51

Re: Opčenita pitanja za HM

Kad si kontaktirao podršku. Možda nas opet nešto zeza skripta.

Kontaktiraj me na PM, kako bi htio platiti.

00

52

Re: Opčenita pitanja za HM

svaki put kad igram moram si iznova namjestati statse na stolu jer mi se svaki puta kad ugasim hm oni vrate u taj svoj neki polozaj. kaj da napravim da mi statsi budu onako kako sam ih ja stavio?

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Zna netko zasto mi kad otvorim vise stolova HEM ne pokazuje normalno statse ispod svakog imena a kad pomaknem gdje treba on mi automatski mice i na drugim stolovima i ne mogu nikako uskladit.(ja pomaknem na jednom on mice i na drugima i sve brka).Ako netko zna gdje se moze to podesit?(trenutno na ipoker mrezi igram.

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Jel bas nitko ne zna kako to namjestiti?(sad sam uzeo trial verziju),ali ako to ne mogu namjestiti necu ga kupiti nikako jer se ne mogu naviknut a i necu da sjedim razbacan po stolovima.Pola foruma ima HEM pa valjda netko zna kako podesit.

00

55

Re: Opčenita pitanja za HM

lupac napisao:

svaki put kad igram moram si iznova namjestati statse na stolu jer mi se svaki puta kad ugasim hm oni vrate u taj svoj neki polozaj. kaj da napravim da mi statsi budu onako kako sam ih ja stavio?

U koji položaj. Stavi screenshot prije i poslije namjestanja.

00

56

Re: Opčenita pitanja za HM

noirlegion napisao:

Zna netko zasto mi kad otvorim vise stolova HEM ne pokazuje normalno statse ispod svakog imena a kad pomaknem gdje treba on mi automatski mice i na drugim stolovima i ne mogu nikako uskladit.(ja pomaknem na jednom on mice i na drugima i sve brka).Ako netko zna gdje se moze to podesit?(trenutno na ipoker mrezi igram.

Ako imaš namješteno prefered seat na ipokeru, moraš imat i u HEM-u

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Ne mogu naci na Bet365 gdje se namjesta prefered seat(nemam namjesteno jel me baci na drugo mjesto recimo kad promijenim stol na turniru).Zna netko gdje?(table action i system settings nema za namjestit.)

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Pa normalno je da miče i na drugim stolovima, samo ne kužim zašto ti to smeta.

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Cekaj ako igras 6 stolova tebi je normalno da na svako sjedis na drugom mjestu?(meni smeta ja sjedim na svima na istom mjestu).

00

Re: Opčenita pitanja za HM

noirlegion napisao:

Cekaj ako igras 6 stolova tebi je normalno da na svako sjedis na drugom mjestu?

Normalo je kad se na ipokeru ne može namjestit prefered seat.

Jel tvoj problem da statsi ne stoje pored igrača čiju jesu?

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Pa da to je problem ne stoje pored igraca a kad ih ja premjestam ako igram vise stolova on mi mice statse na svim stolovima i sve izmjesa.Kuzis?(ja uvijek sjednem dole u sredinu i recimo otvorim drugi stol statsi su gore i ja ih premjestim dole gdje sam ja a on sa drugih stolova isto sa tog mjesta pomakne statse dole od drugih igraca)

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Da, kužim.

Probaj na HUD options, pa setup HERO names, pa se tmao nađi.

Jer ako svaki put stavi dobro tvoje statse, stavit će druge.

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Probat cu kasnije igram neki turnir.

00

Re: Opčenita pitanja za HM

A ako igram jedan stol turnir a jedan cash onda mi ne pomice u isto vrijeme statse na oba dva.(samo cash vise stolova ili vise turnira)

00

65

Re: Opčenita pitanja za HM

Čekaj, jel možeš na iPokeru na cashu namjestiti da stalno sjediš na istome mjestu?

00

66

Re: Opčenita pitanja za HM

Mislim da se ne može...zato mu i HUD pokazuje razbacano kad si sam promjeni seat. ako sam dobro skužio.
Trebao bi ostati tamo gdje ga software stavi i ne se premještati i onda bi trebalo biti ok po meni.

assumption is the mother of all f ups

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Ne mozes namjestit automatski ali mozes sjesti gdje hoces.Kad ga ostavim gdje me stavi onda je ok ali me to zivcira jer sam naviko da sjedim na istom mjestu(dole u sredini da imam bolji pregled). sad

00

68

Re: Opčenita pitanja za HM

noirlegion napisao:

Ne mozes namjestit automatski ali mozes sjesti gdje hoces.Kad ga ostavim gdje me stavi onda je ok ali me to zivcira jer sam naviko da sjedim na istom mjestu(dole u sredini da imam bolji pregled). sad

Znači ti otvaraš novi stol?

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Ne kuzim sta otvaram novi stol?----Otvaras stolove i sjedas gdje god hoces ali kad otvoris nisi uvijek na istom mjestu ali biras gdje hoces sjesti.

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Recimo igram za stolom i sad otvorim jos jedan mogu sjesti tamo gdje je slobodno i naknadno biras gdje ces sjesti ali koliko sam skuzio on statse postavi tamo gdje si prvo sjeo.(dobro ok da ne spamamo temu)hvala!

00

71

Re: Opčenita pitanja za HM

noirlegion napisao:

Recimo igram za stolom i sad otvorim jos jedan mogu sjesti tamo gdje je slobodno i naknadno biras gdje ces sjesti ali koliko sam skuzio on statse postavi tamo gdje si prvo sjeo.(dobro ok da ne spamamo temu)hvala!

Znam na sta mislis, i mislim da HEM jos nema podrsku za "prefered seat" za ipoker mrezu. Kad to budu stavili moci ces imat statse onako kako bi trebali biti

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

72

Re: Opčenita pitanja za HM

roba59 napisao:

Čekaj, jel možeš na iPokeru na cashu namjestiti da stalno sjediš na istome mjestu?

da, Ipoker je u zadjem updateu dodao tu opciju. desni klik na mjesto i "seat me here"

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

73

Re: Opčenita pitanja za HM

Adzi napisao:

da, Ipoker je u zadjem updateu dodao tu opciju. desni klik na mjesto i "seat me here"

To i pitam, a nitko mi ne daje konkretan odgovor.

@noirlegion
ideš u HEM-u HUD options >> seating preferences >> odabereš ipoker i namjestiš na kojem mjestu sjediš.

Ako nemaš tu opciju za ipoker, skini najnoviji HEM jer ga ja imam.

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Ovako na ipokeru ne mozes namjestiti da kada recimo otvoris 4,5 stolova odjednom budes uvijek na istom mjestu automatski.Kada otvoris stol mozes sjesti samo na slobodno mjesto i nakon toga mozes desnim klikom "seat me here"-birati gdje ces sjesti.
Sto se tice HEM-a bezveze sam ga deinstalirao i ponovo instalirao jer sam imao najnoviji-ali nema veze.
-Pogledaj da se za ipoker mrezu ne moze namjestit "seating preferences"(za skoro sve mreze da ali za ipoker ne(cak sam vidio da se i za bodog ne moze,dalje nisam gledao).

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Na nobleu ne postoji ova funkcija.

00