Tema: poker coaching video

Pozdrav kolege,
razmišljao da mi koji nismo preplačeni na poker coaching sitove si razmjenjujemo videe međusobno npr. evo ja uploadam poker video koji vam treba u razmjenu za dobar video za SNG igrače na nižim limitima, imam  oko 20 GB videa skidano je s torrenta koji još uvijek nije sve skinuo jer se užasno sporo seeda al večina je skinuta,skidani su sa deuces cracked pa su kvalitetni valjda big_smile
nisam se sjetio jednostavnije napravit popis videa pa sam napravio screenshot,dakle skinete video s ovog linka pogledate ako vas zanima koji video kažete meni i ja vam uploadam u razmjenu za neki SNG video niži limiti koji će biti od koristi meni i ostalima s foruma koji igraju SNG na tim limitima,a ako netko nema za razmjenu a treba mu neki video neću bit takva pizda i uploadat ću mu ga,tako si  možemo međusobno pomagati i radit uslugu za uslugu bez da uključujemo novac a svi videi ostaju na forumu za one koji kasnije naiđu a budu im od koristi  smile
što mislite o tome ?

Zadnji popravljao koste (19-02-2010 06:16:46)

00

Re: poker coaching video

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=1165

smile

00

3

Re: poker coaching video

Da ali taj lik naplačuje big_smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: poker coaching video

Vuco napisao:

Da ali taj lik naplačuje big_smile

Ali se dobije dobra vrijednost za novac smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

5

Re: poker coaching video

nije da ja sad ovo pokušavam napravit da se od kolege Vuce ne kupuje jer on stvarno za nisku cijenu to prži pakira i šalje svima tak da je to super za sve ljenčine koje samo trebaju uplatit novac big_smile , i ja sam razmišljao da naručim ali  ne znam šta bi s tolikim filmovima pogledao bi možda 30-40 videa sve ukupno a ostali bi mi skupljali prašinu
+pitanje dali ima tu među ovim mojim videima koji za sng jer se meni neda klikat na svih 350 da bih to provjerio ?  yikes

Zadnji popravljao koste (19-02-2010 16:08:38)

00

Re: poker coaching video

koste napisao:

i ja sam razmišljao da naručim ali  ne znam šta bi s tolikim filmovima pogledao bi možda 30-40 videa sve ukupno a ostali bi mi skupljali prašinu

I nije to toliko puno koliko ti mislis.
Ja imam oko 120 giga videa o pokeru i to se vrlo brzo pogleda...
Pogledas 2GB za 3 sata i to stvarno brzo proleti...

00

7

Re: poker coaching video

rounder1984 napisao:

Pogledas 2GB za 3 sata i to stvarno brzo proleti...

wat? u kojem je to formatu? ja sve kaj sam skidao je uglavnom mp4 i fajlovi od 1h do 100-ak mb

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: poker coaching video

milac napisao:
rounder1984 napisao:

Pogledas 2GB za 3 sata i to stvarno brzo proleti...

wat? u kojem je to formatu? ja sve kaj sam skidao je uglavnom mp4 i fajlovi od 1h do 100-ak mb

Jooooo milac, koja pitanja!!! Moraš multitableat! big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

9

Re: poker coaching video

hahahahhaha

00

10

Re: poker coaching video

mrsko mi je inače gledat videe jer često mrmlja i još na engl. pa ga ne kužim što priča a videi su skoro uvijek loše kvalitete i multiteablani tak da ak ga hoću gledat moram biti priljepljen za monitor jer inače ne vidim karte pa mi 3 sata bude kao vječnost da gledam

00