Tema: coaching i stacking projekt

Pozz ljudi! Novi sam na forumu, počeo sam raditi na igri i igrati pod stejkom Pokerproa  prije otprilike mjesec dana. Zasada igram 1-2eura turnire  na Winamaxu i držim se samo regular i turbo turinira, ne igram hypere i KO turnire. Prije početka igranja pod stejkom   radio sam razne tablice u excelu gdje sam naucio dosta o rangevima te kako se obraniti protiv shovea od raznih igrača kao i koristiti Holdem resourses calculator.Odkada sam pod stejkom Pokerproa uz svakodnevnu igru imam i redovito sesije na kojima sa svojim coachem detaljno obrađujem odigrane handove, betting size,kako koristiti pokerstrategy equilab,naučio sam važnost effective stack sizeova.Sljedeće me očekuje  rad u ICMIZER-u.Nastaviti ću sa svojim napretkom i blogom tu na forumu.  smile

20

Re: coaching i stacking projekt

riba965 napisao:

Pozz ljudi! Novi sam na forumu, počeo sam raditi na igri i igrati pod stejkom Pokerproa  prije otprilike mjesec dana. Zasada igram 1-2eura turnire  na Winamaxu i držim se samo regular i turbo turinira, ne igram hypere i KO turnire. Prije početka igranja pod stejkom   radio sam razne tablice u excelu gdje sam naucio dosta o rangevima te kako se obraniti protiv shovea od raznih igrača kao i koristiti Holdem resourses calculator.Odkada sam pod stejkom Pokerproa uz svakodnevnu igru imam i redovito sesije na kojima sa svojim coachem detaljno obrađujem odigrane handove, betting size,kako koristiti pokerstrategy equilab,naučio sam važnost effective stack sizeova.Sljedeće me očekuje  rad u ICMIZER-u.Nastaviti ću sa svojim napretkom i blogom tu na forumu.  smile

sretno s cijelim projektom, pratim!

10

Re: coaching i stacking projekt

Dobrodošao, sretno !

10

Re: coaching i stacking projekt

Sretno, pratim!  club

10

Re: coaching i stacking projekt

glgl

10

Re: coaching i stacking projekt

Quick update. Prošlo je tj dana od moga proslog posta.Ovaj tjedan odigrao sam 93 turnira. Tjedan je dobro počeo, 2 finalna stola u 2 dana( 7. i 4. mjesto), međutim sredina i kraj tjedna bili su loši. S obzirom da igram 1-2€ turnire bude dosta flipova koje većinom izgubim i to pretezito jace vs slabije (AKvsAJ,QQvs88....) naravno i ja sam napravio pogrešnih callova, s obzirom da ima puno fisheva dosta često bi suckoutali protiv mene na turnu ili riveru. Sada kada sam naucio raditi u ICMIZERU sam mogu provjeriti dali sam napravio dobar call ili dobar shove.Na sljedećoj sesiji  ocekuje me  rad na post flop igri na kojoj bi definitivno trebao poraditi.

Zadnji popravljao riba965 (20-02-2021 15:07:22)

00

Re: coaching i stacking projekt

Ovaj tjedan odigrao sam 70 turnira, zadovoljan sam svojim rezultatima. Još uvijek igram 1-2€ turnire bez KOa i hypera. Uspio sam doci na 2 finalna stola(2. i 4. mjesto), međutim isto tako i na više turnira ITM nego prošli tjedan. Svaki dan nakon što odigram sesiju u ICMIZER-u napravim od 3-5 ruku za koje me zanima da li sam dobro odigrao. Također sam sa svojim coachom prošao detaljno sve ruke na finalnom stolu. Nastavljam i dalje igrati, nadam se da će sljedeći tjedan biti bolji od ovoga. smile

00

Re: coaching i stacking projekt

Ovaj tjedan poceo sam igrati i KO turnire. Zadovoljan sam ovim tjednom makar zadnja 2 dana sam imao puno bad beatova. Od ukupno 88 mtta 3 puta uspio sam doci do finalnog stola(6,7,3. mjesto), odkad sam počeo s KO turnirima shvatio sam da ima puno više fisheva nego na regular turnirima koji će doslovno sa bilo kojim kartama platiti tvoj shove samo da probaju uzet tvoj bounty i zapravo tako gradim stack. Isto tako vrlo se lako izgubi jer IDIOT shovea npr. J2 i ti imaš QQ i izade 422J7 sad  sad . Ovaj tjedan cilj mi je doć na barem 4 turnira do finalnog stola, očekuje me i rad na post flop igri sa svojim coachem.

