Tema: Americas cardsroom

Pozdrav svima,

zanima me da li netko igra na Americas cardsroom i kakvo je stanje tamo sa uplatama i isplatama

00

Re: Americas cardsroom

Gaba napisao:

Pozdrav svima,

zanima me da li netko igra na Americas cardsroom i kakvo je stanje tamo sa uplatama i isplatama

Vidim da niko ne odg pa mozda pomognem s onim sto znam.

Koliko znam moze se preko skrila i kripta i uplacivati i isplacivati.
Za sobu se moze dobiti brutalan rejkbek ( mislim sa dodacima sigurno i 70 posto ) pitaj agenta.

Igra bas nije soft, gledao sam na nl200 igru u par nekih videa i nije bilo veceg fisha od 35 vpp a jedan ucenik je prije godinu i nesto igrao nl50 neko vrijeme tamo i nalazilo se vise fisheva ali nisu bili nesto spektakularni.

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
00

Re: Americas cardsroom

Isplate na Skrill su onemogućene unazad 2-3 godine, dok uplate putem Skrilla mogu regularno. Ako nisi baš neki kritpo fan, a želiš isplate na Skrill, moja preporuka je da se registrujes na sajt YaPoker koji je u okviru iste mreže kao i ACR. Isplate sa ACR, pored kripto walleta, možeš vršiti preko EcoPayza i čekova, ali za čekove moraš dobro provjeriti sa bankama, jer ne primaju sve banke američke čekove. A i fee je ogroman za isplate putem čeka.

00

Re: Americas cardsroom

loldurrr napisao:

Isplate na Skrill su onemogućene unazad 2-3 godine, dok uplate putem Skrilla mogu regularno. Ako nisi baš neki kritpo fan, a želiš isplate na Skrill, moja preporuka je da se registrujes na sajt YaPoker koji je u okviru iste mreže kao i ACR. Isplate sa ACR, pored kripto walleta, možeš vršiti preko EcoPayza i čekova, ali za čekove moraš dobro provjeriti sa bankama, jer ne primaju sve banke američke čekove. A i fee je ogroman za isplate putem čeka.


Da li postoji ikakva mogucnosti uplata isplata I Kako zaobici te silne restrikcije u drzavama kao BIH ? Hvala Puno.

Zadnji popravljao Dexterous12 (21-10-2022 20:57:55)

00

Re: Americas cardsroom

Dexterous12 napisao:
loldurrr napisao:

Isplate na Skrill su onemogućene unazad 2-3 godine, dok uplate putem Skrilla mogu regularno. Ako nisi baš neki kritpo fan, a želiš isplate na Skrill, moja preporuka je da se registrujes na sajt YaPoker koji je u okviru iste mreže kao i ACR. Isplate sa ACR, pored kripto walleta, možeš vršiti preko EcoPayza i čekova, ali za čekove moraš dobro provjeriti sa bankama, jer ne primaju sve banke američke čekove. A i fee je ogroman za isplate putem čeka.


Da li postoji ikakva mogucnosti uplata isplata I Kako zaobici te silne restrikcije u drzavama kao BIH ? Hvala Puno.

Jel bas zelis igrati na ovoj sobi?
Nemam pojma kakva je situacija tamo.

A za ostalo, ne znam koje limite igras ali vjerovatno ne prevelike ako te muce ovakvi problemi.
Imas milijardu sajtova gdje mozes da uplatis.

Poker Stars prima skril i netellerom nije lose ni na WWinu ili imas isto domacu sobu Srbijanski Maxbet.
Od Ipokera Red Star prima igrace iz BiH, isto moze skrill da se uplati.

Imas i milijardu klubova na aplikacijama, Poker Bros, PPP poker, neke sobe koje igras preko Vpna itd itd.

Ako te muce neki temeljni problemi poput kako uplatiti pare na skrill i takve stvari, imas online na poker i kladionicarskim forumima masu tema oko tog, samo malo proguglaj.

