Tema: Moja Poker i life prica

Pozdrav

ja sam Milan iz Srbije. Zelim da podelim sa vama moju poker karijeru do sada, i zivot oko pokera.

Poceo sam da igram poker neke 2013te, tada sam bio total beginner pa sam ucio iz poker strategyja secam se bio je jedan section article "how to play tight aggresive" gde su ucili kako da value betujes top pair i kako da igras flush drawove i strejtove, i kako da pazis da ne izgubis ceo stack pot controlom smile.

Tu sam skapirao da poker nije igra na srecu kao sto sam i ranije mislio. Prvi mesec sam igrao cash nl2 full ring na pokerstarsu i secam se da sam zavrsio breakeven mesec, ali nesto me je teralo da nastavim da igram iako nisam pravio pare, pa sledeci mesec sam napravio oko 200$ profita na nl2 fullringu i skapirao da ovde mogu da se prave pare.
Posle toga sam grindao poker jedno 1-2 godina nl2full ring i nl5 full ring - 24 tabling na starsu, gde sam pravio verovatno oko 300-400$ mesecno tako sto sam stakovao fishere i semi regove preflop s AA i KK vs njihovih AK, QQ jer su mislili da su dobri kad uguraju preflopa a na fullringu i nisu bili toliko dobri kada zguraju pre vs tight rega (mene), i set minovo sam fishere i regove dosta i tako se pravile pare na nl2 full ring pamtim, pri kraju mozda i malo vise ne secam se bas, uglavnom ziveo sam od toga. Edukovao sam se na sajtu pokerasi.rs i nekih coaching sajtova tipa run it once i bluefire poker subskripcije.

Posto dolazim iz malog grada sa juga Srbije i tih 300-400$ mesecno su bili veoma lepa suma s obzirom da su vecina ljudi radili za 200eura, nazalost i dan danas poneki rade za te pare...
Ja sam tada imao oko 23-24 godina i te pare su mi znacile puno.
Poker mi je bio jedini nacin da dodjem do nekih para malo vecih, pre toga sam radio u igraonici u gradu za 130eura mesecno, i nije bilo nacina da zaradis vise jer je siromasna oblast u Srbiji jednostavno niko nema para, cak i dan danas nije nesto mnogo napredovalo, ljudi su ostali gde su, a zivot poskupeo...

Poker mi je znacio da pobegnem od problema koje sam imao u zivotu svojoj zemlji, i u porodici pre svega. Imam oca koji me je stalno napinjao i trazio mi pare da mu pomognem u zivotu jer nije u stanju da zaradi sam za nas i za sebe. To me je izuzetno frustriralo i ubijalo, jer sam znao da mnogi moji vrsnjaci ne da daju novac roditeljima nego i od njih dobijaju novac da mogu da zive kako zele, itd.

To me je puno pogadjalo zato sto kao mlad decko koji zaradi neke pare nisam mogao da ih trosim na devojke, izlazke ili sta god nego sam morao sam da prezivljavam i + da dajem ocu pare da plati struju ili za hranu jer on nije imao, puno puta je bio bez posla jer je lencuga, a puno puta je jednostavno zaradjivao malo i nije mogao da zaradi za sve, to jest voleo je puno i da trosi, veliki je meraklija, tako da kada god nesto zaradi on to ubrzo i potrosi na sta mu se dopadne jednostavno. Nazalost i dan danas je tako... Ali samo sto se tice njega, ja sam odavno pobegao iz Siromastva zahvaljujuci pokeru, sto ostaje da vidimo kako u tekstovima koji prethode smile

UZ to sam neke 2014te poceo da dobijam napad anxioznosti i napade panike, imao sam previse stresa u zivotu iz Porodice i stalnom svadjom s ocem, gde sam u jednom momentu ga napudio posle jedne svadje kada je dosao mrtav pijan kod kuce i krenuo u moju sobu da me smara, i da se svadja, i napustio kucu i otisao da zivim s dedom. Na kraju sam zavrsio u bolnici jer sam imao napade panike i nisam znao sta mi je, a u stvari sam ja to veoma strasno dozivljavao i trazio pomoc lokalne doktorke da mi pomogne jer sam mislio da cu da umrem, pamtim da sam joj upadao u bolnicu u sred bela dana i trazio joj da mi pomogne, preko reda, dok su drugi normalni ljudi cekali u redu.
Ta doktorka mi je u sustini pomogla tako sto me ostavila jedno 7 dana na odeljenju psihijatrije, sto je bilo i dobro i lose, dobro jer su svi doktori oko tebe i detaljno te ispitaju, lose je to sto je mali grad i kada se rasazna da si na tom odeljenju dobijes veoma negativne bodove u drustvu. Niko ne zeli, verovatno cak ni mnoge devojke ne zele da imaju nista s psihijatriskim slucajem. smile
Doktorka mi je dala anti depresive koje i dan danas koristim i pomazu mi da normalno funkcionisem, a napad panike sam resio tako sto sam krenuo da koristim na njen nagovor lorazepam (benzodiapazem)
Nakon toga napadi panike mi jednostavno nikada  vise nisu dolazili nazad.

