Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

Baphomet napisao:

Ok, ali moraš onda napisati pjesmu i kada runaš iznad EV-a big_smile

Zvuči pošteno, čim se varijanca izjednači objavljujem novi lirički masterpiece. wink

"Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one."
00

27

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

Juandahadtrips napisao:
ziks napisao:

samo pitanje, runnas li twice ili uvijek iskljucivo jednom?

Hehe,bilo bi brutalno ovako runnati da je twice.
Ja sam stara škola Barry Greesteina (čitaj: vrlo rado bih runnao twice ali nisam nigdje na partypokeru vidio tu opciju).
I moja pjesnička duša ne bi došla do izražaja uz manju varijancu.  big_smile

jasno, zato i pitam, mozda na starsu runnas, a na party-u i ostalim gdje nema ne, a i PT4 ne sprema twice u history (a ne znam za HEM)

00

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

https://s9.postimg.org/6ijydr1yn/aaassddd.png

Hmmm...Kako najbolje opisati moj prvi shot na NL10? Recimo da je to bilo iskustvo slično spoju sa studenticom odjela matematike,konzervativnom rimokatolkinjom,ljubiteljicom folklora i kulturnog naslijeđa.Ukratko, što god pokušate ne ide, hrpa teških spotova,pa nada da ćete možda uspjeti i na kraju hladan tuš.She is out your league,bro.
Kako ne bih baljezgao previše,evo jedna pjesmica da se/vas malo opustim dok sam u session stop lossu.

"Vraćam se NL5 tebi, tebi na stolove stare
Vraćam se NL5 tebi, sjeban i pognute glave

Nl5,NL5 gdje Moldavac 3beta
NL5,NL5, Kolumbijac 4beta

Vraćam se NL5 tebi, bankroll me prisiljava
Vraćam se NL5 tebi,Rusa je više neg mrava

NL5,NL5,kad squeezam 5way je pot
NL5,NL5, preskačem Cbet jer loose mi je stol

NL5,NL5, otvaraj vrata,stižem ti ja
NL5,NL5, crushat ću te sa 5bb-a
NL5,NL5, otvaraj vrata,stižem ti ja
Družimo se do drugog NL10 shotanja."

Zadnji popravljao Juandahadtrips (26-01-2018 17:22:46)

"Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one."
30

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

Juandahadtrips napisao:

Hmmm...Kako najbolje opisati moj prvi shot na NL10? Recimo da je to bilo iskustvo slično spoju sa studenticom odjela matematike,konzervativnom rimokatolkinjom,ljubiteljicom folklora i kulturnog naslijeđa.Ukratko, što god pokušate ne ide, hrpa teških spotova,pa nada da ćete možda uspjeti i na kraju hladan tuš.She is out your league,bro.
Kako ne bih baljezgao previše,evo jedna pjesmica da se/vas malo opustim dok sam u session stop lossu.

"Vraćam se NL5 tebi, tebi na stolove stare
Vraćam se NL5 tebi, sjeban i pognute glave

Nl5,NL5 gdje Moldavac 3beta
NL5,NL5, Kolumbijac 4beta

Vraćam se NL5 tebi, bankroll me prisiljava
Vraćam se NL5 tebi,Rusa je više neg mrava

NL5,NL5,kad squeezam 5way je pot
NL5,NL5, preskačem Cbet jer loose mi je stol

NL5,NL5, otvaraj vrata,stižem ti ja
NL5,NL5, crushat ću te sa 5bb-a
NL5,NL5, otvaraj vrata,stižem ti ja
Družimo se do drugog NL10 shotanja."

Pogle mene, na NL10 (drugi pokušaj) tek nakon 2 mjeseca obitavanja na NL5 smile

Mogao bih napisati neku antičku tragediju u vezi toga big_smile

Zadnji popravljao Baphomet (26-01-2018 20:53:16)

30

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

https://s9.postimg.org/e8dvgosy7/tigheter.png

Ono kad ti najveći tighter dođe u Value town deep. big_smile

Zadnji popravljao Juandahadtrips (27-01-2018 20:28:24)

"Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one."
20

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

Kako ide? nema grafova..nema handova..nema pjesama sad

00

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

I mene zanima kako ide, ne bih se čudio da za par dana dođe sa kojim NL25 hendom

10

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

https://s17.postimg.org/lck1gxdxb/nnnnnn.png

Pozdrav vjerni pratitelji,samo zbog vas dvojice evo najnoviji update trenutnog stanja.
Ja sam jebeni NL5 reg.I neka trenutne brojke potvrde moj uspjeh bolje nego riječi.Jebeni sam winning player na NL5 regular stolovima.
Jebeno pobjeđujem najgore igrače na svijetu.Jebeno sam loš/medium/uporan igrač.
Toliko sam popularan da me dodaju za frenda na partypokeru.Ja sam im jebeni uzor. Uvijek imam 200-300 BB-ova stack i pitaju se kako.Kako to da sam još uvijek na NL5.Ja sam jebeni admin NL5 stolova.

A pjesmica će sigurno uskoro,ako prodje sigurnosne minimume foruma.
30+ parental advisory.

big_smile

Zadnji popravljao Juandahadtrips (11-02-2018 23:21:43)

"Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one."
40

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

Bolje da nismo pitali big_smile

00

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

Pozdrav svima,

S obzirom kako sam noćas u snu bio kritiziran zbog neaktivnosti na blogu imam potrebu podijeliti najnovije vijesti s vama.
Prvo,osnovno i najtužnije u cijeloj priči je to što krajem mjeseca prestaje CFP program zbog prevelikih obveza i nedostatka vremena naših coacheva.Moju suprugu su svakako usrećili s tom informacijom.  big_smile  big_smile  big_smile
Mogu samo reći da sam uhvatio zadnji vlak i neizmjerno sam zahvalan zbog toga. Kad se samo sjetim kako sam se dvoumio hoću li s CFP-om početi u siječnju ili veljači još sam sretniji. Jednostavno sam bio na pravom mjestu u pravo vrijeme po tko zna koji put u životu.
Upoznao sam dva poker velikana i što bi rekli naši stari postavili su me na noge,a na meni je da odlučim koliko brzo želim trčati.Ovim putem im se još jednom neizmjerno zahvaljujem na svemu.

Najvažnije od svega je što sam kroz CFP stekao još dva nova poker prijatelja koji i u ova "teška" vremena online pokera ne gube nadu i entuzijazam za napredovanje u igri.Svi smo shotali viši limit,neki više puta,neki su mu se već prilagodili  i pitanje je vremena kada ćemo ga beatati.Krećemo zajedno dalje i uz ovakav pristup koji imamo prema igri i učenju rezultati ne bi trebali izostati.
Njima također zahvaljujem što su me ohrabrivali dok me varijanca uništavala i što su mi puno pomogli oko same igre.

A ja sam i dalje na NL5, ponosno to mogu izjaviti. To je uistinu jedan poseban limit na kojem ne pomažu niti najnapredniji solveri.
Jednostavno treba izigrati što veći volumen i pobjeći glavom bez obzira. Iako imam solidan bakroll za NL10 do kraja mjeseca ostajem na NL5 jer ovaj put želim ipak imati puno više od 3BI shota. Nakon bonusa,rakebacka i promocija nadam se da ću imati možda i oko 10BI za novi shot. I onda ću stvarno moći vidjeti gdje sam je su 3 BI ipak premalo.

Iako nisam prezadovoljan winrate-om moram reći da nisam niti razočaran. Na regularnim stolovima na partypokeru ne radi HUD (radi samo za trenutni session) tako da sam doslovno igru temeljio na note-ovima. Velik dio ruku odigran je u početku kada sam bio u najkonfuznijem stanju života,igrao sam i shorthanded, svašta-nešto.

Preživio sam pakao NL5 i ovako to izgleda trenutno na regularnim stolovima.
Ako ništa,očito se dobro snalazim u blindovima za GTO početnika.

Do skorog druženja ostanite pozitivni i protegnite noge s vremena na vrijeme.

https://s13.postimg.org/59uxxcqxj/final_blog.png

Zadnji popravljao Juandahadtrips (23-02-2018 16:51:04)

"Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one."
40

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

Izgleda da sam i ja imao sreće i ulovio tih par mjeseci za učenje od profesionalaca. Inače, morao sam si isplatiti bankroll zbog nepredviđene situacije, pustio sam si 20$ da se bar igruckam na NL2

Nego, ne znam dal i znaš za to ali odi na web stranice od partypokera i tamo nađi misije (missions) koje moraš ispuniti i za to možeš dobiti cash ili bonus. wink

