Re: Nikola Tesla 3 blog

https://i.imgur.com/qU4SxND.png

https://i.imgur.com/EHNP2tI.png

Ovako se odigrao hand:   https://gg.gl/6eqxl

---------

Sjeo sam za stol zbog rekreativca na limit 80$ Holdem. i vidim rekreativcu ostalo zadnjih 70$ dolara, i ja stisnem: Sit out next big blind.

I prođe mi misao kroz glavu: ''Ma ae da odigram i za tih 70$ dolara'' i doslovno nakon minute dobijem jackpot  big_smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
20

27

Re: Nikola Tesla 3 blog

Nemam riječi. Neizmjerno sam sretan zbog ovoga što se događa Rexonji, jer znam da je zaslužio. Na prvi pogled će netko reći da ima sreće kao nitko nikada, ali znam da iza svega ovoga stoji puno rada i proučavanja. Velika hrabrost i jedan specifičan odnos prema ovim "brojevima" mene osobno zapanjuje.
Nadam se da će ovaj luudi niz potrajati još neko vrijeme. Ključno je prepoznati kada je stao.
Moguće da sve ovo inspirira još nekoga da krene Rexovim stopama, ali uz ovaj blog bi trebalo stajati upozorenje "ne pokušavajte ovo kod kuće" :-)
Aof je psihički vrlo zahtjevna igra i pogledajte samo onih 10-ak postanih handova. To mi se posebno sviđa da Rex ne stavlja handove gdje je dobijao nego baš brutalno gubio.
Koliko je ova igra luda svjedoći i ovaj zadnji jackpot. Call vs BTN sa 7,5s.... call od 70$ sa 7,5s... i puff 6k$
Zna Rex dobro da je call sa 7,5s -EV potez i na duge staze ga ne popeglaju ni jackpotovi...
Dok curi neka curi, ali oprez ;-)

10

Re: Nikola Tesla 3 blog

Pleuro napisao:

Na prvi pogled će netko reći da ima sreće kao nitko nikada, ali znam da iza svega ovoga stoji puno rada i proučavanja.

Ovaj rad i proučavanje mogu samo zahvaliti tebi, Pleuro, jer mi smo izmijenili 200 poruka gdje smo proučavali igru tako što smo ''spectejtali'' najbolje igrače, analizirali handove, računali push range sa SB-a, call-ove na BB-u protiv različitih protivnika, i praktički samouko učili igru (jer kad ukucate ''AOF gg poker'' u google, nema nikakvih materijala za učenje)

Ova igra nije komplicirana kao sad HU Holdem, ali ipak je zahtjevala određen rad i sate uložene u proučavanje push/fold range-a u različitim situacijama protiv različitih igrača i točkica za bingo.

Definitivno treba stajati znak ''ne pokušavajte ovo kod kuće'' jer ni meni nije svejedno izgubit 500$ pot ko favorit, ali
nakon tisuće odigranih handova, sad sam postao ''imun'' na velike potove, tj. nije ono da ću srčani dobit ili da psujem...
Samo tiho prešutim hand i obično quitam session kad izgubim par BUY IN-ova zaredom.

--------

Kad sam imao samo 600$ i kretao u challenge, mnogi poker prijatelji su me savjetovali da nikako ne igram AOF nego normalnu PLO Omahu jer sam tu dobar, ali realno - trebalo bi mi 100 godina, čak i sa agresivnim bankroll managmentom, da dođem do 10k.

No, ja sam slušao svoje uvjerenje da se na AOF može dići veliki novac. Od početka ovog bloga sam odigrao preko 40k handova i dobio sam duplo jackpotova nego što bi trebao po prosjeku odigranih handova. Iskoristio sam puni potencijal AOF-a i tu me nenormalno curi smile

Plan je igrati do 33k$ (200 BUY IN banrkoll) i onda prelazim na najveće limite tj. 10/20$ (160$ BUY IN) i tu su jackpotovi preko 12k$.

