26

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

Nije broj na poziv nego poziv na broj. Osim toga, poziv na broj nema ama baš nikakve veze sa plaćanjem naloga. Možeš napisati, možeš ostaviti prazno. Izražavanje ++1

Zadnji popravljao dfable (23-02-2010 15:50:48)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

croman19 napisao:

Hahaha legendo

Dobio si konkurenciju u kategoriji "zanimljivi postovi"  big_smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

broj na potiv-poziv na broj isto kao sanader-smranader!

da sam ga ja htio zajebat uzeo bih mu svih 215 dolara a ne 50 to je prvo,a drgugo danas me češu jaja i idem si zbrijat dlake sa guza.

00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

usenasepodase1 napisao:

ja nisam usepodnase niti makisplit,niti marko nekakav iz kaštel čega?

ja sam ivo sanader i pošalji na hag tužbu za genocid,usput popuši mi kurac!
broj mobitela je iz internet caffe ureda predsjednika ive lole ribara.

sve bi bilo dobro al si glup i zato se jebi skupa sa ušljivih 50 dolara,bilo ti je uplaceno kretenu

vidi već sam ti rekao sakaj jaja! A tolko o tome da je bilo uplačeno luzeru! :
dan kad je poslao pp i ja njemu pare:
http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=1570  { drugi post}
promet po računu od  14. do 23.
http://slike.hr/slike/promet_17e55.png.html

Za tebe znaju večina forumaša u hrvatskoj, te jedni od popularniji npr. pcplay, pokerica { sry moderatori na ''reklamama'', ali tolko da malo potraži i da ne misli da se zezam} kao i svi ljudi koji su bili on line u razdoblju od 20:00 do 0:0 na stranici koju sam ti poslao gdje si bio na naslovnoj stranici!!! I bolje pogledaj dva puta dal ima kog kod prozora dok ideš spavat, i ne šalim se s tim. Možda nisi iz Rijeke, ako što govori ona adresa, al si vjerojatno iz splita i kad tad ćemo se mi vidjet wink Jednom sam se već tako opeko, al onda su bila u pitanju veće svote i nije čovjek je vratio nakon par tjedana, a pitam se zašto... cool
Roba, ne smeta meni ona njegov post, dapače... ide mi kao potpis.

00

30

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

Ok, nije ti prošla uplata radi krivog broja na poziv, a šta treba proči 20 dana da čovjeku uplatiš sa ispravnim brojom na poziv?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

usenasepodase1 napisao:

broj na potiv-poziv na broj isto kao sanader-smranader!

da sam ga ja htio zajebat uzeo bih mu svih 215 dolara a ne 50 to je prvo,a drgugo danas me češu jaja i idem si zbrijat dlake sa guza.

meni nemožeš kenjat.... ako si zaboravio ''naslikao'' si uplatnicu i broj je identičan mojem.. tako da je samo pitanje trenutka kad letiš van s foruma...( makar to ti neće ništa pomoč u tvom jadnom životu)

00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

što se pjeniš ko pas sa brnjicom?
odi do adrese kažem ti da tu stanuje ivo sanader i popij kod njega jedan normabel jer i on je zadjih dana uzbuđen
uplatio sam ti i nije prošlo a ti prijetiš po forumu ko baba bez zuba

00

33

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

usenasepodase1 napisao:

što se pjeniš ko pas sa brnjicom?
odi do adrese kažem ti da tu stanuje ivo sanader i popij kod njega jedan normabel jer i on je zadjih dana uzbuđen
uplatio sam ti i nije prošlo a ti prijetiš po forumu ko baba bez zuba

Šta do dan danas nije prošlo? Još nisi odgovorio gdje je bio problem ponovno uplatiti sa ispravnim brojem na poziv.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

što se ti dfable uzrujavaš,daj odi nađi kakvu curicu i posisaj joj nožni palac biti ce ti lakše vjeruj!

00

35

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

usenasepodase1 napisao:

što se ti dfable uzrujavaš,daj odi nađi kakvu curicu i posisaj joj nožni palac biti ce ti lakše vjeruj!

Evo odmah idem.

p.s. uzrujavam se jer mrzim lopove kao šta si ti.

