Tema: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pozdrav ljudi!

Dugo se nismo čuli, slušali, čitali, kako god.
U planu imam veliki projekt, a informacije o njemu ću pisati ovdje, te će ga svi moći pratiti, ali i na druge zanimljive načine sudjelovati u njemu.

U partnerstvu sa NoteCaddyEdge napravio sam novi program za online poker(više detalja imate na stranici www.notecaddyedge.com), ja sam smislio ideje oni su ih ostvarili. Smatram da je riječ o trenutno najboljem programu na tržištu, uz to što je intuitivno napravljen, vrlo je jednostavan i logičan. Ali nisam ovdje da reklamiram program, o njemu ćete sve vidjeti kroz projekt.

Najvjerojatnije 21.7.2019 krećemo u prodaju, isto tako ću svaki dan tijekom 2 tjedna streamati i predstavljati program, objašnjavati svaki njegov dio, kako ga koristiti, kako povezivati ono što vam on pruža u smišljenu strategiju.

Nakon 2 tjedna predstavljanja programa, krenut ćemo sa challengima, dakle jednom mjesečno ćete vi moći odlučiti gdje me želite gledati dok igram, koje stranice, koje limite, da li možda HU ili ZOOM, te ću igrati i streamati, pričati o pokeru, objašnjavati što radim i zašto to radim. Vi ćete također moći aktivno sudjelovati, postavljati pitanja tijekom igre, radit ćemo i tipa i gostovanja, gdje će praktički bilo tko moći doći i igrati uz mene, ili on igrati a ja biti aktivni gledatelj(također imam u planu dovesti na kanal i neke od najboljih naših igrača da igraju sa programom, tek toliko da bude što zanimljivije).  Svaki mjesec ćemo raditi drukčiji challenge, te ćemo svaki challenge dokumentirati sa grafovima, i rezultatom, tako ćete imati priliku na neki način i usporediti stranice, poolove igrače, ali i limite, te vidjeti koliko vam fali i gdje vam to fali da bi se move upali.

Mislim da do sada nikad nije bio ovakav tip projekta, i dati ću sve od sebe da ga učinim posebnim, zanimljivim, te da imamo svi skupa priliku nešto naučiti. Slobodne se javite ovdje, podržite, svaka ideja, prijedlog, kritika je dobrodošla. Idemo oživjeti forum malo, raditi, raspravljati, učiti, ma idemo se igrati!

Pozdrav svima.

Mello

100

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Ovo super zvuci, pogotovo mi se svidja ovaj dio sa streamanjem, sigurno cu gledati smile A kad dojde do dijela sa gostovanjima igraca, rado bi bio dio toga. gl wink

20

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Svaka cast, pratit cu smile

10

4

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Sretno sa projektom Marko! Keep us updated  smile  cool

Najbolje online poker rakeback ponude & pristup privatnim online igrama!
Javi se na e-mail:
manager@pokerpro.cc
00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Želim ti sreću i puno $.  smile

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Zvuči dobro još kad bi i neki coaching program pokrenuo bilo bi odlično  big_smile

00

7

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Koja je točno razlika između verzija?
Na koliko računala je moguće instalirati?
Hoće li biti kakvog popusta preko foruma?

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

PR0 napisao:

Koja je točno razlika između verzija?
Na koliko računala je moguće instalirati?
Hoće li biti kakvog popusta preko foruma?

Znači LITE verzija je za one slabijih komp.,nema dosta definicija,i nekoliko pop upa, piše ti točno na stranici što je sve izostavljeno
u lite verziji, Poker stars verzija je verzija napravljena baš za poker stars stranicu, definicije su prilagođene starsu i njegovim zahtjevima, dok FULL verzija programa obuhvaća sve(i poker stars verziju, i HU hud namijenjen baš HU igri, di su pop upovi također napravljeni i prilagođeni HU.

Može ići na isto toliko računala kao holdem manager, dakle 2 računala pod istom licencom.

Prvih mjesec dana od dana prodaje cijena će biti za sve -20%, te svi koji kupe će imati besplatan prijelaz na HM3 ili novi PTR.

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

pokeraš napisao:

Zvuči dobro još kad bi i neki coaching program pokrenuo bilo bi odlično  big_smile

Ma nema potrebe, ja ću u streamovima igrati i objašnjavati, što radim, zašto to radim, šta gledam, kako se adjustam itd.