Ima 7-8 igrača koje redovono pratim na AOF Holdemu, svi imaju 500k$+ u jackpot winningsima, tu su svaki dan i igraju svaki dan,
dižu jackpotove u prosjeku jednom tjedno, znači može se  wink

----------

Hvala Pleuro na komentaru, cijenim to, ne bih preporučio AOF nekome ko nema čvrste živce jer downswing kad uhvati, ne treba gubiti glavu, ja obično quitam session i odem na cigaretu : - D

Nadam se da sve Vas curi karta kao i mene jackpotovi, do idućeg update-a - a to će biti kad skinem još jedan jackpot -

Mudro za stolovima!  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
20

Re: Nikola Tesla 3 blog

Ako nastaviš brzo ćeš sve to izgubiti, isplati si tih 20k, uloži u nešto pametno i zaboravi na poker.
AOF je kockanje, vjerojatno imaš novi account i odmah su te stavili u kategoriju kockara. Na početku ti daju jackpotove i dobre karte da  te navuku, ali to ne traje dugo.

00

Re: Nikola Tesla 3 blog

''i zaboravi na poker''
glupe li recenice na poker forumu.

ali da promenis format sigurno trebas, super je dok ide ovakvo kockanje, ali treba biti pametan pa stati dok ne krene kanal koji sigurno mora doci pre ili malkice kasnije, kao sto i sam kazes, koliko ti curi sve vreme..
uzmi igraj omahu i nadji coacha koji sigurno beata te limite, imas super rol, pametno ga iskoristi..

00

31

Re: Nikola Tesla 3 blog

Rexonja,
Nema tu skilla. Ili da kažem jako je mali prostor(ili nikakav) za edge nad protivnicima. Protiv kakvih god specijalaca igrao.

Moj savjet, i zaista se nadam da ćeš ga prihvatit(koliko god zaluđen bio sad) je da staneš u trenutku kad vidiš da krećeš gubiti kao prošli put(tipa kad izgubis 2k-3k). Najveća zamka je u tkme da nastaviš ganjati "izgubljeno" baš u toj situaciji(tako si i pao s 11k na 6k, a isto tako možeš pasti sa 20k na 0k). Oni su ovo napravili upravo zbog ljudske psihologije, najosnovniji trikovi a uvijek učinkoviti. Prvo slično kao i svaki kockarski aparat(Uske bi ti vjerojatno mogao to objasniti i 5 puta bolje), ljudima kad daješ, daješ, i kad krene "lavina", 99% će izgubit sve do kraja i pripisati to brutalnoj nesreći(velikom downswingu itd), neće stati s igrom tad jer osjećaju da su u brutalnom minusu(bez obzira što su u tom trenutku možda u velikom plusu s obzirom na početak, kao što si ti pao na 6k, a uplatio si 600$, ali si opet nastavio igrati to isto kako bi "vratio novce", imao si sreće tad ali to je izuzetno rijetko.

Prvo ove priče da ljudi redovno igraju najveće limite i dobivaju jackpote i tako godinama objesi mačku o rep. To je samo brutalna igra varijance, jer ovo je doslovno jednako tome da svi skupa bacate pismo glava i onda izvlačite tombolu za jackpot.

Jedini edge koji bi teoretski postojao bi bio da znaš algoritam GG i njegov "obrazac davanja", slično nešto Uskeovom čitanju aparata. Samo uzmi u obzir da je prošlo 30 godina, i da su sustavi programiranja milijun puta kompleksniji i da ti nisi Uskebasi.

Ti si super lik, pošten, dobar ko kruh. I vjeruj mi kad ti ovo kažem, jer želim ti dobro kao što želim samom sebi, i nadam se da ćeš me poslušati.

Prvo došao si od 600$ do 20k. U igri u kojoj bez obzira što ti u ovom trenutku mislio nema nikakvog skilla, pa čak i da ljudi callaju i shipaju 100%, koji je tu tvoj edge, mjeri se doslovno u par % u usporedbi tih rangeva. Što je ništa. Dakle edga nema.

20k je više od godišnje plaće visokoobrazovanih ljudi na vrhunskom radnom mjestu u RH. Tebi treba sad plan i sustav kako napraviti i zadržati solidan izvor prihoda. Znači imaš mogućnost da se maksimalno posvetiš nečemu i napraviš život od toga, a ti imaš planove da to bude igra bez skilla, i to najveći limiti i hvatanje jackpotova(jer si vidio na stranici da neki ljudi tako dižu milijune), Rexonja nemoj biti prokleto naivan, ljudi koji smišljaju ove igre, su stručnjaci za ljudsku psihologiju i ponašanje, i jedini im je cilj da vrte što više novca mogu kako bi što više oni zaradili. A najveći potencijal zarade je upravo u najekstremnijoj mogućoj igri bez nekog capa za edge. Ovo je "vegas" upakiran u poker, ali je u suštini vegas. I ne zavaravaj se da su ovo plodovi rada, nisu. Plod rada je 1000 sati u pio, i 10 ispisanih bilježnica od prve do zadnje korice.