Nadam se da sam pomogao.  wink

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
00

Re: Americas cardsroom

Puno mi je pomoglo hvala ti. Pogotovo jer trazim predugo neki nacin I sve teme su zastarjele koje Sam nasao. Igram dugo online poker nisam se digao nikad na vece limited Ali Sam osvajao tu I tamo po neki fin mtt I stvarno uzivam igrati poker. Nikad se nisam ozbiljno poceo baviti upravo zbog raznih restrikcije u BiH. Godinama vidim borbu s Tim. Prvo je moglo direktno sa debitne kartice I uplatani isplata. Onda su nesto nametnuli pa Sam poceo koristiti Skrill Neteller. Pa su onda trazili na skrillu da se izjasnis Jel uplacujes u kockarske svrhe ili ne. Izaberes da I on ti ne da nikako iz BiH da uplstis. Pa Sam nasao nacin da prebacim sa skrilla na Neteller I opet zaobidjem to. Onda ukinu Mastercard I ja Sam potpuno paralizovan osto iz BiH. Odemo ovo ljrto 6 mjeseci u Hrvatsku da radim. Izvadio njihovu debitnu Mastercard uplstim na Gg poker prodje uplata direktno sa Mastercard. Medjutim kad Sam krenuo isplati ne moze isplata na Taj Mastercard iz nekog razloga. Moje pitanje je sad da li su po lokaciji u BiH zabranili potpuno jernovdje to bas Nije regulisano ili sta se desava. Iskreno toliko dugo se patim sve Sam probao I kripto gubio bruku para na Tim glupostima, da bi mi Dobro dosla ponoc nekoga ko zna o time. Evo iskreno najdraze bi mi bilo da mi savjetujes bilo Kako Evo tacno Kako pare da uplatim I isplatim sa pokerstarsa legitimno Bez problems. Probao bih sve u ovom trenutku. Nisi mi problem pare uvijek Sam volio uloziti neki Dio svoje zarade u poker Ali Sam izgubio vjeru I Nadu da se odavde to mozem
Hvala ti Puno na pomoci.

00

Re: Americas cardsroom

Evo nekoliko nacina za koje znam.

Npr, mozes da otvoris jos jedan skrill na nekog prijatelja koji ima karticu i on uplati, i kad ga pita jel za gambling ili ne, stiklira da nije.
Onda te pare putem skrill transfera prebaci na tvoj skrill i one su gambling ( naravno ako si na svoj skrill stavio da je za gambling svrhe ).

Mozes i da npr nekom sa foruma posaljes telefonsku dopunu ( ako igras za neke jako male iznose od 20-50 dolara mjesecno ) ili da ako su veci iznosi u pitanju da ti neko prebaci novac na skrill koji je gambling za cash uzivo ili da posaljes preko poste recimo novac a on tebi na skrill ( ovakve transakcije mozes raditi samo s provjerenim clanovima ).

Uglavnom kad dodjes do novca na ovakav nacin ( a vidis da nije neki poseban problem ) uplatis sa skrilla na pokerstars i onda ces isplate moci raditi na skrill.

Kad pozelis da isplatis, imas kao opciju npr kladionicarske i skrill grupe ( recimo postoji facebook grupa skrill Srbija gdje se rade takve transakcije i ima puno kladionicara koji su i moderatori sajta i koji su 100 posto sigurni i mogu ti uz proviziju poslati novac na banku ).
Imas i opciju da sa skrila uplatis na Bosanski wwin poker ( doduse oni skinu odmah 5 posto kod uplate sa skrillm i netelerom ), malo odigras na sajtu nesto i povuces pare na banku ili jos bolje na poslovnicu i samo odes i dignes.
Imas identicnu opciju da to uradis i na Hrvatskom Super Sportu ( rece da si radio u Hr pa mozda ides cesto i onda to dignes na poslovnici koju izaberes u bilo kom gradu ).
Uopste nije potrebno da se puno odigra.

Imas opciju i da igras na aplikacijama gdje se trebas javiti agentima s ovog sajta kojima mozes poslati cash ( oni ce naci nacina da urade zamjenu s nekim kome treba na bankovnom racunu ili kako vec mislis poslati novac ) i dobijes cipove na sajt koji imaju odredjenu vrijednost i kad zelis povuci novac oni ti mogu poslati sta zelis, skrill, neteller, kripto valute btc ili usdt...
I iste onda mozes da unovcis kako zelis.

Imas i sajtove poput Coin pokera gdje se igra iskljucivo u kriptu i mozes da uplatis sa svog privatnog waleta i isto tako da isplatis dobitke.
Posle tog mozes sa kriptom sta zelis ... Zamjeniti za skrill ili neteler s nekim, ili prodati nekom kome treba, zamoliti prijatelja iz Hr da ti posudi binance karticu pa s njom mozes trositi ili dizati pare na bankomatu.
Isto tako, ako imas prijatelja u Hr on moze da otvori na sebe skrill i da dobije skrillovu karticu ( koja nije dostupna odavno u BiH i onda winingse sa skrilla transferas na njegov skrill i kad se vidite odete do bankomata ( ovo ako ti se ne da da dobitak isplatis po gore navedenim opcijama ).