neke 2015te upoznajem preko interneta jednu lepu Ukrajinku i ona dolazi do Srbije i ulazimo u vezu, pa sam posle toga isao kod nje, pa tamo vamo, i na kraju se ozenim neke 2016te s njom.

Od neke 2016te- 2019 sam igrao poker nesto malo ali ne previse, radio sam u Srbiji kao cuvar u jednoj toplani, gde sam primao oko 200eura mesecnu platu i plus sto sam grindao malo poker zaradjivao nekih 400eura ukupno mesecno.
Nisam imao zelju ni da ucim ni da napredujem u pokeru, bio sam jednostavno previse lenj, samo to sto sam zaradjivao sam trosio na zivot i to je to, uzivao u braku s Ukrajinkom i tako je vreme prolazilo.

Neke 2019te sam skapirao da cash games koje sam do tada igrao i nisu bas za mene, to je jest previse me stavljaju na tilt zato sto je cash igra nekako direktno povezana s momentalnim dobijanjem ili gubljenjem. Dok recimo u poker turnirima je teze da upadnes u tilt zato sto nisi direktno povezan s momentalnim rezultatima zbog vece varijacije, pa sam ja poceo da ucim MTTs i poceo da igram micro buyinove, koliki sam tada bio MTT  FISH vise sada kad se setim, ne mogu da verujem.
Cim sam krenuo da grindam MTTs i da ih ucim sam skapirao koliko je to bilo za mene, jer sam ucio shortstack koji se lakse igra s 50bb, 30bb, 20bb itd nego cash igra s 100bb effective

U pocetku sam zaradjivao malo, ali sam ustedeo pare da ulozim u coaching, to sam rekao sad cu to da uradim ili nikad, i nasao jednog Slovaka koji je pobedjivao 10-20$ turnire, rekao mi je moze da mi pomogne da naucim igru ali moram da platim, i moram kako je i on rekao i ja da ucim pored toga sto ce on da me uci, jer ne moze sve on sam da uradi. I ja sam se slozio i poceli smo, secam se da sam mu tada placao oko 45eura satnicu to je bila neka 2019ta.

U roku od godinu dana sam mu dao nekih 2000-3000$ za coaching,  nemam tacan racun i stvarno me je puno naucio sve moje leakove je ispravio i pomogao mi da razumem teoriju igre.
Posle sam kupio Raise your edge course od Bencba SNG i MTT crushera koji mi je dodatno pomogao da napredujem i razumem igru jer Ben bas dobro objasnjavao kako igra funkcionise u teoriji, jer je to osnova svega, kada to razumes onda mozes svakim spotom da prilazis sa samopouzdanjem, jer znas gde se nalazis itd itd.

Tada sam grindao 2euro turnire na winamaxu pretezno jer su bili mali fieldovi, od nekih 100 igraca, 50 igraca itd, gde je varijacija mala.
Secam se da mi je tada dnevni buyin turnira bio oko 50$ sto je bilo izuzetno mnogo za mene, da se desi da izgubim u sesiji sve to bi me bas pogodilo smile

Ovo su dva grapha od winamaxa kada sam grindao 2eura turnire, znaci igrao sam 5 dana u nedelji i dnevno palio po nekih 30-40 turnira, sto znaci da sam bio uspeo da zaradim po 30-40eura dnevno, sto je za mene bilo prevelika dnevnica smile

#######
Graph: https://gyazo.com/3cb28e7b5c513036adbb17a0dc1bee5e
#######
po toj racunici sam mesecno pravio oko 600-800eura , manje vise, i plus rakeback, nesto tako. Sto je opet za mene bilo dovoljno jer sam mesecne troskove drzao niske znaci da je moj poker BR rastao, secam se da sam si zapisivao kako imam u dzepu BR 1.5k USD, i da mi je sledeci goal 3k USD i to sam dostizao, pa onda od 3k usd idem na 5k usd i tako dalje.