Molim te poslušaj me sad, a ne da mi kažeš bio si u pravu kasnije. Jer to tad neće značiti pišljivog boba. A vjeruj mi ako ti ja nešto ne kažem nego garantiram da je tako.

Dakle, odigraj još dok curi. Ali čim ti krene ono što si se dogodilo(odredi 2-3k da ćeš još izgubit i cashoutaj roll).

Nakon toga složi si plan za budućnost, tipa plo100, i kreni učit i radit na tome. Imaš dara za PLO, lijepo rezoniraš, i uz dobar rb i rad na igri mogao bi biti winning igrač. Uz dobar roll imaš svo vrijeme svijeta da napreduješ, nemoj da te zavede brzi dobitak, toga nema u životu, dugoročno to nepostoji, vjeruj mi.

30

Re: Nikola Tesla 3 blog

Da se ne lazemo, oko Aof ili push/fold igri nema previse filozofije, skoro pa su skroz rjesene i vrlo lako se nauce rangevi.

Edgevi su mali, ali postoje, i netko tko ima dobro razumijevanje igre moze profitirati dugorocno.

Na 888 gdje ih i sam igram, edge nastaje u kasnijoj fazi,  tamo se krece sa 5bb, ali igre postaju "dublje", nema spremanja u banku, pa vecina fisheva se ne adjusta i igra sa 20,30 ili 100bb isto kao i sa pocetnih 5bb.

Na GG je pretpostavljam malo drugacije, ne igram tamo,  ali vidim da postoje jackpotovi tako da vjerovatno i to cini igru profitabilnom.

00

Re: Nikola Tesla 3 blog

MelloB napisao:

Nakon toga složi si plan za budućnost

Kao prvo, hvala ti Mrko što si izdvojio vremena da napišeš ovako dugačak i iskren komentar  smile

Trenuzno sam popio par čaša gemišta (kojeg je mnogo lakše piti nego samo vino), i slušam Mozarta  big_smile

Tako da, što trijezan misli - pijan govori : - D

---------

1. Plan za budućnost: Igram do kraja mjeseca poker i onda cashoutam 3/4 bankrolla, ostavim si online za igranje da imam za stalni izvor prihoda i onda idem negdje na putovanje, najvjerovatnije s bratom i mamom  smile
A gledat cu i da odem na neki music festival sam, pošto nemam ekipu za to. To mi je baš đir  big_smile

2. ''Nema tu skilla. Ili da kažem jako je mali prostor(ili nikakav) za edge nad protivnicima. Protiv kakvih god specijalaca igrao.''

Istina je da je prostor ''jako mali'', ali ga ima  smile  Ja sam jedan od rijetkih AOF grindera koji table selecta specijalce sa 60%VPIP+

Istina, igrao sam aof 160$ za kojih nisam imao ni 60 BUY INova i tu sam pao s 11k na niske grane, ali sreća me pomazila pa sam dobio jackpot. Sad igram s minimum minimuma 200 BUY INova, ako ne i 300.

3. AOF je igra s najvećom variancom od svih poker varianti igara, tu se slažem. ali što je sa Spin n Go?
Tu se isto kolo sreće okreće i kreće se s koliko? 15-25bb i na level2 već svi imaju 10bb. istina, ima više mjesta za nadigravanje

4. ''Oni su ovo napravili upravo zbog ljudske psihologije, najosnovniji trikovi a uvijek učinkoviti. Prvo slično kao i svaki kockarski aparat(Uske bi ti vjerojatno mogao to objasniti i 5 puta bolje), ljudima kad daješ, daješ, i kad krene "lavina", 99% će izgubit sve do kraja''

Svaka prijašna ruka nema nikakve veze s onim handovima koji će se dogoditi. i sam si napisao: GG Poker je najveća poker stranica trenutno. Kad sam pogledao player's pool, na Poker Starsu je bilo 30k igrača, a na GG Pokeru preko 200k.

