko 170bb, predobro...On 33, vjerojatno je mislio da sam istiltan jer sam izgubio 2 all in u par minuta, ali opet frajer ima 33, i na riveru 3. Jebo me svako, ako na turnu nisam bio 100% da dolazi 3,jednostavno sam znao što će se dogoditi.

Zatim, imam combo draw nalećem na jači draw, i naravno odma na turnu mi dolazi flush, i već kreću frustracije, 3betam 88 bbvsbtn, lik 4beta, onako dosta tight 4betor, ali teoretski nema šanse da foldam 88 u mom trenutnom mindsetu, shovam, nalećem na qq. I bilo je tu još par istiltanih poteza, i nakon 40 minuta igre, sam izgubio 4800 eura.

Osjećao sam se...Ma ne mogu to opisati, jedan od najgorih osjećaja uopće. Svašta čovjeku prođe glavom tad, od toga da više nikad ne igram poker, do toga da se pitaš da li si uopće dobar igrač,  pa zatim 4 sata prolaženja svake ruke koju sam odigrao, zatim neprospavana noć, itd.

Razmišljao sam, čovječe ja sam izgubio preko 35k kuna, zamisli koji su to novci - recimo prodavačici u konzumu, mojim roditeljima, prijateljima, itd. Teško se je nositi s tim, lako se je nositi s pobjedama, svatko to može, ali u pokeru ćeš često(koliko god bio dobar) se morati nositi s porazima, i to po meni , određuje pravog igrača. Kad gubiš i kako gubiš  i ono što radiš nakon poraza te određuje, određuje te jesi li pobjednik ili gubitnik, kao i u životu.

Sad je na tebi, da vidiš tko si i od čega si.  Jesi li pobjednik, ili gubitnik.  Ako ćemo realno secirati tvoju situaciju, najbliže ću se složiti s Stormpayom. Jedini problem u svemu tome jest, što ovakvi izleti, kada se rade u downswingu često završavaju(ako ne i uvijek), upravo ovako kako je tvoj završio. Ono što je fascinantno jest da ljudi kad su upswingu, često niti ne pomisle na ovako nešto, dok kada stvari idu loše, vrlo često se dolazi na ovakve ideje.

Problem je, ne to što si išao na veći limit, i to 4x veći limit nego si igrao do tad(s nl50 na nl200), problem je što stop loss u tim situacijama  bi  trebao biti nakon prvog  all ina,maksimalno drugog, a ne 5, ili  6...

Realno, situacija gdje imaš velikog fisha s pozicijom na njemu, je definitivno +ev spot, jer recimo ja fisha na nl200+ nisam vidio jako dugo. Weak regova koje možeš explojtati je masa, loših tight regova isto, ali baš fisha stvarno dugo nisam vidio, jer kad god i sjedne fish, skriptaši popune stol,tako da znam da je primamljiv spot, pa i na 4x većem limitu. Ali također znam, da je vjerojatno u tebi više progovarao onaj faktor gdje si htio, na što brži i lakši način vratiti varijanci za sve one prošle dane  koje nije išlo, i išao si se kockati, što bude bude, da bi zatim užasno runao, i gdje bi se stvari okrenule baš na najgori mogući način.

Meni su se ovakve stvari u prošlosti znale često događati, kad sam igrao nl10, pa nl20, pa i nl50, a svaki put kad su mi se dogodile, rekao sam ovo je zadnji put, neću si dozvoliti više(i opet bi se dogodilo), ali svaki put sve rjeđe i rjeđe. I ono što bi sebi rekao u toj situaciji, ako je ovo zadnji put da si napravio ovako nešto- super, onda si dosta jeftino platio svoju školu, jer ćeš jednog dana igrati puno veći limit, i ovakva greške u budućnosti bi te koštala puuuno skuplje, i ako je trebalo da ovoliko platiš, i da to bude zadnje, onda neka, nema veze.

