Tema: Skrill limit

Pozdrav

Na skrillu imam neki dnevni limit za uplatu na kladionice/poker u iznosu od 500e, pa kad uplatim tih 500e sljedecu uplatu mogu napraviti tek nakon 24 sata. Jel tko zna kako makniti taj limit? Racun je verificiran.

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience.
00

Re: Skrill limit

O kojoj poker stranici se radi?

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

3

Re: Skrill limit

Bet365....ustvari mi je kladionica puno bitnija nego poker, ali i na pokerstarsu mi je isto tako nedavno javio limit samo nisam siguran je li isto na 500e ili na neki drugi iznos. Neteler mi nema takvih limita.

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience.
00

Re: Skrill limit

Mislim da ta ograničenja nisu Skrillova nego od poker stranica, ali nisam 100% siguran. Probaj kontaktirati bet365 support.

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

5

Re: Skrill limit

Nije sigurno do bet365 jer kad uplatim tih 500e i probam jos uplatiti on mi kaze da je preokracen limit za skrill i da stavim neku drugu opciju za uplatu. Da je do bet365 onda mi nebi valjda dali uplatit sa drugom metodom jer to onda nema smisla.

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience.
00