I tu ima agencija koja prati randomizer, uzmu milion handova sa GG pokera, stave u program i vide koliko je bilo 2 para, tripsa, straightova, flusheva i GG Poker sigurno nije namješten, gdje bi oni riskirali da rexonji daju jackpot jer je otvorio novi account,
vrijede miliarde i nisu ludi takve stvari raditi.

----------

Ja igram samo kad je VPIP60%+ specijalac za stolom. i tu ako sam breakven u samoj igri = u velikim sam parama.
Od početka ovog bloga rakeao sam preko 7000$.

I dobio sam i previše rakebacka, i to ne samo kroz Jackpot nego: First Deposit Bonus, Leaderboard, Bingo točkice, gg poker care turnir, 30% poker pro rakebacka svaki mjesec, pokerpro rakerace (od kojeg ću dobiti 700$ nakraju mjeseca)
i šlag na tortu: Jackpot !

---------

''Dakle, odigraj još dok curi'' - naravno, to mi je i plan  big_smile igram do 15k stoploss, ali mislim da cu do kraja mjeseca preći brojku od 30k,
vrijeme će pokazati : - )

Zahvalan sam ti na komentaru i znam da mi želiš sve najbolje!  smile  ali evo ja preko dana grindam PLO100 I PLO200 Rush n Cash (to ti je drugi naziv za Zoom na Poker Starsu) i mogu reći da me dobro ide  smile

https://i.imgur.com/nlIr6Us.png

Gdje je ovdje logika da na PLO100 ima više igraleca od PLO50/PLO25/PLO10 i čak od PLO5 ?

Znaći tu ima najviše rekreativaca, ja bih rekao da su PLO Rush n Cash (Zoom) stolovi lakši na plo100 i plo200 nego plo25 i 50.

Evo par handova od danas:

https://gg.gl/kww76   Ovaj hand me podsjetio na hand kad je Phil Ivey 5bet gurao na flopu na sparenom boardu  big_smile

https://gg.gl/a2b0m   Ovdje sam ga, iz kompleksnih thought processa, stavio na suhog asa blockera

https://gg.gl/5c8ij   Ovog igraleca sam 3betao s velikom frenkvencijom u zadnjih par stolova kad smo igrali zajedno,

                               pa je odlučio zgurati se s desetkama  big_smile


---------

Hvala svima na komentarima, komentari su dobrodošli i drago mi je vidjeti da mi neko komentira blog  smile

Sjecam se kako je forum bio pun dok je još roba59 bio tu, a sad praktički Mrko, Uske, Aleen i ja održavamo ovaj forum živim...

Znam ja da Vi meni želite sve najbolje i cijenim Vaše komentare, ali ja cu nastaviti igrati preko dana PLO100/200 i preko noći AOF Holdem i AOF Omaha, igram dok me curi, a stop loss sam si zadao na 15k. iako mislim da cu do kraja mjeseca prije biti na 30k : - D

.........

Što da vam kažem, nadam se da i Vas karta curi kao i mene jackpotovi,

Hvala svima još jedanput na komentarima i mudro za stolovima!  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

34

Re: Nikola Tesla 3 blog

Moram komentirati i upozoriti pogotovo mlađe forumaše nemoj mi zamjeriti ništa osobno...
Netko ko gleda tvoje postove bi mogao zaključiti da tamo svi dobivaju jackpotove a to je jako daleko od istine. Prije nego krene pokušavati mora znati da ima i nas koji smo odigrali desetke tisuća ruku bez i jednog jackpota ili većeg bonusa. Jedan od razloga zašto mi ne pada napamet ikada više igrati tamo cash. Dosta nepravedan sustav gdje pojedinci redovno dobivaju ogromne iznose na jackpotovima a večina ništa. Nije samo AoF u pitanju neko i rush stolovi. Nemoj me krivo shvatiti nisam ljubomoran, ponavljam drago mi je da je netko s foruma iako te ne poznajem osobno.

00

35

Re: Nikola Tesla 3 blog

Rexonja, nemoj biti toliko naivan.

