Tema: Hand sa LIVE turnira ( 340e BUY IN )

Moze misljenje ?

LEVEL 6 blindovi su 200/400

(protivnik izbacio 3 igraca sa stola , sva 3 puta na riveru dosla mu skala,tipa ima 34s, 78s, ulazi u skoro svaku ruku i kad je raise preflop do 3beta bez problema sa slabijim kartama  )

Ja imam 27 000 , protivnik oko 40 000

RUKA :

JA : QQ

raise do 1200 sa BB.

FLOP: Q 9 2 ( boje ne pisem jer su sve razlicite )

ja betam 3200  on prati

TURN : 4

ja betam 6600 on prati...

RIVER : 8

I sad tu meni je jasno da sam u opasnosti od 10 J  jedino, ali prosto ne mogu da vjerujem da je u stanju toliko pratiti radi cekanja skale.Buy in je velik, faza turnira tek početak

ja BET nekih 8000 mislim, on ALL IN, ja plaćam!

* Da li mi je bilo spasa nekim potezom? mislim da sam dovoljno betao da ga tjeram od pota?! Moze neko misljenje?

00

Re: Hand sa LIVE turnira ( 340e BUY IN )

Koja si ti pozicija koja je on?  Ocito je da voli suitane connectore tak da pobjedujes jedino 89s ( sto su 2 il 3 comboa ) a gubis od 4 comboa JTs. Ako mislis da nemre imat nista drugo s obzirom kako je hand odigran fold je..cak i takav fish nece zagurat bezveze..Samo jako su mi cudni sizinzi...ispada da si potao flop...commitan si s betom na riveru i zapravo nemreš foldat top set. Ja bi protiv takvog igraca X/R flop jace i shipao turn big_smile

00

Re: Hand sa LIVE turnira ( 340e BUY IN )

Ja sam na BB napisao sam, on je odma posle mene...

00

Re: Hand sa LIVE turnira ( 340e BUY IN )

Znaci on je limpao tj. stavio samo 1bb u igru prije tvog raisea?


PRE FLOP: UTG call, BB(hero) raise do 1200, UTG call.

(pot: 2600)
FLOP: Q92, BB bet 3200, UTG call

(pot: 9000)
TURN: Q924, BB bet 6600, UTG call

(pot: 21200)
RIVER: Q9248, BB bet 8000, UTG all-in, BB call...

jesi ovako mislio? Jedino sumnjam na prvi red ako nisi bas na to mislio, ali prema ovom dalje sto si napisao vjer je tocno, lakse ce ti netko napisati odgovor kad vide i velicinu pota i slicno jer smo kao online igraci naviknuti da racunalo racuna za nas i lijeni big_smile

Zadnji popravljao Stormpay (27-02-2017 18:21:06)

10

Re: Hand sa LIVE turnira ( 340e BUY IN )

Miko_Boy napisao:

Ja sam na BB napisao sam, on je odma posle mene...

http://imgur.com/gallery/H3BR7EA

00

Re: Hand sa LIVE turnira ( 340e BUY IN )

Stormpay napisao:

Znaci on je limpao tj. stavio samo 1bb u igru prije tvog raisea?


PRE FLOP: UTG call, BB(hero) raise do 1200, UTG call.

(pot: 2600)
FLOP: Q92, BB bet 3200, UTG call

(pot: 9000)
TURN: Q924, BB bet 6600, UTG call

(pot: 21200)
RIVER: Q9248, BB bet 8000, UTG all-in, BB call...

jesi ovako mislio? Jedino sumnjam na prvi red ako nisi bas na to mislio, ali prema ovom dalje sto si napisao vjer je tocno, lakse ce ti netko napisati odgovor kad vide i velicinu pota i slicno jer smo kao online igraci naviknuti da racunalo racuna za nas i lijeni big_smile


Da, sve tako kako si naveo. Sorry jer nisam dobro prikazao hend, ti jesi... E sad, koje su mi greske i jel sam trebao FOLD jer sam skoro pa bio svestan cim je zgurao ALL IN da sam gotov, ali opet nekako nadao se nekom cudu da je lud i uhvato 2 para, slabiji triling jer je los e igrao cjelo vrijeme.