00

Re: coaching i stacking projekt

Kolko ti je otprilike avg field? Neznam kak je na winamaxu.

Zadnji popravljao WetBoard (10-03-2021 12:10:15)

00

Re: coaching i stacking projekt

riba965 napisao:

Ovaj tjedan cilj mi je doć na barem 4 turnira do finalnog stola...

Nemoj si raditi ovakve result oriented ciljeve, ne pomaze. Samo dobronamjeran savjet. Radje si postavi cilj npr., ovaj tjedan ucim sta raditi preflop sa 9-15bb i iz koje pozicije, pre i postflop, pa sljedeci tjedan npr. isto sa 30-50bb, pa opet nesto novo i fokusiras se na ciljeve koji su ostvarivi, a to je da budes bolji igrac pomalo u svakom segmentu, posebno onima u kojima stekas najvise.
Varijanca na mtt-ima je ogromna, i svake godine sve veca, posebno u psko (i ko) formatu. Tako da bih ti preporucio da krenes sa regular mtt-ima i tamo izbrusis dobro preflop/postflop rangeve sa razlicitim stackovima u razlicitim fazama turnira, i icm. Tek nakon toga bih ti preporucio polako na psko, iako ih opcenito ne volim bez obzira na veliki broj fisheva. Vise ai pre veca varijanca, bez obzira sto psko vrvi sa fishevima. Posto ja i varijanca nismo najbolji prijatelji big_smile, tako i ne volim psko. Uglavnom vec sam previse natrkeljao, sretno i TID!

10

Re: coaching i stacking projekt

WetBoard napisao:

Kolko ti je otprilike avg field? Neznam kak je na winamaxu.

Pa na nekom turniru di je 300 gtd bude oko 600 ljudi ali na ovima di je više gtd bude i preko 2000 ljudi a na KO turnirima nemoze bit ispod 1000 ljudi

00

Re: coaching i stacking projekt

11331133 napisao:
riba965 napisao:

Ovaj tjedan cilj mi je doć na barem 4 turnira do finalnog stola...

Nemoj si raditi ovakve result oriented ciljeve, ne pomaze. Samo dobronamjeran savjet. Radje si postavi cilj npr., ovaj tjedan ucim sta raditi preflop sa 9-15bb i iz koje pozicije, pre i postflop, pa sljedeci tjedan npr. isto sa 30-50bb, pa opet nesto novo i fokusiras se na ciljeve koji su ostvarivi, a to je da budes bolji igrac pomalo u svakom segmentu, posebno onima u kojima stekas najvise.
Varijanca na mtt-ima je ogromna, i svake godine sve veca, posebno u psko (i ko) formatu. Tako da bih ti preporucio da krenes sa regular mtt-ima i tamo izbrusis dobro preflop/postflop rangeve sa razlicitim stackovima u razlicitim fazama turnira, i icm. Tek nakon toga bih ti preporucio polako na psko, iako ih opcenito ne volim bez obzira na veliki broj fisheva. Vise ai pre veca varijanca, bez obzira sto psko vrvi sa fishevima. Posto ja i varijanca nismo najbolji prijatelji big_smile, tako i ne volim psko. Uglavnom vec sam previse natrkeljao, sretno i TID!

Igram i regular i pko jer mi je tako coach rekao. Naravno slazem se sa svime sta si rekao i zasad više igram regular turnire jer PKO je stvarno previše fisheva. I dalje radim u ICMu ruke svakodnevno i mogu rec da stvarno se bolje razumije range.

