Re: Poker i porez

Preko Skrilla uplatis na online site, kasnije isplatis pare sa Skrilla na PSK ili SuperSport, sa njihovog racuna prebacis si na tekuci racun u banci (mislim da moras uplatit jednu okladu, ima neka caka sa okladom, trebalo bi provjeriti sa njihovom podrskom i uzet ce ti konverziju, ako imas Skrill u stranoj valuti), kasnije se pravis se lud kao da si dobio pare na nasoj kladari cool

Zadnji popravljao darthgr06 (04-03-2017 10:28:38)

10

Re: Poker i porez

darthgr06 napisao:

Preko Skrilla uplatis na online site, kasnije isplatis pare sa Skrilla na PSK ili SuperSport, sa njihovog racuna prebacis si na tekuci racun u banci (mislim da moras uplatit jednu okladu, ima neka caka sa okladom, trebalo bi provjeriti sa njihovom podrskom i uzet ce ti konverziju, ako imas Skrill u stranoj valuti), kasnije se pravis se lud kao da si dobio pare na nasoj kladari cool


Takve stvari se pisu na PM a ne da moze svatko vidjet jer ce nam i ti blokirat i oporezivat. Bilo bi pozeljno izbrisat post.

gg

00

Re: Poker i porez

Koristi ovdje za isplatu netko nettler i njihovu net+prepaid mastercard karticu ili svi koristite skrill, koja je opće razlika između skrilla i nettlera i njihovih kartica jer vidim po postovima da se većinom skrill spominje kao metoda isplate, je li on možda bolje siguran, da ne kažem anoniman nego nettler?

00

254

Re: Poker i porez

Ak si silver skrill nemas fee na isplati, na netelleru uvijek imas, to je jedina razlika

00

Re: Poker i porez

Ja bas planiram otvoriti ewallet i malo sam proucavao oba. Ukratko Skrill je jeftiniji, ima manji fee, a i imas 15$ bonusa koji mozes pokupit, nije nesto, ali makar da se pokrije izrada kartice.

Zadnji popravljao darthgr06 (02-04-2017 21:10:42)

00

256

Re: Poker i porez

Nadite si nekog ko daje cashback na ewallete, samo progooglajte ima hrpe opcija. nije nesto, al bolje ista nego nista

00

257

Re: Poker i porez

Danas sam naisao na ovaj clanak:
https://www.tportal.hr/sport/clanak/kre … 1018/print

Znate li vi nasi holdemovci tog tipa? Pise jasno u clanku da igra online turnire i obv ne na supersportu...kako on rjesava prebacivanje novaca?

Zadnji popravljao behemont (20-10-2017 13:21:20)

00