Tema: Windows 7

Nisam neki stručnjak šta se tiče softera  windows, uglavnom imam jedan problem možda netko na forumu zna kako bi ga rješio. Snimio sam windows 7 na laptop prije par mjeseci, ultimate, 32 bit, i onda mi je kako sam i očekivao za 2 mjeseca dobio poruku da mi je key istekao i da ga promjenim ,šta sam i napravio. I sad 2 mjeseca opet poslije više nisam dobio tu poruku nego poruku da mi windows7 trial versija istekla i da moram stavit novi windows, i sad mi je prošao taj datum kad mi ističe i sve radi normalno ali mi se svakih 2 sata komp restarta nakon kaj dobim tu poruku, zna netko kako da to rješim? možda ima netko neki patch da makne taj check?

00

Re: Windows 7

Probaj googlat na ovu temu:

http://www.google.hr/#hl=hr&source= … bd8f1900e1

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Windows 7

Probaj instalirat original windowse, možda ti to riješi problem  wink

00

4

Re: Windows 7

A mozes i skinut preactivated Windowse na bilo kojem torrent trackeru.

00

5

Re: Windows 7

to se svima koji imaju trial sedmice javlja sada jer ističe upiši ovo u google "Windows.7.Loader.Release.4 - Orbit30" to ti je crack za windows 7 instaliraj si ga

00

Re: Windows 7

da i pored tog sto upisete cdkey morate krekovati win7 kroz mesec dana.
ja koristim ovaj loader
http://rapidshare.com/files/357960601/Loader.exe
odaberete slicicu i idete instal/remove loader.
idete na my computer desni pa properties i ako vidite sliku koju ste oznacili onda je sve ok

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: Windows 7

hvala svima na pomoči!

00

Re: Windows 7

pitanje za ekipu sta igra na pokerstars pod win7

da li imate neki, nazovimo to delay zvuka, kad multitejblate. npr.. kad igram nekih 15ak stolova... opce mi se nekad ne javlja sound alert kad me red igrat. na winyp mi se taj problem nije pojavljiva.

ima neko slicnih problema?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Windows 7

nekad, ne cjelo vrijeme.

00

Re: Windows 7

roba59 napisao:

nekad

nisi pronasa nacin za to eliminirat?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00