U tom momentu kako sam dizao poker mtt bankroll mi se rodila cerkica, koja sada ima 3.5 godine smile
Jedno od najlepsih dogadjaja u mom zivotu. Kako se ona rodila sam se preselio sa zenom iz Srbije u Ukrajinu i tamo zivim od tada, pretezno tamo.

Kako se cerka rodila napravio sam plan u zivotu a to je zelim da ucim da napredujem u MTT pokeru i da stedim novac da mogu nesto da ustedim neku vecu lovu pa da kupim mozda neki stan ili nesto, delom i zbog cerke, da se na neki nacin uozbiljim smile
I to je tako i bilo.
Podizao sam limite poceo da pobedjujem 5$ turnire na winamaxu, osvajao bezbroj prva druga i treca mesta.

Pa sam cak i poceo da napadam 10eura turnire, i tu da pravim pare, pa sam u jednom momentu secam se rekao svom coachu da ja crushujem ove 10eura turnire , osecam da imam edge nad igracima, A on koji je i sam igrao 10eura turnire mi je govorio nisam siguran bez vecec samplea ne moze da se govori tacno.
KAsnije se ispostavilo da sam bio upravu, s tim sto sam i dodatno ucio i razvijao se kao igrac, i dizao BR uporedo.
Pa sam kupio i pads on poker course, sto me je dodatno unapredilo.
Poceo sam da dodajem i druge sajtove kao sto su ACR, Pokerstars, GG, i Pokerstars.es, a manje sam igrao na winamaxu.

I sada jedna smesna stvar, posto sam ja grindao turnire ziveo u Ukrajini s zenom i detetom i uspevao da vecinu izgrindanog novca ustekam zato sto je zivot u Ukrajini veoma jeftin, ja sam dostigao bio neki roll od 15k USD, a taj moj coach koji me naucio da beatujem 5-10$ turnire je sve pare koje zaradjivao samo trosio i nije tu rastao uopste i onda je imao neki downswing i javio mi se na skajpu kukao kako ima decu treba da isplati neke racune a nema para, pa me pitao da mu pozajmim 1000eura da mu pomognem. Ja sam mu rekao mogu max da mu dam 500eura (srecom) i to sam mu i dao.
Kasnije se ispostavilo da me je zajebao za te 500eura to jest da ili ne zeli ili nema da mi vrati.
Mislim da je i prestao da igra poker, jer nije napredovao , i pratim na jednom sajtu i dalje igra neke 5$ turnire bezuspesno, ne znam stvarno sta mu se desilo.

Ja sam u medjuvremenu poceo da igram i neke 20$ turnire, i neke vece field turnire koji na kraju donose i vece pare, gde je veca varijacija, jer sam imao BR i samopouzdanje da to mogu da igram. Poceo da pravim mesecno vise para od 700-800eura.
Meni je od tada pa do danas poker MTTs grind nesto sto mi najbolje ide u zivotu, naspram ostalih segmenata, tipa stanje u drzavi, stanje u svetu zahvacenom Ratom upravo sada...

Naredni korak koji mi je pomogao da i dodatno napredujem i da odem i na level vise je to sto upoznajem jednog Engleza iz Londona na discordu gde me on invajtuje u privatnu discord grupu "Crush club" koja je grupa od nekih 50tak ljudi pretezno iz Engleske, Engleza, koji igraju od 10$ turnire do 50$. 100$ a poneki igraju i malo vise.

