Tema: POMOC OKO UPLATE HITNO

UPLATIO SAM PREKO KARTICE NA SKRILL 15 E I KAD HOCU DA UPLATIM NA POKER OVO MI PISE Your available balance excludes 15.00 EUR not eligible for online gambling. KAKO DA RESIM OVO HVALAA

00

Re: POMOC OKO UPLATE HITNO

Vjerojatno si kod uplate odabrao opciju da ne zeliš koristiti ta sredstva za gambling.

Preporučam ti da si pogledaš PPPoker , pa ti tamo možemo napraviti depozit.

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

Re: POMOC OKO UPLATE HITNO

POMOC KAKO OVO DA RESIM SA SKILLOM DA MI ODOBRE GAMBLING POMOC HITNO. AKO NE MOZE KAKO DA POVUCEM NAZAD PARE NA KARTICU

00

Re: POMOC OKO UPLATE HITNO

Jesi radio sve po proceduri?

00

Re: POMOC OKO UPLATE HITNO

pojasni malo bolje depozitovo sam pare na skrill i nemogu ih koristit u kockarske svrhe ...

00

Re: POMOC OKO UPLATE HITNO

A I NEMOGU DA IH VRATIM NA KARTICU POMOC STA DA RADIM

00

Re: POMOC OKO UPLATE HITNO

A KAD POKUSAVAM PREBACITI NOVAC NA DRUGI ACC OVO MI PISE Something went wrong There has been an error in processing your request... POMOC, I DALI AKO PREBACIM NOVAC NA DRUGI RACUN DALI CU SE MOCI KOCKATI

00

Re: POMOC OKO UPLATE HITNO

Verificiraj račun, nakon toga im pošalji mail da si svjestan rizika i da želiš da ti omoguće da možeš uplacivati na poker stranice. big_smile

00

Re: POMOC OKO UPLATE HITNO

ODBIJAJU MI PORUKE KOJE SALJEM I POSLO SAM PASSPORT ZA KOLIKO ONI POTVRDE RACUN ??

00