Nisam htio pisati o ovome ali sad moram. Prvo, GG network je pod inaguracijom "Isle of Man", državice(ako se tako može nazvati) od 85 000 ljudi, bez ikakvog pravnog sustava, gdje se sve odluke donose stihijski i doslovno kako je to kome u interesu, znači korupcija u hrvatskoj je mala beba za ovo.

Stoga o kakvom mi to nadzoru pričamo? Dalje, bio mi je ponuđen converter za GG, isprobao sam ga striktno iz znatiželje i HUD je radio odlično, ali mi je sofwere užasan i općenito mi je stranica odbojna ali i da nije tako nebi ga koristio jer bi se osjecao kao da varam. Par ljudi s foruma je vidjelo sve ovo i mogu vam potvrditi. Stoga ako sam ja mogao doći do convertera, zamislite koliko ga ljudi onda koristi, te tu nema nikakve kontrole.

Nisam rekao da je sustav namješten(u smislu naštimavanja jackpota ili dijeljenja karata), ali da ima sigurnosnih propusta to je jasno kao dan.

Drugo je što god da se dogodi, koju god odluku da donesu, vi tu ne možete ništa. Možete se žaliti fiktivnom odboru gdje "kadija te tuži-kadija ti sudi". Imao sam takvu situaciju u prošlosti sa Titan pokerom, i stvar je u tome da ste vi prihvatom njihovih uvjeta pristali na jurisdikciju koju su oni naveli, a većina ih je u zemljama kao što je "Isle of man". Ostao sam bez novaca na Titanu prije par godina, bez ikakvog opravdanog razloga, zbog doslovno ničega.

Zato i igram isključivo na starsima i supersportu. Upravo zbog ovog sam i izbacio ipoker u većem volumenu.

Rexonja, strogo se drži Stop lossa, i cashoutaj ako padneš na 15k, te nakon toga se drži omahe, uloži u napredak svoje igre i budi sam kovač svoje budućnosti.

10

Re: Nikola Tesla 3 blog

Iz mog iskustva,ljudi ne slusaju kad im kao prvi nudis neki savjet ili pomoc.

Imam ujaka koji svaki mj dobije placu cca 2000 eur,ima troskove zivota ko osnovnoskolac,zato jer jede ko dijete ili ne jede i soba u radnickoj zgradi ga kosta 80e mjesecno sto je nista. Auto nit bilo sta u zivotu, nema. Dogadja se svaki mj ista prica,od primitka place kad prodje 7 dana,on nema ni za cackalice. Posto mi je ujak,milijun puta dok sam bio mladji sam mu govorio,jbt is daj meni svaki mj 200e od place,ja cu ti cuvat da barem nesto imas nakon x mjeseci/godina. Pokusavam mu objasnit da ne igra kladionicu ili automate,da ne mora derat prostitutke dok mu ne utrne ona stvar,da razmisli o buducnosti malo. Savjetujem ga kao da je on meni ujak. Ali ne,izabere si on neki par na NBA,stavi X na koeficijent 30 i ulozi 300e u dobroj nadi.

Rexonja ti je po trosenju novaca recimo kao moj ujak,kojem sam ja na stranu ostavljao 200e dok nismo skupili 20k i dao mu ih. Sta mislis sta ce on napravit s 20k? Znas di je kraj mjeseca ako ce do kraja mjeseca igrati pa tek onda cashoutati?

Rexonja,znam da si pametniji od mog ujaka i oprosti sto se ovaj post cini grub. Ne,nisam grub prema tebi,vidi se da si kulturan i dobar jer zelis odvest brata i majku na neko putovanje. Ja bi tebe sad svezao da mogu i ne bi ti dao da igras vise poker i odnio bih te u avion skupa s bratom i mamom da odes na to putovanje i da odes na taj music festival. Poslusaj nas molim te. Znam da neces  sad   lol

Podsjeca me ovaj blog malo na vremena kad sam railao Isildura protiv top igraca. Znam da nece dobro zavrsiti,ali je zabavno pratiti. Svejedno,iskreno sretno!

