Tema: Preporuka sobe za cashgame?

Pozdrav, trenutno sam full time mtt grinder na gg/ipoker/winamaxu, ali koliko toliko cesto otputujem na 10-20 dana negde vani, pa bih igrao kes u to vreme.. nl50-100, moze li neka pomoc na kom sajtu igrati? da li su aplikacije najsoft ili ipak ima okej igre i na nekom "normalnom" sajtu?

i jos jedno bonus pitanje
preporuka koji laptop bih trebao uzeti da moze sve bas lepo raditi sto se tice tih emulatora za windows (u slucaju da se igraju aplikacije), hand2note itd

00

Re: Preporuka sobe za cashgame?

Mozes me dodati na skajp lesliealdridge1

Pa cemo naci nesto da te zadovolji za taj manji volume a i ja cu vjerovatno zaraditi par posto od rejka jer ce mi Žiga da bolji deal, pa ce svima da bude ok.  big_smile

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
00

Re: Preporuka sobe za cashgame?

Uskebasi napisao:

Mozes me dodati na skajp lesliealdridge1

Pa cemo naci nesto da te zadovolji za taj manji volume a i ja cu vjerovatno zaraditi par posto od rejka jer ce mi Žiga da bolji deal, pa ce svima da bude ok.  big_smile

Imas li mozda discord? I mene zanima nekakav deal big_smile Poceo sam prije 2 mjeseca da igram cash sa 10 dolara i nl2, sad vec imam oko 20k ruku na nl50 i pravim poprilicno dobar rake. Igram na gg rush and cash i na mjesecnom nivou bi trebalo da bude solidan volume.

00

Re: Preporuka sobe za cashgame?

Uskebasi#1015

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
00

Re: Preporuka sobe za cashgame?

Postoji mnogo različitih online platformi, s različitim slotovima, možete tražiti one koje vam se sviđaju.

Zadnji popravljao AdalynMorrison (21-03-2023 14:00:13)

00