Tema: Poker kao profesija

Pozdrav,evo prvi put sam na forumu da se predstavim ja sam Marko iz Rijeke igram poker vec par godina prvo je pocelo kao hobi al kroz godine rada i ucenja igre dosao sam na malo ozbiljnije stakeove,igram iskljucivo na pokerstarsu 200zoom mi je main stake tu i tamo shot takeam 500NL...ko igra tamo vjerojatno me zna.Nego sto sam htio pitati zelio bi "legalizirati" ovo kao posao?Zivim od toga vec neko vrijeme i sad kad sam poceo malo vise zarađivati nisam htio da me netko pita nesto odkud ti ta svota novca na računu.Otisao sam do porezne i nitko nema blage pod sto to svrstati "Poker igrač" pa me zanima kako su drugi rijesili taj problem da li ste otvorili nekakav obrt za to ili mozda tvrtku?Trazio sam dosta o toma al nazalost nitko ne zna odgovor....pitanje je iskljucivo za profesionalne poker igrace na ovom forumu ako moze savjet,Hvala smile

00

Re: Poker kao profesija

vas u hrvatskoj i dalje ne kaznjavaju za "utaju" poreza?
meni (srbija) je stiglo za 2017u godinu da sam im duzan 4k eura
za sada samo to, pa mi ostaje samo da se molim bogu da mi za ostalo ne stigne, mada su male sanse kada su me vec ubacili u sistem
i to nema ama bas nikakvog pravila, nekome stigne, nekome ne.. kako ti se potrefi

eh i da, sto se tice tvog pitanja, verovatno neces dobiti nikakav odgovor, ljudi su se gadno istripovali, ne zeli ti vise niko odvojiti 3 sekunde ako ne vidi korist u tome.. eto ti cistog primera, koliko samo njih je procitalo tvoju temu i redovno ulaze na forum, ali ne daj boze da ti napise neko "e ja sam tako i tako uradio.."

Zadnji popravljao ronnie (19-05-2023 21:51:03)

00

Re: Poker kao profesija

Odgovorio bi ali ne znam kakvo je stanje u Hrvatskoj, ali sam gotovo siguran da nema teorije uraditi ovo sto Kruzer misli.

Ima na ovoj temi hrpa infoa generalno za Hrvatsku.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=3 … p;page=322

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
00