00

37

Re: Nikola Tesla 3 blog

---

Zadnji popravljao INK11 (17-07-2022 11:09:45)

00

Re: Nikola Tesla 3 blog

INK11 napisao:

Mislio sam da me nece nista natjerati da napravim racun kad ga nisam napravio na onu Usketovu J8 ruku, ali eto moram ipak ovo komentirati.
Ja sam prvi koji voli pratit ovakve lude challenge i blogove. Uvijek sam se divio Zapahzamku i Miracleu kako uspjevaju zavrsiti svoje challenge i dođu od 0 do 10k za mjesec dana. To je i tebi uspjelo ovaj put, ali mislim da se nece dobro zavrsiti ako nastavis dalje tako.
Prvo, runnas nenormalno iznad EV-a, to i sam kažeš. Osvojio si duplo više jackpota nego si trebao, u 4k ruku osvojiš 10bi sto je 25bb/100 sto sigurno nemas toliki wr.
Drugo, gledaš samo novce sto nije nikako dobro, cilj ti je 30k dolara u mjesec dana.. Toliko ni najveci crusheri ne prave, koji igraju igre gdje imaju puno veci edge nad protivnicima nego ti na AOF.
Bojim se da ce ti ovaj run isprati mozak i uciniti te degenerikom sto nikako ne zelim stoga i pisem ovaj post.
To sto kazes da ces isplatiti 3/4 rolla nista ne znaci jer ces i dalje nastaviti igrati iste limite. Stop loss limit nista ne znaci jer ces ti i dalje nastaviti igrati poker. Znas kako kazu easy come easy go.

Moj savjet ti je da prestanes igrati na neko vrijeme dok ti se ne smiri glava od ovog runna te da razumno i objektivno razmislis koje igre beatas i koliki ti roll treba za njih.


Daj molim te napisi i komentar na tu J8 ruku smile
Rexonja znam da bi svi do lakog i brzog novca ali to jednostavno u nasem poslu ne dolazi samo tako
Ali znam također da se nikome ne moze nesto dokazati dok taj netko to ne osjeti sam na svojoj koži

Kako god bilo glgl za dalje želim

10

Re: Nikola Tesla 3 blog

https://i.imgur.com/qzxojQN.png

https://i.imgur.com/mBYX83D.png

https://i.imgur.com/MNawc5W.png

Svi o rexonji, a rexonja na vrata  big_smile

Ljudi dragi, hvala na komentarima, nisam znao da Vas toliko prati moj blog  smile

Usuprot svim komentarima, ja nastavljam istom taktikom, a to je po danu: grindanje zoom PLO100/200 Omaha,
a po noći AOF do jutra  big_smile

Pratite i dalje avanturu ovog blog-a, nastavak španjolske jackpot sapunice, to be continued... : - D

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
60

Re: Nikola Tesla 3 blog

Vamosss, sad ga pali najjace, ajmo na 100k za mesec, jebo 30 to moze svako!!!

00

Re: Nikola Tesla 3 blog

https://i.imgur.com/Vr7fnec.png

https://i.imgur.com/0CRl3cE.png

Jucer sam dobio još jedan jackpot, ali in game runnam prilično katastrofalno...

Nastavit cu igrati AOF jer me curi, a igra mi je sama po sebi prezanimljiva  smile

Trenutno igram aof 80$ limit, za koji imam skoro 400 BUY INova, i cilj mi je doći do 40k da mogu preći i na aof 160$.

---------

Evo par igrača koje redovito pratim, koji su tu igraju skoro svaki dan, uvijek su na top leaderboarda i dižu jackpotove u prosjeku jednom tjedno:

https://i.imgur.com/phA17FC.png

https://i.imgur.com/JnZW6UB.png

https://i.imgur.com/XpBJxxg.png

https://i.imgur.com/23lHvWo.png

---------

Ja iskreno mislim da se moze živjeti od AOF-a dugoročno, evo odigrat cu jos do kraja mjeseca i vidjeti kako i gdje cu završiti,

vrijeme će sve pokazati  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
20

Re: Nikola Tesla 3 blog

https://i.imgur.com/cX8YC5z.png

Samo ukratko: na ovakve run-outve sam izgubio

https://gg.gl/058u4

https://gg.gl/go2o6

---------

Odigrao sam skoro milion AOF handova, i ovo mi je top1 downswing koji sam doživio.

Izgubio sam preko 150 BUY INova u kratkom vremenu. Ovaj graf pokazuje samo 1v1 potove, a u multiway potovima sam sve izgubio.

