Tema: Pozdrav Svima

Ljudi,

Ja sam Pekmez, pratim vec duze vrijeme forum , tako da sam i ja odlcio se prikljuciti, nesta nauciti i sudjelovati u konstruktivnim raspravama.
Online igram vec duze vrijeme i relativno sam uspjesan, grajndam nl10 na kojekakvim lijevim stranicama, kineskim pretezito. Sa povremenim ekskurzijama na vece limite - ne uvijek uspjesnim.

Trenutno se isto bavim novim tipom igre "All in or Fold" gdje sam izrazito uspjesan  na limitima nl25 i nl50, dok na limitima 2/4 i 5/10 nije bas islo kako sam planirao. Zanima me da li jos netko to igra i ima li kakav savjet?

Toliko od mene, dobri ljudi

"Uhvacen sa prstima u PEKMEZU"
00

Re: Pozdrav Svima

Pozdrav.
Nakojim kineskim stranicama igras ako nije tajna?

00

Re: Pozdrav Svima

Dobrodosao i sretno!

Zoves se pekmez, igras na kineskim stranicama i igras "all in or fold" poker, moram priznat vrlo unikatno predstavljanje lol

Da, na kojim kineskim stranicama igras to?

00

Re: Pozdrav Svima

Hvala na dobrodošlici,

Od kineskih stranica Lianzhong poker , shenpoker , a trenutno najvise igram na Natural8, gdje ih redovito tamburam na all in or fold. Par puta i jackpot sjedne ako si uporan (oko 500 dolara). All in or fold ima  i na  poker888 koliko znam.

P.S. zovem se pekemz jel najvise volim nekoga uhvatiti sa prstima u pekmezu (kao sto potpis i kaze), na stranicama koristim drugi nick

"Uhvacen sa prstima u PEKMEZU"
10

Re: Pozdrav Svima

Hvala,sretno dalje!

00