Tema: Interview - Marko - knez

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/slike/marko-gallery.jpg

Za Marka sam čuo još davnih dana u zlatno doba gaminga u Hrvatskoj. Knez, kako ga danas svi zovu, je bio sjajan Quake igrač koji je svoju gaming karijeru stavio "on hold" i krenuo igrati poker. Nekoliko godina kasnije isprofilirao se kao najbolji Pot Limit Omaha igrač u Lijepoj Našoj i jedan od najboljih NL Hold'em igrača.

S Markom smo popričali o njegovoj gaming i poker karijeri, poveznicama između ta dva svijeta kao i o razlikama između PLO i NLH.

Pročitaj interview...

00

2

Re: Interview - Marko - knez

Jesi platio buy in na 3million g. ili si se kvalificirao preko satelita?
Od kuda je ona prva slika na terasi? Izgleda mi poznato...

00

Re: Interview - Marko - knez

dobar intervju wink

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

4

Re: Interview - Marko - knez

e Knez kaj studiras?
to nisam nigdje vidio da pise

00

Re: Interview - Marko - knez

bas dobar intervju...

wink

živio ti nama knez!


p.s. ova slika s ćašicom je pre dobra.....

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Interview - Marko - knez

Zanimljivo ..

Ovo sa gamingom se potpuno slazem, da nisam igra cs 5 godina svaki dan sate i sate sigurno bi mi bilo teze u pokeru, a pogotovo multitableingu, ovako samo gadjam mishom po fold/chek/raise koda pucam iz emke  smile 

Ovo sa PLO je jako zanimljivo, logicno je da je puno vise donkova tamo, i sam sam razmislja o pocimanju citanja knjiga o tome, al cini mi se stalno da cu puno vremena izgubit studirajuci igru i na kraju da ce presudit prva ljubav opet hmm ..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Interview - Marko - knez

chillin napisao:

Zanimljivo ..

Ovo sa gamingom se potpuno slazem, da nisam igra cs 5 godina svaki dan sate i sate sigurno bi mi bilo teze u pokeru, a pogotovo multitableingu, ovako samo gadjam mishom po fold/chek/raise koda pucam iz emke  smile 

Ovo sa PLO je jako zanimljivo, logicno je da je puno vise donkova tamo, i sam sam razmislja o pocimanju citanja knjiga o tome, al cini mi se stalno da cu puno vremena izgubit studirajuci igru i na kraju da ce presudit prva ljubav opet hmm ..

Identicno kao i meni. Da nisam se gejmao gotovo 10 godina (q2/ut/wolf i onda wow) vjerojatno ne bih nikada se uhvatio pokera i vjerojatno bih ga smatrao najobicnijim kockanjem u rangu kladione i ruleta.

PLO takodjer ista prica, tako rado bih se uhvatio te igre, ali posto je savjet imati bar 80 buyinova za pojedini level ne mogu si jos uvijek to priustiti. Mozda bih i mogao, ali bi mi hourly bio prenizak s obzirom na povecani variance u odnosu na Hold'em.

Znam samo da ako se ikada upustim u PLO grind (PLO igram samo live sa frendovima) da ce me coachati ovaj momak u subjectu topica.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Interview - Marko - knez

boboman napisao:

Znam samo da ako se ikada upustim u PLO grind (PLO igram samo live sa frendovima) da ce me coachati ovaj momak u subjectu topica.

hehe pa sta cekas onda .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

9

Re: Interview - Marko - knez

slika je na terasi hotela le meridien u splitu.
studiram na EFZG-u
platio sam buyin na 3mil guaranteed - 1500$

00