Tema: Spin my World

Pozdrav svima!

Na forumu sam od njegovog pocetka, ali sam odlucio otvoriti novi nick, kako bih dao svoj doprinos u novom poker boom-u na "nasim" prostorima!

Igram Spin and Go varijantu na raznim sajtovima (to ovisi o promociji ili leaderboardima) sa buy inovima 10$-25$.

Moja poker prica nije bas uspijesna, lutao sam po raznim varijantama dok se nisam pronasao u Spin and Go formatu. Varijanca je ogromna, i mentalno igra iscrpi. Ali jednostavno sam zavolio ovaj format, i uzivam u nadmudrivanju i lupanju glavom u zid dnevno po 15-20 puta smile

Htio bih samo jos reci: Godinama svaki dan pratim forum, gledam je li ima sta novo, i mislim da nisam jedini "stalker". Stoga, kako sam se ja probudio (aktivirao), bilo bi cool da se jos ljudi pokrene i napravimo ovaj forum sto je nekada bio.




PROJEKT!

Kao sto se iz uvoda vidi, igrati cu Spin's formate. Plan je izdvojiti u ovaj izazov dnevno 2-3 sati, jer cu nastaviti grindati 20-25$ neovisno o ovom projektu, i taj bankroll nije povezan.

SITE: GG POKER
BANKROLL: 100$
LEVEL: 1$


Plan je doci od 1$ do 10$ sa  bankroll mng od 100 Buy in-a za level.  Rakeback ulazi u izazov. Izazov ce zavrsiti ako dodem do 0$, ako zavrsim projekt ili ako jednostavno izgubim volju igrati male levele.

Takoder objavljivati cu svasta vezano za Spins-e, da ipak drzim temu zanimljivom.

To je to za sada!

Sretno!!!

40

Re: Spin my World

Sretno i pratim !  smile

btw, koji ti je najveci multiplier koji si imao?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
10

Re: Spin my World

Rexonja napisao:

Sretno i pratim !  smile

btw, koji ti je najveci multiplier koji si imao?

Hvala,

Najveci multiplayer na Starsu 120x, naravno ispao 3-ci smile

ROI mi je 1-2%, na GG pokeru mi je cca -6% na odigranih + 5000 tourova. Jednostavno njihov random format mi ne pase, i ima hrpa Brazilskih leaderboard/rakeback grindera koji all inaju sve i luck faktor je ogroman (na GG nisam igrao vece limite od 5$, vjv vidite zasto smile )

Tako da moj "profit" se sastoji vecinom od rakebacka i leaderboarda ( Marko sto se tice rakebacka odgovorim ti na poruku cim mi sistem dopusti, mislim da trebam imati 10 postova za to ako se dobro sjecam.)!

00

Re: Spin my World

mozes se javiti na facebook https://www.facebook.com/groups/PokerasiHrvatske

00

Re: Spin my World

Pratim!

Koliki ti je average finish?

00

Re: Spin my World

Pleuro napisao:

Pratim!

Koliki ti je average finish?

Thanks Pleuro,

Stars 5$ - 34.2, 10$ - 36.4, 25$ - sample od  <1000 spinsa - 36
Party - po mojoj statistici roi je oko 3% sa leaderboard $ (to je oko 36-36.5)
GG - bolje ne racunati, mislim ukupno cca 32

Jos cekam prvi veliki multiplier koji bi povecao ROI

Imam neku svoju teoriju tj taktiku da igram npr 5$ te nakon serije od malih multiplier-a, se prebacujem na veci nivo u nadi da sam Shebao sustav i da lovim vece multiplier-e na visim nivoima. - Znam, lud covjek, ali ponekad je lijepo varati sam sebe da budes sretniji smile smile

00

Re: Spin my World

Pitam te za "average finish" iz profila...
Kad sjediš za stolom i kliknes na sebe, imas podatak average finish. Npr. 1.97 ili 2.02...
To me zanima.
Imaš li kakvu teorijsku podlogu ili igras sto bi se reklo na inteligenciju?

Zadnji popravljao Pleuro (11-01-2022 21:09:57)

00

Re: Spin my World

Pleuro napisao:

Pitam te za "average finish" iz profila...
Kad sjediš za stolom i kliknes na sebe, imas podatak average finish. Npr. 1.97 ili 2.02...
To me zanima.
Imaš li kakvu teorijsku podlogu ili igras sto bi se reklo na inteligenciju?

Aha, ti pitas samo za GG, my bad.

Pise 1.94 (3 max).

Da bi se igralo na intelegenciju trebas biti inteligentan, a tu sam fail-ao.  Zivim na Malti pa sam upoznao ekipu od kojih sam iskreno najvise naucio. No generalno, dosta znanja sam pokupio od Chrisa Kiefert-a, te dobrih Twitch streamera kao sto su SpinElite, Team651.

Sto se same igre tice, ne oslanjam se previse na statse, koliko na Notes-e koje skupim tokom igre, i naravno na push/fold "Nash" (SimpleNash je free tool za vjezbati). Takoder koristim Mentopoker platformu i njihove usluge (Charts,video...)

Nadam se da sam ti odgovorio, ali ukoliko sam opet fulao, ispricavam se unaprijed smile

00

Re: Spin my World

1.94 je dobar omjer.  Osobno sam na 1.93 i mogu reci da se mucim na 5$. Do mjere da fakticki ne igram spinse, a trebao bi.
Varijanca na GG je stvarno velika. Sto je naravno namjerno :-)
Skratili su levele maksimalno i stavili start na 15bb. Da bi dobrim igracima maksimalno otezali posao. Doduše, do nedavno je start bio i na 10bb :-)
Fakticki to nije ista igra u odnosu na normalnih 25bb i levele 3-5 minuta.

Sretno s izazovom!

10