Taj Englez koji koristi nickname Trotmant mi je puno pomogao i davao mi besplatne savete i coaching , i semi coachinge na sve moje nesuglasice sto se tice MTT spotova, i MTTova.
On je stvarno jedan zanimljiv lik koji je ziva radilica, provodi dan u PIO solveru , svaki spot koji moze da izvuce on ga ubacuje tamo i resava i uci itd itd.
On igra od 10$ turnire pa do 100$ u ovom trenutku, njih grinda, i grinda cash games na strani nekih nl100, nl200 na azijskim poker applikacijama, koje mu donose dobre pare na mesecnom nivou. Pomalo je i crypto i nfts nerd pa me je i tu uveo u taj svet, tu sam malo ulagao, malo gubio, malo dobijao. Ali bice

U Semptembru prosle godine dobijam jedan downswing mali u zivotu a to je sto me ACR poker sajt namestio i uzeo mi 5k usd sa pokersajta koji sam ja nagrindao, posto se nisam bavio kripto valutama nizam dizao pare na ACRu dugo, nego su se samo povecavale na nekih 5k usd, vidi dole graph on sve objasnjava
#######
Graph: https://gyazo.com/b50b70aa0e83f04a994f0632561304dc?token=9e9357daf909c97b55fd2a497281327d
#######

I u momentu kada sam hteo da podignem oni iz ACR Supporta mi salju da imaju neku sumnju na mene da ja nesto cheatujem i da moram da uradim verifikaciju, ja sve dokumente posaljem, oni mi kazu da se dodatno snimim dok igram uzivo sesiju, ja platim jednog lika s kameru koji mi je uzeo 30eura za sat vreme snimanja kako igram live gde se vidim ja , monitor , mis i poker stolovi.
Ja sve to uradim i ACR mi dostavi da su odlucili da me banuju zbog neke sumnje da sam ja nekakav bot igrac , da igram previse brzo i previse botovski. Znaci da ne poverujem, nevin totalno, nisam koristio nikakve programe, samo sam ucio i pravio pare na 10-20$ turnirima i oni mi tek tako uzose 5k usd.

Onda u Decembru prosle godine smile mi dolazi jedan poker zabod koji mi je comeback na sve sto se desilo oko ACR-a a to je 27k usd zabod na GG global milionu 50$ buyina, gde sam imao 80% sebe, 20% sam prodo na pocetku turnira jer dobijas dobre instant pare kad prodas procente.
Znaci u jednom danu sam zaradio oko 20-22k usd, sto je za mene bilo ubitacno veliko smile

#######
27k Zabod : https://gyazo.com/88f5c5a8d674e2ba174655284bd00087
#######

Ono sto je najbitnije je to sto sam ja poceo da bitujem i 20$ turnire, i vece fieldove, i sto lagano pravim pare kada god sednem da igram.
RAcunao sam da sam u 2021 napravio toliko para da mi je dnevnica bila oko 300$, a u ovoj 2022 do sada
ova 7 meseca, to jest 6 jer zbog rata nisam bio u stanju da igram jedan mesec, mi je dnevnica bila 210$ ili satnica oko 30-35$ bez ikakvog abnormalnog zaboda od 20k ili slicno, na manjim ucestalim zabodima i standardnom MTT grindu  smile
Sto je veliki uspeh za mene. I imam veliki edge na igrama koje igram a to su 10$ turniri, 20-25$, i poneki manji shotovi na 50$ global milione i tako dalje.

Jedini problem sto se tice nezaradjivanja vise novca je taj sto zbog anxioznosti koja mi je i dan danas prisutna imam problema kao da sam pod stresom puno puta pa zbog toga ne mogu toliko cesto da igram poker, to jest puno manje igram nego vecina grindera verovatno...
Tako da sam proteklih godinu dana igram samo 3 dana nedeljno, i 1 dan ucio, tako da nekih 4 dana.

Sreda, Subota i Nedelja grind, Ponekad umesto Subote bude Petak i Nedelja, ali uvek tako, svake bozije nedelje,  disciplina...
Ne mogu trenutno da igram vise od toga jer mi bude psihicki tesko i osecam se lose, anksioznost mi se poveca,   a ta 3 dana mi daju da imam vremena da se odmorim i radim nesto drugo, cuvam cerku, idemo napolje, idem igram neki sport, fizicki se aktiviram, nego da igram 5-6 dana i da bukvalno nisam za nista, psihicki, fizicki itd.

Znam i siguran sam da nemam problema s anxioznoscu i sa stresom oko novca i sto teze podnosim swingove i gubitak novca da bih puno bio uspesniji u pokeru nego sto sam sada, ali sam to prihvatio i svestan sam da mogu onoliko koliko sam uspeo za sada.
A uspeo sam nesto, to priznajem, ne da sam uplasen kada sednem da igram turnire koje regularno grindam, nego 100% znam da ih crushujem i beatujem,  i samo je pitanje toga da sednem da odigram i znam da ce para puno biti.