Stoga, imaš izbor, možeš iz ovoga naučiti skupu lekciju, ali puuuno jeftiniju nego onu koja te može čekati "sutra". Često smo sami sebi najveći protivnici, ali to je partija iz koje nikada nećemo moći pobjeći, i koju, ili ćemo pobjediti ili ćemo zauvijek gubiti. Na tebi, i samo tebi je što će biti. Ja ti držim fige!

80

Re: Nivea blog

Nakon što se ono dogodilo počeo sam čitat neke knjige. Shvatio sam da imam krivo naučenu vještinu.

Od malih nogu nas uče da poraz nije dobar, da ga treba mrziti, da je pobjeda jedino što vrijedi. Kad igraš nogomet sa frendovima iz ulice, kad dobiš manje od 5 u školi, kad ti netko napravi nešto loše da mu još jače vratiš. Filani smo time od malih nogu. I to postane normalno, ispravno.

Jednog dana, shvatiš da ne mora biti tako. Shvatiš da je poraz najbolja stvar što ti se može dogodit. Ako naučiš iz njega. Ako preispitaš svoja dosadašnja uvjerenja, ispraviš ih, radiš na sebi, pomičeš granicu. To je ono što čini čovjeka sretnim. To je, uostalom, ono što je utjecalo na razvoj civilizacije.

Također, jednog dana taj dan ne dođe. Pa idemo kroz život mrzeći poraz. Smišljamo isprike kao manjak talenta, nebeske sile, politiku, mafiju, rigged site, sreća itd. Pokušamo pronaći načine da izbjegnemo poraz, da ga ne osjećamo. Tad se sjetimo shortcuteva, vrlo rizičnih i više ili manje moralnih. Ili jednostavno prihvatimo poraz kao svoj život i odustanemo.


Moj način suočavanja sa poker porazima je bio shortcut. Upalit veće limite, ako uspijem super se osjećam, ako ne uspijem ionako sam poražen, svejedno je. Novci ionako nisu nikada bitni. Osim ako to želiš. Bitan je osjećaj pobjede, moći, ponosa. Ne mogu se točno sjetiti kad sam postao takav, jel dok sam igrao bombermana na nintendu ko mali ili izmišljajući isprike za koju lošu ocjenu, ali znam da sam odlično istrenirao ovu vještinu kroz srednjoškolske dane klađenja i kasina gdje je mnogo puta shortcut uspio, došao si iz osjećaja poraza u osjećaj pobjede i jeeeben si. Nesvjesni mozak se sjeti toga sljedeći put u takvoj situaciji.

Mrziti poraz definitivno nije loša stvar, to je vjerujem zajednička osobina svih ljudi, ali kontrolirati i usmjeriti mržnju na nešto dugoročno korisno je ono što bi se trebalo učiti od malih nogu. Iako sam poprilično improveao u ovom dijelu, to još nije na razini koju treba imat netko tko živi od ovog.

Piše u knjigama da je moguće relearnat ovo, te sam odlučio ispravit na ovoj način:
http://content.screencast.com/users/niveaformen/folders/Jing/media/8d850a10-8be3-457c-bd3f-5509b00f93ee/2016-12-27_1856.png

Cilj je natjerat se movedownat što češće, pratit reakcije i osjećaje te ih ispravit logičkim razmišljanjem. Bit će sigurno teško, ali s vremenom se nadam da će to postat nesvjesno razmišljanje.

Kao nagradu za uspješan završetak challengea, uplatit ću si put u Kolumbiju kod dragog prijatelja.

Sve najbolje svima za blagdane!!
Hvala @Mello na lijepim riječima.

Zadnji popravljao niveaformen (27-12-2016 20:39:15)

40

Re: Nivea blog

Review 2016. godine

Počeo sam godinu na nl20 i stakeom od 400e mislim.
Krajem 8. mj sam quito stake i počeo sa svojih 2k.
Završio sam godinu sa nekih 6k.

S obzirom na jako loše prošle godine gdje sam bio u malom + od rb, ovo je pozitivna promjena.
Najbitnije kaj mi se dogodilo je promjena mindseta. Mnoštvo pročitanih knjiga, poslušanih podcasta i velika sreća što sam u jednoj skype grupi sa 4 ponajbolja igrača balkana me napokon dovelo da shvatim hrpetinu krivih stvari koje radim te sam jako zahvalan tim dečkima.

