Tema: Preporučena isplata na bankovni račun ?

Pozdrav ljudi,

interesira me koje je iznose preporučeno isplačivati na bankovni račun a da banka ništa ne pita, da te nitko ne zafrkava, te da sve prođe u redu.
Da li je to 2k kuna, 5k, 10000 kuna ili više. Naprimjer ako imam za isplatiti 10-15k (kuna), da li je moguće to isplatiti odjednom ili je bolje u više puta. Radi se o Moneybookersu i Erste banci.  Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.

00

Re: Preporučena isplata na bankovni račun ?

Nitko te nece nis pitat. Isplati slobodno sve  wink

00

Re: Preporučena isplata na bankovni račun ?

cropoker500 napisao:

Nitko te nece nis pitat. Isplati slobodno sve  wink

Ok, hvala! Budem.

00

Re: Preporučena isplata na bankovni račun ?

Da iz iskustva. Ja sam najviše skinuo $4k dolara odjednom (doduše ne pare od pokera, ali oni to ionako na vide) da devizni sa MB-a u erste banci, i "nitko " me nikad nije ništa pitao.
Al to je bilo prije 2 godine. Mislim da se stvari nisu bitnije promijenile do danas, tako da za 15k kuna nece imat problema.

00

5

Re: Preporučena isplata na bankovni račun ?

pozz mene zanima kako je u zadnje vrijeme s isplatama s PS na devizni VIZU u pbz-u, mislim jeli se placa kakav porez, posto poker stars ne spada u domace kladionice, a u hrvatskoj je donesen zakon o zabrani igrara na srecu -koje nisu iz hrvatske
jel zna neko nes o tome
imao bi za isplatit malo manje od 6k$ pa me zanima da to isplatim odjednom il moram od vise puta, da me niko nis ne pita jer ipak oni vide od kud to sjeda , nije kao na mb.
preko njega nebi vadio jer mi nije ista valuta pa da ne pusim bezveze.

Hvala

00

Re: Preporučena isplata na bankovni račun ?

nicpa napisao:

pozz mene zanima kako je u zadnje vrijeme s isplatama s PS na devizni VIZU u pbz-u, mislim jeli se placa kakav porez, posto poker stars ne spada u domace kladionice, a u hrvatskoj je donesen zakon o zabrani igrara na srecu -koje nisu iz hrvatske
jel zna neko nes o tome
imao bi za isplatit malo manje od 6k$ pa me zanima da to isplatim odjednom il moram od vise puta, da me niko nis ne pita jer ipak oni vide od kud to sjeda , nije kao na mb.
preko njega nebi vadio jer mi nije ista valuta pa da ne pusim bezveze.

Hvala

Isplati iz 2 dijela. Recimo 13k i 17k kuna.
Mozes vjerojatno iz komada i da niko nis ne pita, al ovako je sigurnije.

U nasem zakonu porez na te stvari nije definiran kako se spada, tako da ti ne mogu uzeti porez kako god isplatio.

02

Re: Preporučena isplata na bankovni račun ?

...

Zadnji popravljao GORANBAXY (27-11-2022 11:01:42)

00