Zadnji popravljao dfable (23-02-2010 16:10:56)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

dfable napisao:
usenasepodase1 napisao:

što se pjeniš ko pas sa brnjicom?
odi do adrese kažem ti da tu stanuje ivo sanader i popij kod njega jedan normabel jer i on je zadjih dana uzbuđen
uplatio sam ti i nije prošlo a ti prijetiš po forumu ko baba bez zuba

Šta do dan danas nije prošlo? Još nisi odgovorio gdje je bio problem ponovno uplatiti sa ispravnim brojem na poziv.

ma nemoj se zamarat s njim... boli me za sanadera ili za lesija. Pošto sam već rekao da sam imao probleme slične takvima, ovaj put sam se osigurao: 0959145074  bolje ti je da promijeniš broj!
EDIT: zbog tebe sam sad morao napravit deposti(da si mogu sam vadit pare) i ne ispunit neki cilj da od 0 dođem do 1K... to ej još jedan dodatni motiv da te nađem... ŽIVIO TI MENI DO SUTRA big_smile

Zadnji popravljao Filip_k9 (23-02-2010 16:14:15)

00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

jesam li ti napisao vec da je to broj od konekcije interneta iz internet caffe-a ivo lola ribar

moram poc sredit dlake sa šupka svbi me guza...aj kad se smiriš dobiš 50 dolara

00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

usenasepodase1 napisao:

da sam ga ja htio zajebat uzeo bih mu svih 215 dolara a ne 50

issssssssssssss koji hustler!!!
on bi uzeo cak $215
jebote ovo je vec expert level
aj da je lik neki milijarder pa da mu se ima šta za uzet...al $50 je stvarno nisko!
neznaš igrat poker , neznaš ni krast...

00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

ja cu se izrigat na postove ovog drljavog primitivca, daj nek neko obrise ovo, nije vrijedan paznje .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

usenasepodase1 napisao:

jesam li ti napisao vec da je to broj od konekcije interneta iz internet caffe-a ivo lola ribar

moram poc sredit dlake sa šupka svbi me guza...aj kad se smiriš dobiš 50 dolara

ma gle, više me boli briga za 50$ sad imam drugi cilj... Btw thx na informaciji http://wikimapia.org/1745709/hr/Osnovna-Skola-Ivo-Lola-Ribar
možda nije osnovna škola, ali je jakoooo blizu
Netrebaš bit glup i ne znat čitat između redova.. makiSPLIT  ivo lola ribar

Zadnji popravljao Filip_k9 (23-02-2010 16:30:37)

00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

chillin napisao:

ja cu se izrigat na postove ovog drljavog primitivca, daj nek neko obrise ovo, nije vrijedan paznje .

mozda je dobro da ostane. cisto zbog novih forumasa, da im se nebi dogodila ista stvar.. nek ostane topic al nek se zakljuca.

00

42

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

LOL, ove fore sa pozivom na broj su već viđene  lol
Evo ja potvrđujem da poziv na broj nema nikakve veze sa uplatom na tekući račun.

00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

nisam nigdje nasao, al mozda bi bilo dobro da se otvori na forumu tema ZLOUPRABA i da se onda tamo stavljaju ovakve stvari, cisto zbog lakseg snalazenja...

00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

Ljava napisao:

LOL, ove fore sa pozivom na broj su već viđene  lol
Evo ja potvrđujem da poziv na broj nema nikakve veze sa uplatom na tekući račun.

ma normalno da nema, ja sam se pravio glup da sam isprva zanemariva ono kaj piše, inače sam jako dobro upučn u sva ta plačanja, jer mi stara radi u banci... uglavnom netrebate se više zamarat s njim, doč će on meni kad-tad. Ima još jedno gdje je pogriješio, al ovo bi pričuvao za sebe... već sam mu rekao da ne volim prijetit, al bome ćemo sad sad vidjet ko će izvuč deblji kraj

00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

koja ološ za čovjeka...

:lolLestor77:lol
00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

Eh, da.... pokušaš učinit nekom uslugu  i dobiješ ovako nešto zauzvrat. roll

"...if she was an Ace and I was just a Jack and the cards were never seen, we could have been the King and the Queen...."
00

47

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

Ja mislim da bi bilo ok da se otvori neka tema gdje bi mogli staviti pozitivna i negativna iskustva s clanovima s kojima smo radili neka transfere. Ovakvih i slicnih slucajeva je sve vise, i sam sam nedavno imao slicnu situaciju s likom kojem je na jednom drugom forumu, nick SFC_KARABAJA, mislim da on nije na ovom forumu, ili samo nije aktivan.