U svojoj 6-7 godišnjoj poker karijeri napravio sam valjda svaku moguću grešku koju sam mogao, a najgori dio je što sam svaku tu grešku ponovio još 100 puta!! Imao sam mnoge prilike za napravit nešto više, svaku sam ispustio, ali više ne.

Zadnjih par tjedana su mi najsretniji dani u životu, osjećam se jebeno, slobodno, ne mogu dočekat da počnem grindat. Nemam više stvari u životu oko kojih se nerviram, znam točno što želim i nakon dugo vremena baš uživam u pokeru i svemu vezano uz to. Imam osjećaj da sam napredovao u zadnjih par tjedana više nego 3-4 godine.

Ovo je godina u kojoj ću razvalit, satima grinda, satima rada na igri, a samim time i zaradom te pozivam sve da mi se priključe!!!

Sreća ne postoji, tako da svima želim uspješnu Novu godinu, ispunite sve ciljeve koje si zadate i još malo više od toga!

Kao što sam napisao prije, moj jedini cilj za ovu godinu, uz 100BI BRM, je:
NL500 zoom

Čujemo se  heart  heart  heart

Zadnji popravljao niveaformen (31-12-2016 21:41:11)

20

Re: Nivea blog

Tjedan 1/52

Prvi tjedan nove godine prošao jako dobro. Puno sati grinda i solidno rada na igri. Doveo sam i dnevnu rutinu valjda na 95%. Prebacio sam se  prije 2-3 tjedna na noćni mode. Igram od 22-6, spavam 7-14, trčanje 30ak min, doručak, socijalizacija ili off poker stvari to-do, sweat ili hh review 1h i grind. Djeluje skroz gto life.

Danas mi se i dogodila situacija gdje sam poklonio mobitel, imao sam periode od nekoliko dana bez moba i super je bilo. Nekako sam automatski reagirao  i jako sam sretan zbog tog. Ponovo sam i instalirao coldturkey te koristim browsere od 14-20h, a dalje od toga samo poker. Stvarno me ne zanima ništa više u životu trenutno osim pokera.

BR challenge izgleda ovak:
http://content.screencast.com/users/niveaformen/folders/Jing/media/77b19717-66b0-462b-bd98-4eb822cec02a/2017-01-07_1809.png

Ustvari sam prvih 6 dana bio u minusu i jučer sam digo nekih 7-8bi. Mislim da sam tek sad shvatio pravi adjusting na zoom igre te do sljedećeg tjedan planiram bit na nl50.

Tople preporuke za ovaj podcast, i općenito bilo koji podcast od joe ingrama, imate sve objašnjeno kako postat top u pokeru.
https://www.youtube.com/watch?v=su3K6IK7g4I

Samo jako!

30

Re: Nivea blog

Maloprije sam skupio dovoljno love za 1. moveup te od sutra napadam nl50.

Profit
http://content.screencast.com/users/niveaformen/folders/Jing/media/4280aad2-bb76-457c-b870-be5d1adf30e6/2017-01-09_0604.png

Rb
http://content.screencast.com/users/niveaformen/folders/Jing/media/f561fad2-2854-4b9e-b5da-bf41accf9871/2017-01-09_0608.png

Imamo 10bi za nl50 shoot, ajmooo

00

194

Re: Nivea blog

glgl!
Jedno pitanje: kakvi su ovo bonusi koje si dobio? Posebno me zanimaju ovi koje si tako "gusto" dobio 8.1.

00

Re: Nivea blog

GL za shot.  May the variance be with you cool

10

196

Re: Nivea blog

11331133 napisao:

glgl!
Jedno pitanje: kakvi su ovo bonusi koje si dobio? Posebno me zanimaju ovi koje si tako "gusto" dobio 8.1.

kad promjenis bodove za cash pise da su od bonusa

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Nivea blog

Procurilo!!!!!!!!!

https://content.screencast.com/users/niveaformen/folders/Jing/media/6ee3437f-50e6-4591-83b7-35883c981109/2017-01-11_0653.png

RB
https://content.screencast.com/users/niveaformen/folders/Jing/media/32c3e815-2e7f-482f-b936-5b77905e5600/2017-01-11_0651.png

Mislim da je 10$ ostalo od nl25 jer stanje rolla je 2k. Nisam nikad igrao regularno 100zoom, jedva čekam!