00

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

Baphomet napisao:

Izgleda da sam i ja imao sreće i ulovio tih par mjeseci za učenje od profesionalaca. Inače, morao sam si isplatiti bankroll zbog nepredviđene situacije, pustio sam si 20$ da se bar igruckam na NL2

Nego, ne znam dal i znaš za to ali odi na web stranice od partypokera i tamo nađi misije (missions) koje moraš ispuniti i za to možeš dobiti cash ili bonus. wink

Thx za info,

Ako netko zna gdje je najbolja NL10 akcija, HUD radi i rakeback je zadovoljavajuć molio bih preporuku.
Jako mi se teško odlučiti ,promocije nigdje nisu preatraktivne,sve je neka srednja žalost sa prednostima i manama.
Ili nema dovoljno akcije,ili je loš rakeback,ili ne radi HUD,ili je software loš,ili su shortstack stolovi....
Vjerojatno je najbolje rješenje jednostavno  beatati igru sa 10bb/100. yikes  yikes  yikes

Btw,sretno na NL2,bitno da ne prestaješ s grindom. wink

"Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one."
00

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

Juandahadtrips napisao:
Baphomet napisao:

Izgleda da sam i ja imao sreće i ulovio tih par mjeseci za učenje od profesionalaca. Inače, morao sam si isplatiti bankroll zbog nepredviđene situacije, pustio sam si 20$ da se bar igruckam na NL2

Nego, ne znam dal i znaš za to ali odi na web stranice od partypokera i tamo nađi misije (missions) koje moraš ispuniti i za to možeš dobiti cash ili bonus. wink

Thx za info,

Ako netko zna gdje je najbolja NL10 akcija, HUD radi i rakeback je zadovoljavajuć molio bih preporuku.
Jako mi se teško odlučiti ,promocije nigdje nisu preatraktivne,sve je neka srednja žalost sa prednostima i manama.
Ili nema dovoljno akcije,ili je loš rakeback,ili ne radi HUD,ili je software loš,ili su shortstack stolovi....
Vjerojatno je najbolje rješenje jednostavno  beatati igru sa 10bb/100. yikes  yikes  yikes

Btw,sretno na NL2,bitno da ne prestaješ s grindom. wink

Zadovoljavajuc rakeback + radi HUD + dobra akcija (dobra kao lagana igra)... To troje ti jednostavno neide zajedno danas, gdje god ima rakeback dobar tamo su regovi i vrlo vjer nema puno rekreativaca koji igraju stol-2 tako iz zabave. Mozes birat izmedu Starsa di je igra laksa nego ikad kolko sam vidio prema DB-u al RB smijesan, Supersporta koji ima najlaksi field koji sam ikada vidio i npr Partya di budes igral s 90% regova, par random igraca i ostalo s botovima (ako pricamo o NL10 i slicno ne highstakes bas).

Mislim da je i dalje najbolja opcija gledat da radis na igri a ne na tome di igras, ako mozes sa svojom igrom crushat micro stakes regove onda dapace Party di ti RB lijepo sjedne al jbg winrate pati jer je to postal regfest sajt, al eto ak mozes regove exploitat i crushat onda vozi tamo, u protivnom preporucam da gledas druge dvije stavke koje nisu RB i HUD, da ima dovoljno prometa za vrijeme dana u koje igras i da te software ne istilta. Tuzna istina je da ove 3 gore stavke u danasnje vrijeme neidu zajedno jer ako ima jedna stavka onda nema druge jer svaka privlaci odredene ljude smile

Sretno na NL5, ajde mozes taj NL10, samo je pitanje BR da ne moras prebrzo dole jer igra nije puno drugacija , drzimo fige da drugi put vidimo pticu koja leti na NL10 a ne piceka koji se przi na NL5 kao gore big_smile thumbs up!