BR je uporedo narastao veoma veliki, sad ne bih da pisem bas koliki je , malo mi je privacy itd, nebitno.

Planiram i planirao sam malo ranije da uzmem veliki deo BR-a i da kupim stan u Srbiji, da nekako stavim mark na sve ovo sto sam radio proteklih godina i da znam da mogu da kazem da sam nesto uradio u zivotu, od pokera bukvalno, ne samo to sto sam izdrzavao svoju zenu i porodicu jedno 6 godina od pokera nego i da sam uspeo da ustedim da kupim stan, sve sam, bez icije pomoci, moja porodica mi i dan danas nista ne pomaze cak mi u puno puta traze novac jer slabo zaradjuju sto je standardna situacija i prica u Srbiji i konkretno mestu odakle sam.
Ljudi su tamo i dalje pod malim parama, rade za 200-300-500eura mesecno, ko zaradjuje preko 500eura on se racuna kao veoma uspesan covek.

Situacija u juznoj Srbiji je veoma losa, ljudi su se dosta promenili na gore, zavidni su, nezadovoljni, nezadovoljni sopstvenim zivotom i stanjem u svetu, i potajno prizeljkuju da Putin baci nuklearku i sve nas pobije.
Smatraju da je ceo svet prevara, da su svi ljudi koji imaju novca zli ljudi, da su oni dosli do tog novca prevarom ili da im je to dato na poklon zato sto imaju srece vise od njih sami, i da niko nikada nije nista postigao da zasluzi bogatstvo u vidu novca koje ima.


Poker rekao bih da se njime bavim vec nekih 10 godina, ali to nije bas tacno, znaci igrao sam par godina pa 3-4 godina ga igrao tek nesto malo, pravio pauzu,  pa se onda vratio iz casha presao na MTTs gde sam ozbiljno to igrao kao neki PRO sto bi se reklo smile
Tako da mozda ga aktivno ipak igram nekih 6 godina.

I ostvaricu svoj cilj koji sam zacrtao i za koji se borim rekao bih vec nekih... 2-3 godine onako aktivno ali trenutno..

Dakle problem mi je od skoro napravljen a to je sto sam ziveo u Ukrajini do kraja marta, u gradu Zhytomir koji je udaljen jedno oko 120-130 kilometara zapadno od Kijeva, sto sam se nasao 24tog februara tamo kada je krenula Ruska invazija na Ukrajinu.
Sto sam bio pod stresom i lekovima za smirenje pojacane doze jedno prvih 10-12 dana invazije kada su agresivno krenuli da osvajaju Kijev, to je vreme kada se desavala ta Buca i Irpinj o kojima se danas prica.
Jebote secam se kako sam imao odlican mesec u pokeru, bukvalno sam od pocetka februara do 20tog februara napravio nekih 6k usd-a na MTT's gde sam imao jedan
solid zabod od 3k eura na pokerstarsu.es, i onda sam razmisljao da li da uzmem i odmaram do kraja meseca, tih 10 dana ili da nastavim, i onda se desi 23-24 februar, paraliza, posle toga nisam skoro mesec dana bio u stanju da ista radim, samo googlanje vesti i sta ce dalje da se desi.

Posle 12 dana u Zhytomiru sam zamolio komsiju da nas odveze do Lviva sto je u blizini granice s Poljskom gde je sigurnije, platio mu 200eura za tu uslugu , i on je pristao, nasim kolma nas je odvezao do Lviva, posto mi zena nije iskusan vozac a ja sam nevozac nisam hteo da rizikujem jer su ulice bile opasno mesto, svi jure, rat je. Kako smo stigli u Lviv pocetkom marta tu sam uzeo neki hotel za nas tri, zivot je tada u Lvivu se odvijao veoma normalno naspram Zhytomira odakle sam ja stigao, u Zhytomiru je bila takva panika da nije bilo nikoga na ulici sem vojske, ulice zabarikadirane, punktovi, nema goriva, hleba itd.