Naravno da bi najbolje bilo da izgradis neki bankroll pa da ti uplate vise nikad u zivotu i ne trebaju, vec samo isplate.

Tako da ima dosta opcija da nesto igras, sve je samo stvar volje.  wink

Zadnji popravljao Uskebasi (22-10-2022 03:11:41)

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
00

Re: Americas cardsroom

Uskebasi napisao:

Evo nekoliko nacina za koje znam.

Npr, mozes da otvoris jos jedan skrill na nekog prijatelja koji ima karticu i on uplati, i kad ga pita jel za gambling ili ne, stiklira da nije.
Onda te pare putem skrill transfera prebaci na tvoj skrill i one su gambling ( naravno ako si na svoj skrill stavio da je za gambling svrhe ).

Mozes i da npr nekom sa foruma posaljes telefonsku dopunu ( ako igras za neke jako male iznose od 20-50 dolara mjesecno ) ili da ako su veci iznosi u pitanju da ti neko prebaci novac na skrill koji je gambling za cash uzivo ili da posaljes preko poste recimo novac a on tebi na skrill ( ovakve transakcije mozes raditi samo s provjerenim clanovima ).



Druze puno ti hvala. Lijepo od tebe. Probacu neku varijantu pa pisem da li Sam uspio.

Uglavnom kad dodjes do novca na ovakav nacin ( a vidis da nije neki poseban problem ) uplatis sa skrilla na pokerstars i onda ces isplate moci raditi na skrill.

Kad pozelis da isplatis, imas kao opciju npr kladionicarske i skrill grupe ( recimo postoji facebook grupa skrill Srbija gdje se rade takve transakcije i ima puno kladionicara koji su i moderatori sajta i koji su 100 posto sigurni i mogu ti uz proviziju poslati novac na banku ).
Imas i opciju da sa skrila uplatis na Bosanski wwin poker ( doduse oni skinu odmah 5 posto kod uplate sa skrillm i netelerom ), malo odigras na sajtu nesto i povuces pare na banku ili jos bolje na poslovnicu i samo odes i dignes.
Imas identicnu opciju da to uradis i na Hrvatskom Super Sportu ( rece da si radio u Hr pa mozda ides cesto i onda to dignes na poslovnici koju izaberes u bilo kom gradu ).
Uopste nije potrebno da se puno odigra.

Imas opciju i da igras na aplikacijama gdje se trebas javiti agentima s ovog sajta kojima mozes poslati cash ( oni ce naci nacina da urade zamjenu s nekim kome treba na bankovnom racunu ili kako vec mislis poslati novac ) i dobijes cipove na sajt koji imaju odredjenu vrijednost i kad zelis povuci novac oni ti mogu poslati sta zelis, skrill, neteller, kripto valute btc ili usdt...
I iste onda mozes da unovcis kako zelis.

Imas i sajtove poput Coin pokera gdje se igra iskljucivo u kriptu i mozes da uplatis sa svog privatnog waleta i isto tako da isplatis dobitke.
Posle tog mozes sa kriptom sta zelis ... Zamjeniti za skrill ili neteler s nekim, ili prodati nekom kome treba, zamoliti prijatelja iz Hr da ti posudi binance karticu pa s njom mozes trositi ili dizati pare na bankomatu.
Isto tako, ako imas prijatelja u Hr on moze da otvori na sebe skrill i da dobije skrillovu karticu ( koja nije dostupna odavno u BiH i onda winingse sa skrilla transferas na njegov skrill i kad se vidite odete do bankomata ( ovo ako ti se ne da da dobitak isplatis po gore navedenim opcijama ).

Naravno da bi najbolje bilo da izgradis neki bankroll pa da ti uplate vise nikad u zivotu i ne trebaju, vec samo isplate.

Tako da ima dosta opcija da nesto igras, sve je samo stvar volje.  wink

00

Re: Americas cardsroom

Uskebasi napisao:

Evo nekoliko nacina za koje znam.

Npr, mozes da otvoris jos jedan skrill na nekog prijatelja koji ima karticu i on uplati, i kad ga pita jel za gambling ili ne, stiklira da nije.
Onda te pare putem skrill transfera prebaci na tvoj skrill i one su gambling ( naravno ako si na svoj skrill stavio da je za gambling svrhe ).

