Tema: Preporučena isplata na bankovni račun ?

Pozdrav ljudi,

interesira me koje je iznose preporučeno isplačivati na bankovni račun a da banka ništa ne pita, da te nitko ne zafrkava, te da sve prođe u redu.
Da li je to 2k kuna, 5k, 10000 kuna ili više. Naprimjer ako imam za isplatiti 10-15k (kuna), da li je moguće to isplatiti odjednom ili je bolje u više puta. Radi se o Moneybookersu i Erste banci.  Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.

00

Re: Preporučena isplata na bankovni račun ?

Nitko te nece nis pitat. Isplati slobodno sve  wink

00

cropoker500 napisao:

Nitko te nece nis pitat. Isplati slobodno sve  wink

Ok, hvala! Budem.

00

@cropoker...to iz iskustva ili ...?
koliko znam postoji limit do kojeg "možeš" izvršit uplatu na svoj devizni bankovni račun a da te "nitko" ništa ne pita...ako se ne varam mislim da se radi od banke do banke ili ipak postoji nega regulativa koja to određuje ali kontretno recimo da u RBA napraviš uplatu od 40k kuna da bi morao opravdat porijeklo novca tj. morao bi čak i na to platit onda porez kao porez na dobit (nebitno kakav je tipa kladionica, poker itd...)e sad za manje iznose ne pitaju ali koliko su to sad manji ???

Znam za isplate od 2k$ gdje sve radi OK...ali mislim da bi mogli više reći oni koji su radili veće isplate da daju svoje viđenje stvari kako i gdje to funkcionira..

Zadnji popravljao lion406 (21-04-2011 15:40:27)

https://t.me/pump_upp
00

Da iz iskustva. Ja sam najviše skinuo $4k dolara odjednom (doduše ne pare od pokera, ali oni to ionako na vide) da devizni sa MB-a u erste banci, i "nitko " me nikad nije ništa pitao.
Al to je bilo prije 2 godine. Mislim da se stvari nisu bitnije promijenile do danas, tako da za 15k kuna nece imat problema.

00

6

pozz mene zanima kako je u zadnje vrijeme s isplatama s PS na devizni VIZU u pbz-u, mislim jeli se placa kakav porez, posto poker stars ne spada u domace kladionice, a u hrvatskoj je donesen zakon o zabrani igrara na srecu -koje nisu iz hrvatske
jel zna neko nes o tome
imao bi za isplatit malo manje od 6k$ pa me zanima da to isplatim odjednom il moram od vise puta, da me niko nis ne pita jer ipak oni vide od kud to sjeda , nije kao na mb.
preko njega nebi vadio jer mi nije ista valuta pa da ne pusim bezveze.

Hvala

00

nicpa napisao:

pozz mene zanima kako je u zadnje vrijeme s isplatama s PS na devizni VIZU u pbz-u, mislim jeli se placa kakav porez, posto poker stars ne spada u domace kladionice, a u hrvatskoj je donesen zakon o zabrani igrara na srecu -koje nisu iz hrvatske
jel zna neko nes o tome
imao bi za isplatit malo manje od 6k$ pa me zanima da to isplatim odjednom il moram od vise puta, da me niko nis ne pita jer ipak oni vide od kud to sjeda , nije kao na mb.
preko njega nebi vadio jer mi nije ista valuta pa da ne pusim bezveze.

Hvala

Isplati iz 2 dijela. Recimo 13k i 17k kuna.
Mozes vjerojatno iz komada i da niko nis ne pita, al ovako je sigurnije.

U nasem zakonu porez na te stvari nije definiran kako se spada, tako da ti ne mogu uzeti porez kako god isplatio.

02

...

Zadnji popravljao GORANBAXY (27-11-2022 11:01:42)

00