Tema: Koristenje HUDa usprkos sluzbenoj zabrani poker soba

Pozdrav svima smile
Novi sam clan na forumu iako sam zadnjih godinu dana i kao neregistriran procitao dosta clanaka..
Poker igram zadnje 3 godine, od toga prve dvije godine sa negativnim rezultatima, medjutim uz dosta truda i ucenja zadnjih godinu dana sam breakeven te se uskoro nadam i prvim pozitivnim rezultatima smile
Citajuci neke teme sa ovog foruma sam naisao na to da igraci koriste HUDove kako bi vidjeli statse protivnika i tako gajili edge nad njima. Ja igram trenutno na GGu koji nudi igracima svoj smartHUD, za koji bih rekao da je dosta bazican. Tijekom igre se moze vidjeti protivnikov VPIP, PFR, ATS i 3BET. No vidim po forumu HUDove koji su detaljniji, ali i koji su sluzbeno zabranjeni (u mom primjeru od strane GGa).
Moje pitanje je: da li se moze uopce zaobici GGova restrikcija naprednijih HUDova te ih koristit tijekom igre te koje su sanse da me ulove, jer je to ocito vrsta cheatinga (ali vidim da ljudi koriste HUDove usprkos tome sto je to ocigledno vrsta cheata)? Ili ako imate preporuku neke sobe gdje je dopustena uporaba boljih HUDova tijekom same igre, a ne samo za analizu svojih handova!?
Hvala unaprijed na odgovorima, puno bi mi znacila podrska iskusnijih clanova foruma smile

Zadnji popravljao KisaAseva (03-04-2024 05:37:45)

00

Re: Koristenje HUDa usprkos sluzbenoj zabrani poker soba

Ne igram na GG ali znam da se moze koristiti Hud ( rijese Rusi iz H2note valjda kao cloud ili nemam pojma kako ).

Na masi drugih soba mozes koristiti Hud u fullu i dozvoljeno je.
Recimo na vecini PokerBros aplikacija mozes i ako uzmes Hnad2note Pro koji ima malo skuplju pretplatu cak nista ne moras namjestati, bukvalno ga upalis i on radi ( ako budes kupovao bilo koji Hud mozes iskoristiti kod iz mog potpisa pa dobijas znacajan popust ).

Gl  wink

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
10

Re: Koristenje HUDa usprkos sluzbenoj zabrani poker soba

Uske, hvala na dobrom odgovoru smile
Pomorac sam u međunarodnoj plovidbi, pa kad stignem doma za mjesec ili dva cu se pretplatit na H2N pro i okusati se na PokerBrosu. Zelio bih igrati u sobama gdje je to dozvoljeno, ne zelim biti blokiran na nekim drugim sobama radi cheatanja. Svakako cu uzeti pro verziju huda jer nisam toliko informaticki potkovan i neda mi se pilat frendove, sta kazes zelio bi da upalim i da radi smile
Inace pratim tvoj blog i zanimljive su mi price kako si krenuo sa aparatima i sve ostalo. Nastavi trenirat, u zdravom tijelu zdrav duh, nema bolje osjecaja nego odradit trening i otusirat se, cisti boost energije smile Pozdrav i podrska sa atlantika, velika si motivacija nama mladim igracima smile
Ja sam trenutno na brodu i nemam dovoljno vremena ni brzog interneta da bi igrao poker, ali to malo slobodnog vremena koristim za ucenje. Kad se vratim doma idem zagrist za poker!
Hvala jos jednom i postaj dalje svoje price smile

00

Re: Koristenje HUDa usprkos sluzbenoj zabrani poker soba

GG brani HUD, a puni su botova, smjesna kineska stranica

00