Nisam tu mogao ništa, jednostavno, da sam gurao svaki hand all in 100%, nebi završio u ovakvom minusu...

Napravio sam stoploss na 20k, praktički izgubio trećinu bankrolla od najviše točke.

Jel mi žao? Je - ali da vratim vrijeme isto bi odigrao i na istoj točki bi stao.

---------

Sad više nemam 300 BUY INova za aof 80$ tako da neću više forsirati.

Igrao sam dok me curilo, ali eto, i curenju je došlo kraj.

Jel se može živjeti od AOF? Može, u to sam siguran, samo treba sad smanjiti limite i prebroditi ovaj downswing.

---------

Još uvijek imam 100 BUY INova za plo200 što je odlična vijest. Mislim da ću nastaviti grindati PLO i vidjeti što i kako sa AOF


Toliko od mene, imam još uvijek 20k, da mi je neko rekao da ću toliko imati sa 600$ - nebi mu vjerovato - tako da je sve uredu  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

43

Re: Nikola Tesla 3 blog

Nevjerojatno! nije proslo 24 h od kad su forumasi rekli da ce se to dogoditi

01

Re: Nikola Tesla 3 blog

Lagano je biti general nakon bitke

Krenio sam s 600$, kad sam bio na 4k, prijatelji mi rekli: cashout,
kad sam bio na 8k, isto cashout,
kad sam bio na 11k: isto sve cashout,
kad sam bio na 20k, svi u glas - cashout.

To koda nekom kazes: što nije prodao sve bitcoin-ove kad su bili u najvišoj točki...

Naravno da kad me ovako curilo da neću stat nego nastavit igrat. ali došao sam do zida i tu sam quitao.

https://i.imgur.com/KKTfPbh.png

Evo trenutni bankroll.

---------

https://i.imgur.com/XQkskjY.png

Na GG Pokeru ima ovaj 52.50$ Omaha Bounty hunter turnir

U jednom danu ima 8x ''day 1'', i tako cijeli tjedan do nedjelje, kad je ''final day''.

Znači ima 55x ''day 1'' i svi žetoni tj. chipovi koji se skupe do kraja tjedna skupljaju se na ''final day''.

---------

Inače, na malim buy-inovima i velikim GTD (250k$ u ovom turniru) bude mnogo rekreativaca.

A ja imam prednost tu što se mogu 100% posvetiti pokeru i odigrat i svih 55 buy-inova tijekom cijelog tjedna.

Znači planiram uložiti nekih 4k$ za sve bulletove i eventualne rebuy-eve.

Dosta toga cu dobit nazad tako što cu izbacivati igrače i dobivati bounty,

ali nakraju tjedan bi trebao imati jedan od TOP najvećih stackova  smile

To je plan od ponedjeljka do iduce nedjelje, samo grind i grind cijele dane omaha turnire  big_smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
10

45

Re: Nikola Tesla 3 blog

---

Zadnji popravljao INK11 (17-07-2022 11:08:40)

21

Re: Nikola Tesla 3 blog

Ti ako imas vremena igrati poker po cijele dane,znaci da si nezaposlen posto poker profesionalac nisi. Ne zivis od toga sigurno jer ne znam uopce jel dugorocno beatas iti jedan format pokera. Zato kao covjek,za zahvalu onome iz obitelji tko ti stavlja hranu na stol,isplati 10k i daj mu. On ce tih 10k iskoristiti pametnije nego ti koji ces ih prokockati. Spominjes eto i Isusa u svom quoteu,ljudski bi bilo kao zahvala dati 10k clanu obitelji koji ih nece prokockati.

20

47

Re: Nikola Tesla 3 blog

INK11 napisao:

Moj savjet ti je da prestanes igrati poker, barem na nego vrijeme, dok si ne ispravis tu sad pomalo kockarsku glavu.
Vidim iz tvojih postova da zelis zaradivati od pokera. To nije moguce sa tvojim trenutnim razmisljanjem. Jednostavno MORAS promijeniti nacin razmisljanja ako zelis biti profitabilan u pokeru.