Isto tako kad krenu challengi, gdje god budete glasali, mjesec dana ću igrati tamo, te ćete moći vidjeti kako npr. igram protiv igrača protiv kojih vi igrate, i kako se adjustam njima, itd.

00

10

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Evo ljudi konačna potvrda. Krećemo sa prodajom 21.07.2019. Nedjelja u 21h. Također tada krećem i sa streamanjem. Pratite me na twitchu: MartaiMrko i budite uz mene od početka. Hvala svima. Te slobodno pišite ovdje, davajte ideje, prijedloge.

10

11

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Sretno Marko!

10

12

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Hvala Niko!

00

13

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Danas oko 10 navečer, proba pred nedjelju, pa tko je za neka isprati.

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Ajmoooooo !

10

15

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Prvi stream prošao, hvala dečkima koji su bili uz mene. Idemo dalje. Ako netko ima nekakvih ideja neka ih slobodno napiše. Te nek se uključi,iskomentira,isprati. Cilj mi je da nakon predstavljanja programa budem spreman za challenge koji dolaze, stoga budite aktivni, pratite me, sudjelujte, da vidim da ima smisla sve to radit. Jer challenge ćete birati vi. Do sutra. Pozz.

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Sretno! (i jel moze link od tvog streama? mogao bi i staviti u prvi post)

00

17

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Evo ga link:
https://m.twitch.tv/martaimrko/profile,
danas smo od 22h.

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pitao bi te ako mozes moguce na forumu samo unaprijed javiti kada budes imao Stream? Bilo bi super i sretno sa projektom!  cool

00

19

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

GeezNuts napisao:

Pitao bi te ako mozes moguce na forumu samo unaprijed javiti kada budes imao Stream? Bilo bi super i sretno sa projektom!  cool

Stremamo svaki dan od 22h.

00

20

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Budite danas s nama, krećemo sa streamom u 20.h igramo MTT, dijelit ćemo nagrade u slučaju većeg dobitka(3 full verzije programa), te 10% od winningsa dijelimo sa gledateljima. Vidimo se.

Zadnji popravljao MelloB (28-07-2019 06:31:52)

40

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Sretno na turnirima !

10

22

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pozdrav ljudi danas u 22.30h na streamu je jedan gospodin koji je kupio program te će pokazati kako ga koristi te što misli o njemu, igrajući s njim na svom limitu. Ja ću biti uz njega postavljati pitanja i komentirati. Bit ce zanimljivo,ispratite. Jos 2 followera i sutra dijelimo light paket nekome tko bude na streamu.

10

23

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pozdrav svima!

Završili smo sa predstavljanjem programa, hvala svima koji ste bili sa nama.

Sada slijede challengi. Ovdje možete glasati koji challenge želite vidjeti:
https://notecaddyedge.com/markos-challenge-poll/

15.8. krećemo, do tada možete glasati na stranici. Challengi će trajati po 50k handova, kako se ne bi previše odužilo, te kako bi ih mogli napraviti što više.

Ako i dalje bude interesa, možemo nastaviti streamati cijeli challenge, dakle sve što budem igrao bit će stremano i neće biti igre off streama(ako je to ono što bi htjeli).  I dalje se nastavljaju giveawayi, na 200 followera dajemo free 1 Stars package, na 300 Main package, isto tako, bit će random giveawaya, gostovanja, ubacit ćemo poneki MTT dan, učinit ću sve da bude što zanimljivije.

Ako imate ideje, prijedloge, kritike tu sam. Hvala još jednom.

Mello.

10

24

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pozdrav ljudi!

U četvrtak u 22h krećemo sa challengom. Kako sad stvari stoje bit će to zoom100 po glasovima ljudi. Što da Vam kažem, zoom sam samo isprobao, nikad ga nisam igrao. Krećemo od 0 handova, 0 readova, dakle vidjet ćete točno kako se kreće praktički ispočetka. Cijeli challenge će biti streman od 0 do 50k ruku, neće biti offstream igre, stoga Vas sve pozivam da budete uz mene, da budete dio ovog svega, te popratite sa komentarima, idejama, te sudjelovanjem live na chatu u streamu.

Vidimo se. Pozdrav.

Mello

30

25

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Di ste ljudi!