00

Re: coaching i stacking projekt

Ovaj tjedan odigrao sam 78 turnira. Vrlo sam zadovoljan sa igrom i rezultatima. 3 finalna stola( 2. 5. 9. mjesto). S obzirom da sam već  dosta raznih ruku napravio u ICMIZER-u poboljšao sam se sto se tiče rangeva igrača.Na zadnjoj sesiji sam naučio važnost CBET-a te BET-a za value ili BET-a za bluff ali isto tako middle strenght ruke koje je najbolje checkirat na flopu i naravno give up-ove koji se svakako bacaju.  Evo igram i dalje i trudim se biti što bolji, svakako  se veselim i sljedečoj sesiji gdje cu se i dalje sa svojim coachom baviti post flopom i analizirati odigrane ruke.

00

Re: coaching i stacking projekt

gg za 3 fta! Samo jako! gogogogo

10

Re: coaching i stacking projekt

Sta reći osim katastorfa tjedan, odigranih 86 turnira, 2 finalna stola oba na turnirima od 180 ljudi( 4. i 9. mjesto). Flipovi me ubijali, post flop bi mi suckoutali. Konstantno loose jaci par vs slabiji, AKvsAx loose. Aseve bi mi crackali sa doslovno bilo kojom rukom,a tako mogu rec ne samo za aseve nego 1010+ parove.  Rijetko pogođeni draw za skalu ili za boju....Ali makar nije išlo dosta sam zadovoljan sa svojom igrom,naravno bilo je i grešaka sa sa moje strane  ali mogu reć da sam dosta naucio u ovih malo manje od 2 mjeseca.Naravno da se nadam boljem sljedećem tjednu i idemo dalje nema predaje!!!

00

Re: coaching i stacking projekt

Nemoj da te ovo pokoleba, bit će dosta takvih tjedana.Čak ni ne zvuči preloše 2 FT od 80tak turnira pogotovo ako ima dosta igrača.
Ova zadnja rečenica mi se sviđa, to je dobar stav, samo polako i bude to dobro.
Sretno dalje!

10

Re: coaching i stacking projekt

WetBoard napisao:

Nemoj da te ovo pokoleba, bit će dosta takvih tjedana.Čak ni ne zvuči preloše 2 FT od 80tak turnira pogotovo ako ima dosta igrača.
Ova zadnja rečenica mi se sviđa, to je dobar stav, samo polako i bude to dobro.
Sretno dalje!

Ma nastavljam dalje naravno ko da proslog tjedna nije ni bilo smile

00

Re: coaching i stacking projekt

Malo kasnim sa updateom o proslom tjednu neutral Prošli tjedan odigrao sam 94 turnira, 1 final table(7. mjesto). Imao sam dosta dobrih rezultata, po nekoliko 9. 12. 14. mjesta te isto tako dosta puta top 20,30 tako da zapravo sam dosta zadovoljan  ali uvijek bi izgubio bitnu ruku pomoću koje bi vrlo vjerovatno dogurao do finalnog stola. I dalje radim na igri uz ICM i postflop igru na sesiji sam jucer obradio dosta spotova kada bi imao od 10-35BBova i bio na BBu. Tako da sam sada puno bolji što se tiče defenda BBa.Također mi je coach poslao puno bolji HUD od standardnog koji sam dosada imao na pokertrackeru. Veselim se igri u novom tjednu inaravno nadam se boljim rezultatima.

10

Re: coaching i stacking projekt

charlie 508 napisao:

Pozdrav ekipa,upravo sam napravio racun na pokerpro,povremeno igram online poker,zapravo vecinom vikendom jer radim preko tjedna.Obicno igram turnire u rasponu 20-50 $,nisam imao bas nekih velikih rezultata ali bi volia to popraviti..Znam osnove  cak nisam ni los toliko ali mi fali discipliniranosti  kad udem  nagradu jer se onda vecinom opustim malo vise nego triba ali nisam bas upoznat sa ovim strucnim izrazima i stvarima koje su dosta bitne u online pokeru..Pa ako ima neko  ko bi moga pojasnit i svakako me zanima i poker coaching sasmo sta sada trenutno vremenski nisam u mogucnosti i nalazim se u Irskoj ali nadam se da ce se  to ubrzo promijeniti i da cu imati vise vremena za igranje  pokera i za coaching..Unaprijed hvala

Svakako kada budeš imao vremena preporucio bi ti coaching and stacking na pokerprou. Ja recimo igram malo više od 2 mjeseca i vidim veliki napredak u svojoj igri. Igra se za pocetak po 10-15 turnira dnevno(1-2$ buyinovi za pocetak)  te barem 2 put tjedno imaš sesije sa coachem na kojima detaljno prolazis kroz odigrane ruke te poboljšavaš svoju igru. To je ukratko, a nešto više se sigruno nalazi još na forumu.

