Tema: Analiza handa satelit SundayStorm

https://www.weaktight.com/h/59b58f68d39 … ?simple=1

Ako moze neki MTT iskusniji igrac napisat, jel sam odigrao dobro, soldino, lose?

Da li je ovaj 3Bet PF dobar ili prevelik, jer ja sam htio da on folda i da uzmem pot PF, kad je dosao takav flop odlucio sam se bit agresivan, jer sam pretpostavljao da bi gurnio allin PF da je imao 1010+ hand, i stavio sam ga na dvije broadway karte ili manji par

Zadnji popravljao darthgr06 (10-09-2017 21:23:30)

00

Re: Analiza handa satelit SundayStorm

Allin preflop jedini je play. On ima 22 blinda, ne zelis 3betati, dobiti call i onda igrati postflop 88. I da stavi u neki hand replayer handove koje ces postati jer je tako puno preglednije.

Zadnji popravljao Chainvkci (10-09-2017 20:26:21)

20

Re: Analiza handa satelit SundayStorm

Nisam iskusni MTT igrač ali ja bih u ovoj situacij ovo callao ili išao all in pf.

00

Re: Analiza handa satelit SundayStorm

allin je ispravno, foldao bi KQ,  mislio sam da ce bacit i dosta velik 3Bet PF, ako nema jak hand, ako ima, onda bi ocekivao allin sa 1010+, ali nije, jbg. steta je jedino sto mi je taj hand vjerojatno bio odlucujuci za uzet tiket

Zadnji popravljao darthgr06 (12-09-2017 20:59:49)

00

Re: Analiza handa satelit SundayStorm

dakle 88  SB protiv CO mozes da ides rejam ovde i do 30bb, ovde je poprilican standard rejam s 22 bb stack, nikakav call ne dolazi u obzir ovde sa 88 stack size vam je previse mali.
Ja ovde bih zvao preflop jedino kada imam  AA KK QQ jer ce SPR na flopu da bude idealno mali i nemam problem da mu zadrzim sve slabije ruke i da ga pustim da ubaci jos koje chipove u pot kada je los.

20