Ajmoooooo

10

Re: Nivea blog

Tjedan 2/52

Drugi tjedan je počeo izvanredno. Upswing na nl50 i došla je stotka. Krenuo sam standardno loše, levelanjem i pravljenjem divljih playeva. Poprilično sam nezadovoljan kvalitetom igre u prvih par dana. Došao sam na -9bi i bio blizu toga da idem nazad na 50tku, a onda je došao vikend i uspio sam izvuć minus. Za vikend sam smanjio na 2 stola te se to odmah vidjelo na kvaliteti igre i rezultatu.

Svakako moram uvest neku vrste pre-session rutine jer osjećam da ne krećem najbolje, a onda se to zna manifestirat na raspoloženju i kvalitetu. Zato od danas, tj. od jučer sam već krenuo sa meditacijom od 15min.

https://content.screencast.com/users/niveaformen/folders/Jing/media/be62c440-c724-434d-a094-6b2eec4ddeeb/2017-01-15_2155.png

Sa rb je roll nekih 2250$

Ajmooo

00

Re: Nivea blog

Procurilo i na 100!!!

https://content.screencast.com/users/niveaformen/folders/Jing/media/b1f12e7e-4095-4ab8-9477-6f0e8710e3ed/2017-01-20_0620.png

Volio bih reći da jedva čekam 200z, ali to se neće dogodit.

U ponedjeljak me sweato jedan 500z reg i već dugo nisam stilto ko tad. Nakon 20ak min sam jedva čekao da prekinem session jer nisam mogao vjerovat koliko sam kritično loš. Možda to sad zvuči smiješno nakon što ću dole stavit graf od challengea sa 50bi plusa i 3k plusa, ali to bi bio osjećaj tipa ako ste gledali kvizove znanja di stave pitanje, vi se pitate koji k znači pol ovih riječi, a neki tip se javlja i snap odgovara točno.

U pokeru bi to izgledalo, dođe flop, ti razmišljaš hoćeš pola ili 3/4 sa top parom , a ovaj već priča šta će na flopu, turnu, riveru i zašto baš to!!?!?!

Jednostavno, realno gledajući, teško da na 200z mogu imat neki wr i uspio bi doć do 10k samo da se nastavi ovakav heater, a možda ni onda. U puno spotova sam bio izgubljen protiv jačih regova i na 100, tak da nemam kaj tražit tam. Koliko sam čuo i od drugih, svi kažu da je 200z velika razlika.

Naravno da nisam pi*ka koja odustaje! Talent ne postoji, to su sve izvježbani skillovi. Zato sam kupio piosolver i sutra ode 1k na laptop jer ova stara kanta ne može to runnat. I od sutra se družim sa piom više nego sa mamom, curom i cijelom familijom! Idem srat, ide pio sa mnom! Idem jest, ide pio sa mnom! Idem jebat, ide pio... ček, zajeb, tog više nema nakon 5 godine veze...  neutral

Uglavnom, nastavit ću sa 100z i možda dodat neke reg 200 stolove, pa kad osjetim da ownam sve tamo možemo napast, nadam se kroz 3-4 mjeseca. Ovo mi se čini dugoročno najviše +ev i prije ili kasnije bih morao počet konkretnije radit na igri.

Graf:
https://content.screencast.com/users/niveaformen/folders/Jing/media/6955df57-e109-4caa-88bf-ce94bc4f523f/2017-01-20_0622.png

Statsi:
https://content.screencast.com/users/niveaformen/folders/Jing/media/6510b6c9-7bc3-4dd1-93a3-0c37c00def99/2017-01-20_0657.png

Zadnji popravljao niveaformen (20-01-2017 08:00:00)

50

200

Re: Nivea blog

Konačno da si se i ti opametio!  palecgor

00