03

Re: Hand sa LIVE turnira ( 340e BUY IN )

Muho91 napisao:
Miko_Boy napisao:

Ja sam na BB napisao sam, on je odma posle mene...

http://imgur.com/gallery/H3BR7EA


Humor? Internet humoristicar? Ajde odalji se od teme ako ne mislis dati misljenje o handu, jer neki pokusavaju za razliku od tebe.I oda se pitati zasto niko ne posta na forum.

01

Re: Hand sa LIVE turnira ( 340e BUY IN )

znaci ti si do rivera betao 19000 ak sam dobro izracunao, ostalo ti jos 8000 s drugim nutsem protiv fisha. kaj mislis kaj treba napraviti? big_smile JT je 16 komboa (4 suited + 12 off), stavi mu nekakvi mozda 89 (9 komboa, pitanje koliko suited), mozda jos kakav Q8... pot oddsi su ti nekakva mizerija, bolje da ni ne racunam.

zanimljivo bi bilo da si ti bio IP i onda on overbet shovea, tad bi imao mozda priliku za fold al ovako nema sanse.

10

Re: Hand sa LIVE turnira ( 340e BUY IN )

DoctorEvil napisao:

znaci ti si do rivera betao 19000 ak sam dobro izracunao, ostalo ti jos 8000 s drugim nutsem protiv fisha. kaj mislis kaj treba napraviti? big_smile JT je 16 komboa (4 suited + 12 off), stavi mu nekakvi mozda 89 (9 komboa, pitanje koliko suited), mozda jos kakav Q8... pot oddsi su ti nekakva mizerija, bolje da ni ne racunam.

zanimljivo bi bilo da si ti bio IP i onda on overbet shovea, tad bi imao mozda priliku za fold al ovako nema sanse.

Znaci i nisam imao sta drugo nego CALL i tih 8000?

00

Re: Hand sa LIVE turnira ( 340e BUY IN )

pa da, toliko si committed, a postoji sansa da ima i nesto drugo

10

11

Re: Hand sa LIVE turnira ( 340e BUY IN )

Miko_Boy napisao:

Humor? Internet humoristicar? Ajde odalji se od teme ako ne mislis dati misljenje o handu, jer neki pokusavaju za razliku od tebe.I oda se pitati zasto niko ne posta na forum.

Prije bih rekao da zbog takvih ko ti koji ne podnose malo humora, pa odmah krenu vrijeđati.

20

Re: Hand sa LIVE turnira ( 340e BUY IN )

roba59 napisao:
Miko_Boy napisao:

Humor? Internet humoristicar? Ajde odalji se od teme ako ne mislis dati misljenje o handu, jer neki pokusavaju za razliku od tebe.I oda se pitati zasto niko ne posta na forum.

Prije bih rekao da zbog takvih ko ti koji ne podnose malo humora, pa odmah krenu vrijeđati.

Ovo je smijesno tebi, njemu i jos trojici..I nisam se dosao saliti, nego da cujem ozbiljne odgovore. I hvala ovima koji su mi odgovorili.
Da mi se sali, isao bi na temu ostalo, pa stavio smjesan video ili sl. Razlucite neke stvari ljudi.

03

13

Re: Hand sa LIVE turnira ( 340e BUY IN )

Miko_Boy napisao:

Ovo je smijesno tebi, njemu i jos trojici..I nisam se dosao saliti, nego da cujem ozbiljne odgovore. I hvala ovima koji su mi odgovorili.
Da mi se sali, isao bi na temu ostalo, pa stavio smjesan video ili sl. Razlucite neke stvari ljudi.

Pa dobro, bar su se trojica nasmijala. Jednostavno ignoriraš post i gotovo.

10

Re: Hand sa LIVE turnira ( 340e BUY IN )

A da oni ne ulaze u temu nego odu a temu predvidjenu za šalu? to nije logicnije i pustiti ljude koji hoce da mi odgovore kako spada....
Cirkus ovdje vidim...

