Tema: Alleen86

Lijep pozdrav svima.

Škicnem tu i tamo ovaj sajt pa rekoh, ajde da se i ja javim. smile

Ja sam Alleen86 i poker igram iz hobija već nekoliko godina, a u "stvarnom" životu sam magistar informatike, propali nogometaš i propali harmonikaš. Počeo sam s 50 dolara dobivenih na Pokerstrategy.com još dok sam bio student, najprije full-ring, a onda 6-max. Tih 50 dolara je naraslo na današnjih ~2500 te zadnje dvije godine ozbiljnije pokušavam pretvoriti hobi u dodatan izvor zarade te dokazati ženi (odnedavno sam oženjen) da posvećivanje toliko vremena pokeru (vremena koje bih mogao posvetiti njoj) nije uzalud. Oni koji prate forum na pokerstrategyju vjerojatno su naletjeli na moj blog jer je jedan od dugovječnijih i pregledavanijih blogova ondje.

Trenutno igram NL25 6-max Zoom na Starsima te mi je cilj otići ove godine na NL50 i savladati ga te sljedeće godine početi s isplatama "džeparca", ili potencijalno pokušati dostići NL100. Trenutno radim s jednim coachem s pokerstrategyja (w34z3l), a putem sam imao i coachinge s nekoliko igrača na većim limitima te mi je svatko od njih u nekom trenutku bio od velike pomoći. Imao sam i ponuda za CFP, ali sam ih na kraju odlučio odbiti i pokušati sam doći do NL50, uz povremene coachinge koje si sam platim. Vrijeme će pokazati je li to bila dobra odluka.

Eto. Pokušat ću, uz svoj blog na pokerstrategyju, i ovdje baciti tu i tamo koji post pa se čujemo. Lijep pozdrav još jednom.

Zadnji popravljao Alleen86 (28-02-2017 23:16:54)

30

Re: Alleen86

Na pitanja koja sam postavio u prvom postu sam više manje dobio odgovore prelistavajući već postojeće teme ovdje na forumu pa sam taj odlomak sad izbrisao. Možda je izgledalo kao da sam došao ovdje samo nažicati neke informacije pa mi možda zato nitko nije odzdravio. big_smile

Super je vidjeti da ima i hrvata koji se bave pokerom i koji hoće nešto postići (ili su već postigli). Ima nas nešto i na pokerstrategyju, ali malo njih mi je zapelo za oko, a tek s jednim ili dva sam kontaktirao. Moram primijetiti da je ovdje atmosfera malo "nabrijanija" nego ondje, barem sam takav dojam dobio čitajući forum. smile

Inače, zaboravio sam spomenuti da trenutno vodim jedan projekt (challenge) u kojem mi je prvi cilj povećati bankroll do 4.000 USD do kraja godine. U suprotnom se vjerojatno neću više baviti pokerom (barem ne ovako aktivno) jer me omjer dobiveno/uloženo neće zadovoljavati, a ima i drugih stvari koje mogu raditi (primjerice, usavršiti se u programiranju). Cilj mi je zapravo zaraditi od pokera još nešto sa strane uz stalni posao koji volim raditi i ne bih ga mijenjao. Bilo bi super kad bi ta zarada sa strane bila barem 3.000 kn mjesečno. Eto, to želim postići ove godine i mislim da sam trenutno na jako dobrom putu da to i ostvarim.

Možda i ovdje otvorim blog kako bih na materinjem jeziku mogao pisati o pokeru i svome napretku, borbi, preprekama itd. Bilo bi vjerojatno fora, ali ne znam koliko će mi vrijeme dopustiti. Čujemo se!

Zadnji popravljao Alleen86 (01-03-2017 00:14:50)

20

3

Re: Alleen86

Dobrodošao nam!

Što se tiče bloga, sigurno bi bilo fora, čini mi se da to ljudi ovdje više vole nego strategiju. smile

Prijavi se na PokerPro Coaching
00