U Lvivu smo i sedeli jedno 10 dana tu, dok nisu krenuli i tu da bombarduju okolinu Lviva pogodjen je bila vojna baza Yavoriv blizu poljske granice nedaleko od Lviva, tu mi je pukao film i rekao sam necu da svoju cerku vise vodim po nikakva sklonista ona ne zasluzuje to u zivotu, i sutra ujutru smo krenuli kolima za Poljsku.
Kroz Poljsku nam je trebalo par dana da stignemo zacrtan cilj nam je bila Svedska, gde imam jednu familija koja mi je rekla da je tu dobro.
I od Aprila sam evo ovde u Svedskoj gde smo trenutno u manjem gradu, dobili smestaj od Svedske migration sverket privremena zastita, i cekamo da vidimo sta ce dalje da se desi dok idemo na letovanje jedno 50kma odavde do Severnog mora na plazu i kupamo se da se relaksiramo od svega.

Ovaj rat me je totalno iznenadio ne mogu da verujem sta se desilo i da sam se ja tu nasao, niti imam ista sa tim.
Ali eto


Evo ih dole su moji neki graphovi od MTTsa da ne bude da pricam neke lazi i neistine.
Ovaj mesec ide odlicno za sada +5k usd smile
Zabod iz ovog meseca smile   : https://gyazo.com/a4a14d33a051349beed00b8a4035c9e7

#######
Graphs:  https://gyazo.com/b9867e0ff7598068ecd0ae7b6d832ac3
#######



To je za sada to sto sam hteo da napisem i podelim sa vama, mozda sam previse pisao ali sta da se radi.

Svako dobro i nadam se da ce nekako situacija u Svetu da se normalizuje

Zadnji popravljao exaltedorbb (30-07-2022 09:54:21)

80

Re: Moja Poker i life prica

Pratim...sretno u novoj državi.

20

Re: Moja Poker i life prica

sretno amigo, kako u pokeru tako i u zivotu!
i ako se jezim na ljudsku glupost, ali pokusavam godinama da se pomirim sa tim da su jedni ljudi jednostavno zli, a drugi jednostavno glupi pa se zato i dogadjaju ovakve stvari, ali iskreno se nadam da ce vam lepo krenuti novi zivot, svedska je prelepa zemlja, super uredjena i verovatno najbolja za zivot obicnog coveka uzimajuci u obzir benefite koje ta zemlja pruza, kako od plate, socijalnog, odmora, porodiljskog i ostalo
pozdravi mi isildura ako ga sretnes nedje  smile

20

Re: Moja Poker i life prica

Imas dobar plan za kupnju stana u Srbiji,to ti je pametno. Sad imas privremeni smjestaj u Svedskoj jer ste dosli iz Ukrajine pa ti je jos jeftino. Inace su najmovi stanova,hrana,sadrzaji za slobodno vrijeme i ostali troskovi zivota u Svedskoj nenormalno skupi. To je kao da placas neki abnormalni ekstra rake ako ti je plan igrati samo poker u Svedskoj. Puno isplativije ce ti bit nastavit igrat poker u Srbiji jer ces svaki mjesec imati barem 2k eura vise zbog manjih troskova zivota.

GL

10

Re: Moja Poker i life prica

Mile sretno i samo naprijed. Pratim, i ako budem mogao pomoći, tu sam!

10

Re: Moja Poker i life prica

Big like i od mene.

Procitao sam dvaput i mogao bi jos dvaput.

Velika, velika steta je sto ovo nisi odlucio da srocis u tipa barem 10-15 postova s jos nekih detalja, i siguran sam da je moglo, jer bas uzivam citati ovakve price.
Dosadno je citati suvoparne blogove u kojima ljudi iskljucivo okace svoje rezultate a ni rijeci o tome sta su prolazili ili neke stvari iz zivota.

Iskreno i inspirativno zaista.

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
10

Re: Moja Poker i life prica

Hvala puno svima na paznji i pozdravima    big_smile   big_smile   big_smile

Definitivno nisam sve pisao sto mi se desavalu u zivotu u Pokeru i oko njega do sada.
Ovo sto sam napisao sam napisao u roku od sat vremena, nisam nesto previse kopao po secanjima pa da idem detaljnije.

Defitinivno mogu da kada se setim necega zanimljivog da to i  podelim. I najverovatnije cu da osvezavam novim postovima o zivotu i pokeru kako vreme ide i prolazi.

00

Re: Moja Poker i life prica

exaltedorbb napisao:

neke 2015te upoznajem preko interneta jednu lepu Ukrajinku i ona dolazi do Srbije i ulazimo u vezu, pa sam posle toga isao kod nje, pa tamo vamo, i na kraju se ozenim neke 2016te s njom.

Koja je to stranica za upoznavanje lepih Ukrajinki ?  big_smile

10