00

15

Re: Hand sa LIVE turnira ( 340e BUY IN )

Ja vidim tvoj cirkus. Ti si sad već napravio 3 posta koja su nevezana za temu dok je on napravio samo jedan koji su svi ignorirali osim tebe. Kome je bilo smiješno se nasmijao, ostali su preskočili.

00

Re: Hand sa LIVE turnira ( 340e BUY IN )

ako kazes da toliko puno calla, betaj i turn jako skoro pot i river nema smisla tako malen bet jer kad dobijes shove znas da si slabiji najcesce ali si commitan i moras callat, najbolje i river mu shipnut pa ako ima ta 2 para nece ih foldat smile

10

Re: Hand sa LIVE turnira ( 340e BUY IN )

A sta kad bi svaki clan stavio na moju temu glupost  neku kao on?! da bude 30 sranja tih! Zasto bi ja ista preskakao u mojoj temi?! Neka stavlja gdje je predvidjeno za to. A ti svojim razmisljanjem samo potvrdjujes tvrdnje vecine gdje je ovaj forum dospio a ustvari koliki potencijal neiskoristen ima.

00

18

Re: Hand sa LIVE turnira ( 340e BUY IN )

Onda bi to bilo pretjerivanje i definitivno bi ih obrisao, ali svi znamo da se to nikad nece dogoditi.
Tema nije tvoja, ti si ju samo otvorio... I dalje vrijede sva pravila foruma, a ne da ti imas svoja pravila u "svojoj" temi.

00

Re: Hand sa LIVE turnira ( 340e BUY IN )

Argumenti su ti presmjesni za nekoga ko je glavni na forumu. Ali ne cudim se cim si u onoj "grupi" od ona 3 sto su se nasmijali njegovom postu. smile

00

20

Re: Hand sa LIVE turnira ( 340e BUY IN )

Nisam mislio pisati bilo sta na ovo, ali ajde da ne bude prethodni post cisti spam.

1. Nisam te htio uvrijediti s onim gifom, samo mi nije bilo jasno sta si napisao...bila je sala, ne uvreda
2. Registrovan si na forum 12/03/2013, valjda si do sad trebao skuziti da BB zatvara akciju...nemoj se zapjeniti opet jer ni ovo nije uvreda
3. Pogledaj moje postove i vidjet ces da kad god se pojavio neko novi da sam predlozio da mi se javi za literaturu u pdf-u da mu posaljem (a nisam morao, mogao sam imati razmisljanje "ko ih jebe nek se sami snađu")
4. Vezano za hand, slazem se sa DEvil i stormom da si commitan i da moras callati

Savjet i za tebe i za sve one sto ce ubuduce postati nesto:

1. ne stavljati iznos BI-a, nije bitno da li je WSOP ili home game hand je hand
2. kad si pocetnik u necemu, u ovom slucaju u pokeru treba da krenes od najnizih limita (npr. cash NL2), jer ce te najmanje kostati greske
3. kad stavljate hand stavite SVE moguce informacije koje imate o protivniku, par onsovnih: CB, fold na CB, agresiju turn/river, ako je cekirao , koliko x/r , znaic sve sto imate...pod uslovom da imate sample na protivniku
4. prvo pročešljajte forum da li ima video materijala za pocetnike, knjiga, handova bilo sta sto je free a pomoci ce vam

Sad vidim da si ti krenuo vrijeđati, pa ne znam koliko moj post ima uopste smisla  big_smile je.baji ga valjda pomogne nekom

30

Re: Hand sa LIVE turnira ( 340e BUY IN )

I jel nisi mogao napisati odma to sve ? Ako ti je bilo mrsko, onda nisi nista morao. smile
Sto se tice Buy In-a, osvojio sam ulaznicu na taj tunir preko LIVE satelita za 20e. Inace ne bih uplacivao toliko jer sam svjestan vecine svojih mana..Ali eto postao sam hand jer sam zelio cuti misljenja.

00