Tema: standardni Holdem Cash NL - koje sobe?

Pozdrav, već par godina igram online poker, no isključivo SNG. Evo ovih dana me puklo da malo probam cash (trenutno igram na Microgaming mreži), no iznenadih se što ne nađoh standardni holdem nl cash.
Ovo što MG mreža nudi je neka brza verzija  (čini mi se da je to zoom poker) cash igre, gdje svaku novu ruku mijenjate stol.. i jasno HM2 ne funkcinira.
Zanima me koje sobe preporučate za standardni holdem cash nl (kada izaberem stol da sam stalno na tom stolu)?
naravno, uvjet je da se da se može koristiti HM2.
Nezgrapno sam ovo složio, no nadam se da je razumljiv ovaj moj priprosti poker riječnik smile

Zadnji popravljao Tomiko (07-09-2017 02:24:52)

00

Re: standardni Holdem Cash NL - koje sobe?

PartyPoker, ako nisi tamo vec i dugo igrao ili nikad onda se isplati jer imas 40% fix RB i jos dodatne neke ljestvice itd itd, pogledaj malo ponudu, nemres ju fulat na forumu smile imas fast stolove i normalne i ima akcije pogotovo sad kad su ponovno poceli s razlicitim promocijama za cash bas.

Iako cudi me to da MG mreza, to mislis na microgaming?

00

Re: standardni Holdem Cash NL - koje sobe?

Stormpay napisao:

PartyPoker se isplati jer imas 40% fix RB

To je samo prvih mjesec dana?

00

Re: standardni Holdem Cash NL - koje sobe?

Na micro limitima ima kasnije kolko sam na brzinu vidio 20% + deposit bonus koji pise da je 12.5% value, a prvi mjesec je fixan 40%. Ako igra vise limite onda i vise od 20%.

Reko je da mu je uvjet da ima HM2 tako da mislim da je party okej. Lako proba i party i 888 ako mu microgaming nije ok i isto tako lako promijeni sobu ako mu se nesto ne svida smile

00

Re: standardni Holdem Cash NL - koje sobe?

Stormpay napisao:

Iako cudi me to da MG mreza, to mislis na microgaming?


Ma nešto sam ja zajebao, ima i regularnih stolova.  Očito sam ja svaki put ubo baš fast table (a ovaj filter im je čudan, šta god napravio uvijek nudi isto) .
Hvala na savjetima, jer ionako mislim malo promijeniti mrežu (naravno da i 40% rakea zvuči primamljivo, +deposit bonus, jer na MG mreži  imam 30%)

Zadnji popravljao Tomiko (10-09-2017 14:03:28)

00

Re: standardni Holdem Cash NL - koje sobe?

Sve ok, znam da sam igrao tamo cesto i nikad nije bilo bas manjka stolova (iako sam uvijek igrao pred vecer u top terminima) samo sto software nije bas najpouzdaniji na trzistu , al prolazno smile

00