Mozes i da npr nekom sa foruma posaljes telefonsku dopunu ( ako igras za neke jako male iznose od 20-50 dolara mjesecno ) ili da ako su veci iznosi u pitanju da ti neko prebaci novac na skrill koji je gambling za cash uzivo ili da posaljes preko poste recimo novac a on tebi na skrill ( ovakve transakcije mozes raditi samo s provjerenim clanovima ).

Uglavnom kad dodjes do novca na ovakav nacin ( a vidis da nije neki





poseban problem ) uplatis sa skrilla na pokerstars i onda ces isplate moci raditi na skrill.

Kad pozelis da isplatis, imas kao opciju npr kladionicarske i skrill grupe ( recimo postoji facebook grupa skrill Srbija gdje se rade takve transakcije i ima puno kladionicara koji su i moderatori sajta i koji su 100 posto sigurni i mogu ti uz proviziju poslati novac na banku ).
Imas i opciju da sa skrila uplatis na Bosanski wwin poker ( doduse oni skinu odmah 5 posto kod uplate sa skrillm i netelerom ), malo odigras na sajtu nesto i povuces pare na banku ili jos bolje na poslovnicu i samo odes i dignes.
Imas identicnu opciju da to uradis i na Hrvatskom Super Sportu ( rece da si radio u Hr pa mozda ides cesto i onda to dignes na poslovnici koju izaberes u bilo kom gradu ).
Uopste nije potrebno da se puno odigra.

Imas opciju i da igras na aplikacijama gdje se trebas javiti agentima s ovog sajta kojima mozes poslati cash ( oni ce naci nacina da urade zamjenu s nekim kome treba na bankovnom racunu ili kako vec mislis poslati novac ) i dobijes cipove na sajt koji imaju odredjenu vrijednost i kad zelis povuci novac oni ti mogu poslati sta zelis, skrill, neteller, kripto valute btc ili usdt...
I iste onda mozes da unovcis kako zelis.

Imas i sajtove poput Coin pokera gdje se igra iskljucivo u kriptu i mozes da uplatis sa svog privatnog waleta i isto tako da isplatis dobitke.
Posle tog mozes sa kriptom sta zelis ... Zamjeniti za skrill ili neteler s nekim, ili prodati nekom kome treba, zamoliti prijatelja iz Hr da ti posudi binance karticu pa s njom mozes trositi ili dizati pare na bankomatu.
Isto tako, ako imas prijatelja u Hr on moze da otvori na sebe skrill i da dobije skrillovu karticu ( koja nije dostupna odavno u BiH i onda winingse sa skrilla transferas na njegov skrill i kad se vidite odete do bankomata ( ovo ako ti se ne da da dobitak isplatis po gore navedenim opcijama ).

Naravno da bi najbolje bilo da izgradis neki bankroll pa da ti uplate vise nikad u zivotu i ne trebaju, vec samo isplate.

Tako da ima dosta opcija da nesto igras, sve je samo stvar volje.  wink



Uzbe je li ti problem I Ako te bas previse peglam odbij me molim te, da me dodss na viberu ili Instagram u. Uplatio bih 500 e na starse ili neki sajt Koji ima dosta prometa pa da me provedes kroz uplatu sa skrillom da u buducnosti uvijek mogu sa tog  radit withdraw na Taj Skrill I na svoju debitnu karticu sa njega. Previse te peglam Ali nikada nisam uspio. Instagram : zize004
Broj: +38762322295

Zadnji popravljao Dexterous12 (03-11-2022 19:05:55)

00

Re: Americas cardsroom

Prijatelju, rado bi ti pomogao kad bi to znao.
Ja ti samo prenosim nacin za koji sam i ja citao na raznim forumima.
Na srecu, nikad mi nije trebala uplata s banke ili kartice na skrill jer sam jos prije 13 godina osvojio par dolara na freerollu i tako je sve krenulo.

Ali znam da se moze rijesiti sigurno.

Najbolje da se obratis nekom ko je to vec radio ( uplacivao na taj nacin ) i platis mu nesto da ti to uradi.

A to da dobitke sa skrila skidas na banku ili karticu nikako ti ne bi preporucio jer ce te banka odmah pitati ko ti salje pare i onda ces morati da ili lazes ili kazes istinu, a nijedno ni drugo nije dobro, jer znam slucaj gdje su gnjavili covjeka kod nas u BiH sto je skinuo 6k eura od pokera za godinu na banku i na kraju morao platiti porez od 10 posto na to i onda mu blokirali racun.

Tog novca sa skrila mozes se rijesiti i na druge nacine, bitno da je tu.  tongue

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
00