00

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

Stormpay napisao:
Juandahadtrips napisao:
Baphomet napisao:

Izgleda da sam i ja imao sreće i ulovio tih par mjeseci za učenje od profesionalaca. Inače, morao sam si isplatiti bankroll zbog nepredviđene situacije, pustio sam si 20$ da se bar igruckam na NL2

Nego, ne znam dal i znaš za to ali odi na web stranice od partypokera i tamo nađi misije (missions) koje moraš ispuniti i za to možeš dobiti cash ili bonus. wink

Thx za info,

Ako netko zna gdje je najbolja NL10 akcija, HUD radi i rakeback je zadovoljavajuć molio bih preporuku.
Jako mi se teško odlučiti ,promocije nigdje nisu preatraktivne,sve je neka srednja žalost sa prednostima i manama.
Ili nema dovoljno akcije,ili je loš rakeback,ili ne radi HUD,ili je software loš,ili su shortstack stolovi....
Vjerojatno je najbolje rješenje jednostavno  beatati igru sa 10bb/100. yikes  yikes  yikes

Btw,sretno na NL2,bitno da ne prestaješ s grindom. wink

Zadovoljavajuc rakeback + radi HUD + dobra akcija (dobra kao lagana igra)... To troje ti jednostavno neide zajedno danas, gdje god ima rakeback dobar tamo su regovi i vrlo vjer nema puno rekreativaca koji igraju stol-2 tako iz zabave. Mozes birat izmedu Starsa di je igra laksa nego ikad kolko sam vidio prema DB-u al RB smijesan, Supersporta koji ima najlaksi field koji sam ikada vidio i npr Partya di budes igral s 90% regova, par random igraca i ostalo s botovima (ako pricamo o NL10 i slicno ne highstakes bas).

Mislim da je i dalje najbolja opcija gledat da radis na igri a ne na tome di igras, ako mozes sa svojom igrom crushat micro stakes regove onda dapace Party di ti RB lijepo sjedne al jbg winrate pati jer je to postal regfest sajt, al eto ak mozes regove exploitat i crushat onda vozi tamo, u protivnom preporucam da gledas druge dvije stavke koje nisu RB i HUD, da ima dovoljno prometa za vrijeme dana u koje igras i da te software ne istilta. Tuzna istina je da ove 3 gore stavke u danasnje vrijeme neidu zajedno jer ako ima jedna stavka onda nema druge jer svaka privlaci odredene ljude smile

Sretno na NL5, ajde mozes taj NL10, samo je pitanje BR da ne moras prebrzo dole jer igra nije puno drugacija , drzimo fige da drugi put vidimo pticu koja leti na NL10 a ne piceka koji se przi na NL5 kao gore big_smile thumbs up!

Hvala za info i podršku,nekako se i meni čini da je Pokerstars postao mjesto s najmanje regova jer tko bi grindao ozbiljno za tako mali rake,a i prometa ima uvijek.Uvijek bih mijenjao dobar rakeback za pokojeg kita više. Ne znam kakvo je sada stanje na 888, prije je bilo dosta fishy,barem na manjim limitima.

"Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one."
00

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

Evo me ljudi sa updateom ovog mjeseca nakon svaštarenja na nekoliko različitih stranica.
I zaključak je sljedeći: "Treba sve isprobati". Mudrost s kojom se doduše ne bi složili mnogi roditelji srednjoškolki. :-))
Nije sve u rakebacku,promocijama i bonusima.
Trenutno igram NL5 i NL10 (NL5 samo na 888) i nadam se da ću uskoro podići winrate na NL10 i shotati NL20.
No,da ne duljim,za sada stvari u ožujku izgledaju ovako:

https://s18.postimg.org/wbntsylq1/blogggg.png

Dream big!!!

"Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one."
20

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

Samo naprijed smile

Jel si i dalje na Partyu?

00

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

Baphomet napisao:

Samo naprijed smile

Jel si i dalje na Partyu?

Svuda sam,nešto kao Doris Pinčić. smile
Iako nekako u zadnje vrijeme testiram random card generator na 888.
Toliko monotonih flopova nisam vidio u 2 mjeseca na partyu.Nažalost,rijetko u mom suitu. hmm
Mislim da ću se uskoro uozbiljiti,skupiti svu lovu na jedan site ( vjerojatno Betfair) i krenuti grindati NL20 pa kud pukne.
Bankroll za shot je tu,samo da steknem još malo više samopouzdanja.

Zadnji popravljao Juandahadtrips (11-03-2018 20:22:55)

"Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one."
00

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

Juandahadtrips napisao:

Evo me ljudi sa updateom ovog mjeseca nakon svaštarenja na nekoliko različitih stranica.
I zaključak je sljedeći: "Treba sve isprobati". Mudrost s kojom se doduše ne bi složili mnogi roditelji srednjoškolki. :-))
Nije sve u rakebacku,promocijama i bonusima.
Trenutno igram NL5 i NL10 (NL5 samo na 888) i nadam se da ću uskoro podići winrate na NL10 i shotati NL20.
No,da ne duljim,za sada stvari u ožujku izgledaju ovako:

https://s18.postimg.org/wbntsylq1/blogggg.png

Dream big!!!