Evo da se javim, ne volim kad se ljudi prestanu javljati, ili kad jednostavno nestanu. Pa evo updejta.

Zoom 100 challenge sam završio odigravši 113k ruku(challenge je bio 100k,ali odigrao sam za posljedni chest na starsu, jer sam imao osjećaj da će biti nešto bolesno u chestu, i nisam pogriješio, teško da je moglo bolesnije, zadnja 3 tjedna igre za 25 dolara, jebeno.

Rezultati su sljedeći:
https://i.imgur.com/lgcViyj.jpg

Kad uzmem u obzir da sam u challenge krenuo nespreman, da sam u prva dva sessiona imao delay od 2min.,a pošto sam igrao 2 stola, svaku ruku bi dosta razmišljao, i objašnjavao svoj thought proces u detalje, skužio sam da se nešto čudno događa(tipa ljudi bi na riveru chekirali nebuloze protiv mene ili valuebetali bolesno), ali tek sam kad su mi rekli na chatu od streama da mi vide karte na riveru- promijenio sam delay na 5 min, ali do tad smo bili preko 2k u minusu, odličan početak nema šta.

Isto tako ubijalo me je što je pool ogroman, i konstantno nisam imao sample na većini igrača. Ali i sam koncept zooma mi ne odgovara, iz razloga što mislim da jako dobro čitam dinamiku igre u svoju korist, dok na zoomu se regovi jednostavno mogu "sakrivati" i birati spotove.

Ne želim da ispadne da tražim opravdanja, nisam takav tip, samo navodim kako su se stvari razvijale iz mog kuta gledanja, sad kada hladne glave razmišljam o tome.

Mislim da je cijeli challenge bio promašaj, iz razloga što je smisao challenge bio predstavljanje mog programa na starsu, u situaciji kad kreneš od nule. Nažalost od programa i njegovih mogućnosti nisam pokazao malte ne ništa. Većina poola na zoomu su rekreacijski igrači, koji igraju 1 stol, i koji se mijenjaju konstantno, i skupiti nekakav smisleni sample na njima je bila nemoguća misija. Također sam morao stajtati svoje rangeve, na zoomu sam igrao 26/21, 3bet 12%. Što je dosta vise tajt od 32/28/14 koliko igram 6max.

Mislio sam napraviti usporedbu svojih statsa u jednom streamu, da vidite razliku statsa na starsu bez sampla, i sa samplom gdje igram inače. Jer razlika je ogromna, pogotovo uspoređujući statse foldanja, i barelanja, ali i ukupne agresije. Tek toliko da se vidi, koliko sa programom mogu foldati manje i biti agresivan neusporedivo više, te koliko mogu profitabilno proširiti rangu u svakom spotu(od defandanja bb do RFI).

Osjećam da sam podbacio, i to je definitivno tako, iako sam stvarno krvavo radio, nakon svakog sessiona u zoomu išao bi kroz sve veće handove koji su se odigrali, pisao readove, te zatim još dodatno radio u piju. Tako je bilo skoro 2 mjeseca. Vjerujem i osjećam da sam postao dosta bolji igrač zbog toga.  Uvijek sam imao motiv da budem najbolji igrač limita kojeg igram, i u meni je ostao gorak okus, svaki dan mi dođe da se vratim i odigram još 100k ruku, da jednostavno pokažem "tko je tata", možda ovo ispadne bahato i arogantno, ali tako je. Imao sam užasan run u samplu koji sam odigrao, bio sam totalno van moje komfort zone, jer bilo je svega u tih 2 mj. stremanja, od osobnih napada na mene, do izmišljanja stvari i pokušaja diskreditiranja mojih rezultata, i unatoč svemu mi smo challenge završili solidno po nekim drugim mjerilima, po mojim vlastitim katastrofalno.

Plan mi je ove i sljedeće godine napraviti iskorak, uz to ću igrati i dosta live(pošto mi je mala sad veća pa može putovati samnom), radit ću još više i jače, mislim da ću ubaciti i pokoji stream, tipa jednom tjedno kad mi se bude dalo.

Hvala ljudima koji su bili konstantno samnom i uz mene, većina njih je upravo sa ovog foruma, i naravno ako budete imali kakvih prijedloga, ideja, slobodno se javite ovdje.

Mello

Zadnji popravljao MelloB (08-11-2019 04:20:09)

80