Jako dobar post slažem se svime pogotovo ovo zadnje

20

Re: Nikola Tesla 3 blog

Ne slusaj ove ljubomorne duse, jer kao sto i sam kazes da si ih poslusao ne bi sad ni imao toliko rol
Moj savet je da sad palis jace, jer posle tolikog downswinga mora krenuti da vraca, prosta matematika, a bio bi glup ako upswing ispratis na manjim limitima, sto jace igras, vise ces uzet

11

Re: Nikola Tesla 3 blog

Ja malo pogurao snijeg s vrha planine i izazvao lavinu komenatara : - D

1. priznajem da previše mijenjam planove... ali sad sam čvrsto odlučio: igrati AOF i još više od toga: posvetiti se 52.5$ Bounty turniru kojeg sam ranije spomenio, da odigram svih 55 ''day 1'' i da dignem vec jednom neki veći turnir  big_smile
Shvatite i mene,dragi prijatelji, vidim da se alergični na to što mijenjam i skaćem s igre na igru, ali ja osim što spavam i jedem : ja grindam 16h+ sati na dan, i ako igram samo jednu vrstu igre - postane mi pre monotono i pre naporno, zato mixam više igara i dan mi ostane dinamičan i zanimljiv smile

2. ovaj komentar da ne beatam nijednu vrstu igre... e prijatelju, mislim da si me malo podcijenio.
Na Poker Brosu crusham plo100, a na GG Pokeru sam odigrao oko 10k handova Rush n Cash PLO100/200 ovaj tjedan, gdje sam u plusu oko 10 buy in-ova (istina, premal sample),
ali 80% player's poola imaju velike leak-ove u preflop igri, a kamoli postflop.
Dao bi lijevu ruku da sam winning player, ali nemam se ja što kome dokazivati, ne brine mene dokazivanje smile

3. Završio sam u inozemstvu prvu godinu stomatologije na engleskom. i onda sam quitao faks jer ne želim cijeli život raditi nešto što me ne ispunjava, i zato sam odlučio igrati poker. Igram poker već reko 10 godina i živim od pokera i od PLO Omahe vec godinama.

4. Vidim INK11 zaista prati svaku moju rečenicu, drago mi je da pratite moj blog, dragi prijatelji, ali gdje ću sad stat kad me krenilo, Mrko i Uske su dobro rekli: sad kad me ide - nastavljam, ali naravno uz neki razuman stop loss.
Ja sam siguran da je AOF za mene dugoročno isplativ, samo što je isplata plaće u roller costeru big_smile

Ja osim što spavam i jedem, i pušim cigarete (Winson dugi plavi  big_smile  ) - ja sam cijeli dan za laptopom u pokeru.

I naravno, premonotono mi je igrati samo jednu vrstu igre, pa malo odigram AOF, malo PLO Rush n Cash, ali sada od ponedjeljka ću se full fokusirati na ove 52.5 Bounty Omaha turnire.

Svakih 3 ure je turnir, i plan je odigrati svaki bullet + unlimited rebuy. Cilj je imati najveći stack na final day-u u iduću nedjelju : - )

---------

https://i.imgur.com/9GWC1Jq.png

https://i.imgur.com/785VFQr.png

---------

Evo upravo slušam Led Zeppelin i razmisljam o buducnosti.

Držat ću se ja AOF sad dok me ponovo curi - nema sad stajanja big_smile
a od ponedjeljka cu se full fokusirati na PROJEKT u 52.5$ PLO Bounty turnire.

Eto sad znate moje planove i razmisljanja, mislim da imam veliki edge u ovom turniru pošto sve velike face u PLO ne igraju 50$ turnire, tako da sam tu vjerovatno dobar igralec : - )

Vrijeme će sve pokazati wink

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
30

Re: Nikola Tesla 3 blog

https://i.imgur.com/nXQxRT7.png

https://i.imgur.com/IzE55pL.png

Ovaj i još 2 fish buffet level-a i bit cu Platinum Whale s 50% fixed rakebacka : - )

Mogu reći da sam igrao isključivo AOF i malo Rush n Casha, i PVI (Player Value Index) mi je još uvijek na Maximum.

Znači za sve koji planiraju grindati / otvoriti novi account - za AOF i Rush n Cash - slobodno otvorite jer PVI ostaje pun,

a za normalne stolove PLO/HOLDEM vjerovatno smanje PVI...

eto nadam se da sam nekom pomogao sa savjetom  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00