Tema: koliko ste dobili u pokerstars škrinji

Inače sam ih otvorio 20-ak i uvijek najmanje nagrade, a sad mi se posrečilo i dobio 250 $
Koliko ste vi najviše dobili?

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

Re: koliko ste dobili u pokerstars škrinji

5 turnirskih dolara

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

3

Re: koliko ste dobili u pokerstars škrinji

kresok napisao:

Inače sam ih otvorio 20-ak i uvijek najmanje nagrade, a sad mi se posrečilo i dobio 250 $
Koliko ste vi najviše dobili?

$3

a koja škrinja?

00

Re: koliko ste dobili u pokerstars škrinji

Ja sam dobio max 25$ gold škrinja

00

Re: koliko ste dobili u pokerstars škrinji

lupac napisao:

a koja škrinja?

Brončana sve ostale nagrade su bile minimum

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

6

Re: koliko ste dobili u pokerstars škrinji

Jel itko još skužio da oni svako malo povećaju broj bodova koje treba osvojiti za pojedinu škrinju?

00

Re: koliko ste dobili u pokerstars škrinji

lupac tu ti je tablica i neko objašnjenje https://toppokervalue.com/poker-articles/latest-poker-news/pokerstars-stars-rewards ,
znači nakon depozita i aktivne igre meni je trebalo npr za bronze oko 700 a nakon  par dana neigranja mi je trebalo 1000 baš prema tablici.

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
10

Re: koliko ste dobili u pokerstars škrinji

Mene zanima pošto nigdje ne mogu naći koliki je postotak rakebacka na pokerstarsu. Čini mi se da je skroz mizeran.
Ovaj mjesec sam napravio 1600$ rake-a, a rakeback mi je 40$ smile)) uključujući i škrinje.
Ne znam da li se u rakeback računaju i nagrade iz škrinja. Opčenito mi je maglovita matematika oko škrinja i čini mi se da je tako napravljeno sa razlogom da otjeraju što više regulara koji ne depozitaju na stranicu.

00

Re: koliko ste dobili u pokerstars škrinji

imaš u postu iznad link i tamo ti piše,rakeback je od 5 % do 65%.
Ne moguće da si dobio samo 40$, računa ti se sve iz skrinjice

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

10

Re: koliko ste dobili u pokerstars škrinji

Hm bio sam na plavoj škrinji, dobio 4 u jednom danu i prešao na brončanu škrinju na kojoj moram skupiti 4500 bodova!!! Ono WTF i prije sam igrao na brončanim škrinjama i trebalo je skupiti oko 1400 bodova. Od kud sada ovaj veliki skok?

00

11

Re: koliko ste dobili u pokerstars škrinji

lupac napisao:

Hm bio sam na plavoj škrinji, dobio 4 u jednom danu i prešao na brončanu škrinju na kojoj moram skupiti 4500 bodova!!! Ono WTF i prije sam igrao na brončanim škrinjama i trebalo je skupiti oko 1400 bodova. Od kud sada ovaj veliki skok?

Izgleda da je rakeback postao 'random' pa onda kad dobiješ ništa ili mizerno malo ti kažu -eto nisi imao sreće.
Ja sam inače napravio 1800$ rake-a ovaj mjesec do sad i ostvario oko 55$ rakebacka. Najviše što sam dobio je bilo 2x po  3$ casha iz škrinje i 3 ili 4 puta po 1$ ostalo je sve otišlo u stars coinse i to ispada da je manje od 5% rakeback-a. Istina je da mjesec još nije završio, ali mislim da se neće puno popraviti i da mi iskrcaju neku veću nagradu iz škrinje.
od početka 12. mjeseca prošle godine  si vodim evidenciju u hemu i izračunao sam da su mi do sad dali ni više ni manje nego 9% rakeback-a.

00