00

Re: coaching i stacking projekt

charlie 508 napisao:

Da,znam da bi triba  igrat sta vise ali sads trtenutno ne mogu,ali  nisan nikada proucava ove pojmove range,poker calculatore i te stvari jer  prije kad sam igra igra sam sam uzivo cash game i nikada nisam nista proucava o mtt i sve sta je potrebno uz to.Pa me za pocetak zanima di se moze malo bolje proucit o tim stvarima

Ja sam ucio o tome preko youtube videa koje sam našao a onda poslije kad sam kupio pokertracker sam kupio ICMIZER i onda sam paste ruke sa trackera u ICMIZER i on bi izracunao range

00

Re: coaching i stacking projekt

Ovaj tjedan odigrao sam 81 turnir. Moram se pohvalit sa 3 finalna stola s tim da sam uspio osvojiti 1 turnir( 7. i 2. mejsto na ostala 2 fta). Jako sam zadovoljan sa igrom makar su me dosta flipovi i suckoutovi ubijali uspio bi se vratit sa 5-6BBova i napraviti dobar rezultat.
Naprimjer konkretno turnir koji sam osvojio, izgubio QQvs22 i pao sam 60BBova na 5BBova vratio se na 50BB i puko AKvs99 i nakraju se opet vratio i osvojio turnir sa 8 club 5 club flop je bio 67A turn K i river 4. Sreća pa je njemu river dao 2 para imao je A4 i shovenuo smile
Nadam se jos dobrih rezultata u ovom tjednu. danas igram 10€ turnir za koji sam dobio ticket, wish me luck!!

10

Re: coaching i stacking projekt

Ovaj tjedan nije bio toliko dobar imao sam 2 finalna stola ( 4. i 5. mjesto) međutim imao sam dosta ITM-a ukljucujuci i nekoliko  8. i 9. mjesta ( tj ispo bi na bubbleu finalnog stola). Dosta sam gubio flipove i u post flop igri mogu reći da smo river i ja bili posvađani big_smile . Na sesiji sam odradio postflop igru za 5-35 BBova sto mislim da mi je puno pomoglo u igri, isto tako i nekoliko spotova sa SBa. Napravio i svoj 1. withdraw odkada igram za Pokerpro!! Nadam se i daljnjem napretku u ovom tjednu. smile

00

Re: coaching i stacking projekt

Super, samo jako! glgl

10

Re: coaching i stacking projekt

Ovaj tjedan odigrao sam 82 turnira. Nemogu rec da se išta promjenilo od prošlog, fishevi mi crackali sve živo jbg big_smile . 1 finalni stol( 3. mjesto). Naravno dosta puta bio ITM al nikako do FTa. 99+ u 80% slucajeva izgubio flip ili bi  mi suckoutali na riveru isto tako A10+ obavezno bi izgubio od A2-A9. Na sesiji cu ovaj tjedan pogledati spotove za check raise i nadam se svakako boljem tjednu i uskoro bi mogao početi igrati i 5€ turnire(nakon jos par post flop sesija)

00

Re: coaching i stacking projekt

Odigrao sam čak 114 turnira ovaj tjedan, jako sam zadovoljan jer sam uspio doći na čak 6 finalnih stolova(6,6,4,4,2,1. mjesto).Prvi put odkada igram za Pokerpro uspio sam doc na 2 finalna stola u jednom danu. Bilo je također glupih ispadanja i suckoutova od raznih fisheva ali isto tako kad je najbitnije a nisam bio ahead i ja bi uspio koji puta suckoutat, po 3-4 puta u jednom turniru bi pao na manje od 10BBova i vratio se nazad u igru haha big_smile . Stvarno vidim napredak u igri nadam se da će i ovaj tjedan biti uspješan cool

10