Čini mi se da igraš premalo..trebao bi barem imat 50k handova mjesecno, znam da je tesko, pogotovo ak igras malo stolova, al probaj više igrat. I sretno dalje ! big_smile

00

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

murtazg napisao:
Juandahadtrips napisao:

Evo me ljudi sa updateom ovog mjeseca nakon svaštarenja na nekoliko različitih stranica.
I zaključak je sljedeći: "Treba sve isprobati". Mudrost s kojom se doduše ne bi složili mnogi roditelji srednjoškolki. :-))
Nije sve u rakebacku,promocijama i bonusima.
Trenutno igram NL5 i NL10 (NL5 samo na 888) i nadam se da ću uskoro podići winrate na NL10 i shotati NL20.
No,da ne duljim,za sada stvari u ožujku izgledaju ovako:

https://s18.postimg.org/wbntsylq1/blogggg.png

Dream big!!!

Čini mi se da igraš premalo..trebao bi barem imat 50k handova mjesecno, znam da je tesko, pogotovo ak igras malo stolova, al probaj više igrat. I sretno dalje ! big_smile

Znam da bih trebao povećati volumen,ove ruke koje sam neki dan postao su od nepunih 10 dana igre.
U siječnju i veljači dok sam bio u CFP-u sam igrao oko 40k ruku/mjesec,a u ožujku za sada imam 28k handova.
Planiram igrati oko 60k ruku na mjesec što mi nije problem na 4 stola s obzirom da igram dosta i speed format.
Hvala na podršci!

"Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one."
00

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

Dobar plan...drži se toga i prije ćeš napredovat kroz limite smile

00

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

https://s7.postimg.org/iztqsz98r/Uskrs.png

Evo samo brzinski update ožujka iako ovo nije sve što sam odigrao jer sam krajem mjeseca prešao na Unibet na kojem ne radi HEM.
Winrate na NL5 speed stolovima je uglavnom sa 888 i definitivno sam si dokazao da mogu krenuti igrati NL10.
Cilj mi je u travnju odigrati 50k ruku na NL10 (kombinirano na regularnim i speed stolovima).
Kako bih ipak imao statse vjerojatno ću većim dijelom igrati na 888,ali za sada mislim da mi je winrate veći na Unibetu.
Sa bonusima,rb-om i ticketima ostvario sam u ožujku profit od preko 300$ što bi trebalo zadovoljiti jednog microgrindera.  wink

Zadnji popravljao Juandahadtrips (01-05-2018 15:29:02)

"Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one."
10

47

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

Samo naprijed  big_smile
Sretno! GL & HF

Spiralna impostacija
00

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

Samo naprijed! smile

00

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

https://s18.postimg.cc/3sbuaex15/bloggggggg.png

Što reći?Koju posluku porati?Kome?
Volumenom nisam uspio ostvariti planirano,ali winrate mi je i dalje nerealno dobar.Većinu handova sam odigrao na Unibetu za koji nažalost nemam statse ali ipak sam nešto ruku uspio skupiti i na 888.Na oko 30-35k ruku sveukupno u travnju ostvario sam profit od oko 300$ i bankroll mi je trenutno oko 1000$.Većina je odigrana na NL10 iako sam grindao i NL5 kad nije bilo akcije.U svibnju ću konačno shotati NL25 iako više nisam opterećen move up-anju kroz limite kao kad sam krenuo s CFP-om.Jednostavno uživam u procesu. :-)
Sama činjenica da s ovakvim winrate-om na 888 igram i na drugim stranicama govori mi da očito imam problem.Ali jbg, teško je prihvatiti činjenicu da radiš 300$ rakebacka,a za uzvrat ne dobiješ gotovo ništa. mad

Zadnji popravljao Juandahadtrips (01-05-2018 15:27:40)

"Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one."
00

50

Re: From NL5 to NL100 in 2018. with CFP

Vezano za Unibet cash game/tournament statse možeš ih zatražiti na info@unibetsupport.com .
Dobiješ Datum, Rake, Flop Seen, Played Hands, Profit/Loss.

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00