Tema: poker collusion SuperSportPoker

Pozdrav,
Many players are chated by one small group (or 1) player/s who have tens different account and they usually play on microstakes cash game NL30/NL50 (max9). They had reported many times BUT nobody cares. They do absolutly nothing. This players are protected by admins.They play on limp raise/reraise principe when they have qq+ or nuts on flop. You can see on this videos how they do that.

Igrači su prijavljivani mnogobrojno puta od mnoštva drugih igrača al sve je ostalo po starom. U zadnje vrijeme  ekipa ide i na veće NL a preferiraju FR stolove i pozicije jedna do druge kako bi uvukli što veći broj igrača. Problem je u tome što administratore nije briga i što svjesno dopuštaju njihovo djelovanje. Sve funkcionira kao i sve ostalo u našoj lijepoj poštenoj HR.Da ja tu ne trubim puno primjere možete vidjeti u videu,kao i imena tih igračina. Dalo bi se pričati i o enginu SuperSportPokera,analizi handova i nabijanju nenormalnog rakea al o tom možda drugom prilkom.

https://www.youtube.com/watch?v=liDLyCeGbnI&t=6s

https://www.youtube.com/watch?v=yQjT32uWZf0

10

Re: poker collusion SuperSportPoker

ne možeš ni očekivati drugo u ovoj žabokrečini od države. to su neki kokošari kad rade to na 30kn buyinu, da su pametni otišlo bi ih 5 na 6max stol s većim ulozima i čekali bi žrtvu. SS neće ništa napravit oko toga, nisu ludi da sami sebi banaju igrače kad imaju 40 igrača na sajtu. tako da vam je prijavljivanje uzaludno.

najbolje što možeš napravit je sastavit listu tih igrača i objavit ovdje tak da si svi mogu tagati te igrace u softveru s jednim od onih preset tagova i lijepo ih izbjegavati.

00

Re: poker collusion SuperSportPoker

Ima i na većim limitima jedna ekipa (moja pretpostavka je da je to jedna osoba sa 6+ različitih aliasa i mijenja svaki dan par s kojim igra).
Ovako iz glave što znam to su: fresco, smallfish94, Negreanu74, bigslick07, dile0, ...

10

4

Re: poker collusion SuperSportPoker

Spomenuo bih igrače El Loco i KizoZG koji su gotovo svaki dan na turniru u 11:05. Često sam igrao s njima i postali su mi sumnjivi jer nerijetko obojica završe u nagradama.
Pratio sam ih na 3 uzastopna turnira. Nisu klasični igrači takvog tipa, ali vidljivo je da su u kontaktu. Na spomenutom turniru igra manji broj ljudi pa je lako primjetiti da njih 2 ne ulaze u međusobni sukob za veći pot, a s druge strane se sukobe s drugim igračima koji se po stilu igre ne razlikuju previše od njih. Po svim zakonima statistike, rekao bih da nema teoretske šanse da se takvo što događa, posebice u završnicama sa 4-5 igrača i pri visokom blindu, gdje nužno svi preuzimaju rizik, a nikako da se njih 2 susretnu u all in-u. Za razliku od smallfish94 i Negreanu74, oni ne povećavaju postupno blind i time pomažu jedan drugom navući protivnika, ali opet ne igraju fer jer se paze jedan od drugog.

00