Uvijek nekome moze zatrebat neka pomoc oko nekih transfera sa sitea na site ili ako netko recimo napravi isplatu pa mora cekat par dana dok mu ne sjedne a igra mu se ili sta ja znam... A ako je vec radio transfere s nekim i nikad nije bilo nikakvih problema netko ce mu pomoci, a pokraj ovakvih likova kao sto je ovaj degenerik i njemu slicni svi ce bit skepticni.
A takodjer je i dobro znati s kim treba bit oprezan ako je netko vec imao nekih problema s nekim od clanova...

00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

mile88 napisao:

Ja mislim da bi bilo ok da se otvori neka tema gdje bi mogli staviti pozitivna i negativna iskustva s clanovima s kojima smo radili neka transfere. Ovakvih i slicnih slucajeva je sve vise, i sam sam nedavno imao slicnu situaciju s likom kojem je na jednom drugom forumu, nick SFC_KARABAJA, mislim da on nije na ovom forumu, ili samo nije aktivan.

Uvijek nekome moze zatrebat neka pomoc oko nekih transfera sa sitea na site ili ako netko recimo napravi isplatu pa mora cekat par dana dok mu ne sjedne a igra mu se ili sta ja znam... A ako je vec radio transfere s nekim i nikad nije bilo nikakvih problema netko ce mu pomoci, a pokraj ovakvih likova kao sto je ovaj degenerik i njemu slicni svi ce bit skepticni.
A takodjer je i dobro znati s kim treba bit oprezan ako je netko vec imao nekih problema s nekim od clanova...

ja poznam tog lika i stvarno lik nije kriv, jer je upao u probleme koji se nisu trebale dogodit( par ljudi mu nije još vratilo novce i sl.). Ok, kriv je on što ti nije dao pare, to stoji. Inače rekao je da će ti za koji dan poslat, jer bi sad trebao dobit pare, sad nezz il od tih likova ili od svojih... Al bez brige, ti ćeš pare dobit za razliku od mene  hmm

00

49

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

Filip_k9 napisao:
mile88 napisao:

Ja mislim da bi bilo ok da se otvori neka tema gdje bi mogli staviti pozitivna i negativna iskustva s clanovima s kojima smo radili neka transfere. Ovakvih i slicnih slucajeva je sve vise, i sam sam nedavno imao slicnu situaciju s likom kojem je na jednom drugom forumu, nick SFC_KARABAJA, mislim da on nije na ovom forumu, ili samo nije aktivan.

Uvijek nekome moze zatrebat neka pomoc oko nekih transfera sa sitea na site ili ako netko recimo napravi isplatu pa mora cekat par dana dok mu ne sjedne a igra mu se ili sta ja znam... A ako je vec radio transfere s nekim i nikad nije bilo nikakvih problema netko ce mu pomoci, a pokraj ovakvih likova kao sto je ovaj degenerik i njemu slicni svi ce bit skepticni.
A takodjer je i dobro znati s kim treba bit oprezan ako je netko vec imao nekih problema s nekim od clanova...

ja poznam tog lika i stvarno lik nije kriv, jer je upao u probleme koji se nisu trebale dogodit( par ljudi mu nije još vratilo novce i sl.). Ok, kriv je on što ti nije dao pare, to stoji. Inače rekao je da će ti za koji dan poslat, jer bi sad trebao dobit pare, sad nezz il od tih likova ili od svojih... Al bez brige, ti ćeš pare dobit za razliku od mene  hmm

necu ulazit u njegove privatne probleme, ono sto znam da me trazio da mu prodam $ na tiltu, bila je nedjelja i nije mi mogau uplatit, a rekao da bi igrao neke turnire pa reko ajde da ne ceka ja mu poslao, a on obecao da ce uplatit u ponedjeljak u jutro, rekao je da ima pare. prije toga sam mu vec jednom prodao i nije bilo nikakvih problema.
stalno je izmisljao neke glupe razloge zasto nije uplatio, a dok sam rekao da cu to objaviti na forum na kojem je clan je rekao da pare nema... pare mi jos nije uplatio a vec je proslo vise od mjesec dana. naravno ja sam si sam kriv jer vjerujem svakoj budali, i ovo je bila cijena koju sam morao platit da sljedeci put budem oprezniji, na srecu nije bila tako velika big_smile
uglavnom, samo sam htio reci da je lik muljator i seronja i da svi koji misle radit transfere s njim a ne poznaju ga budu oprezni.

00

50

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

lol, ja sam i zaboravio na karabaju, niti meni još nije poslao 20$. big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00