Tema: pozz iz mostara

pozz ekipa..evo i mene pa da se predstavim..rekreativni sam igrac ,ne koristim nikakve programe, igram iz zabave..do sada od vecih turnira imam osvojena 2 druga mjesta na big 5.5s i hot 7.5 .i jos nekoliko ft  na manjim limitima..igrao sam i vece limite,na sunday m imam par cash outa..poslije nove godine sam prestao sa igrom jer mi je naisao dugi period bad beatova nenormalnih i zgadilo mi se sve to skupa..pa nisam igrao nikako sve do danas..ustvari nisam ni danas jer nisam mogao napraviti uplatu iako sam ranije preko te kartice uredno radio i uplate i isplate..onda sam nazvaoi banku i rekli su da je od 9.1  zabranjeno vrsiti uplate na strane kladionice kao sto vi vec sigurno znate..u potrazi za informacijama dosao sam i do ovog vaseg foruma.i nadam se da cu od vas dobiti konkretan odgovor na moje pitanje a ono je najvise  za igrace iz bih..kako igrate online sada?nesto sam cuo za uplate preko skrill i netlleter ali zanima me sta ako npr osvojim neki veci turnir a ilegalno sam igrao..da li npr ps moze zatvoriti moj racun ako je u bih igra zabranjena i odbiti da me isplate?ili drzava sugava da zapljeni novce..posto sjecam se jednom da sam negdje cuo da je neki frajer uzeo lovu ali nije mogao isplatiti jer u njegovoj drzavi igra nije dozvoljena..davno je to bilo ne sjecam se o kojoj je zemlji rijec..uglavnom pauzu od pokera sam iskoristio da procitam knjige od dan h i od colina m i svakako sam siguran da bi igrao bolje nego ranije samo jebi ga sad nemogu..nadam se da cete mi pomoci sa savjetom a takodjer i da ce se javiti neki igrac iz bih da me uputi u to sve..

00

Re: pozz iz mostara

Pokerstars nije zabranjen u BiH. Mislim da je situacija slicna kao i u Hrvatskoj, tj. da stvari nisu dovoljno definirane. Ja bi izvadio skrill ili neteller i ne bi se uopce brinuo oko toga wink

00

Re: pozz iz mostara

Ja sam iz BiH, i da istina je da vise sa kreditnom karticom ne mozes vrsiti uplate na racune od bilo kakvih kasina odnosno stranica koje se bave tim igrama na srecu, gdje spada i poker. Medjutim ono sto ti mozes uraditi jest uplatiti sebi novac na skrill/neteller i onda pomocu tih servisa uplatis sebi novac na starse. Ako to ne radi, onda uplati novac na skrill/neteller i nadji nekoga ovdje pa uradite transfer, ti njemu saljes na skrill/neteller a on tebi posalje na starse.

Ovo isto se ne odnosi na isplate, isplate mozes vrsiti na karticu, banku ili gdje vec hoces, karticu ne smijes koristiti jedino u svrhu direktnog deposita.

Zadnji popravljao nokeee (04-07-2017 09:31:25)

00

Re: pozz iz mostara

Hvala vam na odgovorima pokusat cu danas preko netellera.

00

Re: pozz iz mostara

e jebi ga neteller mi nece da primi uplatu..mozda sto sam stavio gambling svrhu..a skrill mi kaze da postoji racun identican mome,i da vrse neke provjere..kolko zajebancije da bi prokockao 20ak dolara  roll

00

Re: pozz iz mostara

jel nema kod vas paysafecard?

00

Re: pozz iz mostara

Intesina Visa i dalje dopusta uplate na gambling sajtove i na skrill. Iz Bosne sam.

00

Re: pozz iz mostara

darthgr06 napisao:

jel nema kod vas paysafecard?

A vjerovatno ima al kakve mi koristi ako cu se kasnije zajebavat sa isplatom..a koje sam kurceve srece brijem da bi uzeo sunday mill sad kad nemogu isplatit.. big_smile probao sam i preko webmoney ali kazu mi na ps da nemogu primit uplatu sa moje lokacije..a ako ne prima uplatu na neteller za gambling onda mi nije jasno kako ce moci isplata kad je kod isti..ako netko zna jel ima neki sajt iz bih za poker nek javi..ili neke sajtove sa freerolima gdjr mogu izgradit bankroll..napravio sam dans racun na cristal poker imaju neke freerole za sicu svaki dan..dans sam od 500 igraca zavrsio 5ti al dobio sam samo 0.68 €  roll

00