Re: coaching i stacking projekt

E onda si na konju  big_smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: coaching i stacking projekt

115 turnira ovaj tjedan. 4 finalna stola(3. 5. 5. 4. mjesto) igrao sam i 5€ turnire 2 dana ovaj tjedan. Uspio sam doci do finalnog stola i zavrsiti 5, međutim imao sam neke greske koje moram ispraviti pa sam odlucio vratiti se na 1-2€ buy ine. Svakako dobar tjedan pogotovo odkada sam poceo puno manje callat check raiseve na turnu i riveru. Tu je bila greska jer sam previše herocallao i gubio chipove. Kada sam to odradio na sesiji ovaj tjedan vidio sam da zapravo puno više chipova bi izgubio nego dobio sa tim hero callovima i to mi je pomoglo da shvatim da treba vecinu puta foldati a herocallati samo ako imam note na igracu da previše bluffa ili da raisea sa bottom pairom....

00

Re: coaching i stacking projekt

Svi znaju za velike callove, ali malo tko prica o velikim foldovima.

Koja ti je VPIP/PFR/3BET statistika? (i jel igras 6max ili 8/9max?)

Koliki ti je bankroll ako nije tajna? jel to na Pokerstarsu igras?

Samo mudro brate  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: coaching i stacking projekt

Brate, kako idu turniri? Predpostavljam da ne ide baš pošto nema updatea  neutral

Ja sam isto poceo turnire igrat, probaj GG Poker, super pokerpro rakeback i imas sada i statistiku VPIP PFR 3BET

Ja igram samo hyper turnire, imas turbo i hyper za 2$ i 5$, a imas i ove po 12 min leveli. Ja vjerovatno realno nisam dobar ko ti u turnirima, ali mogu reci da su soft

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: coaching i stacking projekt

Rexonja napisao:

Brate, kako idu turniri? Predpostavljam da ne ide baš pošto nema updatea  neutral

Ja sam isto poceo turnire igrat, probaj GG Poker, super pokerpro rakeback i imas sada i statistiku VPIP PFR 3BET

Ja igram samo hyper turnire, imas turbo i hyper za 2$ i 5$, a imas i ove po 12 min leveli. Ja vjerovatno realno nisam dobar ko ti u turnirima, ali mogu reci da su soft

Bio na moru imao tolko slab net doslovno sam samo mogao upalit winamax i pt4 i igrat nije mi htijelo ucitat pokerpro forum da napisem nove updatee

00

Re: coaching i stacking projekt

Pozz ljudi eto javljam se nakon 2 mjeseca. Bio na moru imao jako slab internet i jedva mi je ucitavao winamax i pt4 a na pokerpro forum se nisam mogao spojiti nikako.Nisam puno igrao u 7. mjesecu 398 turnira napravio i bio nekih 50€-, 8. mjesec 296 turnira i +300€ tako da s obzirom da sam malo igrao je ok makar je moglo bit bolje ali s obzirom da sam bio vani svaku vecer i tako zajebancija ja zadovoljan. S trenerom sam najviše radio kombinacije i pot oddse a kad sam to savladao sam radio na all in shoveu i BB defendu za 10-30BBa.
Ovaj mjesec ocekujem 500+ turnira i updateam tu na forum svaki tjedan.

00

Re: coaching i stacking projekt

Rexonja napisao:

Brate, kako idu turniri? Predpostavljam da ne ide baš pošto nema updatea  neutral

Ja sam isto poceo turnire igrat, probaj GG Poker, super pokerpro rakeback i imas sada i statistiku VPIP PFR 3BET

Ja igram samo hyper turnire, imas turbo i hyper za 2$ i 5$, a imas i ove po 12 min leveli. Ja vjerovatno realno nisam dobar ko ti u turnirima, ali mogu reci da su soft

VPIP 28
PFR 18( htio bi da bude barem 22 ako ne i 24)
3bet 10( to je ok al bi htio do 12)
Ja sam igro na NATURAL8 al s obzirom da više nema Skrilla tamo neigram tamo više

00

Re: coaching i stacking projekt

123 turnira ovaj tjedan 4 finalna stola i to sve u utorak 7. 4. 1. 1. mjesto. Sta rec osim da sam zadovoljan lijepi + steta jedino da dalje u tjednu sam izgubio sve bitne ruke koje su me mogle odvesti na ft naravno u preflop all inu. Moram jos samo više foldat na raise ili reraise na turnu i riveru umjesto da radim herocallove  kako bi gubio sto manje chipova.

00

Re: coaching i stacking projekt

Nemogu se pohvaliti ovaj tjedan 117 turnira 2 finalna stola(2. i 2.) mjesto. Previše toga gubim od jacih parova na slabije parovi vs Ax uvijek A izade ko da ih ima 30 u špilu AxvsAx kad imam jaci kicker. Svi dobivaju backdoor boje skale, sta god im treba. Samo mogu rec da sam jos i zadovoljan sa rezultatima s obzirom da sreca nije bila na mojoj strani nadam se boljem slj tjednu i da sad pred kraj mjeseca jos neki veći win napravim. smile

00

Re: coaching i stacking projekt

Samo jako, glgl

00

Re: coaching i stacking projekt

Ovaj tjedan je bio solidan sa puko KOa 3 finalna stola 4. 7. i 4. mjesto, ukupno 143 turnira  bilo je i puno ispadanja prije fta nazalost bead beatova ali nema veze izvuko sam 2 malo losija tjedna i jos uspio malo + napravit sad cemo vidjet sta ovaj tjedan sprema!

00